Grupa III | 07.05.2011 | 18:00
Hala Szkolna, Komorów, Al. M.Dąbrowskiej 12/20
Hala Szkolna, Komorów, Al. M.Dąbrowskiej 12/20
Komisarz: Stanisław Kucicki Sędziowie: Marcin Miszkiewicz, Jacek Rzeszotarski
UKS Medagro Komorów
Trener: Robert Sitek. Asystent: Grzegorz Tomaszewski
Trener: Robert Sitek. Asystent: Grzegorz Tomaszewski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Szymon Bąkiewicz | 2 | 05:50 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | ||||||
10 | Tomasz Tarczyk | 10 | 27:48 | 4/9 | 44.4 | 0/1 | 0.0 | 4/10 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 1 | 4 | 2 | 3 | 11 | 0 | |||
11 | Kamil Czosnowski | 2 | 28:24 | 1/4 | 25.0 | 0/4 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 0.0 | 2 | 4 | 6 | 6 | 4 | 1 | 2 | 7 | 1 | 13 | 0 | ||
12 | Mateusz Paziewski | 0 | 21:16 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 2 | 1 | 4 | 0 | ||||
13 | Maciej Warmiak | 3 | 05:24 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 2 | 0 | ||||||||||||
14 | Roman Janik | 33 | 38:30 | 9/16 | 56.3 | 3/9 | 33.3 | 12/25 | 48.0 | 6/7 | 85.7 | 8 | 1 | 9 | 3 | 2 | 7 | 2 | 3 | 1 | 32 | 0 | |
15 | Mateusz Mieszkowski | 0 | 03:51 | 0/4 | 0.0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 3 | -3 | 0 | |||||||||
17 | Paweł Łuc | 6 | 16:24 | 3/3 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 10 | 0 | |||
18 | Kamil Kuczborski | 2 | 10:58 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||||||
19 | Przemek Dyjas | 5 | 16:10 | 1/5 | 20.0 | 1/3 | 33.3 | 2/8 | 25.0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | 4 | 0 | ||||||
21 | Patryk Rusin | 0 | 15:19 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||||||
23 | Rafał Mitura | 4 | 10:06 | 2/5 | 40.0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0.0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | ||||||||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 67 | 200:00 | 22/52 | 42.3 | 5/20 | 25.0 | 27/72 | 37.5 | 8/10 | 80.0 | 18 | 19 | 37 | 12 | 20 | 9 | 20 | 21 | 8 | 2 | 78 |
Korona Kraków
Trener: Michał Sumara
Trener: Michał Sumara
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Michał Magiera | 1 | 19:39 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 5 | 4 | 4 | 2 | 1 | -5 | 0 | ||||
5 | Piotr Piwoński | 12 | 40:00 | 4/8 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 5/11 | 45.5 | 1/2 | 50.0 | 2 | 5 | 7 | 5 | 2 | 2 | 5 | 1 | 2 | 13 | 0 | |
6 | Michał Szymański | 11 | 38:54 | 3/8 | 37.5 | 0/1 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 5/5 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | 3 | 2 | 5 | 0 | |
7 | Arkadiusz Smęda | 4 | 21:13 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | 0 | ||||||
8 | Olaf Bloda | 0 | 00:28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
9 | Sebastian Róg | 10 | 26:58 | 5/10 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 5/11 | 45.5 | 0/2 | 0.0 | 3 | 7 | 10 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 11 | 0 | ||
10 | Mateusz Kostecki | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
11 | Konrad Szczęsny | 10 | 37:48 | 5/11 | 45.5 | 0/1 | 0.0 | 5/12 | 41.7 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 8 | 0 | |||
12 | Patryk Kowalkowski | 2 | 13:54 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | |||
15 | Dawid Stankiewicz | 0 | 01:06 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 1 | -1 | 0 | |||||||||||
17 | Daniel Wiśniecki | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
18 | Maksymilian Sawa | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 50 | 200:00 | 19/46 | 41.3 | 1/9 | 11.1 | 20/55 | 36.4 | 9/13 | 69.2 | 8 | 18 | 26 | 9 | 13 | 16 | 25 | 16 | 2 | 8 | 39 |
Pozostałe mecze
VBW GTK Gdynia | 72 68 | MKS Polonia Warszawa | 06.05.2011 13:30 | |
MKK Pyra Poznań | 75 46 | MKS Nowy Styl Włocławek | 06.05.2011 15:30 | |
PGE Turów Zgorzelec | 74 59 | SKS Starogard Gdański | 06.05.2011 15:00 | |
OSiR Trójka Żyrardów | 70 50 | ZKS Stal Stalowa Wola | 06.05.2011 16:00 | |
MKK Gniezno | 74 72 | MKKS Rybnik | 06.05.2011 16:00 | |
MKS Ósemka Skierniewice | 54 69 | UKS Kormoran Sieraków | 06.05.2011 16:00 | |
MKK-MDK Kielce | 60 67 | ŁKS KM Łódź | 06.05.2011 17:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|