Obraz
Grupa B | 02.03.2022 | 10:00
Sala Sportowa MOS Jelenia Góra im. Mariana Koczwary, Jelenia Góra, ul. Sudecka 42
Komisarz: Janusz Kaczmarczyk Sędziowie: Katarzyna Grdeń, Tomasz Smoszyński

Wielkopolskie

Trener: Mateusz Dwornik. Asystent: Katarzyna Motyl

Trener: Mateusz Dwornik. Asystent: Katarzyna Motyl

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Antonina Maj 4 25:22 2/5 40.0 0/1 0.0 2/6 33.3 0/1 0.0 2 3 5 4 1 3   1     9 5
5 Julia Wojtysiak 6 22:35 1/5 20.0 1/1 100.0 2/6 33.3 1/3 33.3   2 2 2 4 2 2 1   1 3 11
7 Antonina Kuchcińska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
8 Gabriela Flaszak 6 26:03 3/5 60.0 0/5 0.0 3/10 30.0 0/1 0.0 1 2 3 1   2 3 2     1 5
9 Lena Niedźwiecka 4 12:48 1/5 20.0 0/1 0.0 1/6 16.7 2/2 100.0 1 1 2 2 3 1 1 2     4 3
10 Iga Zielińska 11 22:47 5/8 62.5   0.0 5/8 62.5 1/4 25.0 1 4 5 3 4 3 2 3   1 14 14
11 Olga Kisielewska 13 19:44 3/5 60.0 2/4 50.0 5/9 55.6 1/2 50.0   6 6 2   1 3   1   14 13
12 Barbara Bruczyńska 2 18:36 1/3 33.3 0/1 0.0 1/4 25.0   0.0 2 1 3 1 3 2 2       1 10
13 Lena Dusza 3 10:00   0.0   0.0   0.0 3/4 75.0   2 2   2 2 2       2 -1
14 Maja Semmler 14 21:04 5/7 71.4 1/6 16.7 6/13 46.2 1/2 50.0 2 3 5 2 3 2 2 3     14 12
16 Weronika Skrzypczak 2 03:28 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0   0.0                     -1 -8
17 Zuzanna Marczyńska 13 17:33 6/12 50.0 0/1 0.0 6/13 46.2 1/3 33.3 1 4 5 1 1 2 1 3     12 1
  Drużynowe                     2 6 8       3          
  Suma 78 200:00 28/57 49.1 4/22 18.2 32/79 40.5 10/22 45.5 12 34 46 18 21 20 21 15 1 2 73  

Warmińsko-Mazurskie

Trener: Magdalena Kołacka. Asystent: Wiktoria Kołacka

Trener: Magdalena Kołacka. Asystent: Wiktoria Kołacka

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Julia Makutynowicz 0 15:45 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0         3   2 1     -3 -8
6 Sandra Chmielińska 9 18:51 3/13 23.1 0/2 0.0 3/15 20.0 3/8 37.5   3 3 2 5 6 5 5     -3 3
7 Daria Kulesza 2 05:06 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0                     2 -11
10 Zuzanna Gawlińska 2 11:46 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 1 1 2   2   1       2 3
12 Pola Wyżkiewicz 2 06:19 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 1   1   2           2 -4
14 Roksana Chmielińska 1 21:42   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0       3 2 3 2 2 1   4 -16
15 Daria Grzywińska 4 21:02 2/5 40.0 0/1 0.0 2/6 33.3   0.0   2 2       1       1 -5
16 Aleksandra Dąbrowska 2 05:49 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 2   2   1   1 1     2 -1
17 Victoria Rocka 14 30:00 4/16 25.0 2/5 40.0 6/21 28.6 0/4 0.0 2 4 6 6 1 4 3 2     6 -14
18 Rozalia Sznajder 10 30:00 4/5 80.0   0.0 4/5 80.0 2/5 40.0 4 11 15 6 2 5 10 1 1   19 -3
19 Antonina Hołowczyc 19 30:00 9/14 64.3   0.0 9/14 64.3 1/4 25.0 4 11 15   2 3 4     1 22 -14
20 Maja Malinowska 0 03:41   0.0   0.0   0.0   0.0             1 1     0 5
  Drużynowe                     2 8 10   2              
  Suma 65 200:00 26/63 41.3 2/8 25.0 28/71 39.4 7/23 30.4 16 40 56 17 22 21 30 13 2 1 54  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:56:00
 
10, I. Zielińska, wygrany rzut sędziowski
09:56:00
 
19, A. Hołowczyc, przegrany rzut sędziowski
09:52:00
2 : 0
12, B. Bruczyńska, celny z wyskoku za 2
09:52:00
 
10, I. Zielińska, asysta
09:43:00
 
17, V. Rocka, niecelny z wyskoku za 2
09:41:00
 
zbiórka w obronie
09:31:00
 
11, O. Kisielewska, niecelny z wysoku za 3
09:28:00
 
12, B. Bruczyńska, zbiórka w ataku
09:26:00
 
8, G. Flaszak, niecelny z wysoku za 3
09:21:00
 
zbiórka w obronie
08:59:00
 
17, V. Rocka, niecelny z wyskoku za 2
08:58:00
 
zbiórka w obronie
08:49:00
4 : 0
14, M. Semmler, celny z wyskoku za 2
08:49:00
 
11, O. Kisielewska, asysta
08:39:00
4 : 2
7, D. Kulesza, celny z wyskoku za 2
08:39:00
 
17, V. Rocka, asysta
08:23:00
 
19, A. Hołowczyc, faul osobisty
08:23:00
 
10, I. Zielińska, faulowany
08:23:00
 
10, I. Zielińska, niecelny rzut wolny 1z2
08:23:00
 
10, I. Zielińska, niecelny rzut wolny 2z2
08:23:00
 
19, A. Hołowczyc, zbiórka w obronie
08:20:00
 
19, A. Hołowczyc, strata - poza boiskiem
08:09:00
6 : 2
8, G. Flaszak, celny z wyskoku za 2
07:57:00
 
15, D. Grzywińska, niecelny z wyskoku za 2
07:54:00
 
8, G. Flaszak, zbiórka w obronie
07:47:00
 
14, M. Semmler, niecelny z wysoku za 3
07:43:00
 
15, D. Grzywińska, zbiórka w obronie
07:37:00
6 : 4
17, V. Rocka, celny z wyskoku za 2
07:23:00
9 : 4
14, M. Semmler, celny z wysoku za 3
07:23:00
 
10, I. Zielińska, asysta
07:13:00
9 : 6
15, D. Grzywińska, celny z wyskoku za 2
07:13:00
 
17, V. Rocka, asysta
06:56:00
 
11, O. Kisielewska, niecelny z wysoku za 3
06:53:00
 
19, A. Hołowczyc, zbiórka w obronie
06:52:00
 
19, A. Hołowczyc, strata - złe podanie
06:52:00
 
14, M. Semmler, przechwyt
06:47:00
11 : 6
14, M. Semmler, celny z wyskoku za 2
06:40:00
 
14, M. Semmler, faul osobisty
06:40:00
 
14, R. Chmielińska, faulowany
06:35:00
 
17, V. Rocka, niecelny z wysoku za 3
06:33:00
 
11, O. Kisielewska, zbiórka w obronie
06:28:00
13 : 6
10, I. Zielińska, celny z wyskoku za 2
06:28:00
 
8, G. Flaszak, asysta
06:16:00
 
17, V. Rocka, niecelny z wyskoku za 2
06:13:00
 
11, O. Kisielewska, zbiórka w obronie
06:05:00
15 : 6
10, I. Zielińska, celny z wyskoku za 2
06:05:00
 
14, M. Semmler, asysta
05:49:00
 
15, D. Grzywińska, strata - błąd kroków
05:49:00
 
7, D. Kulesza, zmiana - zejście
05:49:00
 
16, A. Dąbrowska, zmiana - wejście
05:35:00
 
12, B. Bruczyńska, strata - złe podanie
05:35:00
 
14, R. Chmielińska, przechwyt
05:29:00
 
12, B. Bruczyńska, faul osobisty
05:29:00
 
14, R. Chmielińska, faulowany
05:29:00
 
14, R. Chmielińska, niecelny rzut wolny 1z2
05:29:00
15 : 7
14, R. Chmielińska, celny rzut wolny 2z2
05:15:00
 
11, O. Kisielewska, niecelny z wyskoku za 2
05:13:00
 
17, V. Rocka, zbiórka w obronie
05:08:00
 
12, B. Bruczyńska, faul osobisty
05:08:00
 
19, A. Hołowczyc, faulowany
05:08:00
 
19, A. Hołowczyc, niecelny rzut wolny 1z2
05:08:00
15 : 8
19, A. Hołowczyc, celny rzut wolny 2z2
05:00:00
 
8, G. Flaszak, niecelny z wysoku za 3
05:00:00
 
zbiórka w obronie
05:00:00
 
8, G. Flaszak, zmiana - zejście
05:00:00
 
10, I. Zielińska, zmiana - zejście
05:00:00
 
11, O. Kisielewska, zmiana - zejście
05:00:00
 
12, B. Bruczyńska, zmiana - zejście
05:00:00
 
14, M. Semmler, zmiana - zejście
05:00:00
 
4, A. Maj, zmiana - wejście
05:00:00
 
5, J. Wojtysiak, zmiana - wejście
05:00:00
 
9, L. Niedźwiecka, zmiana - wejście
05:00:00
 
13, L. Dusza, zmiana - wejście
05:00:00
 
17, Z. Marczyńska, zmiana - wejście
05:00:00
 
14, R. Chmielińska, zmiana - zejście
05:00:00
 
15, D. Grzywińska, zmiana - zejście
05:00:00
 
16, A. Dąbrowska, zmiana - zejście
05:00:00
 
17, V. Rocka, zmiana - zejście
05:00:00
 
19, A. Hołowczyc, zmiana - zejście
05:00:00
 
5, J. Makutynowicz, zmiana - wejście
05:00:00
 
6, S. Chmielińska, zmiana - wejście
05:00:00
 
10, Z. Gawlińska, zmiana - wejście
05:00:00
 
12, P. Wyżkiewicz, zmiana - wejście
05:00:00
 
18, R. Sznajder, zmiana - wejście
04:53:00
 
6, S. Chmielińska, niecelny z wyskoku za 2
04:50:00
 
4, A. Maj, zbiórka w obronie
04:50:00
 
12, P. Wyżkiewicz, faul osobisty
04:50:00
 
4, A. Maj, faulowany
04:42:00
 
12, P. Wyżkiewicz, faul osobisty
04:42:00
 
5, J. Wojtysiak, faulowany
04:42:00