10 kolejka | 06.11.2021 | 20:30
OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 40
OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 40
Komisarz: Wojciech Imiołek Sędziowie: Wojciech Liszka, Łukasz Jankowski, Mateusz Skorek
Legia Warszawa
Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Maciej Jamrozik, Marek Zapałowski
Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Maciej Jamrozik, Marek Zapałowski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Jakub Sadowski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
2 | Benjamin Didier-Urbaniak | 0 | 02:40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | -4 | |||||||||||||
4 | Szymon Kołakowski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
5 | Muhammad-Ali Abdur-Rahkman | 10 | 30:50 | 1/5 | 20.0 | 2/7 | 28.6 | 3/12 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 5 | 5 | 4 | 1 | 2 | 2 | 8 | -9 | ||||
11 | Jure Škifić | 2 | 19:48 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 7 | -2 | |||
13 | Strahinja Jovanović | 12 | 25:48 | 1/8 | 12.5 | 3/5 | 60.0 | 4/13 | 30.8 | 1/1 | 100.0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6 | -12 | |||
14 | Grzegorz Kulka | 8 | 24:28 | 1/4 | 25.0 | 2/4 | 50.0 | 3/8 | 37.5 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 8 | -23 | |||||
18 | Raymond Cowels III | 11 | 29:43 | 1/4 | 25.0 | 3/7 | 42.9 | 4/11 | 36.4 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 11 | -11 | ||||
31 | Grzegorz Kamiński | 2 | 04:10 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0.0 | 1 | 0 | -4 | ||||||||||
50 | Adam Kemp | 2 | 11:01 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -4 | |||||||
55 | Łukasz Koszarek | 10 | 26:51 | 0/2 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/7 | 28.6 | 4/4 | 100.0 | 2 | 2 | 4 | 5 | 2 | 3 | 2 | 3 | 15 | 0 | ||
91 | Dariusz Wyka | 16 | 24:40 | 5/6 | 83.3 | 2/4 | 50.0 | 7/10 | 70.0 | 0.0 | 3 | 4 | 7 | 2 | 3 | 1 | 3 | 25 | -1 | ||||
Drużynowe | 1 | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||
Suma | 73 | 200:00 | 12/34 | 35.3 | 14/36 | 38.9 | 26/70 | 37.1 | 7/7 | 100.0 | 12 | 24 | 36 | 20 | 18 | 12 | 10 | 8 | 4 | 1 | 84 |
WKS Śląsk Wrocław
Trener: Andrej Urlep. Asystent: Andrzej Adamek
Trener: Andrej Urlep. Asystent: Andrzej Adamek
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Travis Trice Ii | 20 | 34:07 | 4/9 | 44.4 | 2/5 | 40.0 | 6/14 | 42.9 | 6/6 | 100.0 | 1 | 1 | 10 | 1 | 6 | 3 | 20 | 19 | ||||
2 | Łukasz Kolenda | 19 | 29:20 | 2/6 | 33.3 | 5/7 | 71.4 | 7/13 | 53.8 | 0.0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 18 | 33 | |||||
3 | Jakub Karolak | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
5 | Kerem Kanter | 5 | 19:30 | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | -8 | ||||
6 | Kodi Justice | 2 | 19:52 | 1/2 | 50.0 | 0/5 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 0.0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | -1 | -15 | |||||
7 | Kacper Gordon | 0 | 02:03 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | -3 | -1 | |||||||||
11 | Aleksander Dziewa | 16 | 21:35 | 7/10 | 70.0 | 0/1 | 0.0 | 7/11 | 63.6 | 2/2 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 21 | 4 | |
12 | Cyril Langevine | 13 | 24:38 | 4/8 | 50.0 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 5/7 | 71.4 | 4 | 10 | 14 | 5 | 2 | 5 | 3 | 1 | 23 | 23 | |||
15 | Michał Gabiński | 7 | 14:17 | 2/2 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 3/3 | 100.0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 11 | 9 | |||||||
18 | Szymon Tomczak | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
22 | Michał Sitnik | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
27 | Ivan Ramljak | 5 | 34:38 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 3 | 6 | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 14 | 6 |
Drużynowe | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||
Suma | 87 | 200:00 | 22/42 | 52.4 | 9/26 | 34.6 | 31/68 | 45.6 | 16/19 | 84.2 | 13 | 32 | 45 | 26 | 13 | 18 | 10 | 4 | 1 | 4 | 110 |
Pozostałe mecze
PGE Spójnia Stargard | 53 96 | Enea Zastal BC Zielona Góra | 04.11.2021 17:30 | |
Asseco Arka Gdynia | 89 65 | King Szczecin | 05.11.2021 17:30 | |
GTK Gliwice | 70 122 | Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | 05.11.2021 18:00 | |
Twarde Pierniki Toruń | 102 86 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 05.11.2021 20:00 | |
Legia Warszawa | 73 87 | WKS Śląsk Wrocław | 06.11.2021 20:30 | |
MKS Dąbrowa Górnicza | 82 97 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 07.11.2021 15:30 | |
Anwil Włocławek | 81 61 | Trefl Sopot | 07.11.2021 17:30 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|