Obraz
Dywizja A | 25.11.2023 | 15:45
Hala Powiatowej Bursy Szkolnej, Człuchów, ul. Koszalińska 2b
Komisarz: Mateusz Kreft Sędziowie: Tomasz Kuczyński, Paweł Naklicki

Śląskie

Trener: Marcin Troszka. Asystent: Stefania Seniow - Chmiel

Trener: Marcin Troszka. Asystent: Stefania Seniow - Chmiel

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Natalia Korytowska 5 19:59 2/11 18.2 0/2 0.0 2/13 15.4 1/2 50.0   1 1 3   1 2 2     -3 -16
5 Helena Kruk 5 12:57 1/4 25.0 1/3 33.3 2/7 28.6   0.0   1 1   3       1   2 -10
6 Antonina Lenża 1 05:43   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0           1         0 2
7 Blanka Kucza 6 16:42 3/5 60.0 0/1 0.0 3/6 50.0   0.0 1 1 2 2   2 1 1 1 1 8 1
9 Agata Szarbatke 10 23:18 2/5 40.0 2/5 40.0 4/10 40.0   0.0   4 4 1 1   1       8 -3
11 Maja Kamfoniak 2 19:09 1/6 16.7 0/1 0.0 1/7 14.3   0.0 4 6 10   3   1     1 5 -15
12 Aleksandra Pieńkosz 8 23:18 3/14 21.4   0.0 3/14 21.4 2/2 100.0 1 3 4   4 2   3 1   5 -3
13 Antonina Zwinka 3 16:42 1/5 20.0   0.0 1/5 20.0 1/2 50.0 4 1 5 1 4 1 4 3   1 3 -13
14 Nadia Marczak 3 11:17 1/6 16.7 0/1 0.0 1/7 14.3 1/2 50.0   2 2   3 1 2 2   1 -2 -15
15 Anna Pik 3 19:09 1/3 33.3 0/2 0.0 1/5 20.0 1/4 25.0 6 2 8 2 5 2 1 1 2   8 -1
16 Wiktoria Puszczewicz 9 23:18 2/6 33.3 1/3 33.3 3/9 33.3 2/3 66.7 1 1 2 2 1 3     1 3 7 -3
17 Klaudia Mętlewicz 0 08:28 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0   2 2 1 1   1       -1 -4
  Drużynowe                     5 4 9       1          
  Suma 55 200:00 17/67 25.4 4/19 21.1 21/86 24.4 9/17 52.9 22 28 50 12 25 13 14 12 6 7 40  

Kujawsko-Pomorskie

Trener: Krzysztof Janik. Asystent: Piotr Derda

Trener: Krzysztof Janik. Asystent: Piotr Derda

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Agata Bembnista 1 13:07 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 1/4 25.0   3 3 1 1 2 2 1     -1 5
5 Martyna Michalska 0 07:49   0.0   0.0   0.0   0.0           2         0 12
6 Oliwia Kapelska 0 21:22 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0   4 4 1     2 1 1 1 2 4
7 Zofia Skibińska 4 16:42 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0   0.0 1 2 3   3   4 2 2   5 -1
8 Zuzanna Tylkowska 18 25:00 7/10 70.0 0/4 0.0 7/14 50.0 4/7 57.1   5 5 5 1 5 6 1     13 18
9 Antonina Hoppe 20 25:00 7/14 50.0   0.0 7/14 50.0 6/7 85.7 3 5 8 1 1 6 1 1   1 21 18
10 Malwina Maciejewska 6 20:55 1/5 20.0 0/1 0.0 1/6 16.7 4/9 44.4 2 4 6 2 3 5     1 2 5 6
11 Kinga Walczak 2 15:05 1/2 50.0 0/1 0.0 1/3 33.3   0.0   2 2 1     2     1 1 3
13 Roksana Sipińska 9 21:22 3/7 42.9 0/1 0.0 3/8 37.5 3/4 75.0 3 8 11 6 3 2 2     1 18 4
15 Martyna Kałecka 9 15:00 2/4 50.0 1/2 50.0 3/6 50.0 2/2 100.0   1 1 2   1 1 1 1   10 -2
17 Michalina Zakrzewska 0 01:39   0.0   0.0   0.0   0.0                 1   1 3
18 Paulina Wiśniewska 2 16:59 1/7 14.3   0.0 1/7 14.3   0.0 6 4 10   1 1 2 1 1   6 10
  Drużynowe                     3 5 8       2          
  Suma 71 200:00 24/58 41.4 1/9 11.1 25/67 37.3 20/33 60.6 18 43 61 19 13 24 24 8 7 6 81  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
9, A. Hoppe, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
15, A. Pik, przegrany rzut sędziowski
09:46:00
 
