Grupa C | 22.04.2023 | 10:00
Hala SP8, Jelenia Góra, ul. Paderewskiego 13
Hala SP8, Jelenia Góra, ul. Paderewskiego 13
Komisarz: Zdzisława Wojtczak Sędziowie: Tomasz Smoszyński, Radosław Jaworski
Twarde Pierniki Toruń
Trener: Michał Gardocki. Asystent: Grzegorz Sowiński
Trener: Michał Gardocki. Asystent: Grzegorz Sowiński
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Adam Sowiński | 18 | 26:30 | 9/20 | 45.0 | 0.0 | 9/20 | 45.0 | 0/1 | 0.0 | 4 | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 6 | 1 | 1 | 19 | 59 | ||
7 | Maciej Sączek | 8 | 14:57 | 4/5 | 80.0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 0.0 | 3 | 3 | 5 | 15 | 43 | |||||||||
8 | Szymon Moszczyński | 1 | 18:29 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 66 | |||||
10 | Oliwier Parulski | 23 | 23:54 | 10/17 | 58.8 | 0/2 | 0.0 | 10/19 | 52.6 | 3/5 | 60.0 | 4 | 4 | 6 | 3 | 6 | 2 | 7 | 1 | 27 | 53 | ||
11 | Marcin Kokot | 20 | 21:27 | 10/15 | 66.7 | 0.0 | 10/15 | 66.7 | 0.0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 2 | 3 | 26 | 69 | ||||||
15 | Antoni Cichal | 2 | 10:11 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 | 12 | |||||
18 | Dominik Meszyński | 16 | 21:29 | 8/14 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 8/16 | 50.0 | 0.0 | 8 | 3 | 11 | 3 | 3 | 6 | 28 | 54 | |||||
22 | Tymon Owedyk | 34 | 18:34 | 16/19 | 84.2 | 0/1 | 0.0 | 16/20 | 80.0 | 2/2 | 100.0 | 10 | 8 | 18 | 1 | 5 | 1 | 7 | 56 | 67 | |||
30 | Maksymilian Gabrych | 18 | 21:27 | 7/17 | 41.2 | 0/6 | 0.0 | 7/23 | 30.4 | 4/5 | 80.0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 | 6 | 12 | 65 | ||
32 | Kacper Kmieć | 8 | 13:14 | 4/8 | 50.0 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 | 4 | 13 | 39 | ||||
34 | Hubert Kuligowski | 2 | 09:48 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 6 | 23 | |||||||
Drużynowe | 4 | 4 | |||||||||||||||||||||
Suma | 150 | 200:00 | 70/121 | 57.9 | 0/14 | 0.0 | 70/135 | 51.9 | 10/15 | 66.7 | 44 | 27 | 71 | 24 | 21 | 16 | 13 | 48 | 1 | 2 | 207 |
SKF Jura Basket Zabierzów
Trener: Mateusz Skubiński
Trener: Mateusz Skubiński
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Iwo Rekel | 2 | 19:57 | 1/5 | 20.0 | 0/2 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1 | 1 | -6 | -50 | |||
5 | Patryk Poźniak | 2 | 22:18 | 1/5 | 20.0 | 0/1 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/1 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | -7 | -50 | |||
6 | Szymon Knapek | 14 | 22:05 | 4/9 | 44.4 | 0/2 | 0.0 | 4/11 | 36.4 | 6/11 | 54.5 | 1 | 7 | 8 | 2 | 4 | 6 | 9 | 7 | 1 | 11 | -39 | |
8 | Bartosz Dudek | 0 | 15:29 | 0/3 | 0.0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | -1 | -39 | |||||||||
9 | Maciej Mazur | 13 | 29:02 | 4/8 | 50.0 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 5/7 | 71.4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | 10 | -1 | -80 | |||||
10 | Jakub Kloc | 0 | 24:52 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 9 | -7 | -70 | |||||||
13 | Szymon Korbel | 0 | 14:22 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 4 | -6 | -59 | ||||||||||
14 | Jan Gubała | 0 | 03:30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | -1 | -21 | |||||||||||||
15 | Michał Kozień | 0 | 14:31 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | -1 | -48 | |||||||
16 | Gustaw Leonowicz | 9 | 14:02 | 3/6 | 50.0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 3/3 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 4 | 6 | 7 | -33 | |||||
17 | Kamil Majka | 0 | 01:38 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | -1 | -11 | ||||||||||||
18 | Adam Kondratowicz | 0 | 18:13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | -50 | |||||||||
Drużynowe | 1 | 3 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
Suma | 40 | 200:00 | 13/38 | 34.2 | 0/9 | 0.0 | 13/47 | 27.7 | 14/22 | 63.6 | 12 | 23 | 35 | 5 | 16 | 21 | 64 | 8 | 2 | 1 | -17 |
Pozostałe mecze
Twarde Pierniki Toruń | 96 33 | KS AS Mrągowo | 21.04.2023 16:00 | |
SKF Jura Basket Zabierzów | 66 98 | NBA Jelenia Góra | 21.04.2023 18:45 | |
Twarde Pierniki Toruń | 150 40 | SKF Jura Basket Zabierzów | 22.04.2023 10:00 | |
KS AS Mrągowo | 54 83 | NBA Jelenia Góra | 22.04.2023 12:45 | |
SKF Jura Basket Zabierzów | 67 85 | KS AS Mrągowo | 23.04.2023 10:00 | |
NBA Jelenia Góra | 81 106 | Twarde Pierniki Toruń | 23.04.2023 12:45 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|