statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Przemysław Kuźkow GLKS Nadarzyn 17 476 28.00
2. Mariusz Piotrkowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 469 27.59
3. Karol Dębski Dziki Warszawa 17 405 23.82
4. Michał Wojtyński KK Warszawa 17 367 21.59
5. Emil Podkowiński KK Polonia Bytom 17 349 20.53
6. Kacper Walciszewski Hensfort Przemyśl 17 328 19.29
7. Maksymilian Motel Akademia Koszykówki Legii Warszawa 16 322 20.13
8. Robert Kozaczka Daas Basket Hills Bielsko-Biała 16 315 19.69
9. Cezary Gumiński ZKS Stal Stalowa Wola 16 313 19.56
10. Jakub Czyż Zagłębie Sosnowiec 17 312 18.35
11. Karol Pytyś Ogniwo Polbit Szczecin 15 309 20.60
12. Paweł Strzępek Hensfort Przemyśl 17 304 17.88
13. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 17 298 17.53
14. Mateusz Pawlik KS Pogoń Ruda Śląska 16 297 18.56
15. Łukasz Szczypka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 295 17.35
16. Andrii Shapovalov Sokół Ostrów Mazowiecka 15 294 19.60
17. Łukasz Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 15 291 19.40
18. Rafał Zgłobicki TS Wisła Kraków 17 289 17.00
19. Mateusz Zwęgliński KS Rosa-Sport Radom 17 288 16.94
20. Bartłomiej Bartoszewicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź 15 286 19.07
21. Tomasz Bryzek MUKS 1811 Unia Tarnów 17 286 16.82
22. Grzegorz Kaczmarek Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 16 285 17.81
23. Mikołaj Smarzy MKS Sokół Międzychód 16 283 17.69
24. Patryk Jankowski KK Warszawa 17 280 16.47
25. Bartłomiej Pelczar TBV Start II Lublin 13 277 21.31
26. Paweł Jurczyński Zagłębie Sosnowiec 16 276 17.25
27. Kamil Wójciak Zagłębie Sosnowiec 17 276 16.24
28. Wojciech Żurawski KSK Noteć Inowrocław 16 272 17.00
29. Tomasz Madziar AZS Basket Nysa 15 272 18.13
30. Luka Małachow Röben Gimbasket Wrocław 16 271 16.94
31. Kacper Dominiak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17 269 15.82
32. Maciej Szewczyk AZS UJK Kielce 17 268 15.76
33. Przemysław Szymański Politechnika Gdańska 16 268 16.75
34. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 16 265 16.56
35. Paweł Ciążkowski BC Obra Kościan 16 263 16.44
36. Mariusz Matczak Chroma Żary 15 263 17.53
37. Marcin Chudy Decka Pelplin 17 262 15.41
38. Grzegorz Zadęcki KKS Tarnowskie Góry 15 261 17.40
39. Jakub Nowak MKS Sokół Międzychód 15 260 17.33
40. Tomasz Palmowski MUKS 1811 Unia Tarnów 16 259 16.19
41. Radosław Chorab MKS II Dąbrowa Górnicza 11 257 23.36
42. Krzysztof Chmielarz Weegree AZS Politechnika Opolska 16 255 15.94
43. Wojciech Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 16 254 15.88
44. Radosław Plebanek AZS UMK PBDI Toruń 16 250 15.63
45. Nikodem Kowalski AZS Częstochowa 15 250 16.67
46. Jan Malesa Exact Systems Śląsk II Wrocław 16 249 15.56
47. Piotr Barszcz Sokół Ostrów Mazowiecka 17 248 14.59
48. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 246 16.40
49. Jakub Chadaj GLKS Nadarzyn 17 246 14.47
50. Damian Szczepanik KSK Noteć Inowrocław 16 246 15.38
51. Karol Leszczyński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 245 14.41
52. Michał Szydłowski Sklep Polski MKK Gniezno 16 244 15.25
53. Piotr Osiakowski AZS UJK Kielce 17 243 14.29
54. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 16 242 15.13
55. Mariusz Małachowski Chroma Żary 15 240 16.00
56. Alan Urbaniak KS Kosz Pleszew 16 240 15.00
57. Mateusz Gazarkiewicz Zagłębie Sosnowiec 16 239 14.94
58. Jarosław Fomiczow AZS Częstochowa 16 238 14.88
59. Krzysztof Krajniewski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 236 15.73
60. Tomasz Stankala KS Pogoń Ruda Śląska 12 234 19.50
61. Michał Krasuski SMS PZKosz Władysławowo 14 233 16.64
62. Miłosz Sroczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 15 232 15.47
63. Marcin Malczyk Politechnika Gdańska 16 231 14.44
64. Michał Cichoń Daas Basket Hills Bielsko-Biała 17 231 13.59
65. Daniel Korólczyk Domino Inowrocław 15 230 15.33
66. Paweł Mol KS Pogoń Ruda Śląska 17 229 13.47
67. Bartosz Sarzało Decka Pelplin 17 227 13.35
68. Michał Batorski MKS II Dąbrowa Górnicza 17 226 13.29
69. Artur Mikołajko Siarka Tarnobrzeg 14 225 16.07
70. Andrzej Misiewicz Żubry Leo-Sped Białystok 17 222 13.06
71. Patryk Wydra U!NB AZS UMCS Lublin 16 220 13.75
72. Aaron Weres KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 220 13.75
73. Dawid Weiss KKS Tarnowskie Góry 17 220 12.94
74. Kacper Gordon Exact Systems Śląsk II Wrocław 16 219 13.69
75. Piotr Łucka AZS Częstochowa 17 218 12.82
76. Wojciech Dulnik MUKS Hutnik Warszawa 12 218 18.17
77. Patryk Stankowski SMS PZKosz Władysławowo 16 217 13.56
78. Mikołaj Spała KS Kosz Pleszew 16 215 13.44
79. Michał Pietrzak Röben Gimbasket Wrocław 15 213 14.20
80. Patryk Stankowski BC Obra Kościan 15 212 14.13
81. Maciej Cukierda MUKS Hutnik Warszawa 16 212 13.25
82. Maciej Kościuk Röben Gimbasket Wrocław 14 211 15.07
83. Grzegorz Małecki KS Kosz Pleszew 12 211 17.58
84. Grzegorz Kamiński Arka AMW II Gdynia 12 210 17.50
85. Jakub Lewandowski Żubry Leo-Sped Białystok 17 209 12.29
86. Mateusz Wiśniewski U!NB AZS UMCS Lublin 15 209 13.93
87. Bartosz Proczek GLKS Nadarzyn 11 208 18.91
88. Wojciech Gorgoń TS Wisła Kraków 16 207 12.94
89. Aleksander Maślanka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 206 12.12
90. Paweł Minciel KS Sudety Jelenia Góra 14 203 14.50
91. Łukasz Kuczyński KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 11 203 18.45
92. Norman Zuber BC Obra Kościan 16 202 12.63
93. Patryk Garwol AZS Basket Nysa 16 201 12.56
94. Jarosław Bartkowiak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 201 13.40
95. Jacek Sulowski MUKS 1811 Unia Tarnów 15 200 13.33
96. Mateusz Migała KK Polonia Bytom 17 199 11.71
97. Krystian Koźluk KK Warszawa 17 198 11.65
98. Dawid Józefowski AZS Częstochowa 17 198 11.65
99. Mateusz Marciniak KSK Noteć Inowrocław 16 197 12.31
100. Marcin Woroniecki Biofarm Basket II Suchy Las 12 194 16.17
101. Michał Chrabota TS Wisła Kraków 16 194 12.13
102. Dawid Komandzik KS Pogoń Ruda Śląska 17 194 11.41
103. Maciej Muskała RKKS Rawia Rawag Rawicz 15 194 12.93
104. Damian Tokarski Dziki Warszawa 12 193 16.08
105. Adam Bednarczyk Intermarche II Zielona Góra 15 193 12.87
106. Patryk Jasiński MUKS Hutnik Warszawa 15 193 12.87
107. Michał Kozak KS Sudety Jelenia Góra 13 193 14.85
108. Grzegorz Szybowicz Daas Basket Hills Bielsko-Biała 16 192 12.00
109. Jakub Żaczek TS Wisła Kraków 15 191 12.73
110. Norbert Ziółko KS Rosa-Sport Radom 15 190 12.67
111. Michał Wielechowski Żubry Leo-Sped Białystok 17 189 11.12
112. Mateusz Druszcz AZS UJK Kielce 17 189 11.12
113. Tomasz Wróbel KK Polonia Bytom 16 187 11.69
114. Krzysztof Kozłowski Domino Inowrocław 15 186 12.40
115. Kamil Czosnowski Żubry Leo-Sped Białystok 17 185 10.88
116. Kacper Bejnar ZKS Stal Stalowa Wola 17 184 10.82
117. Aleksander Filipiak KSK Noteć Inowrocław 15 183 12.20
118. Tomasz Jaremkiewicz KK Warszawa 17 183 10.76
119. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 17 183 10.76
120. Rafał Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 13 182 14.00
121. Krzysztof Wąsowicz KK Polonia Bytom 17 182 10.71
122. Dawid Grochowski MCKiS Jaworzno 15 178 11.87
123. Emil Rau Sklep Polski MKK Gniezno 14 176 12.57
124. Łukasz Wojciechowski Weegree AZS Politechnika Opolska 16 176 11.00
125. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 16 175 10.94
126. Mateusz Kasiński AZS Basket Nysa 16 175 10.94
127. Michał Rybakowski BC Obra Kościan 16 175 10.94
128. Andrzej Krajewski Biofarm Basket II Suchy Las 16 175 10.94
129. Leszek Kaczmarski ZKS Stal Stalowa Wola 17 174 10.24
130. Bartłomiej Wróblewski Żubry Leo-Sped Białystok 17 173 10.18
131. Marcin Majer Domino Inowrocław 14 172 12.29
132. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 172 11.47
133. Michał Krawiec AZS Basket Nysa 15 172 11.47
134. Patryk Piszczatowski Politechnika Gdańska 15 171 11.40
135. Mikołaj Ratajczak AZS UMK PBDI Toruń 10 171 17.10
136. Grzegorz Malewski MUKS Hutnik Warszawa 15 171 11.40
137. Michał Baran Siarka Tarnobrzeg 13 171 13.15
138. Mateusz Itrich Decka Pelplin 17 171 10.06
139. Marcin Bandyga ZKS Stal Stalowa Wola 16 169 10.56
140. Adam Skiba Politechnika Gdańska 15 168 11.20
141. Kacper Mąkowski Intermarche II Zielona Góra 9 168 18.67
142. Tomasz Deja Zagłębie Sosnowiec 10 167 16.70
143. Maciej Piszczek KS Start Meble Dobrodzień 15 167 11.13
144. Sebastian Stępień MKS II Dąbrowa Górnicza 17 166 9.76
145. Paweł Pawłowski Decka Pelplin 11 165 15.00
146. Maksymilian Zagórski Exact Systems Śląsk II Wrocław 15 164 10.93
147. Mateusz Kaczmarek BC Obra Kościan 16 164 10.25
148. Jan Rerak TS Wisła Kraków 16 163 10.19
149. Mateusz Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 163 10.19
150. Kacper Traczyk Intermarche II Zielona Góra 12 161 13.42
151. Bartosz Muda U!NB AZS UMCS Lublin 16 161 10.06
152. Szymon Jaworski U!NB AZS UMCS Lublin 15 161 10.73
153. Marcel Korolczuk Arka AMW II Gdynia 15 160 10.67
154. Michał Szwedo AZS UJK Kielce 16 160 10.00
155. Maciej Balcerzak KKS Tarnowskie Góry 17 160 9.41
156. Bartłomiej Rodak RKKS Rawia Rawag Rawicz 15 159 10.60
157. Piotr Janowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 15 159 10.60
158. Wiktor Rajewicz Trefl II Sopot 14 158 11.29
159. Marcel Kliniewski Chroma Żary 15 158 10.53
160. Jakub Pawlak KK Polonia Bytom 17 158 9.29
161. Igor Jagiełło AZS UJK Kielce 17 157 9.24
162. Przemysław Słoniewski Sokół Ostrów Mazowiecka 17 156 9.18
163. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola 17 156 9.18
164. Jakub Kucharski Hensfort Przemyśl 17 155 9.12
165. Dariusz Dobrzycki Sklep Polski MKK Gniezno 10 154 15.40
166. Zbigniew Malinowski AZS UMK PBDI Toruń 14 154 11.00
167. Konrad Goździkowski GLKS Nadarzyn 14 153 10.93
168. Piotr Karpacz Politechnika Gdańska 16 153 9.56
169. Kamil Maciejewski Domino Inowrocław 15 153 10.20
170. Krystian Tyszka KS Rosa-Sport Radom 15 153 10.20
171. Mateusz Bierwagen KSK Noteć Inowrocław 13 152 11.69
172. Łukasz Majchrowski MCKiS Jaworzno 14 152 10.86
173. Marek Sobkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 16 152 9.50
174. Radosław Lemański MCKiS Jaworzno 16 151 9.44
175. Wojciech Suprun Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 16 151 9.44
176. Rafał Sebrala KS Pogoń Ruda Śląska 15 151 10.07
177. Krystian Maćkiewicz AZS UMK PBDI Toruń 15 150 10.00
178. Sławomir Dźwilewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 16 149 9.31
179. Szymon Janczak Hensfort Przemyśl 11 148 13.45
180. Maciej Parszewski Żubry Leo-Sped Białystok 17 148 8.71
181. Bartosz Chodukiewicz MKS II Dąbrowa Górnicza 11 147 13.36
182. Arkadiusz Świt ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17 147 8.65
183. Paweł Mowlik Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 15 146 9.73
184. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 16 145 9.06
185. Tomasz Nogalski AZS Częstochowa 16 145 9.06
186. Juliusz Barański Domino Inowrocław 15 145 9.67
187. Jarosław Giżyński Biofarm Basket II Suchy Las 15 145 9.67
188. Wojciech Glabas Dziki Warszawa 10 145 14.50
189. Cezary Fudziak PGE Turów Zgorzelec 8 145 18.13
190. Szymon Maciołek RKKS Rawia Rawag Rawicz 11 144 13.09
191. Mateusz Kaszowski Arka AMW II Gdynia 13 143 11.00
192. Arkadiusz Zabielski Żubry Leo-Sped Białystok 17 142 8.35
193. Marcin Zarzeczny Ogniwo Polbit Szczecin 12 142 11.83
194. Piotr Pandura Siarka Tarnobrzeg 14 141 10.07
195. Benjamin Didier-Urbaniak Trefl II Sopot 9 141 15.67
196. Jacek Gwardecki ŁKS AZS UŁ SG Łódź 16 141 8.81
197. Karol Nowacki Ogniwo Polbit Szczecin 15 140 9.33
198. Maciej Goryl Daas Basket Hills Bielsko-Biała 16 140 8.75
199. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 17 140 8.24
200. Adam Myśliwiec U!NB AZS UMCS Lublin 10 139 13.90
201. Łukasz Lewiński Politechnika Gdańska 16 138 8.63
202. Dawid Sega KS Pogoń Ruda Śląska 17 137 8.06
203. Jarosław Pawłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 14 137 9.79
204. Filip Tonkiel ŁKS AZS UŁ SG Łódź 14 135 9.64
205. Karol Nowakowski KS Rosa-Sport Radom 17 135 7.94
206. Marcel Kapuściński AZS UJK Kielce 17 135 7.94
207. Sylwester Kus KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 15 134 8.93
208. Mateusz Turcza PGE Turów Zgorzelec 12 133 11.08
209. Sławomir Sikora Decka Pelplin 13 133 10.23
210. Tomasz Pisarczyk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 132 8.25
211. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 11 131 11.91
212. Łukasz Kupczyński MKS Sokół Międzychód 15 131 8.73
213. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket II Suchy Las 9 131 14.56
214. Michał Kucharski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 9 130 14.44
215. Paweł Łapiński MUKS Hutnik Warszawa 15 129 8.60
216. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 14 129 9.21
217. Michał Kamberski Röben Gimbasket Wrocław 15 129 8.60
218. Kacper Rojek KS Rosa-Sport Radom 13 128 9.85
219. Mateusz Piska MUKS 1811 Unia Tarnów 16 128 8.00
220. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 15 128 8.53
221. Radosław Skubiński SMS PZKosz Władysławowo 13 128 9.85
222. Patryk Wal ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17 127 7.47
223. Maciej Kochaniak ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17 127 7.47
224. Maciej Marcinkowski Arka AMW II Gdynia 12 126 10.50
225. Aleksander Wiśniewski Biofarm Basket II Suchy Las 14 126 9.00
226. Mateusz Szlachetka Weegree AZS Politechnika Opolska 12 126 10.50
227. Artur Busz AZS UJK Kielce 15 125 8.33
228. Dawid Boryka MCKiS Jaworzno 15 124 8.27
229. Dawid Kołkowski Chroma Żary 15 123 8.20
230. Damian Ciesielski Decka Pelplin 14 123 8.79
231. Jan Sobiech U!NB AZS UMCS Lublin 14 122 8.71
232. Patryk Jeleń KS Pogoń Ruda Śląska 13 121 9.31
233. Jan Piliszczuk TBV Start II Lublin 12 121 10.08
234. Cezary Karpik Akademia Koszykówki Legii Warszawa 16 121 7.56
235. Mateusz Trębowicz Politechnika Gdańska 13 120 9.23
236. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola 13 120 9.23
237. Konrad Nowik KS Rosa-Sport Radom 17 120 7.06
238. Maciej Warmiak MUKS Hutnik Warszawa 16 118 7.38
239. Łukasz Kasperzec MUKS 1811 Unia Tarnów 15 118 7.87
240. Mateusz Zozuń Trefl II Sopot 12 118 9.83
241. Daniel Kotwasiński Sklep Polski MKK Gniezno 12 118 9.83
242. Kamil Hanke Politechnika Gdańska 13 117 9.00
243. Łukasz Ryfa Sokół Ostrów Mazowiecka 14 117 8.36
244. Rafał Serwański Hensfort Przemyśl 17 117 6.88
245. Szymon Daszke U!NB AZS UMCS Lublin 16 117 7.31
246. Paweł Jaros PGE Turów Zgorzelec 12 116 9.67
247. Adrian Warszawski Żubry Leo-Sped Białystok 17 116 6.82
248. Krzysztof Szemieta Dziki Warszawa 15 114 7.60
249. Mateusz Krawiec Domino Inowrocław 15 113 7.53
250. Jakub Wojciechowski TS Wisła Kraków 17 113 6.65
251. Maciej Adamkiewicz Ogniwo Polbit Szczecin 9 113 12.56
252. Rafał Urbaniak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 13 113 8.69
253. Jakub Simon MKS Sokół Międzychód 14 112 8.00
254. Rafał Stefanik KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 112 7.00
255. Jarosław Kalinowski MKS Sokół Międzychód 16 110 6.88
256. Marcin Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 15 110 7.33
257. Mateusz Rutkowski MKS Sokół Międzychód 16 110 6.88
258. Sebastian Rompa Trefl II Sopot 14 109 7.79
259. Salim Hamdaoui Ogniwo Polbit Szczecin 15 109 7.27
260. Michał Ostrowski Ogniwo Polbit Szczecin 13 109 8.38
261. Michał Lipiński Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 15 109 7.27
262. Patryk Milewski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 15 108 7.20
263. Mikołaj Krakowiak KS Rosa-Sport Radom 17 108 6.35
264. Bartłomiej Dróżdż ŁKS AZS UŁ SG Łódź 16 107 6.69
265. Marcin Jurkiewicz Sokół Ostrów Mazowiecka 16 107 6.69
266. Rafał Komenda Decka Pelplin 10 107 10.70
267. Wojciech Majchrzak BC Obra Kościan 12 107 8.92
268. Krzysztof Kurdubski KK Polonia Bytom 16 106 6.63
269. Damian Ostrowski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 15 106 7.07
270. Sebastian Dusiło MCKiS Jaworzno 14 106 7.57
271. Igor Kozłowski Exact Systems Śląsk II Wrocław 12 106 8.83
272. Jakub Ściegienny AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 106 6.24
273. Oleksander Harbarchuk Chroma Żary 15 105 7.00
274. Bartosz Zając RKKS Rawia Rawag Rawicz 13 105 8.08
275. Tomasz Gałan Sokół Ostrów Mazowiecka 15 104 6.93
276. Piotr Knowa Ogniwo Polbit Szczecin 14 104 7.43
277. Mikołaj Serbakowski KS Kosz Pleszew 15 104 6.93
278. Krystian Reszka Decka Pelplin 17 103 6.06
279. Bogdan Izrailewski KK Warszawa 16 103 6.44
280. Hubert Makuch AZS Częstochowa 17 103 6.06
281. Adam Cichoń Weegree AZS Politechnika Opolska 14 102 7.29
282. Dawid Rasztabiga MKS II Dąbrowa Górnicza 15 102 6.80
283. Patryk Marek KS Kosz Pleszew 16 101 6.31
284. Fryderyk Dalkowski GLKS Nadarzyn 16 100 6.25
285. Jakub Nowak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 100 5.88
286. Mateusz Stańczuk Arka AMW II Gdynia 15 100 6.67
287. Szymon Tomczak Exact Systems Śląsk II Wrocław 9 99 11.00
288. Jakub Sadowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 11 99 9.00
289. Przemysław Galewski KS Kosz Pleszew 11 99 9.00
290. Maciej Wąsowicz KK Polonia Bytom 17 98 5.76
291. Dawid Cepuchowicz MCKiS Jaworzno 17 98 5.76
292. Norbert Kujon KK Polonia Bytom 11 98 8.91
293. Sebastian Bożenko Exact Systems Śląsk II Wrocław 9 98 10.89
294. Jakub Zawadzki MCKiS Jaworzno 15 97 6.47
295. Marcin Monach KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 96 6.00
296. Bartosz Kosior Hensfort Przemyśl 17 96 5.65
297. Ignacy Grochowski AZS UMK PBDI Toruń 12 96 8.00
298. Bartosz Jyż KS Sudety Jelenia Góra 15 95 6.33
299. Maciej Koćma AZS Częstochowa 17 95 5.59
300. Filip Andrzejewski Sklep Polski MKK Gniezno 13 95 7.31
301. Jakub Sienkiewicz Sokół Ostrów Mazowiecka 17 95 5.59
302. Patryk Leszkiewicz GLKS Nadarzyn 16 94 5.88
303. Michał Kwiatkowski Zagłębie Sosnowiec 9 94 10.44
304. Daniel Goldammer MCKiS Jaworzno 12 94 7.83
305. Wojciech Tomaszewski Biofarm Basket II Suchy Las 10 94 9.40
306. Wojciech Wątroba KS Rosa-Sport Radom 12 93 7.75
307. Szymon Prusak Hensfort Przemyśl 17 93 5.47
308. Piotr Lis Trefl II Sopot 11 93 8.45
309. Aleksander Adamczak Biofarm Basket II Suchy Las 16 92 5.75
310. Adam Bączyński KK Polonia Bytom 17 92 5.41
311. Michał Warchowski Domino Inowrocław 14 91 6.50
312. Michał Busz Intermarche II Zielona Góra 15 91 6.07
313. Przemysław Łaszewski AZS Częstochowa 17 91 5.35
314. Paweł Lewandowski KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 14 91 6.50
315. Michał Sasik Exact Systems Śląsk II Wrocław 13 89 6.85
316. Marcin Marchoff Dziki Warszawa 10 89 8.90
317. Mateusz Rusiński Chroma Żary 15 88 5.87
318. Szymon Zapała SMS PZKosz Władysławowo 11 88 8.00
319. Dariusz Wietrzyński Sklep Polski MKK Gniezno 16 88 5.50
320. Kacper Kurkowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 15 87 5.80
321. Kiryl Dziatchuk KK Warszawa 15 87 5.80
322. Tomasz Giniewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 16 87 5.44
323. Sebastian Grzesiński KSK Noteć Inowrocław 14 87 6.21
324. Norbert Łuczak Zagłębie Sosnowiec 10 86 8.60
325. Grzegorz Taberski Intermarche II Zielona Góra 14 86 6.14
326. Maciej Bębeniec KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 14 86 6.14
327. Jarosław Wilusz KS Sudety Jelenia Góra 15 86 5.73
328. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 16 86 5.38
329. Daniel Dawdo Weegree AZS Politechnika Opolska 13 85 6.54
330. Mikołaj Barszcz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 16 85 5.31
331. Michał Skowron MUKS 1811 Unia Tarnów 17 84 4.94
332. Jakub Natkaniec TS Wisła Kraków 17 84 4.94
333. Kacper Wieczorek Daas Basket Hills Bielsko-Biała 17 84 4.94
334. Stanisław Kiszka BC Obra Kościan 15 84 5.60
335. Łukasz Ptak KS Kosz Pleszew 15 83 5.53
336. Patryk Buszta Siarka Tarnobrzeg 14 83 5.93
337. Mateusz Niewiński Sokół Ostrów Mazowiecka 14 83 5.93
338. Wojciech Pawełczyk Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 13 83 6.38
339. Aleksander Szczerbatiuk Żubry Leo-Sped Białystok 17 82 4.82
340. Miłosz Góreńczyk Intermarche II Zielona Góra 8 82 10.25
341. Przemysław Paduch MKS II Dąbrowa Górnicza 13 81 6.23
342. Sławomir Murowicki AZS UMK PBDI Toruń 14 81 5.79
343. Krzysztof Wilk AZS Basket Nysa 14 81 5.79
344. Piotr Karnia Daas Basket Hills Bielsko-Biała 15 80 5.33
345. Paweł Kopycki SMS PZKosz Władysławowo 13 79 6.08
346. Karol Wiśniewski RKKS Rawia Rawag Rawicz 15 78 5.20
347. Alberto Garita Daas Basket Hills Bielsko-Biała 15 78 5.20
348. Mateusz Podejko SMS PZKosz Władysławowo 8 78 9.75
349. Rafał Holnicki-Szulc Dziki Warszawa 17 78 4.59
350. Łukasz Kłuś AZS Basket Nysa 13 77 5.92
351. Olaf Bloda AZS UJK Kielce 15 77 5.13
352. Dariusz Kalinowski Chroma Żary 15 77 5.13
353. Sebastian Walda Trefl II Sopot 8 76 9.50
354. Kacper Burczyk Arka AMW II Gdynia 16 75 4.69
355. Rafał Malitka Röben Gimbasket Wrocław 8 75 9.38
356. Patryk Atanowicz Akademia Koszykówki Legii Warszawa 16 75 4.69
357. Mateusz Bortliczek Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 16 75 4.69
358. Jakub Kamberski Röben Gimbasket Wrocław 15 75 5.00
359. Adam Chodkiewicz MKS Sokół Międzychód 13 74 5.69
360. Rafał Chwastyk Röben Gimbasket Wrocław 16 74 4.63
361. Adam Nowakowski AZS UJK Kielce 10 72 7.20
362. Mateusz Pawełek Siarka Tarnobrzeg 14 72 5.14
363. Piotr Aderek Akademia Koszykówki Legii Warszawa 11 72 6.55
364. Adrian Barszczyk KSK Noteć Inowrocław 11 71 6.45
365. Oskar Życzkowski Trefl II Sopot 14 71 5.07
366. Kacper Samuła RKKS Rawia Rawag Rawicz 12 71 5.92
367. Mateusz Adamus Daas Basket Hills Bielsko-Biała 16 70 4.38
368. Błażej Kulikowski Trefl II Sopot 11 70 6.36
369. Mateusz Zimny KS Kosz Pleszew 15 69 4.60
370. Kamil Karliński Siarka Tarnobrzeg 14 69 4.93
371. Adam Adamski MKS Sokół Międzychód 15 69 4.60
372. Bartosz Zubik Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 69 4.60
373. Rafał Pietrzak MUKS Hutnik Warszawa 12 69 5.75
374. Miłosz Korolczuk Arka AMW II Gdynia 13 69 5.31
375. Grzegorz Jankowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 14 68 4.86
376. Damian Pogoda Intermarche II Zielona Góra 12 68 5.67
377. Artur Szymański Zetkama Doral Nysa Kłodzko 15 68 4.53
378. Wiktor Majka AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 16 66 4.13
379. Łukasz Pawlak AZS UJK Kielce 16 66 4.13
380. Bartosz Grudziński KK Warszawa 17 66 3.88
381. Karol Kindlik ZKS Stal Stalowa Wola 12 65 5.42
382. Michał Roszkowski MCKiS Jaworzno 16 65 4.06
383. Piotr Dąbrowski Decka Pelplin 16 63 3.94
384. Paweł Kopciński Intermarche II Zielona Góra 10 63 6.30
385. Daniel Ziółkowski Trefl II Sopot 12 62 5.17
386. Bartłomiej Nycz U!NB AZS UMCS Lublin 11 62 5.64
387. Marcin Siwak TS Wisła Kraków 17 62 3.65
388. Patryk Ciepielewski PGE Turów Zgorzelec 14 61 4.36
389. Dawid Kondratowicz Chroma Żary 15 60 4.00
390. Albert Siłkowski Trefl II Sopot 10 60 6.00
391. Marcin Stasiak Arka AMW II Gdynia 14 60 4.29
392. Marcin Eichert Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 12 60 5.00
393. Paweł Gałczyński Röben Gimbasket Wrocław 16 59 3.69
394. Wojciech Kosiuk TBV Start II Lublin 8 59 7.38
395. Marcin Kuczmera ŁKS AZS UŁ SG Łódź 17 57 3.35
396. Patryk Łysiak Akademia Koszykówki Legii Warszawa 15 57 3.80
397. Slavomyr Marchenko Dziki Warszawa 12 57 4.75
398. Michał Szewczyk MUKS 1811 Unia Tarnów 10 56 5.60
399. Wiktor Słaby Hensfort Przemyśl 13 56 4.31
400. Aleks Żmijak Exact Systems Śląsk II Wrocław 13 56 4.31
401. Wojciech Rajkowski MUKS Hutnik Warszawa 16 55 3.44
402. Stefan Marchlewski Politechnika Gdańska 15 55 3.67
403. Miłosz Olejniczak RKKS Rawia Rawag Rawicz 14 54 3.86
404. Bartosz Ziółek Biofarm Basket II Suchy Las 13 54 4.15
405. Jakub Ciemiński SMS PZKosz Władysławowo 12 54 4.50
406. Aleksander Raczek Zagłębie Sosnowiec 11 53 4.82
407. Marcin Majcherek Exact Systems Śląsk II Wrocław 13 52 4.00
408. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 14 52 3.71
409. Stanisław Heliński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 11 52 4.73
410. Przemysław Jaworski Sokół Ostrów Mazowiecka 11 51 4.64
411. Marcin Uliczka BC Obra Kościan 16 51 3.19
412. Łukasz Bartnicki Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 14 51 3.64
413. Rafał Banasiak Akademia Koszykówki Legii Warszawa 11 51 4.64
414. Karol Szewczyk TBV Start II Lublin 13 51 3.92
415. Marcin Kowalczyk Arka AMW II Gdynia 12 49 4.08
416. Filip Munyama Biofarm Basket II Suchy Las 15 49 3.27
417. Michał Bombrych Żubry Leo-Sped Białystok 15 49 3.27
418. Adam Staśkowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 12 49 4.08
419. Michał Kaliński MUKS 1811 Unia Tarnów 16 49 3.06
420. Kuba Przelazły SMS PZKosz Władysławowo 15 48 3.20
421. Rafał Milczyński BC Obra Kościan 16 48 3.00
422. Dominik Sala MKS II Dąbrowa Górnicza 15 48 3.20
423. Dawid Kołakowski AZS Basket Nysa 10 48 4.80
424. Mirosław Chorostecki AZS Basket Nysa 15 48 3.20
425. Michał Brzozowski MCKiS Jaworzno 13 47 3.62
426. Mirosław Uniłowski TBV Start II Lublin 9 47 5.22
427. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 16 47 2.94
428. Damian Zapert KK Warszawa 12 47 3.92
429. Kamil Waniewski U!NB AZS UMCS Lublin 13 47 3.62
430. Paweł Muntowski Decka Pelplin 15 47 3.13
431. Jakub Lewandowski PGE Turów Zgorzelec 13 47 3.62
432. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 11 47 4.27
433. Szymon Walski KS Rosa-Sport Radom 12 47 3.92
434. Jakub Chorążak KKS Tarnowskie Góry 14 46 3.29
435. Bartłomiej Pawlak BC Obra Kościan 15 46 3.07
436. Kamil Konieczka Domino Inowrocław 11 45 4.09
437. Jacek Wróblewski MCKiS Jaworzno 13 45 3.46
438. Łukasz Wardziński MUKS 1811 Unia Tarnów 10 45 4.50
439. Michał Lis Trefl II Sopot 10 45 4.50
440. Kacper Lambarski AZS UMK PBDI Toruń 16 44 2.75
441. Jacek Buczek ZKS Stal Stalowa Wola 17 44 2.59
442. Patryk Andres MUKS Hutnik Warszawa 13 44 3.38
443. Marcel Kłosowski MKS II Dąbrowa Górnicza 15 44 2.93
444. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 14 42 3.00
445. Rafał Kikowski KS Kosz Pleszew 11 42 3.82
446. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 11 41 3.73
447. Patryk Kozłowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 41 3.42
448. Jan Mozdyniewicz TS Wisła Kraków 15 41 2.73
449. Bartosz Wilczyński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17 40 2.35
450. Wojciech Nowak Dziki Warszawa 12 40 3.33
451. Adrian Sobkowiak SMS PZKosz Władysławowo 11 40 3.64
452. Robert Szatkowski Ogniwo Polbit Szczecin 15 40 2.67
453. Dominik Krakowiak TS Wisła Kraków 17 40 2.35
454. Paweł Zaczkiewicz MUKS 1811 Unia Tarnów 15 40 2.67
455. Piotr Leśniczak Sklep Polski MKK Gniezno 16 40 2.50
456. Tomasz Kretkowski KSK Noteć Inowrocław 12 39 3.25
457. Karol Jagoda KK Polonia Bytom 9 39 4.33
458. Jakub Sowa AZS UMK PBDI Toruń 15 39 2.60
459. Damian Romanowski Arka AMW II Gdynia 14 39 2.79
460. Jakub Lambarski AZS UMK PBDI Toruń 14 39 2.79
461. Wiktor Czyżewski Decka Pelplin 11 38 3.45
462. Jakub Mendak Sokół Ostrów Mazowiecka 14 37 2.64
463. Piotr Renkiel Politechnika Gdańska 10 37 3.70
464. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 10 36 3.60
465. Szymon Rosik ŁKS AZS UŁ SG Łódź 16 36 2.25
466. Łukasz Zubel PGE Turów Zgorzelec 12 36 3.00
467. Krzysztof Łoś TBV Start II Lublin 12 36 3.00
468. Mateusz Maziarz MKS II Dąbrowa Górnicza 13 36 2.77
469. Mateusz Popiel RKKS Rawia Rawag Rawicz 11 36 3.27
470. Paweł Radzicki MKS II Dąbrowa Górnicza 14 35 2.50
471. Danyil Mishchenko Zetkama Doral Nysa Kłodzko 12 35 2.92
472. Dominik Niemczura MUKS 1811 Unia Tarnów 16 35 2.19
473. Damian Chojnacki AZS UMK PBDI Toruń 11 35 3.18
474. Aleksander Styła RKKS Rawia Rawag Rawicz 14 34 2.43
475. Patryk Andruk Żubry Leo-Sped Białystok 12 34 2.83
476. Dawid Golus KS Rosa-Sport Radom 11 33 3.00
477. Mateusz Nowakowski GLKS Nadarzyn 13 33 2.54
478. Szymon Sobiech Biofarm Basket II Suchy Las 12 33 2.75
479. Damian Orębski Weegree AZS Politechnika Opolska 9 33 3.67
480. Kacper Mościcki KK Warszawa 11 33 3.00
481. Łukasz Klawa Trefl II Sopot 9 33 3.67
482. Maksym Rogalewski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 12 32 2.67
483. Radosław Barcz Chroma Żary 10 32 3.20
484. Mateusz Kurach Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 8 32 4.00
485. Michał Sakowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 13 32 2.46
486. Kamil Jewuła MUKS 1811 Unia Tarnów 12 32 2.67
487. Paweł Garus Daas Basket Hills Bielsko-Biała 13 32 2.46
488. Wiktor Rycerz Siarka Tarnobrzeg 9 32 3.56
489. Krystian Utkowski PGE Turów Zgorzelec 9 32 3.56
490. Wojciech Matysek TBV Start II Lublin 11 31 2.82
491. Maciej Wejman MKS Sokół Międzychód 15 31 2.07
492. Jakub Szarzycki MKS II Dąbrowa Górnicza 9 31 3.44
493. Marcin Rzosiński KSK Noteć Inowrocław 14 30 2.14
494. Mikołaj Karczewski AZS UMK PBDI Toruń 14 30 2.14
495. Arkadiusz Biel MCKiS Jaworzno 11 30 2.73
496. Mikołaj Kleszcz Biofarm Basket II Suchy Las 12 29 2.42
497. Artur Skowroński Akademia Koszykówki Legii Warszawa 8 29 3.63
498. Kamil Kobyłt PGE Turów Zgorzelec 12 28 2.33
499. Mariusz Gnatowicz AZS Basket Nysa 10 27 2.70
500. Sebastian Konecki GLKS Nadarzyn 11 27 2.45
501. Mateusz Bilski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 8 27 3.38
502. Daniel Kamiński Żubry Leo-Sped Białystok 9 26 2.89
503. Kamil Białachowski SMS PZKosz Władysławowo 12 26 2.17
504. Dariusz Kurowski MUKS Hutnik Warszawa 11 26 2.36
505. Konrad Szymański SMS PZKosz Władysławowo 8 26 3.25
506. Maciej Pietras ZKS Stal Stalowa Wola 16 26 1.63
507. Rafał Palacz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 10 25 2.50
508. Maciej Szeszycki Röben Gimbasket Wrocław 10 25 2.50
509. Jakub Wudarczyk KS Start Meble Dobrodzień 10 25 2.50
510. Piotr Suda Weegree AZS Politechnika Opolska 12 25 2.08
511. Jakub Brandys Dziki Warszawa 9 25 2.78
512. Adam Lisewski AZS UMK PBDI Toruń 14 24 1.71
513. Sebastian Wielgus PGE Turów Zgorzelec 12 24 2.00
514. Michał Kanecki KS Sudety Jelenia Góra 15 24 1.60
515. Mateusz Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 12 24 2.00
516. Mateusz Kowalski AZS Częstochowa 14 24 1.71
517. Eryk Chmielewski Sklep Polski MKK Gniezno 14 24 1.71
518. Miłosz Błażejczyk Dziki Warszawa 9 23 2.56
519. Rafał Baczyński KK Warszawa 12 23 1.92
520. Mateusz Prażmo U!NB AZS UMCS Lublin 8 23 2.88
521. Dominik Nanuś MKS II Dąbrowa Górnicza 12 23 1.92
522. Wojciech Brzoza PGE Turów Zgorzelec 9 23 2.56
523. Jakub Szubart ZKS Stal Stalowa Wola 10 22 2.20
524. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 10 22 2.20
525. Maciej Kozłowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 14 22 1.57
526. Kacper Wierzgała Dziki Warszawa 10 22 2.20
527. Kuba Kociołek Arka AMW II Gdynia 14 22 1.57
528. Robert Cieśla Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 10 22 2.20
529. Jakub Stefaniuk U!NB AZS UMCS Lublin 12 21 1.75
530. Michał Mochnacz Arka AMW II Gdynia 8 21 2.63
531. Dominik Nabożny TBV Start II Lublin 11 21 1.91
532. Mateusz Rogoziński Röben Gimbasket Wrocław 14 21 1.50
533. Marcin Nocek Sklep Polski MKK Gniezno 12 20 1.67
534. Kajetan Grześkiewicz KS Sudety Jelenia Góra 10 20 2.00
535. Tristan Dekurniewicz KS Sudety Jelenia Góra 11 20 1.82
536. Sebastian Beluch Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 8 20 2.50
537. Igor Burzyński Biofarm Basket II Suchy Las 10 20 2.00
538. Rafał Pstrokoński MUKS Hutnik Warszawa 8 20 2.50
539. Stanisław Mitrut TBV Start II Lublin 11 19 1.73
540. Aleksander Griszczuk SMS PZKosz Władysławowo 10 19 1.90
541. Paweł Ebertowski Decka Pelplin 14 19 1.36
542. Michał Nowicki Chroma Żary 13 19 1.46
543. Tomasz Sikora KS Start Meble Dobrodzień 12 19 1.58
544. Daniel Solanikow Sokół Ostrów Mazowiecka 9 19 2.11
545. Hubert Lewandowski ŁKS AZS UŁ SG Łódź 13 18 1.38
546. Jakub Jagodziński AZS UMK PBDI Toruń 9 18 2.00
547. Marcin Herczyk GLKS Nadarzyn 16 18 1.13
548. Oskar Skorupski Ogniwo Polbit Szczecin 11 18 1.64
549. Michał Pawlak Trefl II Sopot 11 18 1.64
550. Maciej Fugiński AZS UJK Kielce 10 17 1.70
551. Filip Kałuża SMS PZKosz Władysławowo 9 17 1.89
552. Wojciech Duda KSK Noteć Inowrocław 12 17 1.42
553. Jan Bajda PGE Turów Zgorzelec 12 16 1.33
554. Jakub Koczan Chroma Żary 10 16 1.60
555. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 9 15 1.67
556. Bartosz Kapustka SMS PZKosz Władysławowo 8 15 1.88
557. Bartosz Dzioba TBV Start II Lublin 8 15 1.88
558. Wojciech Kostek AZS Basket Nysa 13 14 1.08
559. Gregory Tchernev-Rowland Sokół Ostrów Mazowiecka 9 14 1.56
560. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 13 13 1.00
561. Jerzy Wycisk Zagłębie Sosnowiec 9 13 1.44
562. Jakub Rzepkowski Politechnika Gdańska 8 11 1.38
563. Jakub Tymiński GLKS Nadarzyn 14 11 0.79
564. Jacek Wojtanowicz ZKS Stal Stalowa Wola 10 11 1.10
565. Hubert Pereira Ogniwo Polbit Szczecin 16 11 0.69
566. Aleksander Jadaś Siarka Tarnobrzeg 9 10 1.11
567. Łukasz Kiełek GLKS Nadarzyn 9 10 1.11
568. Maciej Nalewaj KSK Noteć Inowrocław 9 9 1.00
569. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 9 9 1.00
570. Daniel Majewski Akademia Koszykówki Legii Warszawa 10 8 0.80
571. Marcin Szorcz Sklep Polski MKK Gniezno 10 7 0.70
572. Hubert Matuszczak BC Obra Kościan 8 5 0.63
573. Andrzej Adamek Hensfort Przemyśl 9 5 0.56
574. Wiktor Kwiatoń KS Sudety Jelenia Góra 11 4 0.36
575. Szymon Spychała AZS Częstochowa 11 4 0.36
576. Alexander Rumian TS Wisła Kraków 14 4 0.29
577. Patryk Ruks Ogniwo Polbit Szczecin 8 3 0.38
578. Filip Burdacki Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 9 2 0.22
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę