Grupa II | 15.04.2013 | 18:30
Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź, ul. Małachowskiego 7
Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź, ul. Małachowskiego 7
Komisarz: Krzysztof Świerzyński Sędziowie: Mariusz Krzewiński, Piotr Cyniak
UKS Bryza Kolbudy
Trener: Mariusz Włodarski
Trener: Mariusz Włodarski
ZAWODNICZKA | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Joanna Firko | 0 | 07:38 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | -3 | -4 | |||||
6 | Kinga Jaroszewska | 5 | 31:47 | 1/9 | 11.1 | 1/6 | 16.7 | 2/15 | 13.3 | 0.0 | 4 | 4 | 8 | 2 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | -12 | ||
7 | Martyna Latopolska | 2 | 24:26 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | -7 | |||||||
8 | Paulina Franka | 23 | 39:27 | 9/16 | 56.3 | 1/6 | 16.7 | 10/22 | 45.5 | 2/2 | 100.0 | 3 | 7 | 10 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | 1 | 24 | -8 | |
10 | Oliwia Krajewska | 2 | 15:57 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | -7 | ||||||||
11 | Oliwia Plener | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
13 | Nikola Iwanowska | 3 | 32:24 | 1/7 | 14.3 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 1/2 | 50.0 | 2 | 6 | 8 | 2 | 3 | 1 | 3 | 1 | 4 | -10 | |||
20 | Agata Załęska | 0 | 12:23 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | -5 | 10 | |||||
22 | Katarzyna Śmietańska | 7 | 35:58 | 3/9 | 33.3 | 0/5 | 0.0 | 3/14 | 21.4 | 1/2 | 50.0 | 3 | 6 | 9 | 3 | 3 | 3 | 6 | 3 | 4 | -2 | ||
Drużynowe | 4 | 2 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
Suma | 42 | 200:00 | 16/52 | 30.8 | 2/22 | 9.1 | 18/74 | 24.3 | 4/8 | 50.0 | 17 | 26 | 43 | 11 | 14 | 14 | 19 | 13 | 3 | 26 |
UKS Gimbasket 15 Białystok
Trener: Eugeniusz Hałaburda
Trener: Eugeniusz Hałaburda
ZAWODNICZKA | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Magdalena Kosińska | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
7 | Irmina Liszkowska | 0 | 11:09 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | ||||||||
8 | Sandra Okruszko | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
9 | Natalia Hanusiak | 14 | 40:00 | 7/13 | 53.8 | 0.0 | 7/13 | 53.8 | 0/6 | 0.0 | 2 | 10 | 12 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 15 | 8 | |||
10 | Agata Łuszyńska | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
11 | Monika Botwina | 6 | 26:02 | 1/4 | 25.0 | 1/1 | 100.0 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | |||
12 | Martyna Adamczuk | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
13 | Hanna Omelańczuk | 12 | 34:23 | 6/17 | 35.3 | 0/4 | 0.0 | 6/21 | 28.6 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 2 | 3 | 13 | |||
14 | Dalia Wydra | 6 | 40:00 | 3/8 | 37.5 | 0/1 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 0.0 | 7 | 11 | 18 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | 21 | 8 | |||
15 | Gabriela Ciereszko | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
17 | Karolina Kul | 5 | 19:35 | 2/2 | 100.0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 2 | 2 | -1 | ||||
18 | Izabela Zdrodowska | 7 | 28:51 | 2/4 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 3/7 | 42.9 | 0/2 | 0.0 | 2 | 9 | 11 | 2 | 6 | 1 | 7 | -1 | ||||
Drużynowe | 1 | 3 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||
Suma | 50 | 200:00 | 21/50 | 42.0 | 2/9 | 22.2 | 23/59 | 39.0 | 2/14 | 14.3 | 16 | 39 | 55 | 13 | 14 | 14 | 31 | 10 | 3 | 53 |
Pozostałe mecze
CosinusMED Widzew Łódź | 56 39 | MKS Zabrze | 15.04.2013 14:00 | |
MLKS Rzeszów | 38 74 | MUKS Poznań | 15.04.2013 16:15 | |
UKS Bryza Kolbudy | 42 50 | UKS Gimbasket 15 Białystok | 15.04.2013 18:30 | |
CosinusMED Widzew Łódź | 54 33 | MUKS Poznań | 16.04.2013 14:00 | |
MKS Zabrze | 44 69 | UKS Gimbasket 15 Białystok | 16.04.2013 16:15 | |
MLKS Rzeszów | 38 62 | UKS Bryza Kolbudy | 16.04.2013 18:30 | |
WKK Wrocław | 74 58 | UKS BASKET Ostrów Wielkopolski | 17.04.2013 11:15 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 56 | 30 | 26 - 4 | 15 - 0 | 11 - 4 | 2566 - 2150 | +416 | 1.1935 |
2 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 55 | 30 | 25 - 5 | 14 - 1 | 11 - 4 | 2548 - 2221 | +327 | 1.1472 |
3 | WKK Wrocław | 52 | 30 | 22 - 8 | 12 - 3 | 10 - 5 | 2646 - 2376 | +270 | 1.1136 |
4 | Rawlplug Sokół Łańcut | 50 | 30 | 20 - 10 | 10 - 5 | 10 - 5 | 2730 - 2405 | +325 | 1.1351 |
5 | GKS Tychy | 47 | 30 | 17 - 13 | 8 - 7 | 9 - 6 | 2481 - 2544 | -63 | 0.9752 |
6 | Miasto Szkła Krosno | 46 | 30 | 16 - 14 | 8 - 7 | 8 - 7 | 2433 - 2436 | -3 | 0.9988 |
7 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 46 | 30 | 16 - 14 | 8 - 7 | 8 - 7 | 2519 - 2523 | -4 | 0.9984 |
8 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 46 | 30 | 16 - 14 | 9 - 6 | 7 - 8 | 2183 - 2188 | -5 | 0.9977 |
9 | TBS Śląsk II Wrocław | 45 | 30 | 15 - 15 | 11 - 4 | 4 - 11 | 2466 - 2451 | +15 | 1.0061 |
10 | KS Księżak Łowicz | 45 | 30 | 15 - 15 | 9 - 6 | 6 - 9 | 2553 - 2587 | -34 | 0.9869 |
11 | Dziki Warszawa | 43 | 30 | 13 - 17 | 10 - 5 | 3 - 12 | 2389 - 2418 | -29 | 0.9880 |
12 | Energa Kotwica Kołobrzeg | 41 | 30 | 11 - 19 | 9 - 6 | 2 - 13 | 2360 - 2416 | -56 | 0.9768 |
13 | Decka Pelplin | 40 | 30 | 10 - 20 | 6 - 9 | 4 - 11 | 2483 - 2608 | -125 | 0.9521 |
14 | Pogoń Prudnik | 39 | 30 | 9 - 21 | 7 - 8 | 2 - 13 | 2387 - 2576 | -189 | 0.9266 |
15 | TS Wisła Chemart Kraków | 38 | 30 | 8 - 22 | 4 - 11 | 4 - 11 | 2283 - 2555 | -272 | 0.8935 |
16 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 31 | 30 | 1 - 29 | 1 - 14 | 0 - 15 | 2229 - 2802 | -573 | 0.7955 |