13. kolejka | 11.12.2010 | 17:00
, ,
, ,
Komisarz: Zdzisława Wojtczak Sędziowie: Mateusz Tychowski, Maciej Guzik
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Michał Lipiński | 3 | 14:24 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 | ||||
5 | Michał Weiss | 19 | 24:48 | 6/10 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 7/12 | 58.3 | 4/5 | 80.0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 3 | 5 | 3 | 3 | 23 | 0 | ||
6 | Marcin Kowalski | 8 | 34:01 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 0.0 | 4 | 4 | 7 | 2 | 2 | 3 | 1 | 13 | 0 | ||||
8 | Mateusz Płatek | 3 | 31:20 | 1/8 | 12.5 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 1/2 | 50.0 | 3 | 8 | 11 | 1 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 7 | 0 | |
9 | Czesław Radwański | 0 | 12:25 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | |||||||
10 | Dawid Obrzut | 4 | 15:48 | 2/3 | 66.7 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0.0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 5 | 0 | |||||||
12 | Jan Kurowski | 6 | 01:47 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0.0 | 6 | 0 | ||||||||||||
13 | Ireneusz Mielnik | 0 | 01:47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||
15 | Artur Grygiel | 27 | 32:35 | 7/11 | 63.6 | 4/10 | 40.0 | 11/21 | 52.4 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 | 2 | 19 | 0 | |||
16 | Rafał Ulrich | 12 | 31:05 | 6/9 | 66.7 | 0.0 | 6/9 | 66.7 | 0.0 | 3 | 6 | 9 | 3 | 2 | 1 | 19 | 0 | ||||||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 82 | 200:00 | 24/47 | 51.1 | 9/22 | 40.9 | 33/69 | 47.8 | 7/11 | 63.6 | 7 | 29 | 36 | 21 | 19 | 18 | 14 | 9 | 3 | 1 | 97 |
GTK Fluor Gliwice
Trener: Jacek Adamczak. Asystenci: Janusz Kołcz, Sylwester Walczuk
Trener: Jacek Adamczak. Asystenci: Janusz Kołcz, Sylwester Walczuk
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Stanisław Grabiec | 5 | 16:08 | 1/2 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 2/7 | 28.6 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||||||
5 | Paweł Juraszek | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
6 | Michał Damulewicz | 6 | 12:17 | 0/5 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/6 | 16.7 | 3/4 | 75.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | ||
7 | Grzegorz Sobański | 14 | 23:39 | 3/9 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 5/13 | 38.5 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 3 | 2 | 5 | 1 | 12 | 0 | ||
8 | Tomasz Czajkowski | 15 | 29:22 | 3/5 | 60.0 | 2/3 | 66.7 | 5/8 | 62.5 | 3/5 | 60.0 | 3 | 5 | 8 | 3 | 4 | 3 | 18 | 0 | ||||
9 | Stanisław Mazanek | 2 | 07:36 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | |||||
10 | Marcin Marczyk | 6 | 33:03 | 3/6 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | ||
11 | Łukasz Nawrot | 8 | 26:00 | 3/7 | 42.9 | 0/1 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 2/2 | 100.0 | 2 | 4 | 6 | 3 | 3 | 5 | 2 | 1 | 11 | 0 | ||
12 | Karol Leszczyński | 6 | 28:34 | 3/4 | 75.0 | 0/6 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 0.0 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | |||
13 | Grzegorz Podulka | 0 | 03:54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||||||||||
14 | Łukasz Ochodek | 6 | 17:12 | 3/6 | 50.0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | |||||||
15 | Paweł Szymański | 0 | 02:15 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 1 | -1 | 0 | |||||||||||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 68 | 200:00 | 19/45 | 42.2 | 6/27 | 22.2 | 25/72 | 34.7 | 12/16 | 75.0 | 11 | 26 | 37 | 19 | 18 | 19 | 18 | 7 | 1 | 3 | 63 |
Pozostałe mecze
UKS Alba Chorzów | 80 78 | MKS Skierniewice | 11.12.2010 16:00 | |
Pogoń Ruda Śląska | 71 91 | BM Węgiel Stal Ostrów Wlkp. | 11.12.2010 17:00 | |
Doral Zetkama Nysa Kłodzko | 82 68 | GTK Fluor Gliwice | 11.12.2010 17:00 | |
WKS Śląsk Wrocław | 72 69 | KK A-Bild Bytom | 11.12.2010 17:00 | |
KS Pogoń Prudnik | 69 85 | WKK Wrocław | 11.12.2010 17:30 | |
Księżak Łowicz | 80 73 | Open Florentyna Pleszew | 11.12.2010 18:00 | |
AZS Politechnika Częstochowa | 78 81 | Focus Mall Sudety Jelenia Góra | 11.12.2010 18:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Open Florentyna Pleszew | 56 | 30 | 26 - 4 | 14 - 1 | 12 - 3 | 2320 - 1905 | +415 | 1.2178 |
2 | BM Węgiel Stal Ostrów Wlkp. | 52 | 30 | 22 - 8 | 13 - 2 | 9 - 6 | 2364 - 2078 | +286 | 1.1376 |
3 | Focus Mall Sudety Jelenia Góra | 52 | 30 | 22 - 8 | 13 - 2 | 9 - 6 | 2183 - 1943 | +240 | 1.1235 |
4 | Doral Zetkama Nysa Kłodzko | 52 | 30 | 22 - 8 | 13 - 2 | 9 - 6 | 2222 - 2076 | +146 | 1.0703 |
5 | MKS Skierniewice | 50 | 30 | 20 - 10 | 13 - 2 | 7 - 8 | 2370 - 2232 | +138 | 1.0618 |
6 | WKK Wrocław | 48 | 30 | 18 - 12 | 10 - 5 | 8 - 7 | 2272 - 2138 | +134 | 1.0627 |
7 | GTK Fluor Britam Gliwice | 45 | 30 | 15 - 15 | 9 - 6 | 6 - 9 | 2405 - 2399 | +6 | 1.0025 |
8 | UKS Alba Chorzów | 43 | 30 | 13 - 17 | 10 - 5 | 3 - 12 | 2290 - 2404 | -114 | 0.9526 |
9 | AZS Politechnika Poznań | 42 | 30 | 12 - 18 | 7 - 8 | 5 - 10 | 2067 - 2123 | -56 | 0.9736 |
10 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 42 | 30 | 12 - 18 | 10 - 5 | 2 - 13 | 2090 - 2219 | -129 | 0.9419 |
11 | Księżak Łowicz | 42 | 30 | 12 - 18 | 7 - 8 | 5 - 10 | 2191 - 2371 | -180 | 0.9241 |
12 | WKS Śląsk Wrocław | 41 | 30 | 11 - 19 | 8 - 7 | 3 - 12 | 2048 - 2146 | -98 | 0.9543 |
13 | KK A-Bild Bytom | 40 | 30 | 10 - 20 | 8 - 7 | 2 - 13 | 2105 - 2215 | -110 | 0.9503 |
14 | KS Pogoń Prudnik | 40 | 30 | 10 - 20 | 7 - 8 | 3 - 12 | 2278 - 2428 | -150 | 0.9382 |
15 | AZS Politechnika Częstochowa | 38 | 30 | 8 - 22 | 6 - 9 | 2 - 13 | 2054 - 2358 | -304 | 0.8711 |
16 | Pogoń Ruda Śląska | 37 | 30 | 7 - 23 | 4 - 11 | 3 - 12 | 2116 - 2340 | -224 | 0.9043 |