20
Nicolas Daniiloudis
AMW Flota Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 27 | 19 | 283:50 | 4 / 20 | 3 / 19 | 7 / 39 | 2 / 8 | 2 | 14 | 16 | 14 | 33 | 7 | 20 | 5 | 0 | 3 | -4 | -218 |
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 9 | 11 | 81:47 | 4 / 4 | 1 / 7 | 5 / 11 | 0 / 2 | 2 | 8 | 10 | 2 | 16 | 2 | 12 | 2 | 0 | 0 | 5 | -45 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 1 | 2 | 11:10 | 1 / 3 | 0 / 0 | 1 / 3 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Pomorskie | 6 | 9 | 53:03 | 4 / 10 | 0 / 3 | 4 / 13 | 1 / 2 | 1 | 3 | 4 | 1 | 12 | 2 | 6 | 3 | 1 | 1 | 2 | -9 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 9 | 1.2 | 09:05 | 100.0 | 14.3 | 45.5 | 0.0 | 0.20 | 0.90 | 1.10 | 0.2 | 1.80 | 0.20 | 1.3 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0.6 | -5.0 |
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 27 | 0.7 | 10:30 | 20.0 | 15.8 | 18.0 | 25.0 | 0.10 | 0.50 | 0.60 | 0.5 | 1.20 | 0.30 | 0.7 | 0.20 | 0.00 | 0.10 | -0.1 | -8.1 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 1 | 2.0 | 11:10 | 33.3 | 0.0 | 33.3 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 5.00 | 0.00 | 3.0 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0.0 | 1.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Pomorskie | 6 | 1.5 | 08:50 | 40.0 | 0.0 | 30.8 | 50.0 | 0.20 | 0.50 | 0.70 | 0.2 | 2.00 | 0.30 | 1.0 | 0.50 | 0.20 | 0.20 | 0.3 | -1.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMW Flota Gdynia (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
27.03.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 67 : 104 P | 0 | 12:26 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -11 | |||||
23.03.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 73 : 71 P | 0 | 04:07 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 1 | |||||
17.03.2024 | Wiara Lecha Poznań (d) | 91 : 68 W | 0 | 02:06 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | |||||
16.03.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 35 : 86 P | 0 | 24:52 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | -37 | |||||
15.03.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 85 : 98 P | 0 | 16:40 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||||
25.02.2024 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 58 : 70 W | 0 | 07:58 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -3 | |||||
14.02.2024 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 95 : 64 P | 0 | 14:21 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -17 | |||||
07.02.2024 | Energa GAK Gdynia (w) | 73 : 77 W | 0 | 02:47 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||
30.01.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 73 : 71 W | 0 | 02:55 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
27.01.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 96 : 74 P | 0 | 10:04 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
24.01.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 70 : 63 W | 0 | 11:27 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | -3 | -12 | |||||
17.01.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 77 : 93 P | 0 | 06:52 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -8 | |||||
06.01.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 53 : 118 P | 0 | 12:11 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -4 | -19 | |||||
19.12.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 85 : 88 P | 0 | 14:02 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -4 | |||||
09.12.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 91 : 71 P | 5 | 17:55 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | -18 | |||||
03.12.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 82 : 100 P | 2 | 15:32 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -13 | |||||
25.11.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 88 : 54 P | 0 | 16:59 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | -12 | |||||
18.11.2023 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 89 : 68 W | 11 | 22:02 | 2/4 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | 16 | |||||
11.11.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 76 : 90 P | 0 | 08:12 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 | |||||
05.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 90 : 86 P | 0 | 05:21 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -4 | |||||
27.10.2023 | Wiara Lecha Poznań (w) | 69 : 73 W | 0 | 06:23 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -21 | |||||
21.10.2023 | Energa GAK Gdynia (d) | 81 : 71 W | 0 | 02:15 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -6 | |||||
14.10.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 63 : 77 P | 0 | 09:12 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
07.10.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 76 : 81 W | 0 | 00:03 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
04.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 68 : 82 W | 0 | 06:21 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -10 | |||||
01.10.2023 | Enea Basket Poznań (d) | 110 : 108 W | 1 | 06:34 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||||
23.09.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 132 : 56 P | 0 | 24:13 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -2 | -51 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 24:52 | 16.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 35 : 86 | celny rzut za 2 | 2 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | skuteczność za 2 | 50.0000 | 09.12.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 91 : 71 | celny rzut za 3 | 2 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | wykonywany rzut za 3 | 3 | 09.12.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 91 : 71 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | celny rzut z gry | 4 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | wykonywany rzut za gry | 7 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | skuteczność z gry | 57.1000 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | celny rzut wolny | 1 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | wykonywany rzut wolny | 2 | 16.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 35 : 86 | skuteczność za 1 | 50.0000 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | punkty | 11 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | zbiórki w ataku | 1 | 19.12.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 85 : 88 | zbiórki w obronie | 2 | 27.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 67 : 104 | zbiórki | 2 | 27.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 67 : 104 | asysty | 2 | 16.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 35 : 86 | faule | 4 | 16.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 35 : 86 | faule wymuszone | 2 | 16.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 35 : 86 | straty | 3 | 24.01.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 70 : 63 | przechwyty | 2 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | bloki | 0 | 27.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 67 : 104 | bloki otrzymane | 2 | 16.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 35 : 86 | asysty/straty | 1.0000 | 27.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 67 : 104 | przechwyty/straty | 2.0000 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | eval | 10 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | +/- | 16 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Trefl 1LO Sopot | Liga Juniorów |
2022/2023 | Trefl 1LO II Sopot | Liga Juniorów |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Kadetów |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga Juniorów |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów |
2020/2021 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U15 |
2020/2021 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2020/2021 | Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Kadetów Młodszych |
2020/2021 | Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I | Liga Kadetów |
2020/2021 | Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga Kadetów |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Młodzików |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki I | Liga Kadetów Młodszych |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga Kadetów Młodszych |
2018/2019 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga U12M |
2017/2018 | GAK I Gdynia | Liga U11M |
2017/2018 | GAK I Gdynia | Liga U12M |
2017/2018 | GAK II Gdynia | Liga U12M |
2016/2017 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga U10M |
2016/2017 | Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga U11M |
2016/2017 | Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga U12M |
2016/2017 | Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga Młodzików |
2015/2016 | Asseco Gdynia Junior | Liga U10M |