8 kolejka | 12.11.2022 | 13:00
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki, Stanisława Staszica 2
Komisarz: Sławomir Jarząb Sędziowie: Bartosz Koralewski, Patryk Jankowski

SMS PZKosz Łomianki

Trener: Michał Snochowski

Trener: Michał Snochowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Justyna Adamczuk 0 18:35 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 3 6 9 1 2   5 1 2   6 10
1 Kaja Flaszyńska 14 24:17 2/3 66.7 2/3 66.7 4/6 66.7 4/5 80.0   4 4 1 1 4 4       12 -1
4 Michalina Walczak 0 08:10 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 0/2 0.0       1 1 3 2       -6 -1
5 Amelia Kuper 10 21:27 3/8 37.5 1/2 50.0 4/10 40.0 1/2 50.0 1   1 2 3 4 2 1     5 -9
7 Vittoria Conte 4 15:06 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0   0.0 4 4 8   4 2 3       9 -13
8 Dobrochna Bogus 2 17:01 0/6 0.0 0/5 0.0 0/11 0.0 2/2 100.0   3 3   4 1 1   1   -6 3
9 Martyna Kozik 12 18:02 5/6 83.3 0/4 0.0 5/10 50.0 2/2 100.0   1 1   3 2 3 1     6 12
11 Nicola Lubecka 9 21:46 4/9 44.4 0/4 0.0 4/13 30.8 1/1 100.0 3 7 10 1 1 2 2 2     11 -6
13 Katsiaryna Lagutkowa DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
15 Gabriela Zaron 8 31:03 2/4 50.0 1/5 20.0 3/9 33.3 1/2 50.0   8 8 3 4 1 2 2 1   13 -4
19 Wiktoria Wiklak 6 16:03 3/5 60.0 0/1 0.0 3/6 50.0   0.0 3 3 6   3   3 1     7 -6
77 Kaja Niewiadomska 1 08:30 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 1/2 50.0 1 2 3 1   2   1     3 -5
  Drużynowe                     1 1 2                  
  Suma 66 200:00 21/48 43.8 4/26 15.4 25/74 33.8 12/18 66.7 16 39 55 10 26 21 27 9 4   60  

KKS Agapit Olsztyn

Trener: Tomasz Sztąberski. Asystent: Alicja Sztąberska

Trener: Tomasz Sztąberski. Asystent: Alicja Sztąberska

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Lena Dyjak DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
3 Martyna Przeradzka 0 12:10 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 0/2 0.0   1 1     1         -3 -8
4 Karina Gzinka 2 10:00 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 2/2 100.0   1 1 1 2 1 2 1     0 2
9 Nikola Pałasz 7 18:18 2/2 100.0 1/1 100.0 3/3 100.0   0.0       2 3   1 3     11 -4
12 Alicja Wawrzyniak 19 33:08 3/5 60.0 2/4 50.0 5/9 55.6 7/8 87.5   9 9 1 4 7 1 2     25 2
13 Patrycja Daliga 11 34:55 5/10 50.0 0/5 0.0 5/15 33.3 1/2 50.0 5 8 13 2 1 1 2 5     18 1
16 Karolina Giżyńska 6 24:06 1/2 50.0 0/4 0.0 1/6 16.7 4/4 100.0 1 2 3 4 4 4 4       4 12
18 Aleksandra Mońko 16 33:44 3/14 21.4 2/7 28.6 5/21 23.8 4/8 50.0 4 3 7 1 3 7 3 3   2 4 2
20 Marta Sztąberska 9 31:06 1/6 16.7 1/3 33.3 2/9 22.2 4/6 66.7   2 2 2 5 5 5 4   1 3 14
77 Zofia Szarpak 0 02:33 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   1 1             1 0 -1
  Drużynowe                     2 8 10       1          
  Suma 70 200:00 15/44 34.1 6/25 24.0 21/69 30.4 22/32 68.8 12 35 47 13 22 26 19 18   4 62  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
18, A. Mońko, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
0, J. Adamczuk, przegrany rzut sędziowski
09:47:00
 
20, M. Sztąberska, strata - błąd kozłowania
09:47:00
 
15, G. Zaron, przechwyt
09:43:00
2 : 0
15, G. Zaron, celny lay-up
09:22:00
 
18, A. Mońko, niecelny z wysoku za 3
09:18:00
 
13, P. Daliga, zbiórka w ataku
09:18:00
 
13, P. Daliga, niecelny lay-up
09:16:00
 
15, G. Zaron, zbiórka w obronie
09:05:00
 
0, J. Adamczuk, strata - złe podanie
09:05:00
 
13, P. Daliga, przechwyt
09:01:00
2 : 2
13, P. Daliga, celny z wyskoku za 2
08:45:00
 
4, M. Walczak, niecelny z wyskoku za 2
08:43:00
 
12, A. Wawrzyniak, zbiórka w obronie
08:39:00
 
9, M. Kozik, faul osobisty
08:39:00
 
12, A. Wawrzyniak, faulowany
08:37:00
 
16, K. Giżyńska, strata - błąd kozłowania
08:20:00
 
4, M. Walczak, niecelny lay-up z obejściem
08:18:00
 
12, A. Wawrzyniak, zbiórka w obronie
08:09:00
2 : 5
12, A. Wawrzyniak, celny z wysoku za 3
08:09:00
 
16, K. Giżyńska, asysta
07:57:00
 
4, M. Walczak, niecelny z wysoku za 3
07:52:00
 
11, N. Lubecka, zbiórka w ataku
07:52:00
4 : 5
11, N. Lubecka, celny lay-up
07:39:00
 
20, M. Sztąberska, niecelny z wysoku za 3
07:35:00
 
0, J. Adamczuk, zbiórka w obronie
07:17:00
 
11, N. Lubecka, niecelny z wysoku za 3
07:14:00
 
12, A. Wawrzyniak, zbiórka w obronie
07:07:00
 
13, P. Daliga, niecelny z wyskoku za 2
07:05:00
 
13, P. Daliga, zbiórka w ataku
07:03:00
 
16, K. Giżyńska, niecelny z wysoku za 3
06:58:00
 
9, M. Kozik, zbiórka w obronie
06:51:00
 
4, M. Walczak, zmiana - zejście
06:51:00
 
8, D. Bogus, zmiana - wejście
06:38:00
 
11, N. Lubecka, niecelny z wyskoku za 2
06:36:00
 
zbiórka w obronie
06:36:00
 
11, N. Lubecka, zmiana - zejście
06:36:00
 
19, W. Wiklak, zmiana - wejście
06:12:00
 
16, K. Giżyńska, strata - błąd kozłowania
06:12:00
 
19, W. Wiklak, przechwyt
06:02:00
6 : 5
9, M. Kozik, celny z wyskoku za 2
06:02:00
 
18, A. Mońko, faul osobisty
06:02:00
 
9, M. Kozik, faulowany
06:02:00
7 : 5
9, M. Kozik, celny rzut wolny 1z1
05:57:00
 
20, M. Sztąberska, strata - złe podanie
05:57:00
 
9, M. Kozik, przechwyt
05:46:00
 
16, K. Giżyńska, faul osobisty
05:46:00
 
9, M. Kozik, faulowany
05:46:00
 
9, M. Kozik, zmiana - zejście
05:46:00
 
15, G. Zaron, zmiana - zejście
05:46:00
 
1, K. Flaszyńska, zmiana - wejście
05:46:00
 
5, A. Kuper, zmiana - wejście
05:30:00
9 : 5
19, W. Wiklak, celny z wyskoku za 2
05:20:00
 
18, A. Mońko, niecelny z wysoku za 3
05:17:00
 
19, W. Wiklak, zbiórka w obronie
05:13:00
 
5, A. Kuper, niecelny z wyskoku za 2
05:09:00
 
5, A. Kuper, zbiórka w ataku
05:09:00
11 : 5
5, A. Kuper, celny lay-up
05:07:00
 
8, D. Bogus, faul osobisty
05:07:00
 
12, A. Wawrzyniak, faulowany
05:07:00
 
0, J. Adamczuk, zmiana - zejście
05:07:00
 
7, V. Conte, zmiana - wejście
04:48:00
 
19, W. Wiklak, faul osobisty
04:48:00
 
16, K. Giżyńska, faulowany
04:34:00
 
12, A. Wawrzyniak, niecelny z wyskoku za 2
04:32:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
04:32:00
 
19, W. Wiklak, zbiórka w obronie
04:25:00
 
8, D. Bogus, niecelny z wysoku za 3
04:23:00
 
7, V. Conte, zbiórka w ataku
04:23:00
 
12, A. Wawrzyniak, faul osobisty
04:23:00
 
7, V. Conte, faulowany
04:17:00
 
19, W. Wiklak, strata - poza boiskiem
04:07:00
 
5, A. Kuper, faul osobisty
04:07:00
 
18, A. Mońko, faulowany
03:59:00
 
20, M. Sztąberska, strata - złe podanie
03:53:00
 
12, A. Wawrzyniak, faul osobisty
03:53:00
 
5, A. Kuper, faulowany
03:42:00
 
5, A. Kuper, strata - błąd kozłowania
03:42:00
 
13, P. Daliga, przechwyt
03:23:00
 
13, P. Daliga, niecelny z wysoku za 3
03:20:00
 
18, A. Mońko, zbiórka w ataku
03:20:00
 
8, D. Bogus, faul osobisty
03:20:00
 
18, A. Mońko, faulowany
03:20:00
 
8, D. Bogus, zmiana - zejście
03:20:00
 
4, M. Walczak, zmiana - wejście
03:20:00
11 : 6