4, A. Bembnista, niecelny lay-up
09:44:00
 
zbiórka w obronie
09:42:00
 
5, H. Kruk, niecelny z wysoku za 3
09:39:00
 
zbiórka w obronie
09:31:00
 
8, Z. Tylkowska, niecelny lay-up
09:29:00
 
11, M. Kamfoniak, zbiórka w obronie
09:22:00
 
15, A. Pik, niecelny lay-up
09:20:00
 
9, A. Hoppe, zbiórka w obronie
09:11:00
 
11, K. Walczak, niecelny z wyskoku za 2
09:11:00
 
5, H. Kruk, blok
09:08:00
 
11, M. Kamfoniak, zbiórka w obronie
09:04:00
2 : 0
5, H. Kruk, celny lay-up
08:43:00
2 : 2
8, Z. Tylkowska, celny lay-up
08:23:00
 
13, A. Zwinka, strata - błąd kroków
08:04:00
 
11, K. Walczak, strata - błąd kozłowania
08:04:00
 
13, A. Zwinka, przechwyt
07:55:00
4 : 2
4, N. Korytowska, celny lay-up
07:37:00
 
5, H. Kruk, faul osobisty
07:37:00
 
4, A. Bembnista, faulowany
07:35:00
 
4, A. Bembnista, niecelny rzut wolny 1z2
07:35:00
 
4, A. Bembnista, niecelny rzut wolny 2z2
07:35:00
 
11, M. Kamfoniak, zbiórka w obronie
07:11:00
 
13, A. Zwinka, strata - błąd kozłowania
07:11:00
 
8, Z. Tylkowska, przechwyt
07:11:00
 
4, A. Bembnista, strata - złe podanie
07:11:00
 
13, A. Zwinka, przechwyt
07:10:00
 
15, A. Pik, niecelny z wysoku za 3
07:10:00
 
11, K. Walczak, zbiórka w obronie
07:10:00
 
4, A. Bembnista, niecelny lay-up
07:10:00
 
18, P. Wiśniewska , zbiórka w ataku
07:10:00
 
18, P. Wiśniewska , niecelny lay-up
07:10:00
 
18, P. Wiśniewska , zbiórka w ataku
07:10:00
 
18, P. Wiśniewska , niecelny lay-up
07:10:00
 
15, A. Pik, zbiórka w obronie
06:59:00
 
5, H. Kruk, niecelny z wysoku za 3
06:57:00
 
18, P. Wiśniewska , zbiórka w obronie
06:43:00
 
5, H. Kruk, faul osobisty
06:43:00
 
9, A. Hoppe, faulowany
06:39:00
 
11, K. Walczak, zmiana - zejście
06:39:00
 
5, M. Michalska, zmiana - wejście
06:39:00
 
9, A. Hoppe, niecelny rzut wolny 1z2
06:39:00
4 : 3
9, A. Hoppe, celny rzut wolny 2z2
06:39:00
 
8, Z. Tylkowska, asysta
06:38:00
 
5, H. Kruk, zmiana - zejście
06:38:00
 
17, K. Mętlewicz, zmiana - wejście
06:37:00
 
17, K. Mętlewicz, niecelny z wysoku za 3
06:34:00
 
4, A. Bembnista, zbiórka w obronie
06:10:00
 
17, K. Mętlewicz, faul osobisty
06:10:00
 
9, A. Hoppe, faulowany
06:10:00
 
15, A. Pik, faul osobisty
06:10:00
 
5, M. Michalska, faulowany
05:53:00
 
13, A. Zwinka, faul osobisty
05:53:00
 
8, Z. Tylkowska, faulowany
05:52:00
4 : 4
8, Z. Tylkowska, celny rzut wolny 1z2
05:52:00
4 : 5
8, Z. Tylkowska, celny rzut wolny 2z2
05:42:00
 
4, N. Korytowska, niecelny lay-up
05:39:00
 
4, A. Bembnista, zbiórka w obronie
05:31:00
 
8, Z. Tylkowska, strata - złe podanie
05:13:00
 
15, A. Pik, niecelny z wysoku za 3
05:11:00