12 kolejka | 06.01.2021 | 17:00
Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, Łomianki, Stanisława Staszica 2
Komisarz: Sławomir Jarząb Sędziowie: Waldemar Kusza, Adam Flis

SMS PZKosz Łomianki

Trener: Rafał Czyszpak. Asystent: Michał Snochowski

Trener: Rafał Czyszpak. Asystent: Michał Snochowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Zuzanna Rudenko 26 25:44 8/12 66.7 1/4 25.0 9/16 56.3 7/8 87.5 1   1 1 1 5 4 2   1 18 11
6 Michalina Walczak 1 06:15 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0 1/2 50.0 1 1 2     1         0 3
9 Martyna Kozik 3 23:40 0/2 0.0 1/2 50.0 1/4 25.0   0.0 1 3 4 6 2 2 3   1   8 14
17 Aleksandra Zając 2 13:50 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1 1 2 1 5 1 2 2     3 10
19 Nicola Obrodzka 0 13:08 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 0/2 0.0   1 1 4   1   1   1 2 10
21 Wiktoria Boks 7 17:22 3/4 75.0   0.0 3/4 75.0 1/2 50.0 1 5 6 1 1 1 3 4     13 8
23 Julia Myszkowska 3 16:59 0/3 0.0 1/3 33.3 1/6 16.7 0/2 0.0   1 1 3 4 2 4       -4 -2
25 Karolina Ułan 4 22:32 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7   0.0   8 8 2 4 2 5 2 4 1 14 2
50 Vittoria Conte 10 26:16 5/9 55.6 0/1 0.0 5/10 50.0   0.0 1 6 7   3 4 4 1 1 1 10 8
77 Wiktoria Stasiak 9 27:53 2/5 40.0 1/1 100.0 3/6 50.0 2/2 100.0 1 2 3 5 1 1 2 3     15 6
99 Klaudia Węcłaś 0 06:22 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0       1   1   1     0 0
  Drużynowe                     1 5 6                  
  Suma 65 200:00 21/46 45.7 4/12 33.3 25/58 43.1 11/18 61.1 8 33 41 24 21 21 27 16 6 4 79  

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trener: Adam Rajkowski

Trener: Adam Rajkowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Paulina Hnida 2 05:08 1/3 33.3 0/2 0.0 1/5 20.0   0.0         1 1       1 -2 -11
3 Agnieszka Cichocka 2 11:19 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1   1               1 -4
4 Karolina Dżochowska 7 23:46 3/7 42.9 0/3 0.0 3/10 30.0 1/2 50.0   4 4 1 4 1 3   1 1 2 -11
5 Natalia Donica 0 29:48 0/6 0.0 0/5 0.0 0/11 0.0 0/2 0.0 2 4 6 4 4 3 5 5     -3 -2
9 Alicja Jarząb 17 30:22 7/9 77.8   0.0 7/9 77.8 3/5 60.0 1 3 4 5 5 4 5 1     18 -4
11 Aleksandra Rok 0 14:42 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0   4 4 2     1     1 3 -11
12 Kinga Stasinowska 15 31:20 3/7 42.9 2/6 33.3 5/13 38.5 3/4 75.0 2 3 5 1 1 5 3 7     16 -15
13 Natalia Rudzińska 4 16:14 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0   0.0 4   4   1 1 3 2 1   6 -3
14 Amelia Trybułowska 0 00:56 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1   1 1             1 0
15 Oliwia Trzymkowska 0 09:10 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2 1   1 1   1 1 2 -4
16 Emilia Bołbot 4 27:15 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7 2/8 25.0   1 1   5 5 2 2 1 2 -5 -5
  Drużynowe                     3 6 9       3          
  Suma 51 200:00 18/48 37.5 2/17 11.8 20/65 30.8 9/21 42.9 14 27 41 15 21 21 26 17 4 6 39  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
17, A. Zając, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
16, E. Bołbot, przegrany rzut sędziowski
09:45:00
 
17, A. Zając, niecelny z obrotu za 2
09:42:00
 
15, O. Trzymkowska, zbiórka w obronie
09:24:00
 
25, K. Ułan, faul osobisty
09:24:00
 
9, A. Jarząb, faulowany
09:24:00
 
9, A. Jarząb, niecelny rzut wolny 1z2
09:24:00
 
9, A. Jarząb, niecelny rzut wolny 2z2
09:24:00
 
25, K. Ułan, zbiórka w obronie
09:15:00
 
23, J. Myszkowska, niecelny lay-up z obejściem
09:13:00
 
5, N. Donica, zbiórka w obronie
08:55:00
 
16, E. Bołbot, strata - błąd kroków
08:44:00
 
4, Z. Rudenko, niecelny z odskoku za 3
08:40:00
 
9, A. Jarząb, zbiórka w obronie
08:25:00
 
17, A. Zając, faul osobisty
08:25:00
 
4, K. Dżochowska, faulowany
08:25:00
0 : 1
4, K. Dżochowska, celny rzut wolny 1z2
08:25:00
 
4, K. Dżochowska, niecelny rzut wolny 2z2
08:25:00
 
25, K. Ułan, zbiórka w obronie
08:09:00
2 : 1
4, Z. Rudenko, celny lay-up z obejściem
08:09:00
 
17, A. Zając, asysta
07:52:00
 
15, O. Trzymkowska, strata - błąd kroków
07:35:00
 
25, K. Ułan, niecelny lay-up z obejściem
07:35:00
 
15, O. Trzymkowska, blok
07:32:00
 
9, A. Jarząb, zbiórka w obronie
07:31:00
 
23, J. Myszkowska, faul osobisty
07:31:00
 
9, A. Jarząb, faulowany
07:22:00
 
17, A. Zając, faul osobisty
07:22:00
 
16, E. Bołbot, faulowany
07:22:00
 
17, A. Zając, zmiana - zejście
07:22:00
 
50, V. Conte, zmiana - wejście
07:22:00
 
16, E. Bołbot, niecelny rzut wolny 1z2
07:22:00
2 : 2
16, E. Bołbot, celny rzut wolny 2z2
07:22:00
 
9, A. Jarząb, asysta
07:07:00
 
16, E. Bołbot, faul osobisty
07:07:00
 
50, V. Conte, faulowany
06:56:00
 
4, Z. Rudenko, niecelny z odskoku za 2
06:53:00
 
zbiórka w obronie
06:33:00
 
4, K. Dżochowska, niecelny lay-up z obejściem
06:33:00
 
zbiórka w ataku
06:30:00
2 : 4
9, A. Jarząb, celny z wyskoku za 2
06:30:00
 
5, N. Donica, asysta
06:15:00
 
23, J. Myszkowska, strata - poza boiskiem
06:15:00
 
77, W. Stasiak, zmiana - zejście
06:15:00
 
6, M. Walczak, zmiana - wejście
06:00:00
 
9, A. Jarząb, strata - błąd kozłowania
06:00:00
 
50, V. Conte, przechwyt
05:53:00
4 : 4
4, Z. Rudenko, celny z wyskoku za 2
05:53:00
 
23, J. Myszkowska, asysta
05:37:00
 
15, O. Trzymkowska, niecelny z wyskoku za 2
05:37:00
 
50, V. Conte, blok
05:33:00
 
9, A. Jarząb, zbiórka w ataku
05:33:00
4 : 6
9, A. Jarząb, celny z wyskoku za 2
05:21:00
 
5, N. Donica, faul osobisty
05:21:00
 
23, J. Myszkowska, faulowany
05:21:00
 
15, O. Trzymkowska, zmiana - zejście
05:21:00
 
12, K. Stasinowska, zmiana - wejście
05:21:00
 
23, J. Myszkowska, niecelny rzut wolny 1z2
05:21:00
 
23, J. Myszkowska, niecelny rzut wolny 2z2
05:21:00
 
12, K. Stasinowska, zbiórka w obronie
05:20:00
 
5, N. Donica, strata - złe podanie
05:20:00
 
25, K. Ułan, przechwyt
05:17:00
 
25, K. Ułan, strata - złe podanie
05:17:00
 
5, N. Donica, przechwyt
05:13:00
4 : 8
4, K. Dżochowska, celny lay-up
05:13:00
 
5, N. Donica, asysta
04:51:00
 
50, V. Conte, niecelny z wysoku za 3
04:48:00
 
zbiórka w obronie
04:48:00
 
4, Z. Rudenko, zmiana - zejście
04:48:00
 
25, K. Ułan, zmiana - zejście
04:48:00
 
19, N. Obrodzka, zmiana - wejście
04:48:00
 
21, W. Boks, zmiana - wejście
04:33:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
04:27:00
 
12, K. Stasinowska, niecelny z wysoku za 3
04:24:00
 
50, V. Conte, zbiórka w obronie
04:22:00
 
9, A. Jarząb, faul osobisty
04:22:00
 
50, V. Conte, faulowany
04:12:00
6 : 8
21, W. Boks, celny lay-up z obejściem
04:12:00
 
19, N. Obrodzka, asysta
03:53:00
 
5, N. Donica, niecelny lay-up z obejściem
03:51:00
 
21, W. Boks, zbiórka w obronie
03:50:00
 
21, W. Boks, strata - złe podanie
03:50:00
 
12, K. Stasinowska, przechwyt
03:47:00
 
12, K. Stasinowska, niecelny lay-up z obejściem
03:45:00
 
21, W. Boks, zbiórka w obronie
03:41:00
 
23, J. Myszkowska, niecelny z odskoku za 2
03:38:00
 
16, E. Bołbot, zbiórka w obronie
03:38:00
 
50, V. Conte, faul osobisty
03:38:00
 
16, E. Bołbot, faulowany
03:38:00
 
23, J. Myszkowska, zmiana - zejście
03:38:00
 
9, M. Kozik, zmiana - wejście
03:38:00
 
5, N. Donica, zmiana - zejście
03:38:00
 
11, A. Rok, zmiana - wejście
03:38:00
 
16, E. Bołbot, niecelny rzut wolny 1z2
03:38:00
 
16, E. Bołbot, niecelny rzut wolny 2z2
03:38:00
 
zbiórka w obronie
03:38:00
 
16, E. Bołbot, zmiana - zejście
03:38:00
 
3, A. Cichocka, zmiana - wejście
03:23:00
 
21, W. Boks, strata - błąd kroków
02:59:00
 
11, A. Rok, niecelny z wyskoku za 2
02:56:00
 
strata - błąd 24 sekund
02:45:00
 
21, W. Boks, niecelny z wyskoku za 2
02:43:00
 
21, W. Boks, zbiórka w ataku
02:37:00
8 : 8
21, W. Boks, celny z wyskoku za 2
02:37:00
 
19, N. Obrodzka, asysta
02:15:00
 
12, K. Stasinowska, niecelny z wysoku za 3
02:12:00
 
6, M. Walczak, zbiórka w obronie
02:03:00
 
6, M. Walczak, niecelny z wysoku za 3
02:00:00
 
11, A. Rok, zbiórka w obronie
01:54:00
8 : 10
9, A. Jarząb, celny z wyskoku za 2
01:54:00
 
11, A. Rok, asysta
01:39:00
 
pełna przerwa na żądanie
01:39:00
 
9, A. Jarząb, zmiana - zejście
01:39:00
 
1, P. Hnida, zmiana - wejście
01:29:00
10 : 10
21, W. Boks, celny z wyskoku za 2
01:29:00
 
9, M. Kozik, asysta
01:15:00
 
1, P. Hnida, niecelny lay-up
01:15:00
 
9, M. Kozik, blok
01:14:00
 
zbiórka w obronie
01:02:00
 
6, M. Walczak, niecelny z wyskoku za 2
01:02:00
 
6, M. Walczak, zbiórka w ataku
01:02:00
 
1, P. Hnida, faul osobisty
01:02:00
 
6, M. Walczak, faulowany
01:02:00
 
6, M. Walczak, niecelny rzut wolny 1z2
01:02:00
11 : 10
6, M. Walczak, celny rzut wolny 2z2
00:51:90
 
3, A. Cichocka, niecelny z wyskoku za 2
00:49:20
 
19, N. Obrodzka, zbiórka w obronie
00:29:60
 
19, N. Obrodzka, niecelny lay-up z obejściem
00:26:10
 
11, A. Rok, zbiórka w obronie
00:17:50
 
4, K. Dżochowska, niecelny z wysoku za 3
00:14:80
 
zbiórka w obronie
00:03:50
 
9, M. Kozik, niecelny lay-up z obejściem
00:03:50
 
9, M. Kozik, zbiórka w ataku
00:03:50
 
9, M. Kozik, niecelny lay-up
00:03:50
 
12, K. Stasinowska, zbiórka w obronie
00:00:00
 
koniec części gry
Kwarta 2
10:00:00
 
6, M. Walczak, zmiana - zejście
10:00:00
 
19, N. Obrodzka, zmiana - zejście
10:00:00
 
4, Z. Rudenko, zmiana - wejście
10:00:00
 
77, W. Stasiak, zmiana - wejście
10:00:00
 
1, P. Hnida, zmiana - zejście
10:00:00
 
3, A. Cichocka, zmiana - zejście
10:00:00
 
4, K. Dżochowska, zmiana - zejście
10:00:00
 
11, A. Rok, zmiana - zejście