Obraz
O 5 miejsce | 12.06.2021 | 12:30
Centrum Widowiskowo-Sportowe Gminy Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, ul. Sochaczewska 218
Komisarz: Arkadiusz Starnawski Sędziowie: Rafał Zuchowicz, Mateusz Juchimiuk

UKS 7 Trefl Sopot

Trener: Tomasz Chwiałkowski

Trener: Tomasz Chwiałkowski

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Szymon Kiejzik 10 34:02 2/7 28.6 2/4 50.0 4/11 36.4   0.0 2 13 15 9 5   7 2 2   24 25
1 Wojciech Gaik 0 00:27   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -2
2 Eryk Flisikowski 0 00:27   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -2
4 Krzysztof Matla 15 24:52 6/8 75.0   0.0 6/8 75.0 3/4 75.0 4 10 14 4 4 4 5       25 -1
5 Olaf Rarowski-Geckler 28 34:33 12/26 46.2   0.0 12/26 46.2 4/10 40.0 6 3 9 4 3 8 5 1   5 17 21
15 Bartłomiej Borzyszkowski 0 04:34 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0         1           -1 -12
18 Alan Groth 6 29:01 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 2/4 50.0 5 8 13 1 3 3 1 1     17 17
21 Dawid Ksionek 0 00:27   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -2
24 Kacper Ziółkowski 10 22:59 3/7 42.9   0.0 3/7 42.9 4/6 66.7   4 4 4 1 3 5 1   1 8 -11
27 Max Żylicz 27 29:32 6/9 66.7 4/10 40.0 10/19 52.6 3/7 42.9 1 3 4 2 4 6 4 2 2 1 20 20
30 Tomasz Zawistowski 5 18:39 1/1 100.0 1/3 33.3 2/4 50.0 0/2 0.0 1 2 3 1 3 1 2 3     6 -1
34 Aleksander Burek 0 00:27   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -2
  Drużynowe                     4 3 7       1          
  Suma 101 200:00 32/62 51.6 7/17 41.2 39/79 49.4 16/33 48.5 23 46 69 25 24 25 30 10 4 7 116  

Akademia Koszykówki Komorów

Trener: Grzegorz Tomaszewski. Asystent: Paweł Machynia

Trener: Grzegorz Tomaszewski. Asystent: Paweł Machynia

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
11 Michał Strojek 0 13:01 0/2 0.0 0/4 0.0 0/6 0.0   0.0   1 1 1   1 3 1   1 -6 11
14 Filip Kowalczyk 33 36:19 11/23 47.8 3/15 20.0 14/38 36.8 2/7 28.6 4 4 8 6 5 8 4 8   2 22 -18
22 Karol Skrętowski 0 00:48   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 1
26 Marek Bukowski 2 18:02 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7   0.0 4   4   2           1 -20
28 Adrian Cichecki DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
30 Błażej Czapla 17 28:10 2/4 50.0 3/8 37.5 5/12 41.7 4/4 100.0 3 2 5 1 2 4 1       15 -10
35 Bartłomiej Lipiński 0 23:18 0/3 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0 0/2 0.0 2 3 5 3 5 1 1   3   4 2
38 Filip Zawalski 4 12:09 2/4 50.0 0/1 0.0 2/5 40.0   0.0   2 2 1 5   1 3   1 6 5
50 Eryk Wesołowski 2 14:03 1/3 33.3 0/2 0.0 1/5 20.0   0.0   1 1 4 3   1   1   3 -11
52 Michał Kolasa 28 36:56 7/11 63.6 1/6 16.7 8/17 47.1 11/15 73.3 5 6 11 5 3 9 4 2     29 -7
54 Maciej Niewiadomski 1 02:30   0.0   0.0   0.0 1/2 50.0           1 1       -1 -5
58 Aleksander Witczak 4 14:45 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7   0.0 3 3 6 1     4 2 3   11 2
  Drużynowe                     3 2 5                  
  Suma 91 200:00 26/59 44.1 7/37 18.9 33/96 34.4 18/30 60.0 24 24 48 22 25 24 20 16 7 4 84