Najlepsza punktująca i zbierająca drugiego zespołu rundy zasadniczej Panattoni Europe Lidera Pruszków Klaudia Sosnowska głosami trenerów została wybrana MVP grupy A pierwszej ligi kobiet. Wśród szkoleniowców drugi raz w historii triumfował trener AZS Uniwersytet Gdański Włodzimierz Augustynowicz. Listę nagrodzonych w grupie B podamy w sobotę o godzinie 12:00.
17
Michał Szelągowski
Asseco Arka U19 Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 7 | 6 | 64:15 | 1 / 2 | 1 / 5 | 2 / 7 | 1 / 4 | 2 | 4 | 6 | 3 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | -76 |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 17 | 39 | 217:44 | 9 / 12 | 7 / 24 | 16 / 36 | 0 / 2 | 3 | 20 | 23 | 3 | 27 | 2 | 11 | 8 | 0 | 0 | 40 | -37 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Sharks AWFiS Port Gdynia | 19 | 56 | 350:14 | 7 / 18 | 14 / 57 | 21 / 75 | 0 / 1 | 4 | 24 | 28 | 26 | 28 | 15 | 17 | 23 | 3 | 0 | 64 | -219 |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 3 | 0 | 13:06 | 0 / 1 | 0 / 2 | 0 / 3 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | 6 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Asseco Arka Gdynia | 1 | 0 | 01:15 | 0 / 0 | 0 / 2 | 0 / 2 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 27 | 137:13 | 9 / 11 | 3 / 15 | 12 / 26 | 0 / 0 | 3 | 8 | 11 | 13 | 8 | 3 | 2 | 8 | 3 | 0 | 46 | 81 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 2 | 0 | 10:24 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 10 | 41 | 223:26 | 14 / 35 | 3 / 14 | 17 / 49 | 4 / 8 | 9 | 17 | 26 | 6 | 28 | 6 | 13 | 9 | 0 | 2 | 33 | 13 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 7 | 0.9 | 09:10 | 50.0 | 20.0 | 28.6 | 25.0 | 0.30 | 0.60 | 0.90 | 0.4 | 1.00 | 0.30 | 0.1 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -10.9 |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 17 | 2.3 | 12:48 | 75.0 | 29.2 | 44.4 | 0.0 | 0.20 | 1.20 | 1.40 | 0.2 | 1.60 | 0.10 | 0.6 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 2.4 | -2.2 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Sharks AWFiS Port Gdynia | 19 | 2.9 | 18:26 | 38.9 | 24.6 | 28.0 | 0.0 | 0.20 | 1.30 | 1.50 | 1.4 | 1.50 | 0.80 | 0.9 | 1.20 | 0.20 | 0.00 | 3.4 | -11.5 |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 3 | 0.0 | 04:22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.30 | 0.30 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | 2.0 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Asseco Arka Gdynia | 1 | 0.0 | 01:15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -2.0 | -2.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 2.7 | 13:43 | 81.8 | 20.0 | 46.2 | 0.0 | 0.30 | 0.80 | 1.10 | 1.3 | 0.80 | 0.30 | 0.2 | 0.80 | 0.30 | 0.00 | 4.6 | 8.1 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 2 | 0.0 | 05:12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.0 | 0.50 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 8.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 10 | 4.1 | 22:20 | 40.0 | 21.4 | 34.7 | 50.0 | 0.90 | 1.70 | 2.60 | 0.6 | 2.80 | 0.60 | 1.3 | 0.90 | 0.00 | 0.20 | 3.3 | 1.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Asseco Arka Gdynia (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2019 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (w) | 60 : 91 W | 6 | 15:00 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 6 | |||||
10.05.2019 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 73 : 64 W | 0 | 15:54 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 8 | |||||
09.05.2019 | WKK Wrocław (d) | 75 : 57 W | 0 | 05:24 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -11 | |||||
08.05.2019 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra (w) | 67 : 94 W | 0 | 13:40 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | |||||
14.04.2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź (d) | 73 : 45 W | 2 | 18:11 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 14 | |||||
13.04.2019 | Biofarm Basket Junior Poznań (w) | 52 : 98 W | 0 | 12:46 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 19 | |||||
12.04.2019 | MKS Dąbrowa Górnicza (d) | 106 : 64 W | 4 | 10:06 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | |||||
31.03.2019 | UKS MOSM Bytom (w) | 64 : 96 W | 7 | 19:33 | 2/2 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | 1 | |||||
30.03.2019 | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa (d) | 113 : 66 W | 4 | 12:54 | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 18 | |||||
29.03.2019 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 106 : 63 W | 4 | 13:45 | 2/2 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 12 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 19:33 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | celny rzut za 2 | 2 | 12.04.2019 | U18M | MKS Dąbrowa Górnicza | 106 : 64 | wykonywany rzut za 2 | 3 | 12.04.2019 | U18M | MKS Dąbrowa Górnicza | 106 : 64 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | celny rzut za 3 | 2 | 11.05.2019 | U18M | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 60 : 91 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 11.05.2019 | U18M | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 60 : 91 | celny rzut z gry | 3 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | wykonywany rzut za gry | 6 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | skuteczność z gry | 66.7000 | 11.05.2019 | U18M | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 60 : 91 | celny rzut wolny | 0 | 12.05.2019 | U18M | Trefl Sopot | 66 : 69 | wykonywany rzut wolny | 0 | 12.05.2019 | U18M | Trefl Sopot | 66 : 69 | skuteczność za 1 | 0 | : | punkty | 7 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | zbiórki w ataku | 1 | 10.05.2019 | U18M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 73 : 64 | zbiórki w obronie | 4 | 14.04.2019 | U18M | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 73 : 45 | zbiórki | 5 | 14.04.2019 | U18M | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 73 : 45 | asysty | 3 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | faule | 2 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | faule wymuszone | 1 | 10.05.2019 | U18M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 73 : 64 | straty | 1 | 14.04.2019 | U18M | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 73 : 45 | przechwyty | 2 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | bloki | 2 | 10.05.2019 | U18M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 73 : 64 | bloki otrzymane | 0 | 12.05.2019 | U18M | Trefl Sopot | 66 : 69 | asysty/straty | 2.0000 | 30.03.2019 | U18M | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | 113 : 66 | przechwyty/straty | 1.0000 | 30.03.2019 | U18M | UKS Gim 92 Ursynów Warszawa | 113 : 66 | eval | 10 | 31.03.2019 | U18M | UKS MOSM Bytom | 64 : 96 | +/- | 19 | 13.04.2019 | U18M | Biofarm Basket Junior Poznań | 52 : 98 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Sharks AWFiS Port Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Asseco Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2016/2017 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |