Obraz

terminarz

1 kolejka
Ogniwo Polbit Szczecin 68 : 84 Decka Pelplin 29.09.2018 13:30
AZS UMK PBDI Toruń 57 : 106 Politechnika Gdańska 29.09.2018 15:00
MKS Sokół Międzychód 82 : 53 SMS PZKosz Władysławowo 29.09.2018 17:00
KSK Noteć Inowrocław 104 : 76 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 29.09.2018 18:00
Arka AMW II Gdynia 67 : 61 Biofarm Basket II Suchy Las 30.09.2018 13:00
Sklep Polski MKK Gniezno 84 : 97 Domino Inowrocław 30.09.2018 16:00
2 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 57 : 62 AZS UMK PBDI Toruń 05.10.2018 19:30
Sklep Polski MKK Gniezno 51 : 82 MKS Sokół Międzychód 06.10.2018 16:00
Decka Pelplin 83 : 79 KSK Noteć Inowrocław 06.10.2018 17:00
Biofarm Basket II Suchy Las 87 : 70 Trefl II Sopot 07.10.2018 14:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 76 : 89 Arka AMW II Gdynia 07.10.2018 15:00
Politechnika Gdańska 104 : 70 Ogniwo Polbit Szczecin 07.10.2018 18:00
3 kolejka
Arka AMW II Gdynia 61 : 67 Decka Pelplin 13.10.2018 13:00
AZS UMK PBDI Toruń 67 : 71 Sklep Polski MKK Gniezno 13.10.2018 16:00
Trefl II Sopot 73 : 87 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 13.10.2018 16:15
MKS Sokół Międzychód 84 : 79 Domino Inowrocław 13.10.2018 17:00
KSK Noteć Inowrocław 68 : 79 Politechnika Gdańska 13.10.2018 17:00
Ogniwo Polbit Szczecin 85 : 72 SMS PZKosz Władysławowo 14.10.2018 14:00
4 kolejka
Ogniwo Polbit Szczecin 63 : 67 Sklep Polski MKK Gniezno 20.10.2018 16:00
AZS UMK PBDI Toruń 53 : 96 MKS Sokół Międzychód 20.10.2018 16:00
SMS PZKosz Władysławowo 72 : 101 KSK Noteć Inowrocław 20.10.2018 17:00
Domino Inowrocław 95 : 73 Biofarm Basket II Suchy Las 20.10.2018 18:00
Decka Pelplin 97 : 83 Trefl II Sopot 21.10.2018 17:00
Politechnika Gdańska 94 : 79 Arka AMW II Gdynia 21.10.2018 17:00
5 kolejka
Trefl II Sopot 62 : 90 Politechnika Gdańska 24.10.2018 17:30
Biofarm Basket II Suchy Las 79 : 60 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 24.10.2018 17:30
Ogniwo Polbit Szczecin 72 : 66 MKS Sokół Międzychód 24.10.2018 18:00
KSK Noteć Inowrocław 69 : 60 Sklep Polski MKK Gniezno 24.10.2018 18:00
SMS PZKosz Władysławowo 61 : 73 Arka AMW II Gdynia 24.10.2018 18:00
AZS UMK PBDI Toruń 63 : 67 Domino Inowrocław 24.10.2018 20:00
6 kolejka
Decka Pelplin 90 : 65 Biofarm Basket II Suchy Las 26.10.2018 17:00
Sklep Polski MKK Gniezno 75 : 61 Arka AMW II Gdynia 27.10.2018 16:00
AZS UMK PBDI Toruń 88 : 81 Ogniwo Polbit Szczecin 27.10.2018 18:00
Domino Inowrocław 82 : 77 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 28.10.2018 15:30
SMS PZKosz Władysławowo 80 : 68 Trefl II Sopot 28.10.2018 16:00
KSK Noteć Inowrocław 93 : 83 MKS Sokół Międzychód 28.10.2018 18:30
7 kolejka
Ogniwo Polbit Szczecin 79 : 75 Domino Inowrocław 03.11.2018 12:30
Trefl II Sopot 89 : 76 Sklep Polski MKK Gniezno 03.11.2018 13:00
Arka AMW II Gdynia 87 : 83 MKS Sokół Międzychód 03.11.2018 17:00
KSK Noteć Inowrocław 107 : 82 AZS UMK PBDI Toruń 03.11.2018 18:00
Biofarm Basket II Suchy Las 53 : 114 Politechnika Gdańska 04.11.2018 14:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 69 : 87 Decka Pelplin 04.11.2018 15:00
8 kolejka
Ogniwo Polbit Szczecin 65 : 80 KSK Noteć Inowrocław 10.11.2018 13:30
Domino Inowrocław 78 : 82 Decka Pelplin 10.11.2018 18:00
Politechnika Gdańska 107 : 70 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 10.11.2018 18:00
MKS Sokół Międzychód 111 : 62 Trefl II Sopot 11.11.2018 17:00
AZS UMK PBDI Toruń 51 : 88 Arka AMW II Gdynia 11.11.2018 19:00
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 07.01.2019 18:00
9 kolejka
Arka AMW II Gdynia 104 : 62 Ogniwo Polbit Szczecin 17.11.2018 15:00
SMS PZKosz Władysławowo 91 : 75 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17.11.2018 16:00
Decka Pelplin 84 : 95 Politechnika Gdańska 17.11.2018 17:00
KSK Noteć Inowrocław 92 : 68 Domino Inowrocław 17.11.2018 18:00
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 18.11.2018 14:00
Trefl II Sopot -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 18.11.2018 17:30
10 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- Politechnika Gdańska 24.11.2018
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Arka AMW II Gdynia 24.11.2018 15:30
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 24.11.2018 16:00
Ogniwo Polbit Szczecin -- : -- Trefl II Sopot 25.11.2018 13:30
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- MKS Sokół Międzychód 25.11.2018 14:00
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Decka Pelplin 25.11.2018 17:00
11 kolejka
Politechnika Gdańska -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 20.11.2018 19:30
Arka AMW II Gdynia -- : -- Domino Inowrocław 01.12.2018
Trefl II Sopot -- : -- KSK Noteć Inowrocław 01.12.2018
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 01.12.2018 14:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- MKS Sokół Międzychód 01.12.2018 16:00
Decka Pelplin -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 01.12.2018 17:00
12 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 08.12.2018
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Politechnika Gdańska 08.12.2018
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 08.12.2018
Arka AMW II Gdynia -- : -- Trefl II Sopot 08.12.2018
Ogniwo Polbit Szczecin -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 08.12.2018 14:30
MKS Sokół Międzychód -- : -- Decka Pelplin 08.12.2018 17:00
13 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 55 : 71 Sklep Polski MKK Gniezno 11.11.2018 16:00
Trefl II Sopot -- : -- Domino Inowrocław 15.12.2018
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 15.12.2018 16:00
Decka Pelplin -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 15.12.2018 17:00
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- KSK Noteć Inowrocław 16.12.2018 14:00
