Obraz
Grupa I | 27.05.2018 | 13:30
PGE Turów Arena, Zgorzelec, ul. Lubańska 9A
Komisarz: Janusz Baranowski

TKM Włocławek

Trener: Arkadiusz Czyżnielewski. Asystent: Piotr Wiśniewski

Trener: Arkadiusz Czyżnielewski. Asystent: Piotr Wiśniewski

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Wiktor Ochmański 0 05:43 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   1 1 1 2 1 1       0 1
1 Jakub Andrzejewski 20 18:58 7/11 63.6 2/7 28.6 9/18 50.0   0.0 2 2 4 1 4 1 1 2     17 17
9 Michał Matusiak 11 24:21 5/8 62.5 0/1 0.0 5/9 55.6 1/2 50.0 2 6 8 4 2 1 2 3 1 1 20 21
11 Bartosz Łazarski 7 08:21   0.0 2/2 100.0 2/2 100.0 1/2 50.0       3 1 1         9 9
13 Mikołaj Wojciechowski 24 16:55 6/9 66.7 1/2 50.0 7/11 63.6 9/9 100.0 4 7 11 1 3 6 2 1     31 5
14 Kacper Kuźmiński 6 15:39 0/2 0.0 2/4 50.0 2/6 33.3   0.0   1 1 4 2 1 3       4 4
15 Szymon Jaskółd 6 24:05 1/2 50.0 1/4 25.0 2/6 33.3 1/4 25.0 2 3 5 1 3 2 2       3 16
16 Jakub Kornatka 8 15:00 0/1 0.0 2/4 50.0 2/5 40.0 2/2 100.0 1 4 5 2 4 2         12 4
18 Jan Wdzięczny 6 21:02 3/6 50.0 0/4 0.0 3/10 30.0   0.0   1 1 6 2 2 2 5     9 14
21 Nikodem Biliński 0 09:56   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1               1 9
23 Wiktor Czyżnielewski 12 25:00 2/2 100.0 1/6 16.7 3/8 37.5 5/5 100.0 1 6 7 2 1 3 3 1 1   15 21
92 Artur Marek 1 15:00   0.0   0.0   0.0 1/4 25.0 1 4 5 1 3 2 2 2     4 4
  Drużynowe                     2   2                  
  Suma 101 200:00 24/42 57.1 11/34 32.4 35/76 46.1 20/28 71.4 13 36 49 26 27 22 18 14 2 1 125  

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Dariusz Tomasik. Asystent: Tomasz Zabłocki

Trener: Dariusz Tomasik. Asystent: Tomasz Zabłocki

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Patryk Sulewski 23 25:00 5/7 71.4 1/2 50.0 6/9 66.7 10/14 71.4 1 2 3 3 2 10 3 4   1 23 -15
5 Dawid Stępień 14 20:43 3/9 33.3 2/4 50.0 5/13 38.5 2/2 100.0 1 6 7 2 2 4 6 1   1 10 -18
6 Kacper Wojtuś 2 04:29 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0         1           1 -8
7 Maksymilian Franczuk 0 02:05   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1               1 -2
9 Paweł Kotliński 2 20:31 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 2/4 50.0 2   2   1 2 1       0 -11
10 Jacek Bukiel 12 21:15 3/9 33.3 1/6 16.7 4/15 26.7 3/4 75.0 1 2 3 2 2 5 5 2     2 -13
11 Patryk Liniewicz 10 13:47 3/6 50.0 0/1 0.0 3/7 42.9 4/9 44.4 2 5 7 1 5 5 2 2     9 -2
12 Jakub Poniński 2 20:43 1/1 100.0 0/2 0.0 1/3 33.3   0.0 3 5 8   1   1       7 -11
14 Maciej Zabłocki 5 25:00 1/2 50.0 1/9 11.1 2/11 18.2   0.0 1   1 1 3   1 1     -2 -15
15 Piotr Rydarowicz 0 14:20   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2   2 1 2       0 -10
16 Aleksander Tarnarzewski 4 17:07 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0   0.0 3 3 6   3           7 -10
17 Mikhail Petushkov 2 15:00 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1 2 3 1     1 1 1   5 -10
  Drużynowe                     1 1 2       1          
  Suma 76 200:00 20/45 44.4 5/24 20.8 25/69 36.2 21/33 63.6 15 28 43 10 22 27 22 11 1 2 63  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
23, W. Czyżnielewski, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
17, M. Petushkov, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
 
12, J. Poniński, faul osobisty
09:54:00
 
0, W. Ochmański, faulowany
09:43:00
 
18, J. Wdzięczny , niecelny z wysoku za 3
09:39:00
 
zbiórka w obronie
09:31:00
 
12, J. Poniński, niecelny z wysoku za 3
09:28:00
 
18, J. Wdzięczny , zbiórka w obronie
09:27:00
 
18, J. Wdzięczny , strata - złe podanie
09:27:00
 
5, D. Stępień, przechwyt
09:16:00
 
10, J. Bukiel, niecelny z wyskoku za 2
09:11:00
 
23, W. Czyżnielewski, zbiórka w obronie
09:03:00
 
23, W. Czyżnielewski, niecelny z wysoku za 3
08:59:00
 
17, M. Petushkov, zbiórka w obronie
08:58:00
 
17, M. Petushkov, strata - złe podanie
08:58:00
 
18, J. Wdzięczny , przechwyt
08:54:00
 
18, J. Wdzięczny , niecelny z wyskoku za 2
08:52:00
 
12, J. Poniński, zbiórka w obronie
08:42:00
 
0, W. Ochmański, faul osobisty
08:42:00
 
15, P. Rydarowicz, faulowany
08:36:00
0 : 3
5, D. Stępień, celny z wysoku za 3
08:36:00
 
17, M. Petushkov, asysta
08:28:00
 
9, M. Matusiak, strata - poza boiskiem
08:15:00
 
10, J. Bukiel, strata - złe podanie
08:15:00
 
18, J. Wdzięczny , przechwyt
08:04:00
 
1, J. Andrzejewski, niecelny z wysoku za 3
08:00:00
 
5, D. Stępień, zbiórka w obronie
07:59:00
 
5, D. Stępień, strata - złe podanie
07:59:00
 
1, J. Andrzejewski, przechwyt
07:55:00
2 : 3
9, M. Matusiak, celny z wyskoku za 2
07:55:00
 
1, J. Andrzejewski, asysta
07:45:00
 
12, J. Poniński, niecelny z wysoku za 3
07:45:00
 
23, W. Czyżnielewski, zbiórka w obronie
07:38:00
 
15, P. Rydarowicz, faul osobisty
07:38:00
 
23, W. Czyżnielewski, faulowany
07:28:00
3 : 3
23, W. Czyżnielewski, celny rzut wolny 1z2
07:28:00
4 : 3