Obraz
2 kolejka | 10.10.2021 | 16:00
Centrum Sportowo-Rekreacyjne, Zgorzelec, Maratońska 2
Komisarz: Dariusz Bluszcz Sędziowie: Marek Tyliszczak, Marcin Popiel

Citronex UKS Basket Zgorzelec

Trener: Piotr Pietryk. Asystent: Nikola Sarić

Trener: Piotr Pietryk. Asystent: Nikola Sarić

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Wiktoria Marcinów 9 21:16 3/3 100.0 1/8 12.5 4/11 36.4   0.0 1 2 3 1     4 1     3 9
5 Natalia Ferenc 5 14:36 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 1/2 50.0 1 1 2 2 4 1   2     7 12
7 Wiktoria Kowalczuk 5 21:58 1/4 25.0 0/2 0.0 1/6 16.7 3/3 100.0   1 1 2 4 1 3 5 1 1 6 6
9 Monika Paradowska 12 22:44 3/3 100.0 1/4 25.0 4/7 57.1 3/3 100.0 1 7 8 4 3 4 1 3     23 30
10 Patrycja Lipniacka 10 27:12 2/10 20.0 2/7 28.6 4/17 23.5   0.0 4   4 1 2   4 2     0 9
11 Barbara Łachacz 16 28:40 5/13 38.5 0/2 0.0 5/15 33.3 6/7 85.7 4 5 9 5 1 4 5 6   1 20 4
12 Nina Łozowska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
16 Paulina Żukowska 11 17:03 4/6 66.7   0.0 4/6 66.7 3/6 50.0 4 1 5   2 4 1 2     12 26
21 Wiktoria Boks 2 08:35 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 0/2 0.0 2 1 3     1         2 0
23 Oliwia Urbanowicz DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
30 Elżbieta Paździerska 13 21:06 5/7 71.4 1/7 14.3 6/14 42.9   0.0 2   2 5 3   3 12     21 36
98 Joanna Pawlukiewicz 4 16:50 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0 4/6 66.7 3 1 4     3 4 1     -2 -2
  Drużynowe                     2 3 5                  
  Suma 87 200:00 26/58 44.8 5/30 16.7 31/88 35.2 20/29 69.0 24 22 46 20 19 18 25 34 1 2 92  

PZU Ślęza II MOS Wrocław

Trener: Jarosław Krysiewicz. Asystent: Piotr Nizioł

Trener: Jarosław Krysiewicz. Asystent: Piotr Nizioł

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Małgorzata Czymerska 2 12:23 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7   0.0   3 3 1 2 3 2 1     0 -17
4 Sara Pająk 6 20:57 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0 2/2 100.0   2 2 2 2 4 3 2     7 -23
6 Hanna Ludwiczyńska 3 07:30 0/1 0.0 1/1 100.0 1/2 50.0   0.0   1 1 1 1   1 1     4 13
11 Anna Jasińska 11 32:18 4/9 44.4 1/1 100.0 5/10 50.0   0.0 4 10 14 1 1 1 9 2     14 -7
14 Maja Boreczek 2 11:45 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0   1 1 2     1 3     6 2
15 Monika Harasimów 5 18:58 2/8 25.0 0/2 0.0 2/10 20.0 1/2 50.0 1 1 2 3 4 1 4 5     2 -2
16 Karolina Szarszaniewicz 7 20:11 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 3/6 50.0 5 2 7 1 1 4 2       7 -21
17 Adrianna Ryng 12 22:36 6/11 54.5   0.0 6/11 54.5   0.0 2 1 3 3   2 8 1 2   8 -9
20 Marta Skowron 0 08:39   0.0   0.0   0.0   0.0       2 1   4       -2 -12
21 Julia Niżyńska 0 07:27   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0   1 1   1   8 1     -7 -16
23 Agata Szmyrka 9 22:15 2/5 40.0 1/2 50.0 3/7 42.9 2/4 50.0   4 4 3 4 4 4 2   1 8 -21
25 Katarzyna Zieniewicz 4 15:01 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0   0.0 2 4 6   1   2       8 -17
  Drużynowe                     2 7 9       1          
  Suma 61 200:00 22/53 41.5 3/7 42.9 25/60 41.7 8/14 57.1 16 37 53 19 18 19 49 18 2 1 55  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
98, J. Pawlukiewicz, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
25, K. Zieniewicz, przegrany rzut sędziowski
09:53:00
 
11, B. Łachacz, niecelny z wyskoku za 2
09:49:00
 
25, K. Zieniewicz, zbiórka w obronie
09:44:00
0 : 2
25, K. Zieniewicz, celny z wyskoku za 2
09:44:00
 
23, A. Szmyrka, asysta
09:25:00
 
10, P. Lipniacka, niecelny z wyskoku za 2
09:19:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
09:19:00
 
25, K. Zieniewicz, zbiórka w obronie
09:14:00
 
9, M. Paradowska, faul osobisty
09:14:00
 
23, A. Szmyrka, faulowany
09:13:00
 
23, A. Szmyrka, strata - złe podanie
09:13:00
 
11, B. Łachacz, przechwyt
09:02:00
2 : 2
11, B. Łachacz, celny lay-up
08:57:00
2 : 4
25, K. Zieniewicz, celny z wyskoku za 2
08:57:00
 
17, A. Ryng, asysta
08:39:00
 
10, P. Lipniacka, niecelny z wysoku za 3
08:36:00
 
11, B. Łachacz, zbiórka w ataku
08:36:00
 
25, K. Zieniewicz, faul osobisty
08:36:00
 
98, J. Pawlukiewicz, faulowany
08:32:00
 
98, J. Pawlukiewicz, niecelny z wyskoku za 2
08:32:00
 
9, M. Paradowska, zbiórka w ataku
08:32:00
4 : 4
9, M. Paradowska, celny z wyskoku za 2
08:32:00
 
5, N. Ferenc, asysta
08:32:00
 
98, J. Pawlukiewicz, niecelny rzut wolny 1z2
08:32:00
5 : 4
98, J. Pawlukiewicz, celny rzut wolny 2z2
08:05:00
 
pełna przerwa na żądanie
07:41:00
 
11, A. Jasińska, niecelny z wyskoku za 2
07:37:00
 
25, K. Zieniewicz, zbiórka w ataku
07:34:00
 
5, N. Ferenc, faul osobisty
07:34:00
 
23, A. Szmyrka, faulowany
07:34:00
 
23, A. Szmyrka, niecelny rzut wolny 1z2
07:34:00
5 : 5
23, A. Szmyrka, celny rzut wolny 2z2
07:13:00
 
98, J. Pawlukiewicz, niecelny z obrotu za 2
07:10:00
 
zbiórka w ataku
07:03:00
 
98, J. Pawlukiewicz, niecelny z wyskoku za 2
07:00:00
 
98, J. Pawlukiewicz, zbiórka w ataku
07:00:00
 
98, J. Pawlukiewicz, niecelny z wyskoku za 2
06:57:00
 
11, A. Jasińska, zbiórka w obronie
06:54:00
 
17, A. Ryng, niecelny z wyskoku za 2
06:50:00
 
11, A. Jasińska, zbiórka w ataku
06:49:00
5 : 7
11, A. Jasińska, celny z wyskoku za 2
06:35:00
 
11, B. Łachacz, niecelny z wyskoku za 2
06:32:00
 
98, J. Pawlukiewicz, zbiórka w ataku
06:30:00
 
10, P. Lipniacka, niecelny z wyskoku za 2
06:27:00
 
11, A. Jasińska, zbiórka w obronie
06:20:00
 
17, A. Ryng, niecelny z wyskoku za 2
06:17:00
 
11, B. Łachacz, zbiórka w obronie
06:14:00
 
11, A. Jasińska, faul osobisty
06:14:00
 
9, M. Paradowska, faulowany
06:14:00
 
98, J. Pawlukiewicz, zmiana - zejście
06:14:00
 
21, W. Boks, zmiana - wejście
06:14:00
6 : 7
9, M. Paradowska, celny rzut wolny 1z2
06:14:00
7 : 7