Trzy kluby do ostatniej kolejki rywalizowały o pierwsze miejsce na koniec rundy zasadniczej w grupie B. Większość nagród indywidualnych trafiła jednak do zawodników spoza tych zespołów. MVP rundy zasadniczej został wybrany Patryk Gospodarek z Energa Basket Warszawa. Piąty raz w historii najlepszym trenerem został wybrany Przemysław Łuszczewski.
6
Alan Duda
Start Lublin
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Start Lublin | 26 | 510 | 840:46 | 123 / 251 | 43 / 159 | 166 / 410 | 135 / 188 | 7 | 109 | 116 | 142 | 90 | 170 | 164 | 45 | 2 | 9 | 354 | -88 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 24 | 327 | 660:21 | 102 / 231 | 21 / 90 | 123 / 321 | 60 / 97 | 16 | 53 | 69 | 62 | 64 | 93 | 111 | 55 | 1 | 10 | 168 | -206 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 10 | 123 | 283:04 | 35 / 93 | 7 / 40 | 42 / 133 | 32 / 50 | 7 | 29 | 36 | 33 | 34 | 44 | 46 | 13 | 0 | 6 | 50 | -118 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 20 | 144 | 408:59 | 42 / 88 | 11 / 31 | 53 / 119 | 27 / 39 | 10 | 35 | 45 | 41 | 45 | 41 | 58 | 13 | 0 | 3 | 107 | -116 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 6 | 65 | 146:41 | 19 / 40 | 6 / 17 | 25 / 57 | 9 / 13 | 2 | 20 | 22 | 11 | 12 | 14 | 14 | 1 | 0 | 2 | 49 | 20 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 7 | 92 | 167:24 | 28 / 59 | 6 / 25 | 34 / 84 | 18 / 30 | 8 | 12 | 20 | 20 | 12 | 24 | 19 | 10 | 0 | 4 | 61 | 41 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 9 | 28 | 103:20 | 8 / 22 | 3 / 11 | 11 / 33 | 3 / 7 | 2 | 13 | 15 | 15 | 17 | 6 | 14 | 5 | 0 | 1 | 23 | 19 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 68 | 154:40 | 18 / 50 | 8 / 31 | 26 / 81 | 8 / 18 | 10 | 28 | 38 | 11 | 17 | 17 | 32 | 8 | 1 | 2 | 29 | 13 |
2018/2019 | Energa MJMS Słupsk | 3 | 51 | 104:17 | 16 / 33 | 5 / 16 | 21 / 49 | 4 / 6 | 5 | 12 | 17 | 15 | 4 | 9 | 14 | 8 | 1 | 0 | 48 | -1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Energa PGK Słupsk | 3 | 0 | 05:13 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | 11 | 183 | 235:38 | 71 / 149 | 3 / 21 | 74 / 170 | 32 / 68 | 36 | 53 | 89 | 24 | 37 | 50 | 43 | 30 | 1 | 5 | 152 | 132 |
2016/2017 | STK Czarni Yankees Słupsk | 6 | 55 | 145:06 | 25 / 73 | 1 / 10 | 26 / 83 | 2 / 13 | 4 | 18 | 22 | 12 | 14 | 14 | 23 | 11 | 1 | 5 | 10 | 16 |
2015/2016 | STK Czarni Fullbull Słupsk | 3 | 15 | 57:45 | 7 / 14 | 0 / 4 | 7 / 18 | 1 / 2 | 1 | 7 | 8 | 5 | 7 | 3 | 8 | 6 | 0 | 0 | 14 | 43 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Pomorskie | 11 | 145 | 219:11 | 54 / 114 | 5 / 21 | 59 / 135 | 22 / 40 | 11 | 31 | 42 | 28 | 28 | 35 | 35 | 16 | 1 | 6 | 103 | 133 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Start Lublin | 26 | 19.6 | 32:20 | 49.0 | 27.0 | 40.5 | 71.8 | 0.30 | 4.20 | 4.50 | 5.5 | 3.50 | 6.50 | 6.3 | 1.70 | 0.10 | 0.30 | 13.6 | -3.4 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 24 | 13.6 | 27:30 | 44.2 | 23.3 | 38.3 | 61.9 | 0.70 | 2.20 | 2.90 | 2.6 | 2.70 | 3.90 | 4.6 | 2.30 | 0.00 | 0.40 | 7.0 | -8.6 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 10 | 12.3 | 28:18 | 37.6 | 17.5 | 31.6 | 64.0 | 0.70 | 2.90 | 3.60 | 3.3 | 3.40 | 4.40 | 4.6 | 1.30 | 0.00 | 0.60 | 5.0 | -11.8 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 6 | 10.8 | 24:26 | 47.5 | 35.3 | 43.9 | 69.2 | 0.30 | 3.30 | 3.70 | 1.8 | 2.00 | 2.30 | 2.3 | 0.20 | 0.00 | 0.30 | 8.2 | 3.3 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 20 | 7.2 | 20:27 | 47.7 | 35.5 | 44.5 | 69.2 | 0.50 | 1.80 | 2.30 | 2.1 | 2.30 | 2.10 | 2.9 | 0.70 | 0.00 | 0.20 | 5.4 | -5.8 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 7 | 13.1 | 23:54 | 47.5 | 24.0 | 40.5 | 60.0 | 1.10 | 1.70 | 2.90 | 2.9 | 1.70 | 3.40 | 2.7 | 1.40 | 0.00 | 0.60 | 8.7 | 5.9 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 9 | 3.1 | 11:28 | 36.4 | 27.3 | 33.3 | 42.9 | 0.20 | 1.40 | 1.70 | 1.7 | 1.90 | 0.70 | 1.6 | 0.60 | 0.00 | 0.10 | 2.6 | 2.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 13.6 | 30:56 | 36.0 | 25.8 | 32.1 | 44.4 | 2.00 | 5.60 | 7.60 | 2.2 | 3.40 | 3.40 | 6.4 | 1.60 | 0.20 | 0.40 | 5.8 | 2.6 |
2018/2019 | Energa MJMS Słupsk | 3 | 17.0 | 34:45 | 48.5 | 31.3 | 42.9 | 66.7 | 1.70 | 4.00 | 5.70 | 5.0 | 1.30 | 3.00 | 4.7 | 2.70 | 0.30 | 0.00 | 16.0 | -0.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Energa PGK Słupsk | 3 | 0.0 | 01:44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.3 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -3.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | 11 | 16.6 | 21:25 | 47.7 | 14.3 | 43.5 | 47.1 | 3.30 | 4.80 | 8.10 | 2.2 | 3.40 | 4.50 | 3.9 | 2.70 | 0.10 | 0.50 | 13.8 | 12.0 |
2016/2017 | STK Czarni Yankees Słupsk | 6 | 9.2 | 24:11 | 34.2 | 10.0 | 31.3 | 15.4 | 0.70 | 3.00 | 3.70 | 2.0 | 2.30 | 2.30 | 3.8 | 1.80 | 0.20 | 0.80 | 1.7 | 2.7 |
2015/2016 | STK Czarni Fullbull Słupsk | 3 | 5.0 | 19:15 | 50.0 | 0.0 | 38.9 | 50.0 | 0.30 | 2.30 | 2.70 | 1.7 | 2.30 | 1.00 | 2.7 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | 4.7 | 14.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Pomorskie | 11 | 13.2 | 19:55 | 47.4 | 23.8 | 43.7 | 55.0 | 1.00 | 2.80 | 3.80 | 2.5 | 2.50 | 3.20 | 3.2 | 1.50 | 0.10 | 0.50 | 9.4 | 12.1 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Start Lublin (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
09.03.2024 | Isetia Białołęka Warszawa (d) | 82 : 77 W | 12 | 14:56 | 2/4 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 3/8 | 37.5 | 5/9 | 55.6 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | -3 | |||||
27.02.2024 | Profbud Legia Warszawa (d) | 74 : 71 W | 24 | 38:17 | 6/9 | 66.7 | 2/7 | 28.6 | 8/16 | 50.0 | 6/10 | 60.0 | 1 | 9 | 10 | 6 | 2 | 8 | 9 | 4 | 0 | 0 | 23 | 2 | |||||
21.02.2024 | MKS Ochota Warszawa (w) | 90 : 86 P | 14 | 31:56 | 4/7 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 6/6 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | 16 | 5 | |||||
14.02.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (d) | 62 : 86 P | 26 | 35:12 | 7/16 | 43.8 | 1/9 | 11.1 | 8/25 | 32.0 | 9/10 | 90.0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 13 | -17 | |||||
