13 kolejka | 22.12.2018 | 13:00
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki, Stanisława Staszica 2
Komisarz: Sławomir Jarząb Sędziowie: Błażej Rymarczyk, Michał Gąsiński

SMS PZKosz Łomianki

Trener: Michał Snochowski. Asystenci: Rafał Czyszpak, Roman Skrzecz

Trener: Michał Snochowski. Asystenci: Rafał Czyszpak, Roman Skrzecz

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Julia Bazan 7 24:24 2/8 25.0 1/4 25.0 3/12 25.0   0.0 1 4 5 1 4   2 2   1 4 -6
7 Aleksandra Pszczolarska 2 12:05 1/2 50.0 0/5 0.0 1/7 14.3   0.0 1 1 2   1 1 1     1 -3 2
8 Bożena Puter 5 25:24 1/9 11.1 1/2 50.0 2/11 18.2   0.0 4 1 5 2 1 2 4   1   0 5
9 Emilia Kośla 18 28:42 6/12 50.0 2/4 50.0 8/16 50.0   0.0   5 5 2 2   1     1 16 -12
12 Liliana Banaszak 7 27:34 3/10 30.0 0/4 0.0 3/14 21.4 1/1 100.0 7 3 10 2 1 1 2 2     8 -2
13 Martyna Kowalska 0 08:18 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0   1 1   2           -1 0
15 Łucja Grzenkowicz 3 26:27 0/3 0.0 1/1 100.0 1/4 25.0   0.0   6 6 1 1         1 7 5
20 Anna Wińkowska 6 17:34 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0   0.0 5 7 12 1 1   1   1 1 18 -5
24 Marta Duda DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
30 Natalia Klimek 14 23:42 0/4 0.0 2/12 16.7 2/16 12.5 8/9 88.9 1 4 5 3 2 5 1 5     11 4
35 Aleksandra Ustowska 0 05:49 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0           1 1   1   -2 4
  Drużynowe                     4 2 6                  
  Suma 62 200:00 16/56 28.6 7/32 21.9 23/88 26.1 9/10 90.0 19 32 51 12 15 10 13 9 3 5 58  

Arka II Gdynia

Trener: Karolina Wieczorek. Asystent: Jelena Škerović

Trener: Karolina Wieczorek. Asystent: Jelena Škerović

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Julia Piestrzyńska 8 33:06 0/3 0.0 2/4 50.0 2/7 28.6 2/2 100.0   9 9 5 1 4 1 4 1   21 -5
5 Amalia Rembiszewska 3 09:25 0/5 0.0 1/1 100.0 1/6 16.7   0.0 2 2 4   3   1       1 7
7 Magdalena Szymkiewicz 6 34:05 1/9 11.1 0/3 0.0 1/12 8.3 4/6 66.7   1 1 4   5 4 2   2 -4 3
11 Alicja Płotka DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
14 Karolina Stawińska 7 20:45 2/3 66.7 1/2 50.0 3/5 60.0   0.0 1 6 7 1     3   1   11 -15
21 Daria Kowalczyk 11 15:54 4/6 66.7 0/1 0.0 4/7 57.1 3/5 60.0 2 4 6 1   4 1 1 1   14 15
22 Justyna Rudzka 7 27:33 2/4 50.0 1/1 100.0 3/5 60.0   0.0   3 3 3 4 1 3 1 2   11 10
23 Alicja Żytkowska 2 15:49 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0 2 1 3             1 2 7
29 Zuzanna Klugmann 0 09:27 0/1 0.0 0/2 0.0 0/3 0.0   0.0             1 2     -2 -12
32 Julia Kopeć DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
33 Marta Marcinkowska 19 33:56 5/9 55.6 3/7 42.9 8/16 50.0   0.0   8 8 3 2 1 5 2     19 -5
  Drużynowe                     3 7 10                  
  Suma 63 200:00 15/44 34.1 8/21 38.1 23/65 35.4 9/13 69.2 7 34 41 17 10 15 19 12 5 3 73  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
15, Ł. Grzenkowicz, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
5, A. Rembiszewska, przegrany rzut sędziowski
09:49:00
 
8, B. Puter, strata - złe podanie
09:49:00
 
33, M. Marcinkowska, przechwyt
09:33:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny z wysoku za 3
09:30:00
 
12, L. Banaszak, zbiórka w obronie
09:21:00
2 : 0
4, J. Bazan, celny z wyskoku za 2
09:12:00
 
4, J. Bazan, faul osobisty
09:12:00
 
22, J. Rudzka, faulowany
09:01:00
 
33, M. Marcinkowska, niecelny z wysoku za 3
08:58:00
 
8, B. Puter, zbiórka w obronie
08:51:00
 
8, B. Puter, strata - złe podanie
08:51:00
 
7, M. Szymkiewicz, przechwyt
08:36:00
2 : 3
33, M. Marcinkowska, celny z wysoku za 3
08:36:00
 
1, J. Piestrzyńska, asysta
08:19:00
 
12, L. Banaszak, niecelny z wyskoku za 2
08:13:00
 
33, M. Marcinkowska, zbiórka w obronie
08:05:00
 
1, J. Piestrzyńska, strata - poza boiskiem
07:51:00
5 : 3
8, B. Puter, celny z wysoku za 3
07:51:00
 
12, L. Banaszak, asysta
07:32:00
 
8, B. Puter, faul osobisty
07:32:00
 
1, J. Piestrzyńska, faulowany
07:32:00
5 : 4
1, J. Piestrzyńska, celny rzut wolny 1z2
07:32:00
5 : 5
1, J. Piestrzyńska, celny rzut wolny 2z2
07:23:00
 
4, J. Bazan, strata - złe podanie
07:23:00
 
22, J. Rudzka, przechwyt
07:07:00
5 : 8
5, A. Rembiszewska, celny z wysoku za 3
07:07:00
 
7, M. Szymkiewicz, asysta
06:48:00
 
4, J. Bazan, niecelny z wysoku za 3
06:44:00
 
8, B. Puter, zbiórka w ataku
06:44:00
 
8, B. Puter, niecelny lay-up
06:43:00
 
8, B. Puter, zbiórka w ataku
06:43:00
 
8, B. Puter, niecelny z wyskoku za 2
06:40:00
 
5, A. Rembiszewska, zbiórka w obronie
06:24:00
 
9, E. Kośla, faul osobisty
06:24:00
 
7, M. Szymkiewicz, faulowany
06:24:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny rzut wolny 1z2
06:24:00
5 : 9
7, M. Szymkiewicz, celny rzut wolny 2z2
06:14:00
 
4, J. Bazan, niecelny z wyskoku za 2
06:11:00
 
1, J. Piestrzyńska, zbiórka w obronie
06:01:00
 
5, A. Rembiszewska, niecelny z obrotu za 2
05:58:00
 
15, Ł. Grzenkowicz, zbiórka w obronie
05:42:00
7 : 9
8, B. Puter, celny z wyskoku za 2
05:34:00
 
4, J. Bazan, faul osobisty
05:34:00
 
1, J. Piestrzyńska, faulowany
05:34:00
 
4, J. Bazan, zmiana - zejście
05:34:00
 
30, N. Klimek, zmiana - wejście
05:24:00
7 : 12
22, J. Rudzka, celny z wysoku za 3
05:24:00
 
7, M. Szymkiewicz, asysta
05:06:00
 
30, N. Klimek, niecelny z wysoku za 3
05:03:00
 
12, L. Banaszak, zbiórka w ataku
05:00:00
 
5, A. Rembiszewska, faul osobisty
05:00:00
 
8, B. Puter, faulowany
05:00:00
 
8, B. Puter, zmiana - zejście
05:00:00
 
7, A. Pszczolarska, zmiana - wejście
04:56:00
 
9, E. Kośla, niecelny z wysoku za 3
04:54:00
 
30, N. Klimek, zbiórka w ataku
04:48:00
 
7, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3
04:45:00
 
zbiórka w obronie
04:21:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny z wysoku za 3
04:19:00
 
zbiórka w ataku
04:19:00
 
12, L. Banaszak, zmiana - zejście
04:19:00
 
13, M. Kowalska, zmiana - wejście
04:15:00
 
5, A. Rembiszewska, niecelny z wyskoku za 2
04:12:00
 
5, A. Rembiszewska, zbiórka w ataku
04:12:00
 
5, A. Rembiszewska, niecelny lay-up
04:11:00
 
5, A. Rembiszewska, zbiórka w ataku
04:10:00
 
5, A. Rembiszewska, niecelny z wyskoku za 2
04:08:00
 
15, Ł. Grzenkowicz, zbiórka w obronie
04:02:00
 
30, N. Klimek, strata - złe podanie
04:02:00
 
1, J. Piestrzyńska, przechwyt
03:54:00
 
13, M. Kowalska, faul osobisty
03:54:00
 
7, M. Szymkiewicz, faulowany
03:54:00
 
9, E. Kośla, zmiana - zejście
03:54:00
 
35, A. Ustowska, zmiana - wejście
03:54:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny rzut wolny 1z2
03:54:00
7 : 13
7, M. Szymkiewicz, celny rzut wolny 2z2
03:37:00
 
7, A. Pszczolarska, strata - błąd kozłowania
03:37:00
 
1, J. Piestrzyńska, przechwyt
03:25:00
 
5, A. Rembiszewska, niecelny z wyskoku za 2
03:22:00
 
7, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie
03:12:00
 
35, A. Ustowska, niecelny lay-up z obejściem
03:09:00
 
5, A. Rembiszewska, zbiórka w obronie
02:53:00
 
7, M. Szymkiewicz, strata - błąd kozłowania
02:53:00
 
30, N. Klimek, przechwyt
02:52:00
 
5, A. Rembiszewska, faul niesportowy
02:52:00
 
30, N. Klimek, faulowany
02:52:00
 
5, A. Rembiszewska, zmiana - zejście
02:52:00
 
14, K. Stawińska, zmiana - wejście
02:52:00
 
15, Ł. Grzenkowicz, zmiana - zejście
02:52:00
 
20, A. Wińkowska, zmiana - wejście
02:52:00
8 : 13
30, N. Klimek, celny rzut wolny 1z2
02:52:00
9 : 13
30, N. Klimek, celny rzut wolny 2z2
02:35:00
 
30, N. Klimek, niecelny z wysoku za 3
02:30:00
 
7, A. Pszczolarska, zbiórka w ataku
02:30:00
11 : 13
7, A. Pszczolarska, celny lay-up
02:22:00
 
33, M. Marcinkowska, niecelny lay-up z obejściem
02:19:00
 
zbiórka w obronie
02:05:00
 
7, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3
02:01:00
 
1, J. Piestrzyńska, zbiórka w obronie
01:48:00
 
7, M. Szymkiewicz, niecelny z wyskoku za 2
01:44:00
 
20, A. Wińkowska, zbiórka w obronie
01:36:00
14 : 13
30, N. Klimek, celny z wysoku za 3
01:36:00
 
20, A. Wińkowska, asysta
01:15:00
14 : 15
33, M. Marcinkowska, celny z wyskoku za 2
01:15:00
 
22, J. Rudzka, asysta
01:06:00
 
30, N. Klimek, niecelny z wysoku za 3
01:01:00
 
1, J. Piestrzyńska, zbiórka w obronie
00:42:50
14 : 17
14, K. Stawińska, celny z obrotu za 2
00:42:50
 
22, J. Rudzka, asysta
00:24:80
 
7, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3
SMS PZKosz Łomianki   Kwarta 1   Arka II Gdynia
start meczu   10:00:00   start meczu
start części gry   10:00:00   start części gry
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry   10:00:00   sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
15, Ł. Grzenkowicz, wygrany rzut sędziowski   09:57:00  
  09:57:00   5, A. Rembiszewska, przegrany rzut sędziowski
8, B. Puter, strata - złe podanie   09:49:00  
  09:49:00   33, M. Marcinkowska, przechwyt
  09:33:00   7, M. Szymkiewicz, niecelny z wysoku za 3
12, L. Banaszak, zbiórka w obronie   09:30:00  
4, J. Bazan, celny z wyskoku za 2 2 09:21:00 0
4, J. Bazan, faul osobisty   09:12:00  
  09:12:00   22, J. Rudzka, faulowany
  09:01:00   33, M. Marcinkowska, niecelny z wysoku za 3
8, B. Puter, zbiórka w obronie   08:58:00  
8, B. Puter, strata - złe podanie   08:51:00  
  08:51:00   7, M. Szymkiewicz, przechwyt
2 08:36:00 3 33, M. Marcinkowska, celny z wysoku za 3
  08:36:00   1, J. Piestrzyńska, asysta
12, L. Banaszak, niecelny z wyskoku za 2   08:19:00  
  08:13:00   33, M. Marcinkowska, zbiórka w obronie
  08:05:00   1, J. Piestrzyńska, strata - poza boiskiem
8, B. Puter, celny z wysoku za 3 5 07:51:00 3
12, L. Banaszak, asysta   07:51:00  
8, B. Puter, faul osobisty   07:32:00  
  07:32:00   1, J. Piestrzyńska, faulowany
5 07:32:00 4 1, J. Piestrzyńska, celny rzut wolny 1z2
5 07:32:00 5 1, J. Piestrzyńska, celny rzut wolny 2z2
4, J. Bazan, strata - złe podanie   07:23:00  
  07:23:00   22, J. Rudzka, przechwyt
5 07:07:00 8 5, A. Rembiszewska, celny z wysoku za 3
  07:07:00   7, M. Szymkiewicz, asysta
4, J. Bazan, niecelny z wysoku za 3   06:48:00  
8, B. Puter, zbiórka w ataku   06:44:00  
8, B. Puter, niecelny lay-up   06:44:00  
8, B. Puter, zbiórka w ataku   06:43:00  
8, B. Puter, niecelny z wyskoku za 2   06:43:00  
  06:40:00   5, A. Rembiszewska, zbiórka w obronie
9, E. Kośla, faul osobisty   06:24:00  
  06:24:00   7, M. Szymkiewicz, faulowany
  06:24:00   7, M. Szymkiewicz, niecelny rzut wolny 1z2
5 06:24:00 9 7, M. Szymkiewicz, celny rzut wolny 2z2
4, J. Bazan, niecelny z wyskoku za 2   06:14:00  
  06:11:00   1, J. Piestrzyńska, zbiórka w obronie
  06:01:00   5, A. Rembiszewska, niecelny z obrotu za 2
15, Ł. Grzenkowicz, zbiórka w obronie   05:58:00  
8, B. Puter, celny z wyskoku za 2 7 05:42:00 9
4, J. Bazan, faul osobisty   05:34:00  
  05:34:00   1, J. Piestrzyńska, faulowany
4, J. Bazan, zmiana - zejście   05:34:00  
30, N. Klimek, zmiana - wejście   05:34:00  
7 05:24:00 12 22, J. Rudzka, celny z wysoku za 3
  05:24:00   7, M. Szymkiewicz, asysta
30, N. Klimek, niecelny z wysoku za 3   05:06:00  
12, L. Banaszak, zbiórka w ataku   05:03:00  
  05:00:00   5, A. Rembiszewska, faul osobisty
8, B. Puter, faulowany   05:00:00  
8, B. Puter, zmiana - zejście   05:00:00  
7, A. Pszczolarska, zmiana - wejście   05:00:00  
9, E. Kośla, niecelny z wysoku za 3   04:56:00  
30, N. Klimek, zbiórka w ataku   04:54:00  
7, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3   04:48:00  
  04:45:00   zbiórka w obronie
  04:21:00   7, M. Szymkiewicz, niecelny z wysoku za 3
  04:19:00   zbiórka w ataku
12, L. Banaszak, zmiana - zejście   04:19:00  
13, M. Kowalska, zmiana - wejście   04:19:00  
  04:15:00   5, A. Rembiszewska, niecelny z wyskoku za 2
  04:12:00   5, A. Rembiszewska, zbiórka w ataku
  04:12:00   5, A. Rembiszewska, niecelny lay-up
  04:11:00   5, A. Rembiszewska, zbiórka w ataku
  04:10:00   5, A. Rembiszewska, niecelny z wyskoku za 2
15, Ł. Grzenkowicz, zbiórka w obronie   04:08:00  
30, N. Klimek, strata - złe podanie   04:02:00  
  04:02:00   1, J. Piestrzyńska, przechwyt
13, M. Kowalska, faul osobisty   03:54:00  
  03:54:00   7, M. Szymkiewicz, faulowany
9, E. Kośla, zmiana - zejście   03:54:00  
35, A. Ustowska, zmiana - wejście   03:54:00  
  03:54:00   7, M. Szymkiewicz, niecelny rzut wolny 1z2
7 03:54:00 13 7, M. Szymkiewicz, celny rzut wolny 2z2
7, A. Pszczolarska, strata - błąd kozłowania   03:37:00  
  03:37:00   1, J. Piestrzyńska, przechwyt
  03:25:00   5, A. Rembiszewska, niecelny z wyskoku za 2
7, A. Pszczolarska, zbiórka w obronie   03:22:00  
35, A. Ustowska, niecelny lay-up z obejściem   03:12:00  
  03:09:00   5, A. Rembiszewska, zbiórka w obronie
  02:53:00   7, M. Szymkiewicz, strata - błąd kozłowania
30, N. Klimek, przechwyt   02:53:00  
  02:52:00   5, A. Rembiszewska, faul niesportowy
30, N. Klimek, faulowany   02:52:00  
  02:52:00   5, A. Rembiszewska, zmiana - zejście
  02:52:00   14, K. Stawińska, zmiana - wejście
15, Ł. Grzenkowicz, zmiana - zejście   02:52:00  
20, A. Wińkowska, zmiana - wejście   02:52:00  
30, N. Klimek, celny rzut wolny 1z2 8 02:52:00 13
30, N. Klimek, celny rzut wolny 2z2 9 02:52:00 13
30, N. Klimek, niecelny z wysoku za 3   02:35:00  
7, A. Pszczolarska, zbiórka w ataku   02:30:00  
7, A. Pszczolarska, celny lay-up 11 02:30:00 13
  02:22:00   33, M. Marcinkowska, niecelny lay-up z obejściem
zbiórka w obronie   02:19:00  
7, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3   02:05:00  
  02:01:00   1, J. Piestrzyńska, zbiórka w obronie
  01:48:00   7, M. Szymkiewicz, niecelny z wyskoku za 2
20, A. Wińkowska, zbiórka w obronie   01:44:00  
30, N. Klimek, celny z wysoku za 3 14 01:36:00 13
20, A. Wińkowska, asysta   01:36:00  
14 01:15:00 15 33, M. Marcinkowska, celny z wyskoku za 2
  01:15:00   22, J. Rudzka, asysta
30, N. Klimek, niecelny z wysoku za 3   01:06:00  
  01:01:00   1, J. Piestrzyńska, zbiórka w obronie
14 00:42:50 17 14, K. Stawińska, celny z obrotu za 2
  00:42:50   22, J. Rudzka, asysta
7, A. Pszczolarska, niecelny z wysoku za 3   00:24:80  

Pozostałe mecze

Panattoni Europe Lider Pruszków 89 66 KKS Olsztyn 19.12.2018 20:00
SMS PZKosz II Łomianki 59 62 AZS Uniwersytet Warszawski 20.12.2018 17:00
AZS UG 69 56 Mon-Pol Płock 20.12.2018 17:00
SKK Polonia Warszawa 90 65 Politechnika Gdańska II 21.12.2018 20:00
SMS PZKosz Łomianki 62 63 Arka II Gdynia 22.12.2018 13:00
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 AZS UG 38 20 18 - 2 8 - 2 10 - 0 1549 - 1208 +341 1.2823
2 Panattoni Europe Lider Pruszków 37 20 17 - 3 9 - 1 8 - 2 1525 - 1224 +301 1.2459
3 SMS PZKosz Łomianki 34 20 14 - 6 7 - 3 7 - 3 1413 - 1172 +241 1.2056
4 Arka II Gdynia 32 20 12 - 8 7 - 3 5 - 5 1447 - 1366 +81 1.0593
5 Mon-Pol Płock 31 20 11 - 9 6 - 4 5 - 5 1485 - 1275 +210 1.1647
6 AZS Uniwersytet Warszawski 30 20 10 - 10 7 - 3 3 - 7 1326 - 1339 -13 0.9903
7 SKK Polonia Warszawa 29 20 9 - 11 5 - 5 4 - 6 1374 - 1343 +31 1.0231
8 Politechnika Gdańska II 29 20 9 - 11 5 - 5 4 - 6 1395 - 1467 -72 0.9509
9 KKS Olsztyn 27 20 7 - 13 5 - 5 2 - 8 1432 - 1584 -152 0.9040
10 SMS PZKosz II Łomianki 23 20 3 - 17 1 - 9 2 - 8 1109 - 1528 -419 0.7258
11 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 20 20 0 - 20 0 - 10 0 - 10 1148 - 1697 -549 0.6765
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę