22 kolejka | 06.02.2021 | 18:00
Hala Znicz, Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
Hala Znicz, Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
Komisarz: Arkadiusz Starnawski Sędziowie: Marcin Gawron, Cezary Kurowski, Damian Wiaderny
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Trener: Andrzej Kierlewicz
Trener: Andrzej Kierlewicz
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Adrian Suliński | 16 | 34:15 | 2/4 | 50.0 | 4/12 | 33.3 | 6/16 | 37.5 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 | 7 | 15 | |||
5 | Michał Kierlewicz | 14 | 32:26 | 3/8 | 37.5 | 2/5 | 40.0 | 5/13 | 38.5 | 2/4 | 50.0 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 14 | 23 | ||
6 | Kamil Czosnowski | 2 | 20:08 | 1/5 | 20.0 | 0/1 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6 | |||
7 | January Sobczak | 2 | 23:46 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 3 | 10 | 4 | |||||
8 | Bartosz Proczek | 3 | 06:45 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 2 | 0 | ||||||||||
11 | Maciej Czemerys | 0 | 05:47 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | -2 | -2 | ||||||||
12 | Filip Drewniak | 0 | 08:56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | -4 | |||||||||||||
14 | Krystian Tyszka | 8 | 33:40 | 4/6 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 3 | 8 | 11 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 19 | 14 | |
15 | Mateusz Szwed | 23 | 29:56 | 6/9 | 66.7 | 3/3 | 100.0 | 9/12 | 75.0 | 2/3 | 66.7 | 2 | 8 | 10 | 4 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 31 | 22 | |
16 | Fryderyk Dalkowski | 5 | 04:21 | 1/2 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 0.0 | 1 | 1 | 3 | -8 | |||||||||
Drużynowe | 2 | 1 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Suma | 73 | 200:00 | 19/36 | 52.8 | 10/25 | 40.0 | 29/61 | 47.5 | 5/13 | 38.5 | 10 | 28 | 38 | 20 | 14 | 16 | 18 | 11 | 3 | 5 | 85 |
TS Wisła Chemart Kraków
Trener: Piotr Piecuch. Asystent: Przemysław Biliński
Trener: Piotr Piecuch. Asystent: Przemysław Biliński
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Wojciech Gorgoń | 6 | 17:51 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4 | -10 | |||||
7 | Wiktor Rajewicz | 0 | 05:39 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -3 | 1 | |||||||
8 | Jakub Wojciechowski | 2 | 08:57 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3 | |||||||
9 | Jakub Żaczek | 0 | 24:47 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | -14 | ||
11 | Artur Włodarczyk | 7 | 21:15 | 2/4 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 3/9 | 33.3 | 0.0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | -5 | ||||
12 | Michał Chrabota | 18 | 32:38 | 8/17 | 47.1 | 0/3 | 0.0 | 8/20 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 15 | -14 | ||
13 | Mikołaj Czyż | 7 | 08:53 | 3/3 | 100.0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 7 | 2 | ||||||
24 | Dominik Krakowiak | 9 | 19:16 | 2/4 | 50.0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 5/6 | 83.3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 13 | -8 | |||||
40 | Maciej Maj | 2 | 23:08 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 5 | -12 | ||||||
81 | Rafał Zgłobicki | 5 | 18:56 | 1/5 | 20.0 | 1/1 | 100.0 | 2/6 | 33.3 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 | 4 | -7 | ||||||
99 | Paweł Bogdanowicz | 3 | 18:40 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | -6 | ||||
Drużynowe | 2 | 1 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Suma | 59 | 200:00 | 19/41 | 46.3 | 4/20 | 20.0 | 23/61 | 37.7 | 9/11 | 81.8 | 10 | 24 | 34 | 12 | 16 | 14 | 19 | 10 | 5 | 3 | 59 |
Pozostałe mecze
Miasto Szkła Krosno | 80 77 | TBS Śląsk II Wrocław | 03.02.2021 17:30 | |
TBS Śląsk II Wrocław | 85 75 | Miasto Szkła Krosno | 06.02.2021 13:00 | |
Rawlplug Sokół Łańcut | 92 76 | Energa Kotwica Kołobrzeg | 06.02.2021 16:30 | |
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 74 84 | Decka Pelplin | 06.02.2021 17:00 | |
Weegree AZS Politechnika Opolska | 79 65 | Pogoń Prudnik | 06.02.2021 17:30 | |
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 89 76 | WKK Wrocław | 06.02.2021 18:00 | |
Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 73 59 | TS Wisła Chemart Kraków | 06.02.2021 18:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|