20 kolejka | 27.01.2019 | 17:00
Hala Znicz, Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
Komisarz: Zbigniew Nowocin Sędziowie: Marek Czernek, Filip Marek, Michał Pogon

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Trener: Andrzej Kierlewicz

Trener: Andrzej Kierlewicz

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Marcin Wieluński 4 15:41 2/2 100.0 0/1 0.0 2/3 66.7   0.0         2   1       2 0
5 Michał Kierlewicz 13 23:27 5/13 38.5 0/1 0.0 5/14 35.7 3/3 100.0 3 6 9 1 4 6 2 1 1   14 12
6 Karol Kamiński 14 35:26 2/8 25.0 2/5 40.0 4/13 30.8 4/7 57.1 1 1 2 3 1 6 3 1   1 5 3
7 Przemysław Tradecki 5 34:14 1/1 100.0 1/2 50.0 2/3 66.7   0.0   5 5 5 2 2 1 1     14 5
8 Bartłomiej Ornoch 2 03:00 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0         1           2 -2
9 Mateusz Szwed 12 35:57 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0 4/6 66.7 5 7 12 2 3 4 3 4 2   23 1
14 Robert Cetnar 12 35:20 3/7 42.9 2/6 33.3 5/13 38.5   0.0 1 6 7 2 3 1 3 2   1 12 9
15 Daniel Olszewski 0 03:53   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1               1 7
16 Hubert Miłak 0 00:17   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 0
21 Andrzej Paszkiewicz 2 12:46 1/1 100.0 0/4 0.0 1/5 20.0   0.0         3           -2 -5
  Drużynowe                     1 2 3                  
  Suma 64 200:00 19/41 46.3 5/19 26.3 24/60 40.0 11/16 68.8 10 26 36 13 19 19 13 9 3 2 71  

KS Księżak Syntex Łowicz

Trener: Mikołaj Czaja. Asystent: Maciej Siemieńczuk

Trener: Mikołaj Czaja. Asystent: Maciej Siemieńczuk

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
6 Mikołaj Stopierzyński 8 34:55 4/4 100.0 0/2 0.0 4/6 66.7 0/2 0.0   7 7 5 2 3 2 1     15 -2
8 Mateusz Gładki DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
9 Bartosz Włuczyński 0 04:26   0.0   0.0   0.0   0.0         1           0 1
13 Arkadiusz Kobus 19 37:29 3/7 42.9 4/9 44.4 7/16 43.8 1/1 100.0   5 5 1 2 3 4     2 12 -6
14 Michał Kwiatkowski 0 02:56 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 0/2 0.0         2 1         -3 -4
16 Daniel Nieporęcki 0 02:29 0/1 0.0 0/2 0.0 0/3 0.0   0.0         1           -3 -3
18 Michał Świderski 4 17:21 1/3 33.3 0/3 0.0 1/6 16.7 2/2 100.0 3 3 6 1 1 1         6 -6
25 Jan Grzeliński 12 40:00 5/10 50.0 0/1 0.0 5/11 45.5 2/2 100.0 2   2 4 4 6 5 1     8 -6
30 Mikołaj Motel 10 29:07 1/5 20.0 1/5 20.0 2/10 20.0 5/5 100.0 1 3 4 1 1 2 2 1 1   7 4
57 Łukasz Ratajczak 5 31:18 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 1/2 50.0 4 6 10   5 3 3 1 1 1 10 -8
  Drużynowe                     2 2 4                  
  Suma 58 200:00 16/36 44.4 5/22 22.7 21/58 36.2 11/16 68.8 10 24 34 12 19 19 16 4 2 3 52  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
9, M. Szwed, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
57, Ł. Ratajczak, przegrany rzut sędziowski
09:32:00
 
14, R. Cetnar, niecelny z wyskoku za 2
09:32:00
 
57, Ł. Ratajczak, blok
09:28:00
 
13, A. Kobus, zbiórka w obronie
09:04:00
 
57, Ł. Ratajczak, niecelny z wyskoku za 2
09:01:00
 
14, R. Cetnar, zbiórka w obronie
08:53:00
 
21, A. Paszkiewicz, niecelny z wysoku za 3
08:49:00
 
18, M. Świderski, zbiórka w obronie
08:38:00
0 : 2
6, M. Stopierzyński, celny lay-up
08:12:00
 
9, M. Szwed, niecelny z wyskoku za 2
08:12:00
 
9, M. Szwed, zbiórka w ataku
08:12:00
 
57, Ł. Ratajczak, faul osobisty
08:12:00
 
9, M. Szwed, faulowany
08:12:00
 
9, M. Szwed, niecelny rzut wolny 1z2
08:12:00
 
9, M. Szwed, niecelny rzut wolny 2z2
08:08:00
 
6, K. Kamiński, zbiórka w ataku
08:01:00
 
6, K. Kamiński, niecelny z wyskoku za 2
07:57:00
 
18, M. Świderski, zbiórka w obronie
07:51:00
 
9, M. Szwed, faul osobisty
07:51:00
 
57, Ł. Ratajczak, faulowany
07:50:00
 
25, J. Grzeliński, strata - poza boiskiem
07:31:00
 
14, R. Cetnar, strata - poza boiskiem
07:15:00
 
18, M. Świderski, niecelny z wyskoku za 2
07:12:00
 
7, P. Tradecki, zbiórka w obronie
07:00:00
 
6, K. Kamiński, strata - poza boiskiem
06:28:00
 
25, J. Grzeliński, niecelny z wyskoku za 2
06:25:00
 
18, M. Świderski, zbiórka w ataku
06:23:00
 
18, M. Świderski, niecelny z wysoku za 3
06:20:00
 
zbiórka w obronie
06:11:00
2 : 2
6, K. Kamiński, celny lay-up z obejściem
05:53:00
 
21, A. Paszkiewicz, faul osobisty
05:53:00
 
57, Ł. Ratajczak, faulowany
Elektrobud-Investment ZB Pruszków   Kwarta 1   KS Księżak Syntex Łowicz
start meczu   10:00:00   start meczu
start części gry   10:00:00   start części gry
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry   10:00:00   sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
9, M. Szwed, wygrany rzut sędziowski   09:58:00  
  09:58:00   57, Ł. Ratajczak, przegrany rzut sędziowski
14, R. Cetnar, niecelny z wyskoku za 2   09:32:00  
  09:32:00   57, Ł. Ratajczak, blok
  09:28:00   13, A. Kobus, zbiórka w obronie
  09:04:00   57, Ł. Ratajczak, niecelny z wyskoku za 2
14, R. Cetnar, zbiórka w obronie   09:01:00  
21, A. Paszkiewicz, niecelny z wysoku za 3   08:53:00  
  08:49:00   18, M. Świderski, zbiórka w obronie
0 08:38:00 2 6, M. Stopierzyński, celny lay-up
9, M. Szwed, niecelny z wyskoku za 2   08:12:00  
9, M. Szwed, zbiórka w ataku   08:12:00  
  08:12:00   57, Ł. Ratajczak, faul osobisty
9, M. Szwed, faulowany   08:12:00  
9, M. Szwed, niecelny rzut wolny 1z2   08:12:00  
9, M. Szwed, niecelny rzut wolny 2z2   08:12:00  
6, K. Kamiński, zbiórka w ataku   08:08:00  
6, K. Kamiński, niecelny z wyskoku za 2   08:01:00  
  07:57:00   18, M. Świderski, zbiórka w obronie
9, M. Szwed, faul osobisty   07:51:00  
  07:51:00   57, Ł. Ratajczak, faulowany
  07:50:00   25, J. Grzeliński, strata - poza boiskiem
14, R. Cetnar, strata - poza boiskiem   07:31:00  
  07:15:00   18, M. Świderski, niecelny z wyskoku za 2
7, P. Tradecki, zbiórka w obronie   07:12:00  
6, K. Kamiński, strata - poza boiskiem   07:00:00  
  06:28:00   25, J. Grzeliński, niecelny z wyskoku za 2
  06:25:00   18, M. Świderski, zbiórka w ataku
  06:23:00   18, M. Świderski, niecelny z wysoku za 3
zbiórka w obronie   06:20:00  
6, K. Kamiński, celny lay-up z obejściem 2 06:11:00 2
21, A. Paszkiewicz, faul osobisty   05:53:00  
  05:53:00   57, Ł. Ratajczak, faulowany

Pozostałe mecze

Enea Astoria Bydgoszcz 95 66 Energa Kotwica Kołobrzeg 26.01.2019 17:00
Rawlplug Sokół Łańcut 68 74 Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.01.2019 17:30
Jamalex Polonia 1912 Leszno 101 97 GKS Tychy 26.01.2019 18:00
STK Czarni Słupsk 67 59 Pogoń Prudnik 26.01.2019 18:00
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 64 58 KS Księżak Syntex Łowicz 27.01.2019 17:00
WKK Wrocław 93 85 Biofarm Basket Poznań 27.01.2019 17:00
FutureNet Śląsk Wrocław 121 79 SKK Siedlce 27.01.2019 20:00
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Start Gdynia 49 28 21 - 7 13 - 1 8 - 6 2311 - 1958 +353 1.1803
2 SKK Siedlce 46 28 18 - 10 11 - 3 7 - 7 1961 - 1845 +116 1.0629
3 HydroTruck Radom 46 28 18 - 10 11 - 3 7 - 7 2025 - 1905 +120 1.0630
4 Elektrobud-Investment ZB Pruszków 45 28 17 - 11 11 - 3 6 - 8 2033 - 2011 +22 1.0109
5 Spójnia Stargard 45 28 17 - 11 12 - 2 5 - 9 1956 - 1860 +96 1.0516
6 PTG Sokół Łańcut 45 28 17 - 11 11 - 3 6 - 8 1976 - 1864 +112 1.0601
7 MKS Dąbrowa Górnicza 44 28 16 - 12 12 - 2 4 - 10 2219 - 2024 +195 1.0963
8 Polfarmex Kutno 43 28 15 - 13 10 - 4 5 - 9 1959 - 1938 +21 1.0108
9 Polski Cukier Toruń 42 28 14 - 14 10 - 4 4 - 10 2102 - 2117 -15 0.9929
10 AZS Radex Szczecin 42 28 14 - 14 12 - 2 2 - 12 2035 - 2069 -34 0.9836
11 Polonia Przemyśl 42 28 14 - 14 11 - 3 3 - 11 2081 - 2089 -8 0.9962
12 Start Lublin 39 28 11 - 17 9 - 5 2 - 12 1916 - 2055 -139 0.9324
13 Miasto Szkła Krosno 37 28 9 - 19 6 - 8 3 - 11 1879 - 2062 -183 0.9113
14 Sportino Inowrocław 34 28 6 - 22 4 - 10 2 - 12 1864 - 2106 -242 0.8851
15 KS Sudety Jelenia Góra 31 28 3 - 25 1 - 13 2 - 12 1726 - 2140 -414 0.8065
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę