terminarz
1 mecz | ||
Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 63 : 100 | KSK Ciech Noteć Inowrocław |
27.03.2024 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot | ||
Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 113 | AZS UMK Transbruk Toruń |
27.03.2024 19:00 | MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI Hala im. Zgierskich Olimpijczyków, Zgierz | ||
Sklep Polski MKK Gniezno | 96 : 104 | Tarnovia Tarnowo Podgórne |
27.03.2024 20:00 | Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 w Gnieźnie, Gniezno | ||
AMW Flota Gdynia | 67 : 104 | ŁKS Coolpack Łódź |
27.03.2024 20:00 | ACS AMW, Gdynia | ||
2 mecz | ||
KSK Ciech Noteć Inowrocław | -- : -- | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot |
03.04.2024 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław | ||
AZS UMK Transbruk Toruń | -- : -- | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz |
03.04.2024 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń | ||
ŁKS Coolpack Łódź | -- : -- | AMW Flota Gdynia |
03.04.2024 19:00 | Zatoka Sportu, Łódź | ||
Tarnovia Tarnowo Podgórne | -- : -- | Sklep Polski MKK Gniezno |
03.04.2024 20:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne |
1 mecz | ||
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 82 : 83 | Lublinianka KUL Basketball |
27.03.2024 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski | ||
UKS Trójka Żyrardów | 73 : 101 | Energa Basket Warszawa |
27.03.2024 19:00 | AQUA, Żyrardów | ||
Klub Sportowy Księżak Łowicz | 73 : 99 | Znicz Basket Pruszków |
27.03.2024 20:00 | Hala OSiR nr 1, Łowicz | ||
Kolejarz Basket Radom | 77 : 98 | Enea Żubry Chorten Białystok |
27.03.2024 21:00 | PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Radom | ||
2 mecz | ||
Enea Żubry Chorten Białystok | -- : -- | Kolejarz Basket Radom |
03.04.2024 18:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok | ||
Znicz Basket Pruszków | -- : -- | Klub Sportowy Księżak Łowicz |
03.04.2024 19:00 | Hala Znicz, Pruszków | ||
Energa Basket Warszawa | -- : -- | UKS Trójka Żyrardów |
03.04.2024 19:00 | SP 369, Warszawa | ||
Lublinianka KUL Basketball | -- : -- | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski |
03.04.2024 20:30 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
1 mecz | ||
KK UR BOZZA Kraków | 97 : 72 | MKKS Rybnik |
27.03.2024 17:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków | ||
UJK Kielce | 77 : 105 | OPTeam Resovia Rzeszów |
27.03.2024 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce | ||
KS 27 Katowice | 66 : 94 | BS Polonia Bytom |
27.03.2024 19:00 | Hala ZSTiO nr 2 w Katowicach, Katowice | ||
KS Cracovia 1906 Yabimo | 71 : 82 | Basket Hills Bielsko-Biała |
28.03.2024 20:00 | Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków | ||
2 mecz | ||
Basket Hills Bielsko-Biała | -- : -- | KS Cracovia 1906 Yabimo |
03.04.2024 | Hala Victoria, Bielsko-Biała | ||
BS Polonia Bytom | -- : -- | KS 27 Katowice |
03.04.2024 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom | ||
MKKS Rybnik | -- : -- | KK UR BOZZA Kraków |
03.04.2024 19:00 | ZSE-U, Rybnik | ||
OPTeam Resovia Rzeszów | -- : -- | UJK Kielce |
03.04.2024 19:05 | Hala przy Zespole Szkół nr 1 im. A. Towarnickiego, Rzeszów |
1 mecz | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 60 : 79 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew |
27.03.2024 17:00 | Kosynierka, Wrocław | ||
PGE GiEK Turów Zgorzelec | 93 : 71 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra |
27.03.2024 19:00 | PGE Turów Arena, Zgorzelec | ||
WrapMania.eu KK Oleśnica | 77 : 101 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko |
27.03.2024 20:00 | OKR ATOL, Oleśnica | ||
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 71 : 79 | Pogoń Prudnik |
27.03.2024 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie | ||
2 mecz | ||
Pogoń Prudnik | -- : -- | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. |
03.04.2024 18:30 | Obuwnik, Prudnik | ||
KS Kosz Kompaktowy Pleszew | -- : -- | Exact Systems Śląsk Wrocław |
03.04.2024 19:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew | ||
Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra | -- : -- | PGE GiEK Turów Zgorzelec |
03.04.2024 19:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Zetkama Doral Nysa Kłodzko | -- : -- | WrapMania.eu KK Oleśnica |
03.04.2024 20:00 | Hala OSiR w Kłodzku, Kłodzko |