Grupa A | 06.03.2020 | 18:30
Hala Uniwersytetu Śląskiego, Cieszyn, ul. Paderewskiego 9
Komisarz: Krzysztof Maciejasz

Pomorskie

Trener: Marcin Korpolewski. Asystent: Adam Muller

Trener: Marcin Korpolewski. Asystent: Adam Muller

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Iga Hamadyk 12 15:00 6/7 85.7 0/1 0.0 6/8 75.0   0.0 1   1 2 3     4     17 39
7 Klara Kujawczyk 2 13:16 1/3 33.3 0/3 0.0 1/6 16.7   0.0       1 1   2 1     -3 12
8 Julia Brzeska 10 19:42 5/8 62.5 0/3 0.0 5/11 45.5   0.0   4 4 3 1 1 2 3     12 43
9 Marta Marschk 0 13:10 0/4 0.0 0/2 0.0 0/6 0.0   0.0 1 4 5 2 1   1   1 1 1 25
10 Michalina Fierka 19 19:47 5/6 83.3 3/7 42.9 8/13 61.5 0/2 0.0 4 2 6 5 2 2 3 3     23 48
11 Nela Charynek 16 13:42 6/7 85.7   0.0 6/7 85.7 4/4 100.0 6 3 9 1 2 2   1     26 37
12 Marta Groth 11 16:00 4/6 66.7 1/3 33.3 5/9 55.6 0/2 0.0   3 3 1 2 1   2 1   12 34
13 Łucja Grządziela 10 15:30 5/11 45.5 0/3 0.0 5/14 35.7 0/2 0.0 1 1 2 5 3 1 1 2     7 46
14 Maja Cyrbus 3 14:48 1/5 20.0   0.0 1/5 20.0 1/4 25.0 3   3 1 1 2         0 22
15 Natalia Rutkowska 8 19:05 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0   0.0 6 2 8   3   1 1 1   13 50
16 Julia Szwichtenberg 13 25:00 5/8 62.5   0.0 5/8 62.5 3/3 100.0 4 8 12 1 3 2 1 2 2   26 50
17 Julia Kobiella 13 15:00 6/11 54.5 0/1 0.0 6/12 50.0 1/1 100.0 4 5 9   3 1 1 1   1 16 39
  Drużynowe                     4 4 8       1          
  Suma 117 200:00 48/84 57.1 4/23 17.4 52/107 48.6 9/18 50.0 30 32 62 22 25 12 12 20 5 2 150  

Mazowieckie

Trener: Bartosz Słomiński. Asystenci: Michał Gulan, Beata Jasińska

Trener: Bartosz Słomiński. Asystenci: Michał Gulan, Beata Jasińska

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Gabriela Kamińska 4 17:14 2/2 100.0   0.0 2/2 100.0   0.0   2 2     2 6 1     1 -29
6 Zuzanna Dropińska 0 19:05 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0   2 2     2 3     1 -4 -50
7 Natalia Jańczuk 0 11:58 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0   2 2 1         1   3 -15
9 Wiktoria Kaczmarek 2 19:04 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0 2/2 100.0   4 4   4 6 7       -3 -50
10 Aleksandra Kirkowska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
12 Hanna Głowacka 12 19:54 4/6 66.7 0/2 0.0 4/8 50.0 4/7 57.1   1 1     5 6       0 -40
13 Katsiaryna Lagutkowa 3 17:04 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0 1/4 25.0 2 1 3 1 2 2 2       2 -41
14 Weronika Dmowska 3 20:55 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 1/4 25.0   3 3   2 2 4   1 1 -2 -39
15 Dominika Mazurek 0 16:56 0/8 0.0 0/1 0.0 0/9 0.0 0/4 0.0 1 2 3   2 2 3 2   1 -11 -48
16 Natalia Bajerska 4 19:16 1/13 7.7 0/1 0.0 1/14 7.1 2/4 50.0           2 5 3   2 -13 -50
17 Zuzanna Staszewska 0 20:55 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1 3 4   1 1 1 1     3 -37
18 Aleksandra Adamczuk 0 17:39   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1   1 1 4       -3 -46
  Drużynowe                     2 5 7       2          
  Suma 28 200:00 9/39 23.1 0/5 0.0 9/44 20.5 10/25 40.0 4 21 25 2 12 25 41 7 2 5 -27  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
15, N. Rutkowska, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
18, A. Adamczuk, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
2 : 0
10, M. Fierka, celny lay-up
09:47:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
09:40:00
 
18, A. Adamczuk, strata - błąd kroków
09:33:00
 
13, Ł. Grządziela, strata - złe podanie
09:23:00
 
17, Z. Staszewska, niecelny lay-up
09:19:00
 
17, Z. Staszewska, zbiórka w ataku
09:18:00
 
17, Z. Staszewska, strata - błąd kozłowania
09:18:00
 
10, M. Fierka, przechwyt
09:12:00
 
9, W. Kaczmarek, faul osobisty
09:12:00
 
13, Ł. Grządziela, faulowany
09:12:00
 
13, Ł. Grządziela, niecelny rzut wolny 1z2
09:12:00
 
13, Ł. Grządziela, niecelny rzut wolny 2z2
09:12:00
 
15, N. Rutkowska, zbiórka w ataku
09:04:00
 
12, M. Groth, niecelny z wyskoku za 2
09:02:00
 
6, Z. Dropińska , zbiórka w obronie
08:53:00
 
12, M. Groth, faul osobisty
08:53:00
 
6, Z. Dropińska , faulowany
08:49:00
 
16, N. Bajerska, niecelny lay-up
08:46:00
 
15, N. Rutkowska, zbiórka w obronie
08:41:00
4 : 0
12, M. Groth, celny z wyskoku za 2
08:41:00
 
13, Ł. Grządziela, asysta
08:29:00
 
13, Ł. Grządziela, faul osobisty
08:29:00
 
9, W. Kaczmarek, faulowany
08:29:00
 
pełna przerwa na żądanie
08:29:00
4 : 1
9, W. Kaczmarek, celny rzut wolny 1z2
08:29:00
4 : 2
9, W. Kaczmarek, celny rzut wolny 2z2
08:18:00
6 : 2
15, N. Rutkowska, celny lay-up
08:18:00
 
10, M. Fierka, asysta
08:05:00
 
16, N. Bajerska, niecelny lay-up
08:03:00
 
15, N. Rutkowska, zbiórka w obronie
07:58:00
 
12, M. Groth, niecelny z wysoku za 3
07:55:00
 
zbiórka w obronie
07:38:00
 
16, N. Bajerska, niecelny lay-up
07:38:00
 
16, J. Szwichtenberg, blok
07:32:00
 
12, M. Groth, zbiórka w obronie
07:31:00
 
13, Ł. Grządziela, niecelny lay-up
07:28:00
 
18, A. Adamczuk, zbiórka w obronie
07:17:00
 
16, N. Bajerska, niecelny z wysoku za 3
07:14:00
 
13, Ł. Grządziela, zbiórka w obronie
07:09:00
8 : 2
15, N. Rutkowska, celny lay-up
07:09:00
 
12, M. Groth, asysta
07:04:00
 
13, Ł. Grządziela, faul osobisty
07:04:00
 
9, W. Kaczmarek, faulowany
06:56:00
 
12, M. Groth, zmiana - zejście
06:56:00
 
9, M. Marschk, zmiana - wejście
06:45:00
 
18, A. Adamczuk, strata - złe podanie
06:45:00
 
10, M. Fierka, przechwyt
06:45:00
10 : 2