16 kolejka | 19.01.2019 | 18:00
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki, Stanisława Staszica 2
Komisarz: Jakub Kosowski Sędziowie: Maciej Krupiński, Marcin Ławnik

SMS PZKosz II Łomianki

Trener: Rafał Czyszpak. Asystenci: Roman Skrzecz, Michał Snochowski

Trener: Rafał Czyszpak. Asystenci: Roman Skrzecz, Michał Snochowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Nicola Obrodzka 0 26:28 0/5 0.0 0/5 0.0 0/10 0.0   0.0   2 2 1 3   1     2 -8 -31
7 Aleksandra Pszczolarska 16 29:15 6/12 50.0 0/6 0.0 6/18 33.3 4/6 66.7 3 2 5   1 6 2   1   6 -35
10 Magdalena Szulc 0 18:21 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 2   2   3 2 2 1   1 -1 -35
13 Martyna Kowalska 6 25:49 2/8 25.0   0.0 2/8 25.0 2/3 66.7 8 2 10   2 3 3     1 6 -26
14 Zuzanna Rudenko 4 19:37 2/4 50.0 0/1 0.0 2/5 40.0   0.0         1   5 2   1 -2 -25
23 Julia Myszkowska 5 18:49 0/2 0.0 1/3 33.3 1/5 20.0 2/2 100.0   2 2   1 2 3 1     1 -24
24 Marta Duda 2 20:11 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0   0.0   7 7   2   3   1   3 -25
25 Wiktoria Boks 0 12:12   0.0   0.0   0.0 0/2 0.0   4 4 1 1 1         3 -3
33 Aleksandra Wypustek 0 03:36   0.0   0.0   0.0 0/2 0.0         3 1     1   -1 -5
34 Olga Lemańska 0 03:00 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0       1           1 0 -7
35 Aleksandra Ustowska 4 22:42 2/6 33.3 0/6 0.0 2/12 16.7   0.0   3 3   3 1 4 1     -6 -24
  Drużynowe                     7 2 9       2          
  Suma 37 200:00 13/44 29.5 1/22 4.5 14/66 21.2 8/15 53.3 13 22 35 3 20 16 23 5 3 6 1  

Mon-Pol Płock

Trener: Ireneusz Jasiński. Asystent: Justyna Pytlarczyk

Trener: Ireneusz Jasiński. Asystent: Justyna Pytlarczyk

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
3 Dominika Paczóska 8 09:18 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0   0.0 1 3 4   1     1   1 9 8
4 Edyta Faleńczyk 13 24:22 6/11 54.5 0/1 0.0 6/12 50.0 1/2 50.0 1 3 4 2 1 1 1 1 2   14 33
7 Magdalena Szkop 12 26:14 2/6 33.3 2/3 66.7 4/9 44.4 2/2 100.0   3 3 3 1 1 3 5   1 15 32
8 Lucyna Kotonowicz 2 22:14 0/3 0.0 0/2 0.0 0/5 0.0 2/2 100.0 2 1 3 4 3 1 3 2     3 26
9 Weronika Karpiszuk 6 12:19   0.0 2/3 66.7 2/3 66.7   0.0   1 1 1 3 1 1       6 16
10 Natalia Bucyk 1 21:06 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0 1/2 50.0 3 3 6 1 1 2 1       2 21
11 Anita Plucińska 6 19:11 3/5 60.0   0.0 3/5 60.0   0.0   5 5 3 1 2   3     15 23
12 Sylwia Siemienas 15 21:19 3/7 42.9 1/2 50.0 4/9 44.4 6/10 60.0 3 7 10 3 2 9 2 2 1   20 31
13 Justyna Pytlarczyk 15 24:27 3/4 75.0 3/4 75.0 6/8 75.0   0.0 1   1 5 1 1 1       18 29
31 Natalia Tyczkowska 7 19:30 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0 1/2 50.0 1 3 4 4 2 2 3   3 1 13 21
  Drużynowe                     3 5 8                  
  Suma 85 200:00 24/51 47.1 8/16 50.0 32/67 47.8 13/20 65.0 12 29 41 26 16 20 15 14 6 3 115  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
13, M. Kowalska, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
12, S. Siemienas, przegrany rzut sędziowski
09:48:00
 
13, M. Kowalska, niecelny z wyskoku za 2
09:46:00
 
11, A. Plucińska, zbiórka w obronie
09:34:00
0 : 2
12, S. Siemienas, celny z wyskoku za 2
09:34:00
 
8, L. Kotonowicz, asysta
09:18:00
 
13, J. Pytlarczyk, faul osobisty
09:18:00
 
7, A. Pszczolarska, faulowany
09:06:00
 
5, N. Obrodzka, niecelny z wyskoku za 2
09:06:00
 
4, E. Faleńczyk, blok
09:02:00
 
11, A. Plucińska, zbiórka w obronie
08:52:00
0 : 4
11, A. Plucińska, celny z wyskoku za 2
08:52:00
 
13, J. Pytlarczyk, asysta
08:33:00
 
35, A. Ustowska, niecelny z wysoku za 3
08:29:00
 
zbiórka w ataku
08:28:00
 
5, N. Obrodzka, niecelny z wyskoku za 2
08:26:00
 
12, S. Siemienas, zbiórka w obronie
08:16:00
 
4, E. Faleńczyk, niecelny z wyskoku za 2
08:14:00
 
zbiórka w ataku
08:11:00
 
12, S. Siemienas, niecelny z wyskoku za 2
08:08:00
 
5, N. Obrodzka, zbiórka w obronie
07:54:00
 
4, E. Faleńczyk, faul osobisty
07:54:00
 
7, A. Pszczolarska, faulowany
07:54:00
1 : 4
7, A. Pszczolarska, celny rzut wolny 1z2
07:54:00
 
7, A. Pszczolarska, niecelny rzut wolny 2z2
07:54:00
 
5, N. Obrodzka, asysta
07:51:00
 
13, M. Kowalska, zbiórka w ataku
07:41:00
 
35, A. Ustowska, niecelny z wyskoku za 2
07:38:00
 
13, M. Kowalska, zbiórka w ataku
07:38:00
 
11, A. Plucińska, faul osobisty
07:38:00
 
13, M. Kowalska, faulowany
07:38:00
2 : 4
13, M. Kowalska, celny rzut wolny 1z2
07:38:00
 
13, M. Kowalska, niecelny rzut wolny 2z2
07:35:00
 
12, S. Siemienas, zbiórka w obronie
07:25:00
 
11, A. Plucińska, niecelny lay-up
07:23:00
 
12, S. Siemienas, zbiórka w ataku
07:23:00
 
10, M. Szulc, faul osobisty
07:23:00
 
12, S. Siemienas, faulowany
07:17:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
07:12:00
 
12, S. Siemienas, niecelny z wyskoku za 2
07:08:00
 
7, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
06:53:00
 
35, A. Ustowska, strata - złe podanie
06:53:00
 
8, L. Kotonowicz, przechwyt
06:48:00
2 : 6
11, A. Plucińska, celny lay-up
06:48:00
 
13, J. Pytlarczyk, asysta
06:31:00
4 : 6
7, A. Pszczolarska, celny lay-up
06:16:00
 
35, A. Ustowska, faul osobisty
06:16:00
 
12, S. Siemienas, faulowany
06:16:00
4 : 7
12, S. Siemienas, celny rzut wolny 1z2
06:16:00
4 : 8
12, S. Siemienas, celny rzut wolny 2z2
06:11:00
 
10, M. Szulc, strata - złe podanie
06:11:00
 
12, S. Siemienas, przechwyt
06:08:00
4 : 10
12, S. Siemienas, celny z wyskoku za 2
06:08:00
 
35, A. Ustowska, faul osobisty
06:08:00
 
12, S. Siemienas, faulowany
06:08:00
 
10, M. Szulc, zmiana - zejście
06:08:00
 
24, M. Duda, zmiana - wejście
06:08:00
 
12, S. Siemienas, niecelny rzut wolny 1z1
06:03:00
 
zbiórka w obronie
06:00:00
 
5, N. Obrodzka, niecelny z wysoku za 3
05:57:00
 
11, A. Plucińska, zbiórka w obronie
05:55:00
 
24, M. Duda, faul osobisty
05:55:00
 
11, A. Plucińska, faulowany
05:44:00
4 : 13
13, J. Pytlarczyk, celny z wysoku za 3
05:25:00
 
24, M. Duda, niecelny z wysoku za 3
05:22:00
 
13, M. Kowalska, zbiórka w ataku
05:16:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
05:16:00
 
5, N. Obrodzka, zmiana - zejście
05:16:00
 
14, Z. Rudenko, zmiana - wejście
05:16:00
 
11, A. Plucińska, zmiana - zejście
05:16:00
 
7, M. Szkop, zmiana - wejście
05:10:00
6 : 13
7, A. Pszczolarska, celny lay-up
04:57:00
 
4, E. Faleńczyk, niecelny z wyskoku za 2
04:53:00
 
35, A. Ustowska, zbiórka w obronie
04:47:00
 
24, M. Duda, niecelny z obrotu za 2
04:43:00
 
12, S. Siemienas, zbiórka w obronie
04:41:00
6 : 15
7, M. Szkop, celny lay-up
04:41:00
 
8, L. Kotonowicz, asysta
04:33:00
 
pełna przerwa na żądanie
04:27:00
 
35, A. Ustowska, strata - złe podanie
04:14:00
6 : 18
13, J. Pytlarczyk, celny z wysoku za 3
04:14:00
 
12, S. Siemienas, asysta
03:47:00
 
strata - błąd 24 sekund
03:38:00
 
13, J. Pytlarczyk, niecelny z wysoku za 3
03:35:00
 
24, M. Duda, zbiórka w obronie
03:28:00
 
7, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3
03:25:00
 
13, M. Kowalska, zbiórka w ataku
03:24:00
8 : 18
13, M. Kowalska, celny z wyskoku za 2
03:24:00
 
7, M. Szkop, faul osobisty
03:24:00
 
13, M. Kowalska, faulowany
03:24:00
 
35, A. Ustowska, zmiana - zejście
03:24:00
 
23, J. Myszkowska, zmiana - wejście
03:24:00
 
4, E. Faleńczyk, zmiana - zejście
03:24:00
 
10, N. Bucyk, zmiana - wejście
03:24:00
9 : 18
13, M. Kowalska, celny rzut wolny 1z1
03:13:00
 
13, J. Pytlarczyk, niecelny z wyskoku za 2
03:05:00
 
13, M. Kowalska, zbiórka w obronie
02:57:00
 
13, M. Kowalska, niecelny z obrotu za 2
02:56:00
 
zbiórka w ataku
02:52:00
11 : 18
7, A. Pszczolarska, celny z wyskoku za 2
02:35:00
 
7, M. Szkop, niecelny lay-up
02:35:00
 
24, M. Duda, blok
02:27:00
 
13, J. Pytlarczyk, zbiórka w ataku
02:22:00
 
8, L. Kotonowicz, niecelny z wysoku za 3
02:19:00
 
24, M. Duda, zbiórka w obronie
02:18:00
 
13, M. Kowalska, niecelny z wyskoku za 2
02:16:00
 
10, N. Bucyk, zbiórka w obronie
02:13:00
 
23, J. Myszkowska, faul osobisty
02:13:00
 
12, S. Siemienas, faulowany
02:13:00
 
13, M. Kowalska, zmiana - zejście
02:13:00
 
10, M. Szulc, zmiana - wejście
02:13:00
11 : 19
12, S. Siemienas, celny rzut wolny 1z2
02:13:00
11 : 20
12, S. Siemienas, celny rzut wolny 2z2
02:12:00
 
13, J. Pytlarczyk, zmiana - zejście
02:12:00
 
4, E. Faleńczyk, zmiana - wejście
02:12:00
 
12, S. Siemienas, zmiana - zejście
02:12:00
 
11, A. Plucińska, zmiana - wejście
01:56:00
 
7, A. Pszczolarska, niecelny lay-up
01:55:00
 
4, E. Faleńczyk, zbiórka w obronie
01:55:00
 
7, A. Pszczolarska, faul osobisty
01:55:00
 
4, E. Faleńczyk, faulowany
01:55:00
11 : 21
4, E. Faleńczyk, celny rzut wolny 1z2
01:55:00
 
4, E. Faleńczyk, niecelny rzut wolny 2z2
01:53:00
 
23, J. Myszkowska, zbiórka w obronie
01:33:00
 
24, M. Duda, strata - złe podanie
01:33:00
 
7, M. Szkop, przechwyt
01:29:00
 
7, M. Szkop, strata - złe podanie
01:29:00
 
14, Z. Rudenko, przechwyt
01:26:00
 
7, A. Pszczolarska, niecelny lay-up
01:23:00
 
10, M. Szulc, zbiórka w ataku
01:15:00
 
10, M. Szulc, niecelny z wyskoku za 2
01:12:00
 
zbiórka w ataku
01:12:00
 
7, A. Pszczolarska, zmiana - zejście
01:12:00
 
5, N. Obrodzka, zmiana - wejście
01:12:00
 
pełna przerwa na żądanie
00:55:80
 
5, N. Obrodzka, niecelny lay-up
00:52:70
 
11, A. Plucińska, zbiórka w obronie
00:41:40
 
8, L. Kotonowicz, niecelny lay-up
00:39:00
 
24, M. Duda, zbiórka w obronie
00:39:00
 
8, L. Kotonowicz, faul osobisty
00:39:00
 
23, J. Myszkowska, faulowany
00:39:00
12 : 21
23, J. Myszkowska, celny rzut wolny 1z2
00:39:00
13 : 21
23, J. Myszkowska, celny rzut wolny 2z2
00:28:80
 
8, L. Kotonowicz, niecelny z wyskoku za 2
00:26:10
 
8, L. Kotonowicz, zbiórka w ataku
00:24:50
 
8, L. Kotonowicz, strata - złe podanie
00:24:50
 
10, M. Szulc, przechwyt
00:15:00
 
5, N. Obrodzka, niecelny lay-up
00:15:00
 
4, E. Faleńczyk, blok
00:10:30
 
8, L. Kotonowicz, zbiórka w obronie
00:05:20
 
7, M. Szkop, niecelny lay-up
00:02:60
 
24, M. Duda, zbiórka w obronie
00:00:00
 
koniec części gry
Kwarta 2
10:00:00
 
24, M. Duda, zmiana - zejście
10:00:00
 
13, M. Kowalska, zmiana - wejście
10:00:00
 
4, E. Faleńczyk, zmiana - zejście
10:00:00
 
13, J. Pytlarczyk, zmiana - wejście
10:00:00
 
8, L. Kotonowicz, zmiana - zejście
10:00:00
 
12, S. Siemienas, zmiana - wejście
10:00:00
 
start części gry
09:49:00
 
12, S. Siemienas, strata - złe podanie
09:34:00
 
13, M. Kowalska, niecelny z wyskoku za 2
09:31:00
 
13, M. Kowalska, zbiórka w ataku
09:29:00
15 : 21
13, M. Kowalska, celny z wyskoku za 2
09:10:00
15 : 24
13, J. Pytlarczyk, celny z wysoku za 3
09:10:00
 
11, A. Plucińska, asysta
08:55:00
 
14, Z. Rudenko, niecelny z wyskoku za 2
08:52:00
 
10, M. Szulc, zbiórka w ataku
08:50:00
 
23, J. Myszkowska, niecelny z wysoku za 3
08:49:00
 
12, S. Siemienas, zbiórka w obronie
08:49:00
 
5, N. Obrodzka, faul osobisty
08:49:00
 
11, A. Plucińska, faulowany
08:49:00
 
14, Z. Rudenko, zmiana - zejście
08:49:00
 
35, A. Ustowska, zmiana - wejście
08:37:00
 
11, A. Plucińska, niecelny z wyskoku za 2
08:29:00
 
23, J. Myszkowska, zbiórka w obronie
08:25:00
 
10, M. Szulc, faul w ataku
08:25:00
 
10, M. Szulc, strata w ataku
08:25:00
 
10, N. Bucyk, faulowany
08:06:00
 
12, S. Siemienas, niecelny z wyskoku za 2
08:03:00
 
10, N. Bucyk, zbiórka w ataku
08:02:00
 
10, N. Bucyk, niecelny z wyskoku za 2
07:59:00
 
5, N. Obrodzka, zbiórka w obronie
07:45:00
 
13, M. Kowalska, faul w ataku
07:45:00
 
13, M. Kowalska, strata w ataku
07:45:00
 
12, S. Siemienas, faulowany
07:45:00
 
23, J. Myszkowska, zmiana - zejście
07:45:00
 
7, A. Pszczolarska, zmiana - wejście
07:45:00
 
10, N. Bucyk, zmiana - zejście
07:45:00
 
4, E. Faleńczyk, zmiana - wejście
07:30:00
15 : 26
13, J. Pytlarczyk, celny z wyskoku za 2
07:30:00
 
7, M. Szkop, asysta
07:12:00
 
13, M. Kowalska, strata - poza boiskiem
06:53:00
15 : 28
4, E. Faleńczyk, celny z wyskoku za 2
06:53:00
 
13, J. Pytlarczyk, asysta
06:33:00
 
10, M. Szulc, zmiana - zejście
06:33:00
 
25, W. Boks, zmiana - wejście
06:25:00
 
35, A. Ustowska, niecelny z wysoku za 3
06:22:00
 
12, S. Siemienas, zbiórka w obronie
06:00:00
 
12, S. Siemienas, niecelny z wyskoku za 2
05:57:00
 
35, A. Ustowska, zbiórka w obronie
05:53:00
 
7, A. Pszczolarska, niecelny lay-up
05:52:00
 
zbiórka w obronie
05:52:00
 
7, M. Szkop, zmiana - zejście
05:52:00
 
8, L. Kotonowicz, zmiana - wejście
05:52:00
 
12, S. Siemienas, zmiana - zejście
05:52:00
 
31, N. Tyczkowska, zmiana - wejście
05:33:00
15 :