26 kolejka | 02.03.2019 | 18:30
Hala OSiR nr 1, Łowicz, Jana Pawła II 3
Komisarz: Witold Waczyński Sędziowie: Grzegorz Dziopak, Michał Szybisty, Tomasz Sawicki

KS Księżak Syntex Łowicz

Trener: Mikołaj Czaja. Asystent: Maciej Siemieńczuk

Trener: Mikołaj Czaja. Asystent: Maciej Siemieńczuk

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Marcin Salamonik 27 34:47 5/8 62.5 4/11 36.4 9/19 47.4 5/7 71.4 2 4 6 2 3 5 3 2 1   23 -2
6 Mikołaj Stopierzyński 12 29:32 3/6 50.0 1/2 50.0 4/8 50.0 3/3 100.0 1 1 2 1 5 6   1     12 5
8 Mateusz Gładki DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
9 Bartosz Włuczyński DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
13 Arkadiusz Kobus 19 36:56 1/4 25.0 3/6 50.0 4/10 40.0 8/8 100.0 1 5 6 4 3 7 3 1   1 21 -4
14 Michał Kwiatkowski 0 08:24   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0   1 1 3 1 1         3 8
16 Daniel Nieporęcki 13 24:18 1/1 100.0 3/4 75.0 4/5 80.0 2/4 50.0 4 1 5   1 2 1 1     15 -4
18 Michał Świderski 0 06:15   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0   1 1   1           0 1
25 Jan Grzeliński 15 38:44 4/8 50.0 1/5 20.0 5/13 38.5 4/6 66.7 1 4 5 9 1 3 2 2   1 19 -1
30 Mikołaj Motel 0 05:59   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0   1 1   2           0 2
57 Łukasz Ratajczak 4 15:05 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0   0.0   2 2 1 5 2     1   5 5
  Drużynowe                     1 2 3                  
  Suma 90 200:00 16/32 50.0 12/31 38.7 28/63 44.4 22/28 78.6 9 20 29 20 22 26 9 7 2 2 98  

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Trener: Marcin Radomski. Asystent: Arkadiusz Chlebda

Trener: Marcin Radomski. Asystent: Arkadiusz Chlebda

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Hubert Kruszczyński 10 27:53 1/3 33.3 2/5 40.0 3/8 37.5 2/5 40.0 2 1 3 2   3   1     8 16
1 Jakub Der 0 05:43   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2 1             3 -11
2 Piotr Niedźwiedzki 16 29:12 5/7 71.4 1/2 50.0 6/9 66.7 3/4 75.0 1 10 11 2 2 3 3 1 1 1 24 10
4 Damian Durski 8 16:53 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0 4/4 100.0 1 3 4 3 1 2 1 2     14 5
6 Marcin Wróbel 8 17:30 3/5 60.0   0.0 3/5 60.0 2/3 66.7 1 2 3 1 4 2 1 1 1   10 14
7 Rafał Glapiński 5 16:18 1/2 50.0 1/3 33.3 2/5 40.0   0.0 1 2 3 3 3 2 2 2   1 8 -8
9 Krzysztof Spała 10 25:05 2/2 100.0 1/2 50.0 3/4 75.0 3/4 75.0 1   1 6 5 4 1       14 4
11 Grzegorz Małecki 15 28:08 2/4 50.0 3/6 50.0 5/10 50.0 2/2 100.0 1 2 3 4 5 4 4       13 -12
13 Tomasz Krzywdziński 10 19:16 2/3 66.7 2/3 66.7 4/6 66.7   0.0   3 3   5 1 1 1     11 -9
15 Bartłomiej Ratajczak 6 14:02 0/1 0.0 2/5 40.0 2/6 33.3   0.0   1 1   1 1 2 1     2 -19
  Drużynowe                       2 2                  
  Suma 88 200:00 18/31 58.1 12/26 46.2 30/57 52.6 16/22 72.7 8 26 34 22 26 22 15 9 2 2 107  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
57, Ł. Ratajczak, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
2, P. Niedźwiedzki, przegrany rzut sędziowski
09:43:00
 
6, M. Stopierzyński, niecelny z wyskoku za 2
09:40:00
 
2, P. Niedźwiedzki, zbiórka w obronie
09:29:00
 
57, Ł. Ratajczak, faul osobisty
09:29:00
 
2, P. Niedźwiedzki, faulowany
09:29:00
0 : 1
2, P. Niedźwiedzki, celny rzut wolny 1z2
09:29:00
 
11, G. Małecki, asysta
09:29:00
0 : 2
2, P. Niedźwiedzki, celny rzut wolny 2z2
09:16:00
3 : 2
4, M. Salamonik, celny z wysoku za 3
09:16:00
 
6, M. Stopierzyński, asysta
09:00:00
3 : 4
9, K. Spała, celny z wyskoku za 2
08:36:00
 
25, J. Grzeliński, strata - złe podanie
08:36:00
 
13, T. Krzywdziński, przechwyt
08:32:00
 
2, P. Niedźwiedzki, strata - poza boiskiem
08:15:00
5 : 4
57, Ł. Ratajczak, celny lay-up
07:54:00
5 : 7
0, H. Kruszczyński, celny z wysoku za 3
07:54:00
 
9, K. Spała, asysta
07:46:00
 
57, Ł. Ratajczak, niecelny z wyskoku za 2
07:42:00
 
13, T. Krzywdziński, zbiórka w obronie
07:28:00
 
6, M. Stopierzyński, faul osobisty
07:28:00
 
0, H. Kruszczyński, faulowany
07:28:00
 
0, H. Kruszczyński, niecelny rzut wolny 1z2
07:28:00
5 : 8
0, H. Kruszczyński, celny rzut wolny 2z2
07:18:00
 
57, Ł. Ratajczak, niecelny lay-up
07:14:00
 
6, M. Stopierzyński, zbiórka w ataku
07:11:00
 
4, M. Salamonik, niecelny z wysoku za 3
07:07:00
 
11, G. Małecki, zbiórka w obronie
06:55:00
 
11, G. Małecki, niecelny z wyskoku za 2
06:50:00
 
0, H. Kruszczyński, zbiórka w ataku
06:46:00
 
2, P. Niedźwiedzki, niecelny lay-up
06:41:00
 
6, M. Stopierzyński, zbiórka w obronie
06:35:00
 
2, P. Niedźwiedzki, zmiana - zejście
06:35:00
 
6, M. Wróbel, zmiana - wejście
06:20:00
5 : 11
13, T. Krzywdziński, celny z wysoku za 3
06:20:00
 
0, H. Kruszczyński, asysta
06:12:00
 
6, M. Wróbel, faul osobisty
06:12:00
 
6, M. Stopierzyński, faulowany
06:08:00
 
13, A. Kobus, niecelny z wysoku za 3
06:08:00
 
6, M. Wróbel, zbiórka w obronie
05:59:00
 
57, Ł. Ratajczak, faul osobisty
05:59:00
 
13, T. Krzywdziński, faulowany
05:59:00
 
pełna przerwa na żądanie
05:59:00
 
57, Ł. Ratajczak, zmiana - zejście
05:59:00
 
30, M. Motel, zmiana - wejście
05:48:00
 
6, M. Wróbel, niecelny z wyskoku za 2
05:45:00
 
30, M. Motel, zbiórka w obronie
05:35:00
 
9, K. Spała, faul osobisty
05:35:00
 
6, M. Stopierzyński, faulowany
05:27:00
 
6, M. Wróbel, faul osobisty
05:27:00
 
13, A. Kobus, faulowany
05:27:00
6 : 11
13, A. Kobus, celny rzut wolny 1z2
05:27:00
7 : 11
13, A. Kobus, celny rzut wolny 2z2
05:27:00
 
6, M. Wróbel, zmiana - zejście
05:27:00
 
2, P. Niedźwiedzki, zmiana - wejście
05:11:00
7 : 13
2, P. Niedźwiedzki, celny lay-up
05:11:00
 
9, K. Spała, asysta
04:55:00
 
11, G. Małecki, faul osobisty
04:55:00
 
6, M. Stopierzyński, faulowany
04:51:00
 
30, M. Motel, niecelny z wysoku za 3
04:47:00
 
11, G. Małecki, zbiórka w obronie
04:46:00
 
30, M. Motel, faul osobisty
04:46:00
 
11, G. Małecki, faulowany
04:46:00
7 : 14
11, G. Małecki, celny rzut wolny 1z2
04:46:00
7 : 15
11, G. Małecki, celny rzut wolny 2z2
04:46:00
 
11, G. Małecki, zmiana - zejście
04:46:00
 
4, D. Durski, zmiana - wejście
04:34:00
 
13, A. Kobus, niecelny z wyskoku za 2
04:34:00
 
2, P. Niedźwiedzki, zbiórka w obronie
04:12:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
KS Księżak Syntex Łowicz   Kwarta 1   Górnik Trans.eu Wałbrzych
start meczu   10:00:00   start meczu
start części gry   10:00:00   start części gry
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry   10:00:00   sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
57, Ł. Ratajczak, wygrany rzut sędziowski   09:57:00  
  09:57:00   2, P. Niedźwiedzki, przegrany rzut sędziowski
6, M. Stopierzyński, niecelny z wyskoku za 2   09:43:00  
  09:40:00   2, P. Niedźwiedzki, zbiórka w obronie
57, Ł. Ratajczak, faul osobisty   09:29:00  
  09:29:00   2, P. Niedźwiedzki, faulowany
0 09:29:00 1 2, P. Niedźwiedzki, celny rzut wolny 1z2
  09:29:00   11, G. Małecki, asysta
0 09:29:00 2 2, P. Niedźwiedzki, celny rzut wolny 2z2
4, M. Salamonik, celny z wysoku za 3 3 09:16:00 2
6, M. Stopierzyński, asysta   09:16:00  
3 09:00:00 4 9, K. Spała, celny z wyskoku za 2
25, J. Grzeliński, strata - złe podanie   08:36:00  
  08:36:00   13, T. Krzywdziński, przechwyt
  08:32:00   2, P. Niedźwiedzki, strata - poza boiskiem
57, Ł. Ratajczak, celny lay-up 5 08:15:00 4
5 07:54:00 7 0, H. Kruszczyński, celny z wysoku za 3
  07:54:00   9, K. Spała, asysta
57, Ł. Ratajczak, niecelny z wyskoku za 2   07:46:00  
  07:42:00   13, T. Krzywdziński, zbiórka w obronie
6, M. Stopierzyński, faul osobisty   07:28:00  
  07:28:00   0, H. Kruszczyński, faulowany
  07:28:00   0, H. Kruszczyński, niecelny rzut wolny 1z2
5 07:28:00 8 0, H. Kruszczyński, celny rzut wolny 2z2
57, Ł. Ratajczak, niecelny lay-up   07:18:00  
6, M. Stopierzyński, zbiórka w ataku   07:14:00  
4, M. Salamonik, niecelny z wysoku za 3   07:11:00  
  07:07:00   11, G. Małecki, zbiórka w obronie
  06:55:00   11, G. Małecki, niecelny z wyskoku za 2
  06:50:00   0, H. Kruszczyński, zbiórka w ataku
  06:46:00   2, P. Niedźwiedzki, niecelny lay-up
6, M. Stopierzyński, zbiórka w obronie   06:41:00  
  06:35:00   2, P. Niedźwiedzki, zmiana - zejście
  06:35:00   6, M. Wróbel, zmiana - wejście
5 06:20:00 11 13, T. Krzywdziński, celny z wysoku za 3
  06:20:00   0, H. Kruszczyński, asysta
  06:12:00   6, M. Wróbel, faul osobisty
6, M. Stopierzyński, faulowany   06:12:00  
13, A. Kobus, niecelny z wysoku za 3   06:08:00  
  06:08:00   6, M. Wróbel, zbiórka w obronie
57, Ł. Ratajczak, faul osobisty   05:59:00  
  05:59:00   13, T. Krzywdziński, faulowany
pełna przerwa na żądanie   05:59:00  
57, Ł. Ratajczak, zmiana - zejście   05:59:00  
30, M. Motel, zmiana - wejście   05:59:00  
  05:48:00   6, M. Wróbel, niecelny z wyskoku za 2
30, M. Motel, zbiórka w obronie   05:45:00  
  05:35:00   9, K. Spała, faul osobisty
6, M. Stopierzyński, faulowany   05:35:00  
  05:27:00   6, M. Wróbel, faul osobisty
13, A. Kobus, faulowany   05:27:00  
13, A. Kobus, celny rzut wolny 1z2 6 05:27:00 11
13, A. Kobus, celny rzut wolny 2z2 7 05:27:00 11
  05:27:00   6, M. Wróbel, zmiana - zejście
  05:27:00   2, P. Niedźwiedzki, zmiana - wejście
7 05:11:00 13 2, P. Niedźwiedzki, celny lay-up
  05:11:00   9, K. Spała, asysta
  04:55:00   11, G. Małecki, faul osobisty
6, M. Stopierzyński, faulowany   04:55:00  
30, M. Motel, niecelny z wysoku za 3   04:51:00  
  04:47:00   11, G. Małecki, zbiórka w obronie
30, M. Motel, faul osobisty   04:46:00  
  04:46:00   11, G. Małecki, faulowany
7 04:46:00 14 11, G. Małecki, celny rzut wolny 1z2
7 04:46:00 15 11, G. Małecki, celny rzut wolny 2z2
  04:46:00   11, G. Małecki, zmiana - zejście
  04:46:00   4, D. Durski, zmiana - wejście
13, A. Kobus, niecelny z wyskoku za 2   04:34:00  
  04:34:00   2, P. Niedźwiedzki, zbiórka w obronie
  04:12:00   sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana

Pozostałe mecze

FutureNet Śląsk Wrocław 98 75 Pogoń Prudnik 01.03.2019 20:00
Polfarmex Kutno 64 94 Enea Astoria Bydgoszcz 02.03.2019 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 94 60 WKK Wrocław 02.03.2019 17:30
GKS Tychy 94 85 Energa Kotwica Kołobrzeg 02.03.2019 18:00
KS Księżak Syntex Łowicz 90 88 Górnik Trans.eu Wałbrzych 02.03.2019 18:30
SKK Siedlce 83 90 Biofarm Basket Poznań 03.03.2019 16:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 60 75 STK Czarni Słupsk 03.03.2019 17:00
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Start Gdynia 49 28 21 - 7 13 - 1 8 - 6 2311 - 1958 +353 1.1803
2 SKK Siedlce 46 28 18 - 10 11 - 3 7 - 7 1961 - 1845 +116 1.0629
3 HydroTruck Radom 46 28 18 - 10 11 - 3 7 - 7 2025 - 1905 +120 1.0630
4 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 45 28 17 - 11 11 - 3 6 - 8 2033 - 2011 +22 1.0109
5 Spójnia Stargard 45 28 17 - 11 12 - 2 5 - 9 1956 - 1860 +96 1.0516
6 PTG Sokół Łańcut 45 28 17 - 11 11 - 3 6 - 8 1976 - 1864 +112 1.0601
7 MKS Dąbrowa Górnicza 44 28 16 - 12 12 - 2 4 - 10 2219 - 2024 +195 1.0963
8 Polfarmex Kutno 43 28 15 - 13 10 - 4 5 - 9 1959 - 1938 +21 1.0108
9 Polski Cukier Toruń 42 28 14 - 14 10 - 4 4 - 10 2102 - 2117 -15 0.9929
10 AZS Radex Szczecin 42 28 14 - 14 12 - 2 2 - 12 2035 - 2069 -34 0.9836
11 Polonia Przemyśl 42 28 14 - 14 11 - 3 3 - 11 2081 - 2089 -8 0.9962
12 TBV Start Lublin 39 28 11 - 17 9 - 5 2 - 12 1916 - 2055 -139 0.9324
13 Miasto Szkła Krosno 37 28 9 - 19 6 - 8 3 - 11 1879 - 2062 -183 0.9113
14 Sportino Inowrocław 34 28 6 - 22 4 - 10 2 - 12 1864 - 2106 -242 0.8851
15 KS Sudety Jelenia Góra 31 28 3 - 25 1 - 13 2 - 12 1726 - 2140 -414 0.8065
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę