13 kolejka | 20.12.2020 | 15:30
Hala Sportowa MOSiR, Pabianice, Grota Roweckiego 3
Komisarz: Wacław Woźniewski Sędziowie: Damian Wiaderny, Grzegorz Jodłowski

Profi Sunbud PKK 99 Pabianice

Trener: Arkadiusz Gralewski. Asystent: Adam Jurga

Trener: Arkadiusz Gralewski. Asystent: Adam Jurga

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Robert Rejniak 2 06:07 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 2/2 100.0   2 2 1 2           3 8
1 Michał Wasilewski 8 28:06 1/2 50.0 2/9 22.2 3/11 27.3 0/1 0.0 1 4 5 2 3 1 1       5 -11
3 Krystian Mik 14 23:20 5/18 27.8   0.0 5/18 27.8 4/6 66.7 2 2 4   4 4 1 1 1   4 -15
4 Przemysław Grabowski 19 26:32 2/4 50.0 5/10 50.0 7/14 50.0   0.0 1 4 5 3 1   1       19 4
5 Patryk Zawadzki 11 21:24 3/7 42.9 1/4 25.0 4/11 36.4 2/5 40.0 3 2 5     4 2 3     7 -15
9 Szymon Gralewski 11 21:10   0.0   0.0   0.0 11/11 100.0   5 5 2 3 9 3 1     16 -9
15 Sebastian Szymański DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
17 Marcel Karpiak 7 18:30 1/6 16.7 0/1 0.0 1/7 14.3 5/6 83.3 3 8 11 1 3 5 1       11 -12
18 Adam Jurga 3 18:55 1/3 33.3 0/2 0.0 1/5 20.0 1/1 100.0 3 1 4 4 1 1 2 1   1 6 11
20 Aleksander Fabiszewski 0 13:25 0/3 0.0 0/2 0.0 0/5 0.0   0.0   3 3 3 4 4 4   1 1 -2 -5
26 Filip Sauter 3 22:31 1/5 20.0 0/2 0.0 1/7 14.3 1/1 100.0 3 5 8 1 5 2 5 1   2 2 -6
  Drużynowe                     4 3 7                  
  Suma 78 200:00 14/49 28.6 8/31 25.8 22/80 27.5 26/33 78.8 20 39 59 17 26 30 20 7 2 4 71  

UKS Trójka Żyrardów

Trener: Piotr Sochacki

Trener: Piotr Sochacki

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Filip Firlej 0 06:09 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1 2 3 1 2   2       1 10
3 Marcin Wieczorkowski 15 28:36 2/7 28.6 0/2 0.0 2/9 22.2 11/13 84.6 2 11 13 1 2 8 1 2 1   22 3
5 Filip Śnieg 5 06:06 1/1 100.0 1/3 33.3 2/4 50.0   0.0   1 1   2           4 7
9 Marcin Uliczka 4 19:11 2/6 33.3 0/1 0.0 2/7 28.6   0.0 2 1 3 3 5 1 1 1   1 5 8
13 Patryk Repiński 0 17:06 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0   1 1 2 5   1       -1 -6
15 Przemysław Gielo 22 28:24 9/19 47.4   0.0 9/19 47.4 4/5 80.0 4 4 8 3 1 4   1 1 1 24 5
20 Michał Nesterowicz 12 26:00 4/8 50.0 0/5 0.0 4/13 30.8 4/4 100.0   4 4 3 3 4 3 6     13 5
21 Sebastian Parol DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
23 Mariusz Łapiński 13 26:51 4/5 80.0 1/5 20.0 5/10 50.0 2/2 100.0 1 9 10 3 2 3 2 1 1   21 16
24 Sylwester Kus 8 17:58 1/4 25.0 2/2 100.0 3/6 50.0   0.0       2 4   4       3 0
25 Tomasz Gałan 8 12:57 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 4/4 100.0 3 3 6   4 2         11 5
30 Karol Odolczyk 1 10:42 0/4 0.0 0/1 0.0 0/5 0.0 1/2 50.0 1 1 2 1 1 1   1 1   0 -3
  Drużynowe                     3 4 7                  
  Suma 88 200:00 25/62 40.3 4/20 20.0 29/82 35.4 26/30 86.7 17 41 58 19 31 23 14 12 4 2 103  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
3, K. Mik, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
25, T. Gałan, przegrany rzut sędziowski
09:44:00
 
20, A. Fabiszewski, niecelny z wysoku za 3
09:41:00
 
1, M. Wasilewski, zbiórka w ataku
09:38:00
2 : 0
3, K. Mik, celny z wyskoku za 2
09:38:00
 
1, M. Wasilewski, asysta
09:27:00
 
15, P. Gielo, niecelny z wyskoku za 2
09:27:00
 
20, A. Fabiszewski, blok
09:22:00
 
9, S. Gralewski, zbiórka w obronie
09:20:00
 
3, K. Mik, niecelny z wyskoku za 2
09:17:00
 
23, M. Łapiński, zbiórka w obronie
09:02:00
 
20, M. Nesterowicz, niecelny z wysoku za 3
08:59:00
 
1, M. Wasilewski, zbiórka w obronie
08:58:00
 
15, P. Gielo, faul osobisty
08:58:00
 
3, K. Mik, faulowany
08:53:00
 
20, A. Fabiszewski, niecelny z wyskoku