8 kolejka | 18.10.2020 | 15:30
Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 51
Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 51
Komisarz: Grzegorz Potęga Sędziowie: Dariusz Zapolski, Michał Sosin, Marcin Koralewski
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban
Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | James Florence | 19 | 25:42 | 3/8 | 37.5 | 3/6 | 50.0 | 6/14 | 42.9 | 4/6 | 66.7 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 10 | 1 | ||||
4 | Marcin Pławucki | 0 | 01:31 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | -1 | 2 | ||||||||||||
8 | Szymon Ryżek | 2 | 23:38 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0.0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 6 | 12 | |||||||
10 | Marcin Dymała | 2 | 09:51 | 1/3 | 33.3 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0.0 | 1 | 3 | 2 | 3 | -4 | |||||||||
11 | Taurean Green | 13 | 28:57 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 4/4 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 8 | 4 | 3 | 2 | 21 | 26 | ||||
13 | Josip Sobin | 5 | 23:39 | 2/4 | 50.0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2 | 4 | 6 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 | 13 | 18 | ||
18 | Kamil Nawrot | 0 | 00:48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
30 | Jakub Garbacz | 21 | 32:46 | 2/5 | 40.0 | 5/10 | 50.0 | 7/15 | 46.7 | 2/2 | 100.0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 | 20 | 20 | |||
33 | Shawn King | 6 | 20:17 | 3/6 | 50.0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 0.0 | 3 | 5 | 8 | 5 | 2 | 1 | 1 | 10 | 11 | |||||
34 | Chris Smith | 15 | 32:50 | 4/7 | 57.1 | 2/6 | 33.3 | 6/13 | 46.2 | 1/2 | 50.0 | 1 | 5 | 6 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 18 | 24 | ||
Drużynowe | 4 | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||
Suma | 83 | 200:00 | 16/34 | 47.1 | 13/31 | 41.9 | 29/65 | 44.6 | 12/17 | 70.6 | 10 | 29 | 39 | 18 | 18 | 14 | 10 | 11 | 3 | 3 | 100 |
GTK Gliwice
Trener: Matthias Zollner
Trener: Matthias Zollner
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Malcolm Rhett | 9 | 18:07 | 4/7 | 57.1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | -20 | ||||||
1 | Joshua Perkins | 7 | 31:56 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 2/8 | 25.0 | 2/4 | 50.0 | 7 | 7 | 8 | 2 | 4 | 3 | 11 | -17 | ||||
3 | Terry Henderson Jr. | 18 | 31:26 | 2/5 | 40.0 | 4/7 | 57.1 | 6/12 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | 10 | -16 | ||||
4 | Mateusz Szlachetka | 3 | 15:54 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 6 | -2 | |||||||
6 | Daniel Gołębiowski | 7 | 22:57 | 2/2 | 100.0 | 1/6 | 16.7 | 3/8 | 37.5 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 | -22 | |||
9 | Stanisław Heliński | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
10 | Bartosz Majewski | 2 | 04:23 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | |||||||||
11 | Kacper Radwański | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
13 | Szymon Szymański | 4 | 26:16 | 2/3 | 66.7 | 0/2 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0.0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 4 | 1 | 5 | -11 | |||||
14 | Szymon Wąsik | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
23 | Jordon Varnado | 11 | 30:57 | 3/7 | 42.9 | 1/3 | 33.3 | 4/10 | 40.0 | 2/3 | 66.7 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | -20 | |
33 | Łukasz Diduszko | 0 | 18:04 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | -3 | |||||
Drużynowe | 1 | 5 | 6 | ||||||||||||||||||||
Suma | 61 | 200:00 | 15/30 | 50.0 | 8/25 | 32.0 | 23/55 | 41.8 | 7/11 | 63.6 | 5 | 29 | 34 | 16 | 16 | 18 | 17 | 4 | 3 | 3 | 59 |
Pozostałe mecze
Polpharma Starogard Gdański | 90 97 | Legia Warszawa | 16.10.2020 17:35 | |
Polski Cukier Toruń | 94 85 | Anwil Włocławek | 18.10.2020 17:35 | |
Enea Astoria Bydgoszcz | 77 82 | Trefl Sopot | 17.10.2020 17:35 | |
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 83 61 | GTK Gliwice | 18.10.2020 15:30 | |
Pszczółka Start Lublin | 85 75 | King Szczecin | 18.10.2020 19:30 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MTK | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
2 | LOTOS Gdynia | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
3 | Wisła CanPack Kraków | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
4 | KGHM BC Polkowice | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
5 | Azoty Meblotap | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
6 | Odra Brzeg | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
7 | ŁKS Siemens AGD Łódź | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
8 | Enea AZS II Poznań | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
9 | Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |
10 | TS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 27 | 18 | 9 - 9 | 0 - 9 | 9 - 0 | 0 - 0 | 0 | 0.0000 |