Obraz
Grupa VIII | 28.04.2018 | 15:15
Sala sportowa II LO, Bochnia, Konfederatów Barskich 29
Komisarz: Krzysztof Maciejasz Sędziowie: Arkadiusz Wojna, Jakub Heród

MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

Trener: Beata Ołdak. Asystent: Radosław Janik

Trener: Beata Ołdak. Asystent: Radosław Janik

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
7 Helena Wróblewska 2 18:21 1/3 33.3 0/3 0.0 1/6 16.7   0.0       1 1   2     1 -4 -14
8 Blanca Szczygieł 18 23:20 6/16 37.5   0.0 6/16 37.5 6/13 46.2 4 5 9 1 2 7 3 1     9 -5
9 Iga Pawlak 10 21:23 5/10 50.0   0.0 5/10 50.0   0.0 1 2 3 2 3 2   1     11 27
11 Martyna Fabianowska 17 25:00 4/6 66.7 2/4 50.0 6/10 60.0 3/9 33.3       4 4 6 2 2     11 24
12 Oliwia Szymańska 0 11:52   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 1 1 2 1 1 1 1 2     1 -11
15 Adrianna Sibilska 0 03:24   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 0
19 Martyna Mięsak 2 21:05 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0 1 1 2         1     5 -12
23 Julia Tymosiak 4 15:10 2/6 33.3 0/2 0.0 2/8 25.0   0.0   1 1   2   2       -3 20
24 Klaudia Zielińska 2 16:27 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0   0.0         2 1 1       -2 18
25 Coletta Szabłowska 13 23:56 6/15 40.0 0/1 0.0 6/16 37.5 1/4 25.0 7 13 20 4 2 7 2 3     25 21
32 Kaja Makuszewska 0 02:34   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 1
35 Martyna Pawłowska 4 17:28 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0 0/4 0.0 3   3   3 2         1 -4
  Drużynowe                     4 10 14                  
  Suma 72 200:00 28/64 43.8 2/12 16.7 30/76 39.5 10/32 31.3 17 23 40 13 20 26 13 10   1 54  

UKS Huragan Wołomin

Trener: Sławomir Bujniak

Trener: Sławomir Bujniak

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
3 Natalia Łuczyk 0 11:20 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0         2           -1 -17
4 Natalia Teklińska 0 18:03 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2   3           1 -23
6 Julia Torsz 18 21:26 3/13 23.1 2/8 25.0 5/21 23.8 6/8 75.0 1 1 2   4 4 2       0 -20
7 Oliwia Jendrzejewska 0 01:28   0.0   0.0   0.0   0.0       1             1 2
10 Karolina Machalska 10 19:03 4/4 100.0   0.0 4/4 100.0 2/4 50.0   3 3 2 4 4 4 1     10 3
13 Natalia Łabuć 6 21:52 3/7 42.9   0.0 3/7 42.9 0/2 0.0 2 3 5 1 2 1 2 1 1   6 10
15 Zuzanna Andrzejuk 6 22:49 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0   0.0 3   3   1           6 6
16 Marta Bugaj 0 12:52   0.0   0.0   0.0   0.0   2 2     1 1 1     2 -14
17 Konstancja Proniewicz 5 21:02 0/7 0.0   0.0 0/7 0.0 5/10 50.0 2 7 9   5 8 3       -1 -18
24 Natalia Kuchta 0 07:54 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2   2 1         1 -9
35 Klaudia Matusiewicz 6 19:01 3/7 42.9 0/1 0.0 3/8 37.5 0/2 0.0 1 8 9 4 2 1 2       10 7
36 Zuzanna Wasilewska 8 23:10 4/9 44.4 0/2 0.0 4/11 36.4   0.0 3 1 4   1   2       3 8
  Drużynowe                     4 8 12                  
  Suma 59 200:00 20/56 35.7 2/11 18.2 22/67 32.8 13/26 50.0 12 29 41 8 26 20 16 3 1   38  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
4, N. Teklińska, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
25, C. Szabłowska, przegrany rzut sędziowski
09:48:00
 
17, K. Proniewicz, strata - złe podanie
09:48:00
 
9, I. Pawlak, przechwyt
09:39:00
3 : 0
11, M. Fabianowska, celny z wysoku za 3
09:32:00
 
6, J. Torsz, niecelny z wysoku za 3
09:28:00
 
zbiórka w obronie
09:14:00
 
23, J. Tymosiak, niecelny z wysoku za 3
09:08:00
 
25, C. Szabłowska, zbiórka w ataku
09:07:00
 
24, K. Zielińska, niecelny z wyskoku za 2
09:02:00
 
zbiórka w ataku
08:58:00
5 : 0
11, M. Fabianowska, celny z wyskoku za 2
08:58:00
 
9, I. Pawlak, asysta
08:50:00
 
6, J. Torsz, niecelny z wysoku za 3
08:47:00
 
25, C. Szabłowska, zbiórka w obronie
08:35:00
 
3, N. Łuczyk, zmiana - zejście
08:35:00
 
24, N. Kuchta, zmiana - wejście
08:32:00
 
23, J. Tymosiak, strata - złe podanie
08:32:00
 
16, M. Bugaj, przechwyt
08:26:00
 
16, M. Bugaj, strata - błąd kozłowania
08:26:00
 
25, C. Szabłowska, przechwyt
08:22:00
 
6, J. Torsz, faul osobisty
08:22:00
 
11, M. Fabianowska, faulowany
08:22:00
 
11, M. Fabianowska, niecelny rzut wolny 1z2
08:22:00
6 : 0
11, M. Fabianowska, celny rzut wolny 2z2
08:12:00
 
17, K. Proniewicz, strata - złe podanie
08:12:00
 
11, M. Fabianowska, przechwyt
08:06:00
8 : 0
24, K. Zielińska, celny lay-up
08:06:00
 
11, M. Fabianowska, asysta
07:54:00
 
6, J. Torsz, niecelny z wysoku za 3
07:49:00
 
zbiórka w obronie
07:28:00
 
23, J. Tymosiak, niecelny z wyskoku za 2
07:25:00
 
25, C. Szabłowska, zbiórka w ataku
07:25:00
 
25, C. Szabłowska, niecelny lay-up
07:20:00
 
24, N. Kuchta, zbiórka w obronie
07:16:00
8 : 2
6, J. Torsz, celny lay-up
07:06:00
 
17, K. Proniewicz, faul osobisty
07:06:00
 
25, C. Szabłowska, faulowany
07:01:00
 
24, N. Kuchta, faul osobisty
07:01:00
 
11, M. Fabianowska, faulowany
07:01:00
 
11, M. Fabianowska, niecelny rzut wolny 1z2
07:01:00
 
11, M. Fabianowska, niecelny rzut wolny 2z2
06:59:00
 
25, C. Szabłowska, zbiórka w ataku
06:54:00
 
25, C. Szabłowska, niecelny z wyskoku za 2
06:46:00
 
zbiórka w obronie
06:43:00
8 : 5
6, J. Torsz, celny z wysoku za 3
06:31:00
 
pełna przerwa na żądanie
06:31:00
 
11, M. Fabianowska, faul w ataku
06:31:00
 
11, M. Fabianowska, strata w ataku
06:31:00
 
17, K. Proniewicz, faulowany
06:29:00
 
24, K. Zielińska, faul osobisty
06:29:00
 
16, M. Bugaj, faulowany
06:22:00
10 : 5
23, J. Tymosiak, celny lay-up
06:22:00
 
25, C. Szabłowska, asysta
06:00:00
12 : 5
25, C. Szabłowska, celny z wyskoku za 2
05:51:00
 
23, J. Tymosiak, faul osobisty
05:51:00
 
6, J. Torsz, faulowany
05:51:00
12 : 6
6, J. Torsz, celny rzut wolny 1z2
05:51:00
12 : 7
6, J. Torsz, celny rzut wolny 2z2
05:38:00
 
23, J. Tymosiak, niecelny z wysoku za 3
05:31:00
 
zbiórka w obronie
05:28:00
 
24, N. Kuchta, faul osobisty
05:28:00
 
11, M. Fabianowska, faulowany
05:28:00
13 : 7
11, M. Fabianowska, celny rzut wolny 1z2
05:28:00
14 : 7
11, M. Fabianowska, celny rzut wolny 2z2
05:03:00
16 : 7
25, C. Szabłowska, celny z wyskoku za 2
05:03:00
 
11, M. Fabianowska, asysta
05:00:00
 
9, I. Pawlak, zmiana - zejście
05:00:00
 
19, M. Mięsak, zmiana - wejście
05:00:00
 
11, M. Fabianowska, zmiana - zejście
05:00:00
 
8, B. Szczygieł, zmiana - wejście
05:00:00
 
23, J. Tymosiak, zmiana - zejście
05:00:00
 
12, O. Szymańska, zmiana - wejście
05:00:00
 
24, K. Zielińska, zmiana - zejście
05:00:00
 
35, M. Pawłowska, zmiana - wejście
05:00:00
 
25, C. Szabłowska, zmiana - zejście
05:00:00
 
15, A. Sibilska, zmiana - wejście
05:00:00
 
4, N. Teklińska, zmiana - zejście
05:00:00