O 1 miejsce | 03.03.2019 | 12:15
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Krakowie, Kraków, Kolna 2
Komisarz: Marcin Kotulski Sędziowie: Bartłomiej Grad, Jacek Noga

Zachodniopomorskie

Trener: Andrzej Kanigowski. Asystent: Marek Żukowski

Trener: Andrzej Kanigowski. Asystent: Marek Żukowski

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Kacper Lewandowski 2 16:55 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0 2/2 100.0 1 2 3   1 1 5       -5 -20
5 Szymon Wójtowicz 3 10:46 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 1/1 100.0           1 3       -1 -26
6 Wiktor Mataczyński 5 13:13 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0 3/4 75.0   3 3     3 3       1 -2
7 Karol Kankowski 0 09:11 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1 1 2       1       0 -17
8 Tymon Wójtowicz 0 14:55 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0 2 2 4   3 1 1       1 -4
9 Igor Sieradzki 8 22:20 4/6 66.7 0/1 0.0 4/7 57.1   0.0 1 2 3   2 1 1 1 1   9 -11
10 Igor Stolarz 12 17:44 3/7 42.9 2/3 66.7 5/10 50.0   0.0   4 4   2 3 3 2     10 -30
11 Szymon Płuciennik 5 21:38 2/7 28.6   0.0 2/7 28.6 1/2 50.0   2 2 1 4 6 5 1     -2 -12
13 Michał Krupa 21 23:06 9/12 75.0 1/1 100.0 10/13 76.9   0.0 1 4 5 1 1 1 5 2 1   22 -11
14 Antoni Siewruk 0 12:19 0/7 0.0 0/3 0.0 0/10 0.0   0.0 1 8 9 1 3   4       -4 -21
15 Michał Kołodziejski 3 20:59   0.0 1/3 33.3 1/3 33.3   0.0 1 7 8   2   1   1   9 -10
17 Ernest Borowski 1 16:54 0/5 0.0 0/2 0.0 0/7 0.0 1/2 50.0   1 1 1   1 3     1 -8 -21
  Drużynowe                     3 8 11       1          
  Suma 60 200:00 20/56 35.7 4/15 26.7 24/71 33.8 8/11 72.7 11 44 55 4 18 18 36 6 3 1 32  

Wielkopolskie

Trener: Jakub Czwakiel. Asystent: Katarzyna Tomczak

Trener: Jakub Czwakiel. Asystent: Katarzyna Tomczak

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Oskar Szydlik 0 10:11 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0         1     1   1 0 2
5 Wojciech Samolak 4 20:54 2/2 100.0 0/5 0.0 2/7 28.6   0.0 3 3 6 2 2 2   1     8 15
6 Piotr Szczęsny 3 16:53 0/1 0.0 1/3 33.3 1/4 25.0   0.0   1 1 1 2   1 1     2 17
7 Oliwier Galak-Nowotko 0 23:07 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 1 1 2 1 2 1 3 1     -1 17
8 Aleks Najder 10 20:24 3/8 37.5 0/2 0.0 3/10 30.0 4/5 80.0 1 1 2 2   3 1 3   1 8 14
9 Dawid Grodzki 7 14:49 2/5 40.0 1/2 50.0 3/7 42.9   0.0 1 1 2 2 2     1     8 11
10 Krzysztof Rozpędowski 7 19:06 2/6 33.3 1/5 20.0 3/11 27.3 0/2 0.0   2 2 1 4 3 1 2     1 27
11 Joshua Ashaolu 9 16:52 3/7 42.9 1/2 50.0 4/9 44.4   0.0 1 2 3             1 7 12
12 Szymon Frąszczak 2 16:52 1/4 25.0 0/2 0.0 1/6 16.7   0.0 2 2 4 2 2 2 1 2     4 12
13 Jan Śmiglak 21 20:24 10/21 47.6 0/1 0.0 10/22 45.5 1/2 50.0 5 6 11 1 2 1 3 7 1   25 14
14 Igor Urban 19 17:44 7/10 70.0 1/2 50.0 8/12 66.7 2/4 50.0 1 5 6 1 1 3   4     24 30
15 Jan Nowicki 15 17:44 6/8 75.0   0.0 6/8 75.0 3/4 75.0 1 7 8 1   3 2 2     21 30
  Drużynowe                     2 6 8                  
  Suma 97 215:00 36/75 48.0 5/24 20.8 41/99 41.4 10/17 58.8 18 37 55 14 18 18 12 25 1 3 107  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
15, J. Nowicki, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
14, A. Siewruk, przegrany rzut sędziowski
09:47:00
0 : 2
14, I. Urban, celny lay-up z obejściem
09:28:00
 
14, A. Siewruk, niecelny z wyskoku za 2
09:26:00
 
5, W. Samolak, zbiórka w obronie
09:21:00
 
14, I. Urban, niecelny z wyskoku za 2
09:18:00
 
14, A. Siewruk, zbiórka w obronie
09:15:00
2 : 2
10, I. Stolarz, celny z wyskoku za 2
09:15:00
 
14, A. Siewruk, asysta
09:11:00
 
8, T. Wójtowicz, faul osobisty
09:11:00
 
5, W. Samolak, faulowany
09:06:00
 
14, I. Urban, niecelny z wyskoku za 2
09:06:00
 
10, I. Stolarz, zbiórka w obronie
09:06:00
 
11, S. Płuciennik, niecelny z wyskoku za 2
09:06:00
 
zbiórka w obronie
08:54:00
 
5, W. Samolak, niecelny z wysoku za 3
08:52:00
 
14, A. Siewruk, zbiórka w obronie
08:48:00
 
8, T. Wójtowicz, niecelny z wyskoku za 2
08:43:00
 
14, I. Urban, zbiórka w obronie
08:35:00
2 : 4
10, K. Rozpędowski, celny z wyskoku za 2
08:29:00
 
10, I. Stolarz, faul osobisty
08:29:00
 
10, K. Rozpędowski, faulowany
08:29:00
 
10, K. Rozpędowski, niecelny rzut wolny 1z1
08:27:00
 
14, A. Siewruk, zbiórka w obronie
08:15:00
 
14, A. Siewruk, niecelny z wyskoku za 2
08:12:00
 
15, J. Nowicki, zbiórka w obronie
08:01:00
 
10, K. Rozpędowski, niecelny z wysoku za 3
07:58:00
 
5, W. Samolak, zbiórka w ataku
07:57:00
 
8, T. Wójtowicz, faul osobisty
07:57:00
 
10, K. Rozpędowski, faulowany
07:45:00
 
15, J. Nowicki, niecelny z wyskoku za 2
07:42:00
 
zbiórka w obronie
07:35:00
 
14, A. Siewruk, niecelny z wyskoku za 2
07:33:00
 
6, P. Szczęsny, zbiórka w obronie
07:29:00
2 : 6
14, I. Urban, celny z wyskoku za 2
07:18:00
 
strata - błąd 8 sekund
07:12:00
2 : 9
6, P. Szczęsny, celny z wysoku za 3
07:12:00
 
10, K. Rozpędowski, asysta
07:06:00
 
6, P. Szczęsny, faul osobisty
07:06:00
 
10, I. Stolarz, faulowany
06:58:00
5 : 9
10, I. Stolarz, celny z wysoku za 3
06:45:00
5 : 11
14, I. Urban, celny z wyskoku za 2
06:32:00
 
14, I. Urban, faul osobisty
06:32:00
 
10, I. Stolarz, faulowany
06:25:00
 
10, I. Stolarz, niecelny z wyskoku za 2
06:22:00
 
14, I. Urban, zbiórka w obronie
06:13:00
 
10, K. Rozpędowski, niecelny z wyskoku za 2
06:09:00
 
14, A. Siewruk, zbiórka w obronie
06:05:00
 
14, A. Siewruk, niecelny z wyskoku za 2
05:59:00
 
14, I. Urban, zbiórka w obronie
05:57:00
 
8, T. Wójtowicz, faul osobisty
05:57:00
 
15, J. Nowicki, faulowany
05:57:00
 
8, T. Wójtowicz, zmiana - zejście
05:57:00
 
5, S. Wójtowicz, zmiana - wejście
05:57:00
5 : 12
15, J. Nowicki, celny rzut wolny 1z2
05:57:00
5 : 13
15, J. Nowicki, celny rzut wolny 2z2
05:53:00