Politechnika Gdańska -- : -- MKS Sokół Międzychód 16.12.2018 18:00
14 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- MKS Sokół Międzychód 21.12.2018 20:00
Domino Inowrocław -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 22.12.2018
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- KSK Noteć Inowrocław 22.12.2018 16:00
Decka Pelplin -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 22.12.2018 17:00
Politechnika Gdańska -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 22.12.2018 18:00
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- Arka AMW II Gdynia 23.12.2018 14:00
15 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 05.01.2019
Arka AMW II Gdynia -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 05.01.2019
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Decka Pelplin 05.01.2019
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 05.01.2019
Ogniwo Polbit Szczecin -- : -- Politechnika Gdańska 05.01.2019 14:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 05.01.2019 17:00
16 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- MKS Sokół Międzychód 12.01.2019
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 12.01.2019
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 12.01.2019
Politechnika Gdańska -- : -- KSK Noteć Inowrocław 12.01.2019
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Trefl II Sopot 13.01.2019 16:00
Decka Pelplin -- : -- Arka AMW II Gdynia 13.01.2019 17:00
17 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- Decka Pelplin 19.01.2019
Arka AMW II Gdynia -- : -- Politechnika Gdańska 19.01.2019
KSK Noteć Inowrocław -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 19.01.2019
MKS Sokół Międzychód -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 19.01.2019
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 19.01.2019 14:00
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- Domino Inowrocław 20.01.2019 14:00
18 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 23.01.2019
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- KSK Noteć Inowrocław 23.01.2019
Arka AMW II Gdynia -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 23.01.2019
Politechnika Gdańska -- : -- Trefl II Sopot 23.01.2019
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 23.01.2019
MKS Sokół Międzychód -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 23.01.2019 17:00
19 kolejka
Trefl II Sopot -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 26.01.2019
Ogniwo Polbit Szczecin -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 26.01.2019 13:30
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Domino Inowrocław 26.01.2019 16:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- KSK Noteć Inowrocław 26.01.2019 17:00
Arka AMW II Gdynia -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 27.01.2019
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- Decka Pelplin 27.01.2019 14:00
20 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 02.02.2019
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- KSK Noteć Inowrocław 02.02.2019
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Trefl II Sopot 02.02.2019
Politechnika Gdańska -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 02.02.2019
MKS Sokół Międzychód -- : -- Arka AMW II Gdynia 02.02.2019 17:00
Decka Pelplin -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 02.02.2019 17:00
21 kolejka
Decka Pelplin -- : -- Domino Inowrocław 09.02.2019
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- Politechnika Gdańska 09.02.2019
Trefl II Sopot -- : -- MKS Sokół Międzychód 09.02.2019
Arka AMW II Gdynia -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 09.02.2019
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 09.02.2019
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 10.02.2019 14:00
22 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- KSK Noteć Inowrocław 16.02.2019
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- Trefl II Sopot 16.02.2019
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 16.02.2019
Politechnika Gdańska -- : -- Decka Pelplin 16.02.2019
Ogniwo Polbit Szczecin -- : -- Arka AMW II Gdynia 16.02.2019 12:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 16.02.2019 16:00
23 kolejka
Politechnika Gdańska -- : -- Domino Inowrocław 23.02.2019
Decka Pelplin -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 23.02.2019
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 23.02.2019
Trefl II Sopot -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 23.02.2019
Arka AMW II Gdynia -- : -- KSK Noteć Inowrocław 23.02.2019
MKS Sokół Międzychód -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 24.02.2019 17:00
24 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- Arka AMW II Gdynia 02.03.2019
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Trefl II Sopot 02.03.2019
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 02.03.2019
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- Decka Pelplin 02.03.2019
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Politechnika Gdańska 02.03.2019
MKS Sokół Międzychód -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 02.03.2019 17:00
25 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo -- : -- Domino Inowrocław 09.03.2019
Politechnika Gdańska -- : -- Sklep Polski MKK Gniezno 09.03.2019
Decka Pelplin -- : -- MKS Sokół Międzychód 09.03.2019
Trefl II Sopot -- : -- Arka AMW II Gdynia 09.03.2019
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne -- : -- AZS UMK PBDI Toruń 09.03.2019 16:00
Biofarm Basket II Suchy Las -- : -- Ogniwo Polbit Szczecin 10.03.2019 14:00
26 kolejka
Domino Inowrocław -- : -- Trefl II Sopot 17.03.2019 18:00
KSK Noteć Inowrocław -- : -- Biofarm Basket II Suchy Las 17.03.2019 18:00
Ogniwo Polbit Szczecin -- : -- Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 17.03.2019 18:00
AZS UMK PBDI Toruń -- : -- Decka Pelplin 17.03.2019 18:00
MKS Sokół Międzychód -- : -- Politechnika Gdańska 17.03.2019 18:00
Sklep Polski MKK Gniezno -- : -- SMS PZKosz Władysławowo 17.03.2019 18:00
1 kolejka
Żubry Leo-Sped Białystok 110 : 105 GLKS Nadarzyn 29.09.2018 14:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 67 : 76 ZKS Stal Stalowa Wola 29.09.2018 14:00
MUKS Hutnik Warszawa 79 : 73 U!NB AZS UMCS Lublin 29.09.2018 16:00
KK Warszawa 106 : 72 TBV Start II Lublin 30.09.2018 13:00
KS Rosa-Sport Radom 82 : 72 Dziki Warszawa 30.09.2018 17:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 77 : 81 Sokół Ostrów Mazowiecka 07.10.2018 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Siarka Tarnobrzeg 25.11.2018 17:00
2 kolejka
Żubry Leo-Sped Białystok 99 : 72 KS Rosa-Sport Radom 06.10.2018 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 84 : 73 MUKS Hutnik Warszawa 06.10.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 80 : 68 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 06.10.2018 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 61 : 88 KK Warszawa 06.10.2018 18:30
Dziki Warszawa 88 : 75 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 06.10.2018 20:00
TBV Start II Lublin 66 : 100 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 07.10.2018 13:00
GLKS Nadarzyn 71 : 84 U!NB AZS UMCS Lublin 07.10.2018 16:00
3 kolejka
KK Warszawa 96 : 78 Dziki Warszawa 12.10.2018 20:00
MUKS Hutnik Warszawa 81 : 64 Siarka Tarnobrzeg 13.10.2018 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 91 : 78 Sokół Ostrów Mazowiecka 13.10.2018 18:00
KS Rosa-Sport Radom 81 : 69 GLKS Nadarzyn 14.10.2018 13:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 103 : 54 TBV Start II Lublin 14.10.2018 16:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 83 : 95 Żubry Leo-Sped Białystok 14.10.2018 17:00
U!NB AZS UMCS Lublin 88 : 61 ZKS Stal Stalowa Wola 14.10.2018 17:00
4 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 71 : 76 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 20.10.2018 13:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 93 : 84 Dziki Warszawa 20.10.2018 17:00
Żubry Leo-Sped Białystok 96 : 90 KK Warszawa 20.10.2018 17:00
Siarka Tarnobrzeg 77 : 86 U!NB AZS UMCS Lublin 20.10.2018 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 93 : 91 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 20.10.2018 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 81 : 78 GLKS Nadarzyn 20.10.2018 18:30
TBV Start II Lublin 103 : 71 MUKS Hutnik Warszawa 21.10.2018 13:30
5 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 100 : 94 KK Warszawa 24.10.2018 16:30
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 66 : 97 Dziki Warszawa 24.10.2018 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 76 : 68 Siarka Tarnobrzeg 24.10.2018 18:30
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 96 : 81 GLKS Nadarzyn 24.10.2018 19:45
MUKS Hutnik Warszawa 105 : 73 Sokół Ostrów Mazowiecka 24.10.2018 20:00
U!NB AZS UMCS Lublin 66 : 75 TBV Start II Lublin 24.10.2018 20:00
Żubry Leo-Sped Białystok -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 21.11.2018 20:00
6 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka 72 : 67 U!NB AZS UMCS Lublin 27.10.2018 13:00
Żubry Leo-Sped Białystok 114 : 79 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 27.10.2018 17:00
GLKS Nadarzyn 92 : 88 Siarka Tarnobrzeg 27.10.2018 18:00
Dziki Warszawa 84 : 89 MUKS Hutnik Warszawa 27.10.2018 18:00
KS Rosa-Sport Radom 80 : 92 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 27.10.2018 18:00
TBV Start II Lublin 75 : 71 ZKS Stal Stalowa Wola 28.10.2018 16:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 94 : 83 KK Warszawa 28.10.2018 17:00
7 kolejka
KK Warszawa 94 : 73 GLKS Nadarzyn 03.11.2018 13:00
MUKS Hutnik Warszawa 51 : 83 Żubry Leo-Sped Białystok 03.11.2018 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 74 : 70 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 03.11.2018 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 78 : 92 Sokół Ostrów Mazowiecka 03.11.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 85 : 45 TBV Start II Lublin 04.11.2018 16:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 63 : 87 KS Rosa-Sport Radom 04.11.2018 17:00
U!NB AZS UMCS Lublin 70 : 58 Dziki Warszawa 04.11.2018 18:30
8 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka 72 : 80 Siarka Tarnobrzeg 10.11.2018 13:00
Dziki Warszawa 90 : 81 ZKS Stal Stalowa Wola 10.11.2018 16:00
GLKS Nadarzyn 92 : 43 TBV Start II Lublin 10.11.2018 17:00
KS Rosa-Sport Radom 95 : 87 MUKS Hutnik Warszawa 10.11.2018 17:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 78 : 60 Akademia Koszykówki Legii Warszawa 10.11.2018 17:00
KK Warszawa 82 : 91 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 11.11.2018 14:00
Żubry Leo-Sped Białystok 85 : 78 U!NB AZS UMCS Lublin 11.11.2018 16:00
9 kolejka
TBV Start II Lublin 81 : 72 Sokół Ostrów Mazowiecka 17.11.2018 13:00
MUKS Hutnik Warszawa 66 : 72 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17.11.2018 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 109 : 86 GLKS Nadarzyn 17.11.2018 17:00
U!NB AZS UMCS Lublin 91 : 57 KS Rosa-Sport Radom 17.11.2018 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 77 : 89 Żubry Leo-Sped Białystok 17.11.2018 18:00
Siarka Tarnobrzeg 66 : 83 Dziki Warszawa 17.11.2018 18:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- KK Warszawa 18.11.2018 16:00
10 kolejka
KK Warszawa -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 23.11.2018 21:00
Żubry Leo-Sped Białystok -- : -- Siarka Tarnobrzeg 24.11.2018 17:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- U!NB AZS UMCS Lublin 24.11.2018 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 24.11.2018 17:00
GLKS Nadarzyn -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 24.11.2018 18:00
Dziki Warszawa -- : -- TBV Start II Lublin 24.11.2018 19:00
KS Rosa-Sport Radom -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 25.11.2018 17:00
11 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- GLKS Nadarzyn 01.12.2018
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- KK Warszawa 01.12.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 01.12.2018
Siarka Tarnobrzeg -- : -- KS Rosa-Sport Radom 01.12.2018
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 01.12.2018 16:00
TBV Start II Lublin -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 01.12.2018 16:00
Dziki Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 01.12.2018 18:00
12 kolejka
KS Rosa-Sport Radom -- : -- TBV Start II Lublin 08.12.2018
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- Siarka Tarnobrzeg 08.12.2018
KK Warszawa -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 08.12.2018
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 08.12.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- U!NB AZS UMCS Lublin 08.12.2018 17:00
GLKS Nadarzyn -- : -- Dziki Warszawa 08.12.2018 18:00
Żubry Leo-Sped Białystok -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 08.12.2018 18:00
13 kolejka
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 15.12.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 15.12.2018
Siarka Tarnobrzeg -- : -- KK Warszawa 15.12.2018
Dziki Warszawa -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 15.12.2018
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- GLKS Nadarzyn 15.12.2018 16:00
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- KS Rosa-Sport Radom 15.12.2018 18:00
TBV Start II Lublin -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 15.12.2018 niedziela
14 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- KS Rosa-Sport Radom 22.12.2018
Siarka Tarnobrzeg -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 22.12.2018
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 22.12.2018
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 22.12.2018
GLKS Nadarzyn -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 22.12.2018 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 22.12.2018 18:00
TBV Start II Lublin -- : -- KK Warszawa 22.12.2018 niedziela
15 kolejka
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- GLKS Nadarzyn 05.01.2019
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Siarka Tarnobrzeg 05.01.2019
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- TBV Start II Lublin 05.01.2019
KK Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 05.01.2019
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- Dziki Warszawa 05.01.2019
KS Rosa-Sport Radom -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 05.01.2019
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 05.01.2019 16:00
16 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- KK Warszawa 12.01.2019
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 12.01.2019
Siarka Tarnobrzeg -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 12.01.2019
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- U!NB AZS UMCS Lublin 12.01.2019
Żubry Leo-Sped Białystok -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 12.01.2019 17:00
GLKS Nadarzyn -- : -- KS Rosa-Sport Radom 12.01.2019 18:00
TBV Start II Lublin -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 12.01.2019 niedziela
17 kolejka
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- Siarka Tarnobrzeg 19.01.2019
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 19.01.2019
KK Warszawa -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 19.01.2019
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- KS Rosa-Sport Radom 19.01.2019
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- TBV Start II Lublin 19.01.2019 16:00
GLKS Nadarzyn -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 19.01.2019 18:00
Dziki Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 19.01.2019 18:00
18 kolejka
KK Warszawa -- : -- KS Rosa-Sport Radom 23.01.2019
Dziki Warszawa -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 23.01.2019
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 23.01.2019
Siarka Tarnobrzeg -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 23.01.2019
GLKS Nadarzyn -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 23.01.2019 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 23.01.2019 19:00
TBV Start II Lublin -- : -- U!NB AZS UMCS Lublin 23.01.2019 niedziela
19 kolejka
Siarka Tarnobrzeg -- : -- GLKS Nadarzyn 26.01.2019
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- TBV Start II Lublin 26.01.2019
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 26.01.2019
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 26.01.2019
KK Warszawa -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 26.01.2019
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- Dziki Warszawa 26.01.2019 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- KS Rosa-Sport Radom 26.01.2019 18:00
20 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 02.02.2019
KS Rosa-Sport Radom -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 02.02.2019
Dziki Warszawa -- : -- U!NB AZS UMCS Lublin 02.02.2019
Żubry Leo-Sped Białystok -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 02.02.2019 17:00
GLKS Nadarzyn -- : -- KK Warszawa 02.02.2019 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 02.02.2019 18:00
TBV Start II Lublin -- : -- Siarka Tarnobrzeg 02.02.2019 niedziela
21 kolejka
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 09.02.2019
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- Dziki Warszawa 09.02.2019
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 09.02.2019
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 09.02.2019
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- KS Rosa-Sport Radom 09.02.2019 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- KK Warszawa 09.02.2019 18:00
TBV Start II Lublin -- : -- GLKS Nadarzyn 09.02.2019 niedziela
22 kolejka
KK Warszawa -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 16.02.2019
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 16.02.2019
KS Rosa-Sport Radom -- : -- U!NB AZS UMCS Lublin 16.02.2019
Dziki Warszawa -- : -- Siarka Tarnobrzeg 16.02.2019
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- TBV Start II Lublin 16.02.2019
Żubry Leo-Sped Białystok -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 16.02.2019 17:00
GLKS Nadarzyn -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16.02.2019 18:00
23 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- GLKS Nadarzyn 23.02.2019
Siarka Tarnobrzeg -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 23.02.2019
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- KS Rosa-Sport Radom 23.02.2019
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 23.02.2019
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 23.02.2019
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- KK Warszawa 23.02.2019 16:00
TBV Start II Lublin -- : -- Dziki Warszawa 23.02.2019 niedziela
24 kolejka
KK Warszawa -- : -- U!NB AZS UMCS Lublin 02.03.2019
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 02.03.2019
KS Rosa-Sport Radom -- : -- Siarka Tarnobrzeg 02.03.2019
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- Dziki Warszawa 02.03.2019
Żubry Leo-Sped Białystok -- : -- TBV Start II Lublin 02.03.2019 17:00
GLKS Nadarzyn -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 02.03.2019 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 02.03.2019 18:00
25 kolejka
Dziki Warszawa -- : -- GLKS Nadarzyn 09.03.2019
Sokół Ostrów Mazowiecka -- : -- Żubry Leo-Sped Białystok 09.03.2019
Siarka Tarnobrzeg -- : -- ŁKS AZS UŁ SG Łódź 09.03.2019
ZKS Stal Stalowa Wola -- : -- KK Warszawa 09.03.2019
U!NB AZS UMCS Lublin -- : -- KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 09.03.2019
MUKS Hutnik Warszawa -- : -- Akademia Koszykówki Legii Warszawa 09.03.2019 16:00
TBV Start II Lublin -- : -- KS Rosa-Sport Radom 09.03.2019 niedziela
26 kolejka
GLKS Nadarzyn -- : -- MUKS Hutnik Warszawa 17.03.2019 18:00
Akademia Koszykówki Legii Warszawa -- : -- U!NB AZS UMCS Lublin 17.03.2019 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -- : -- ZKS Stal Stalowa Wola 17.03.2019 18:00
KK Warszawa -- : -- Siarka Tarnobrzeg 17.03.2019 18:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź -- : -- TBV Start II Lublin 17.03.2019 18:00
KS Rosa-Sport Radom -- : -- Sokół Ostrów Mazowiecka 17.03.2019 18:00
Żubry Leo-Sped Białystok -- : -- Dziki Warszawa 17.03.2019 18:00
1 kolejka
KS Start Meble Dobrodzień 86 : 85 Zagłębie Sosnowiec 29.09.2018 16:00
KS Pogoń Ruda Śląska 71 : 85 AZS Częstochowa 29.09.2018 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 109 : 94 TS Wisła Kraków 29.09.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 88 : 93 KK Polonia Bytom 29.09.2018 18:00
MUKS 1811 Unia Tarnów 73 : 80 MCKiS Jaworzno 30.09.2018 18:00
Hensfort Przemyśl 67 : 89 KKS Tarnowskie Góry 30.09.2018 19:00
AZS UJK Kielce 108 : 64 MKS II Dąbrowa Górnicza 30.09.2018 19:00
2 kolejka
KS Start Meble Dobrodzień 94 : 81 Hensfort Przemyśl 06.10.2018 16:00
Zagłębie Sosnowiec 97 : 50 MKS II Dąbrowa Górnicza 06.10.2018 17:00
KS Pogoń Ruda Śląska 87 : 84 AZS UJK Kielce 06.10.2018 17:00
KK Polonia Bytom 101 : 95 AZS Częstochowa 06.10.2018 18:00
TS Wisła Kraków 94 : 66 MUKS 1811 Unia Tarnów 06.10.2018 19:30
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 77 : 80 MCKiS Jaworzno 07.10.2018 18:00
KKS Tarnowskie Góry 65 : 90 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 07.10.2018 19:00
3 kolejka
AZS UJK Kielce 94 : 70 KK Polonia Bytom 13.10.2018 16:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 50 : 56 TS Wisła Kraków 13.10.2018 18:00
AZS Częstochowa 71 : 55 MCKiS Jaworzno 13.10.2018 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 84 : 102 KS Pogoń Ruda Śląska 13.10.2018 20:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 131 : 86 KS Start Meble Dobrodzień 14.10.2018 17:00
MUKS 1811 Unia Tarnów 66 : 70 KKS Tarnowskie Góry 14.10.2018 17:00
Hensfort Przemyśl 101 : 106 Zagłębie Sosnowiec 14.10.2018 18:00
4 kolejka
KK Polonia Bytom 129 : 48 MKS II Dąbrowa Górnicza 19.10.2018 17:00
KS Start Meble Dobrodzień 87 : 115 MUKS 1811 Unia Tarnów 20.10.2018 16:00
AZS Częstochowa 84 : 94 TS Wisła Kraków 20.10.2018 18:00
Hensfort Przemyśl 69 : 94 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 20.10.2018 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska 74 : 95 Zagłębie Sosnowiec 20.10.2018 18:30
AZS UJK Kielce 88 : 50 MCKiS Jaworzno 21.10.2018 17:00
KKS Tarnowskie Góry 69 : 58 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 21.10.2018 18:00
5 kolejka
AZS UJK Kielce 74 : 78 TS Wisła Kraków 24.10.2018 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska 54 : 109 KK Polonia Bytom 24.10.2018 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 88 : 73 Zagłębie Sosnowiec 24.10.2018 18:15
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 92 : 87 KS Start Meble Dobrodzień 24.10.2018 19:00
AZS Częstochowa 69 : 67 KKS Tarnowskie Góry 24.10.2018 19:00
MUKS 1811 Unia Tarnów 87 : 73 Hensfort Przemyśl 24.10.2018 19:30
MKS II Dąbrowa Górnicza 68 : 72 MCKiS Jaworzno 24.10.2018 20:00
6 kolejka
Zagłębie Sosnowiec 69 : 78 KK Polonia Bytom 27.10.2018 16:00
KS Start Meble Dobrodzień 79 : 77 AZS Częstochowa 27.10.2018 16:00
KS Pogoń Ruda Śląska 56 : 100 MCKiS Jaworzno 27.10.2018 17:00
Hensfort Przemyśl 71 : 60 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 27.10.2018 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 101 : 86 MUKS 1811 Unia Tarnów 27.10.2018 18:00
KKS Tarnowskie Góry 79 : 94 AZS UJK Kielce 28.10.2018 18:00
TS Wisła Kraków 95 : 67 MKS II Dąbrowa Górnicza 14.11.2018 20:00
7 kolejka
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 92 : 97 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 03.11.2018 18:00
AZS Częstochowa 76 : 88 Hensfort Przemyśl 03.11.2018 18:00
KK Polonia Bytom 59 : 72 MCKiS Jaworzno 03.11.2018 18:00
TS Wisła Kraków 84 : 89 KS Pogoń Ruda Śląska 03.11.2018 18:30
MKS II Dąbrowa Górnicza 56 : 80 KKS Tarnowskie Góry 04.11.2018 13:00
MUKS 1811 Unia Tarnów 85 : 82 Zagłębie Sosnowiec 04.11.2018 17:00
AZS UJK Kielce 97 : 92 KS Start Meble Dobrodzień 04.11.2018 19:00
8 kolejka
KS Start Meble Dobrodzień 97 : 90 MKS II Dąbrowa Górnicza 10.11.2018 16:00
Zagłębie Sosnowiec 69 : 63 MCKiS Jaworzno 10.11.2018 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 67 : 65 AZS Częstochowa 10.11.2018 18:00
TS Wisła Kraków 63 : 89 KK Polonia Bytom 10.11.2018 18:30
KKS Tarnowskie Góry 71 : 61 KS Pogoń Ruda Śląska 11.11.2018 18:00
AZS UJK Kielce 74 : 78 Hensfort Przemyśl 11.11.2018 18:00
MUKS 1811 Unia Tarnów 73 : 59 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 11.11.2018 18:00
9 kolejka
AZS UJK Kielce 83 : 101 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17.11.2018 15:00
KS Pogoń Ruda Śląska 82 : 64 KS Start Meble Dobrodzień 17.11.2018 17:00
TS Wisła Kraków 72 : 66 MCKiS Jaworzno 17.11.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 89 : 87 Zagłębie Sosnowiec 17.11.2018 20:00
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- Hensfort Przemyśl 18.11.2018 13:00
AZS Częstochowa -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 18.11.2018 17:00
KKS Tarnowskie Góry -- : -- KK Polonia Bytom 18.11.2018 18:00
10 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- TS Wisła Kraków 24.11.2018
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- AZS UJK Kielce 24.11.2018
KS Start Meble Dobrodzień -- : -- KK Polonia Bytom 24.11.2018 13:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 24.11.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- AZS Częstochowa 24.11.2018 18:00
Hensfort Przemyśl -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 25.11.2018 18:00
KKS Tarnowskie Góry -- : -- MCKiS Jaworzno 25.11.2018 19:00
11 kolejka
AZS UJK Kielce -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 01.12.2018
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 01.12.2018
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 01.12.2018
TS Wisła Kraków -- : -- KKS Tarnowskie Góry 01.12.2018 15:00
AZS Częstochowa -- : -- Zagłębie Sosnowiec 01.12.2018 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- Hensfort Przemyśl 01.12.2018 18:00
KS Start Meble Dobrodzień -- : -- MCKiS Jaworzno 04.12.2018 19:30
12 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- KKS Tarnowskie Góry 08.12.2018
Hensfort Przemyśl -- : -- MCKiS Jaworzno 08.12.2018
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 08.12.2018
KS Start Meble Dobrodzień -- : -- TS Wisła Kraków 08.12.2018 16:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- KK Polonia Bytom 08.12.2018 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 08.12.2018 18:00
AZS Częstochowa -- : -- AZS UJK Kielce 08.12.2018 18:00
13 kolejka
KK Polonia Bytom -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 14.12.2018 19:30
AZS UJK Kielce -- : -- Zagłębie Sosnowiec 15.12.2018
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- AZS Częstochowa 15.12.2018
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 15.12.2018
TS Wisła Kraków -- : -- Hensfort Przemyśl 15.12.2018 15:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- MCKiS Jaworzno 15.12.2018 18:00
KKS Tarnowskie Góry -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 15.12.2018 18:00
14 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 22.12.2018
TS Wisła Kraków -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 22.12.2018
MCKiS Jaworzno -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 22.12.2018
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- AZS UJK Kielce 22.12.2018
KKS Tarnowskie Góry -- : -- Hensfort Przemyśl 22.12.2018 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 22.12.2018 18:00
AZS Częstochowa -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 22.12.2018 18:00
15 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- Zagłębie Sosnowiec 05.01.2019
AZS UJK Kielce -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 05.01.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 05.01.2019
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- TS Wisła Kraków 05.01.2019
Hensfort Przemyśl -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 05.01.2019
AZS Częstochowa -- : -- KK Polonia Bytom 05.01.2019 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- KKS Tarnowskie Góry 05.01.2019 18:00
16 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- Hensfort Przemyśl 12.01.2019
TS Wisła Kraków -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 12.01.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- AZS Częstochowa 12.01.2019
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 12.01.2019
KS Start Meble Dobrodzień -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 12.01.2019 16:00
KKS Tarnowskie Góry -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 12.01.2019 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- AZS UJK Kielce 12.01.2019 18:00
17 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 19.01.2019
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- KK Polonia Bytom 19.01.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- AZS UJK Kielce 19.01.2019
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 19.01.2019
TS Wisła Kraków -- : -- AZS Częstochowa 19.01.2019 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- KKS Tarnowskie Góry 19.01.2019 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- Hensfort Przemyśl 19.01.2019 18:00
18 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23.01.2019
Hensfort Przemyśl -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 23.01.2019
TS Wisła Kraków -- : -- AZS UJK Kielce 23.01.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 23.01.2019
KKS Tarnowskie Góry -- : -- AZS Częstochowa 23.01.2019 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 23.01.2019 18:00
KS Start Meble Dobrodzień -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 23.01.2019 19:30
19 kolejka
MCKiS Jaworzno -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 26.01.2019
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- TS Wisła Kraków 26.01.2019
AZS UJK Kielce -- : -- KKS Tarnowskie Góry 26.01.2019
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26.01.2019
KK Polonia Bytom -- : -- Zagłębie Sosnowiec 26.01.2019 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- Hensfort Przemyśl 26.01.2019 18:00
AZS Częstochowa -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 30.01.2019 19:00
20 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 02.02.2019
Hensfort Przemyśl -- : -- AZS Częstochowa 02.02.2019
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- TS Wisła Kraków 02.02.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- KK Polonia Bytom 02.02.2019
KS Start Meble Dobrodzień -- : -- AZS UJK Kielce 02.02.2019 16:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 02.02.2019 18:00
KKS Tarnowskie Góry -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 02.02.2019 18:00
21 kolejka
AZS Częstochowa -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 06.02.2019 19:00
MCKiS Jaworzno -- : -- Zagłębie Sosnowiec 09.02.2019
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- KKS Tarnowskie Góry 09.02.2019
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 09.02.2019
Hensfort Przemyśl -- : -- AZS UJK Kielce 09.02.2019
KK Polonia Bytom -- : -- TS Wisła Kraków 09.02.2019 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 09.02.2019 18:00
22 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 16.02.2019
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- AZS Częstochowa 16.02.2019
Hensfort Przemyśl -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 16.02.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- TS Wisła Kraków 16.02.2019
KS Start Meble Dobrodzień -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 16.02.2019 16:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- AZS UJK Kielce 16.02.2019 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- KKS Tarnowskie Góry 16.02.2019 18:00
23 kolejka
TS Wisła Kraków -- : -- Zagłębie Sosnowiec 23.02.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- KKS Tarnowskie Góry 23.02.2019
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- Hensfort Przemyśl 23.02.2019
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23.02.2019
AZS UJK Kielce -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 23.02.2019
KK Polonia Bytom -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 23.02.2019 18:00
AZS Częstochowa -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 23.02.2019 18:00
24 kolejka
Zagłębie Sosnowiec -- : -- AZS Częstochowa 02.03.2019
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 02.03.2019
Hensfort Przemyśl -- : -- KK Polonia Bytom 02.03.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 02.03.2019
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- AZS UJK Kielce 02.03.2019 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 02.03.2019 18:00
KKS Tarnowskie Góry -- : -- TS Wisła Kraków 02.03.2019 18:00
25 kolejka
TS Wisła Kraków -- : -- KS Start Meble Dobrodzień 09.03.2019
MCKiS Jaworzno -- : -- Hensfort Przemyśl 09.03.2019
KS Pogoń Ruda Śląska -- : -- MUKS 1811 Unia Tarnów 09.03.2019
MKS II Dąbrowa Górnicza -- : -- Daas Basket Hills Bielsko-Biała 09.03.2019
AZS UJK Kielce -- : -- AZS Częstochowa 09.03.2019
KKS Tarnowskie Góry -- : -- Zagłębie Sosnowiec 09.03.2019 18:00
KK Polonia Bytom -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 09.03.2019 18:00
26 kolejka
MCKiS Jaworzno -- : -- AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17.03.2019
KS Start Meble Dobrodzień -- : -- KKS Tarnowskie Góry 17.03.2019 16:00
Zagłębie Sosnowiec -- : -- AZS UJK Kielce 17.03.2019 18:00
AZS Częstochowa -- : -- MKS II Dąbrowa Górnicza 17.03.2019 18:00
Daas Basket Hills Bielsko-Biała -- : -- KS Pogoń Ruda Śląska 17.03.2019 18:00
MUKS 1811 Unia Tarnów -- : -- KK Polonia Bytom 17.03.2019 18:00
Hensfort Przemyśl -- : -- TS Wisła Kraków 17.03.2019 18:00
1 kolejka
Intermarche II Zielona Góra 87 : 56 PGE Turów Zgorzelec 29.09.2018 16:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 76 : 64 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 29.09.2018 16:00
KS Kosz Pleszew 79 : 90 Röben Gimbasket Wrocław 29.09.2018 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 81 : 90 BC Obra Kościan 30.09.2018 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 87 : 72 AZS Basket Nysa 30.09.2018 17:30
Chroma Żary -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 02.12.2018
2 kolejka
AZS Basket Nysa 87 : 92 Chroma Żary 06.10.2018 17:30
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 65 : 57 Exact Systems Śląsk II Wrocław 06.10.2018 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 75 : 68 BC Obra Kościan 06.10.2018 18:30
Röben Gimbasket Wrocław 60 : 75 Weegree AZS Politechnika Opolska 06.10.2018 20:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 47 : 85 KS Kosz Pleszew 07.10.2018 15:00
PGE Turów Zgorzelec 61 : 102 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 07.10.2018 20:00
3 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska 78 : 61 RKKS Rawia Rawag Rawicz 13.10.2018 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 75 : 59 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 13.10.2018 17:00
KS Kosz Pleszew 91 : 64 Intermarche II Zielona Góra 13.10.2018 18:00
Chroma Żary 75 : 64 Röben Gimbasket Wrocław 13.10.2018 18:00
AZS Basket Nysa 67 : 76 BC Obra Kościan 14.10.2018 17:30
Exact Systems Śląsk II Wrocław 54 : 74 KS Sudety Jelenia Góra 14.10.2018 18:00
4 kolejka
Intermarche II Zielona Góra 63 : 79 Weegree AZS Politechnika Opolska 20.10.2018 13:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 88 : 98 Chroma Żary 20.10.2018 17:30
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 100 : 62 PGE Turów Zgorzelec 20.10.2018 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 54 : 80 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20.10.2018 18:30
Röben Gimbasket Wrocław 75 : 61 BC Obra Kościan 20.10.2018 20:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 85 : 68 AZS Basket Nysa 21.10.2018 16:00
5 kolejka
Exact Systems Śląsk II Wrocław 86 : 54 Röben Gimbasket Wrocław 24.10.2018 18:00
KS Kosz Pleszew 90 : 68 PGE Turów Zgorzelec 24.10.2018 19:00
Chroma Żary 84 : 73 Intermarche II Zielona Góra 24.10.2018 19:00
BC Obra Kościan 95 : 69 RKKS Rawia Rawag Rawicz 24.10.2018 19:30
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 76 : 74 AZS Basket Nysa 24.10.2018 19:30
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 76 : 59 KS Sudety Jelenia Góra 24.10.2018 20:45
6 kolejka
Intermarche II Zielona Góra 77 : 84 BC Obra Kościan 27.10.2018 16:00
AZS Basket Nysa 95 : 73 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 27.10.2018 17:30
KS Kosz Pleszew 77 : 91 Weegree AZS Politechnika Opolska 28.10.2018 16:00
PGE Turów Zgorzelec 63 : 83 KS Sudety Jelenia Góra 28.10.2018 18:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 76 : 64 Exact Systems Śląsk II Wrocław 28.10.2018 18:00
Röben Gimbasket Wrocław 60 : 72 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.10.2018 20:00
7 kolejka
Weegree AZS Politechnika Opolska 127 : 59 PGE Turów Zgorzelec 03.11.2018 17:00
Zetkama Doral Nysa Kłodzko 78 : 54 RKKS Rawia Rawag Rawicz 03.11.2018 17:00
Chroma Żary 74 : 73 KS Kosz Pleszew 03.11.2018 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 71 : 81 Röben Gimbasket Wrocław 03.11.2018 18:00
AZS Basket Nysa 78 : 77 KS Sudety Jelenia Góra 03.11.2018 18:30
Exact Systems Śląsk II Wrocław 82 : 74 Intermarche II Zielona Góra 04.11.2018 16:00
8 kolejka
RKKS Rawia Rawag Rawicz 70 : 78 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 10.11.2018 17:30
KS Kosz Pleszew 75 : 82 BC Obra Kościan 10.11.2018 18:00
Intermarche II Zielona Góra 66 : 94 Zetkama Doral Nysa Kłodzko 10.11.2018 18:30
Weegree AZS Politechnika Opolska 66 : 68 Chroma Żary 10.11.2018 19:30
KS Sudety Jelenia Góra 91 : 70 Röben Gimbasket Wrocław 11.11.2018 19:00
PGE Turów Zgorzelec -- : -- AZS Basket Nysa 08.12.2018 19:30
9 kolejka
BC Obra Kościan 94 : 92 Weegree AZS Politechnika Opolska 16.11.2018 20:00
Exact Systems Śląsk II Wrocław 87 : 64 KS Kosz Pleszew 17.11.2018 17:00
Chroma Żary 78 : 59 PGE Turów Zgorzelec 17.11.2018 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 89 : 77 RKKS Rawia Rawag Rawicz 17.11.2018 18:30
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- Intermarche II Zielona Góra 18.11.2018 17:00
AZS Basket Nysa -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 18.11.2018 17:30
10 kolejka
Intermarche II Zielona Góra -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 24.11.2018
RKKS Rawia Rawag Rawicz -- : -- AZS Basket Nysa 24.11.2018 17:30
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Exact Systems Śląsk II Wrocław 24.11.2018 17:30
KS Kosz Pleszew -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 24.11.2018 18:00
Röben Gimbasket Wrocław -- : -- PGE Turów Zgorzelec 24.11.2018 20:30
Chroma Żary -- : -- BC Obra Kościan 25.11.2018 19:00
11 kolejka
BC Obra Kościan -- : -- PGE Turów Zgorzelec 01.12.2018
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- Chroma Żary 01.12.2018
Röben Gimbasket Wrocław -- : -- RKKS Rawia Rawag Rawicz 01.12.2018
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska 01.12.2018 17:00
AZS Basket Nysa -- : -- Intermarche II Zielona Góra 01.12.2018 17:30
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie -- : -- KS Kosz Pleszew 01.12.2018 18:00
12 kolejka
PGE Turów Zgorzelec -- : -- RKKS Rawia Rawag Rawicz 07.12.2018 19:30
Intermarche II Zielona Góra -- : -- Röben Gimbasket Wrocław 08.12.2018
BC Obra Kościan -- : -- Exact Systems Śląsk II Wrocław 08.12.2018
Weegree AZS Politechnika Opolska -- : -- Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 08.12.2018 17:30
KS Kosz Pleszew -- : -- KS Sudety Jelenia Góra 08.12.2018 18:00
Chroma Żary -- : -- Zetkama Doral Nysa Kłodzko 08.12.2018 18:00
13 kolejka
Exact Systems Śląsk II Wrocław -- : -- PGE Turów Zgorzelec 15.12.2018
Zetkama Doral Nysa Kłodzko -- : -- BC Obra Kościan 15.12.2018 17:00
AZS Basket Nysa -- : -- KS Kosz Pleszew 15.12.2018 17:30
RKKS Rawia Rawag Rawicz -- : -- Intermarche II Zielona Góra 15.12.2018 17:30
KS Sudety Jelenia Góra -- : -- Weegree AZS Politechnika Opolska