10.02.2024 | KS Legion Legionowo (w) | 71 : 48 P | 14 | 34:15 | 2/7 | 28.6 | 1/9 | 11.1 | 3/16 | 18.8 | 7/9 | 77.8 | 0 | 7 | 7 | 6 | 2 | 9 | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | -10 | |||||
06.02.2024 | UKS Trójka Żyrardów (d) | 70 : 67 W | 20 | 36:24 | 5/16 | 31.3 | 1/5 | 20.0 | 6/21 | 28.6 | 7/10 | 70.0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 2 | 9 | 11 | 3 | 0 | 0 | 4 | -2 | |||||
31.01.2024 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (w) | 99 : 79 P | 37 | 32:44 | 10/14 | 71.4 | 3/10 | 30.0 | 13/24 | 54.2 | 8/12 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 | 22 | -20 | |||||
28.01.2024 | Kolejarz Basket Radom (w) | 81 : 80 P | 25 | 37:38 | 7/11 | 63.6 | 2/4 | 50.0 | 9/15 | 60.0 | 5/8 | 62.5 | 0 | 5 | 5 | 7 | 2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 24 | -6 | |||||
20.01.2024 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (w) | 85 : 78 P | 26 | 37:29 | 9/14 | 64.3 | 2/3 | 66.7 | 11/17 | 64.7 | 2/3 | 66.7 | 0 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 23 | -7 | |||||
17.01.2024 | Lublinianka KUL Basketball (w) | 71 : 56 P | 18 | 32:35 | 3/9 | 33.3 | 2/10 | 20.0 | 5/19 | 26.3 | 6/8 | 75.0 | 1 | 7 | 8 | 4 | 3 | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 11 | -14 | |||||
13.01.2024 | Energa Basket Warszawa (d) | 73 : 87 P | 21 | 30:53 | 4/8 | 50.0 | 3/10 | 30.0 | 7/18 | 38.9 | 4/9 | 44.4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 7 | -17 | |||||
06.01.2024 | Speed sport Zec Byki Wołomin (d) | 67 : 62 W | 19 | 38:54 | 3/5 | 60.0 | 2/8 | 25.0 | 5/13 | 38.5 | 7/9 | 77.8 | 0 | 4 | 4 | 11 | 1 | 8 | 5 | 4 | 0 | 0 | 23 | 4 | |||||
09.12.2023 | Znicz Basket Pruszków (d) | 59 : 88 P | 15 | 27:38 | 4/13 | 30.8 | 1/3 | 33.3 | 5/16 | 31.3 | 4/5 | 80.0 | 0 | 6 | 6 | 5 | 5 | 8 | 7 | 2 | 0 | 1 | 9 | -14 | |||||
02.12.2023 | Isetia Białołęka Warszawa (w) | 86 : 92 W | 26 | 36:57 | 4/8 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 5/12 | 41.7 | 15/15 | 100.0 | 0 | 9 | 9 | 11 | 4 | 10 | 11 | 0 | 0 | 1 | 28 | 18 | |||||
25.11.2023 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (d) | 76 : 83 P | 16 | 24:40 | 5/10 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 5/13 | 38.5 | 6/7 | 85.7 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 | 2 | |||||
19.11.2023 | Profbud Legia Warszawa (w) | 65 : 74 W | 23 | 33:20 | 9/13 | 69.2 | 1/4 | 25.0 | 10/17 | 58.8 | 2/2 | 100.0 | 1 | 7 | 8 | 6 | 4 | 5 | 6 | 1 | 0 | 1 | 25 | 14 | |||||
15.11.2023 | MKS Ochota Warszawa (d) | 84 : 62 W | 22 | 37:26 | 4/6 | 66.7 | 4/8 | 50.0 | 8/14 | 57.1 | 2/5 | 40.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 13 | 25 | |||||
11.11.2023 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 83 : 56 P | 14 | 37:18 | 2/8 | 25.0 | 2/8 | 25.0 | 4/16 | 25.0 | 4/4 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 3 | 3 | 4 | 9 | 1 | 0 | 0 | 3 | -22 | |||||
07.11.2023 | UKS Trójka Żyrardów (w) | 79 : 63 P | 8 | 11:51 | 3/6 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | 2/4 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | |||||
28.10.2023 | KS Legion Legionowo (d) | 94 : 90 W | 17 | 30:45 | 4/8 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 5/12 | 41.7 | 6/9 | 66.7 | 1 | 4 | 5 | 8 | 3 | 9 | 7 | 4 | 0 | 0 | 17 | -1 | |||||
20.10.2023 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (d) | 93 : 79 W | 22 | 34:02 | 7/17 | 41.2 | 1/5 | 20.0 | 8/22 | 36.4 | 5/6 | 83.3 | 0 | 3 | 3 | 13 | 5 | 6 | 4 | 6 | 0 | 1 | 25 | 17 | |||||
15.10.2023 | Kolejarz Basket Radom (d) | 58 : 68 P | 18 | 33:58 | 3/6 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 6/13 | 46.2 | 3/4 | 75.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 3 | 6 | 7 | 2 | 1 | 0 | 13 | -7 | |||||
11.10.2023 | Lublinianka KUL Basketball (d) | 74 : 79 P | 25 | 28:09 | 3/6 | 50.0 | 6/11 | 54.5 | 9/17 | 52.9 | 1/5 | 20.0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5 | |||||
07.10.2023 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (d) | 70 : 81 P | 18 | 36:21 | 5/11 | 45.5 | 1/8 | 12.5 | 6/19 | 31.6 | 5/6 | 83.3 | 1 | 5 | 6 | 12 | 3 | 6 | 9 | 3 | 0 | 0 | 16 | -3 | |||||
01.10.2023 | Energa Basket Warszawa (w) | 76 : 48 P | 13 | 33:13 | 2/9 | 22.2 | 2/10 | 20.0 | 4/19 | 21.1 | 3/5 | 60.0 | 0 | 5 | 5 | 2 | 3 | 3 | 13 | 1 | 0 | 1 | -9 | -27 | |||||
28.09.2023 | Speed sport Zec Byki Wołomin (w) | 80 : 67 P | 17 | 33:55 | 6/10 | 60.0 | 0/2 | 0.0 | 6/12 | 50.0 | 5/8 | 62.5 | 1 | 3 | 4 | 5 | 5 | 7 | 9 | 2 | 0 | 0 | 10 | -11 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 38:54 | 06.01.2024 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 67 : 62 | celny rzut za 2 | 10 | 31.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 99 : 79 | wykonywany rzut za 2 | 17 | 20.10.2023 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 93 : 79 | skuteczność za 2 | 71.4000 | 31.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 99 : 79 | celny rzut za 3 | 6 | 11.10.2023 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 74 : 79 | wykonywany rzut za 3 | 11 | 11.10.2023 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 74 : 79 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 20.01.2024 | 2LM | Klub Sportowy Księżak Łowicz | 85 : 78 | celny rzut z gry | 13 | 31.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 99 : 79 | wykonywany rzut za gry | 25 | 14.02.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 62 : 86 | skuteczność z gry | 64.7000 | 20.01.2024 | 2LM | Klub Sportowy Księżak Łowicz | 85 : 78 | celny rzut wolny | 15 | 02.12.2023 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 86 : 92 | wykonywany rzut wolny | 15 | 02.12.2023 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 86 : 92 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 21.02.2024 | 2LM | MKS Ochota Warszawa | 90 : 86 | punkty | 37 | 31.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 99 : 79 | zbiórki w ataku | 1 | 27.02.2024 | 2LM | Profbud Legia Warszawa | 74 : 71 | zbiórki w obronie | 9 | 27.02.2024 | 2LM | Profbud Legia Warszawa | 74 : 71 | zbiórki | 10 | 27.02.2024 | 2LM | Profbud Legia Warszawa | 74 : 71 | asysty | 13 | 20.10.2023 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 93 : 79 | faule | 5 | 09.12.2023 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 59 : 88 | faule wymuszone | 10 | 31.01.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 99 : 79 | straty | 13 | 01.10.2023 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 76 : 48 | przechwyty | 6 | 20.10.2023 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 93 : 79 | bloki | 1 | 17.01.2024 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 71 : 56 | bloki otrzymane | 1 | 13.01.2024 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 73 : 87 | asysty/straty | 3.3000 | 20.10.2023 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 93 : 79 | przechwyty/straty | 2.0000 | 21.02.2024 | 2LM | MKS Ochota Warszawa | 90 : 86 | eval | 28 | 02.12.2023 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 86 : 92 | +/- | 25 | 15.11.2023 | 2LM | MKS Ochota Warszawa | 84 : 62 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Start Lublin | 2 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | Polski Cukier Start Lublin | Orlen Basket Liga |
2022/2023 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2022/2023 | GAK Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2022/2023 | GAK Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2020/2021 | GAK Gdynia | Liga Juniorów |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia U19 | Liga Juniorów Starszych |
2020/2021 | AMW Asseco Arka Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów Młodszych |
2018/2019 | Energa MJMS Słupsk | U16M Finał Strefowy |
2018/2019 | Energa MJMS Słupsk | Liga Juniorów Młodszych |
2018/2019 | Energa Góra Lodowa Słupsk | Liga Juniorów Młodszych |
2018/2019 | Energa MJMS Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | Energa PGK Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | ENERGA GÓRA LODOWA Słupsk | Liga Kadetów Młodszych |
2017/2018 | ENERGA MJMS Słupsk | Liga Kadetów |
2017/2018 | Energa Góra Lodowa Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2017/2018 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2016/2017 | STK Czarni YANKEES Słupsk | U14M Finał Strefowy |
2016/2017 | STK Czarni ADKONIS Słupsk | Liga Młodzików |
2016/2017 | STK Czarni YANKEES Słupsk | Liga Kadetów Młodszych |
2016/2017 | STK Czarni FULLBULL Słupsk | Liga Kadetów |
2016/2017 | STK Czarni Yankees Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2015/2016 | STK Czarni Fullbull Słupsk | U14M Finał Strefowy |
2015/2016 | STK Czarni Autokarolina Słupsk | Liga U12M |
2015/2016 | STK Czarni Yankees Słupsk | Liga Młodzików |
2015/2016 | STK Czarni Fullbull Słupsk | Liga Kadetów Młodszych |
2015/2016 | STK Czarni Fullbull Słupsk | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2014/2015 | STK Adkonis Czarni Słupsk | Liga U11M |
2014/2015 | STK Czarni Yankees Słupsk | Liga U12M |
2013/2014 | Czarni Yankees Słupsk | Liga U11M |