Wisła Orlen Południe Kraków nie wygrała tym razem rundy zasadniczej w grupie B 1 Ligi Kobiet, ale nie przeszkodziło to Martynie Stasiuk w sięgnięciu po trzeci w karierze tytuł MVP! Wśród trenerów triumfował Artur Włodarczyk, którego AZS Politechnika Korona Kraków z bilansem 21-1 zajęła pierwsze miejsce w grupie.
6
Michał Stelmach
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 9 | 62 | 208:05 | 26 / 53 | 2 / 6 | 28 / 59 | 4 / 8 | 22 | 51 | 73 | 17 | 34 | 9 | 10 | 10 | 18 | 4 | 135 | 41 |
2023/2024 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 15 | 59 | 216:24 | 27 / 54 | 0 / 9 | 27 / 63 | 5 / 14 | 32 | 27 | 59 | 10 | 40 | 12 | 8 | 14 | 10 | 2 | 99 | -28 |
2022/2023 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa - Komorów | 10 | 109 | 293:02 | 50 / 90 | 1 / 10 | 51 / 100 | 6 / 15 | 40 | 76 | 116 | 15 | 31 | 20 | 17 | 24 | 24 | 7 | 213 | 29 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | 10 | 79 | 239:41 | 32 / 85 | 0 / 5 | 32 / 90 | 15 / 29 | 32 | 57 | 89 | 14 | 37 | 26 | 17 | 20 | 14 | 2 | 127 | 37 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 6 | 93 | 153:44 | 40 / 74 | 0 / 1 | 40 / 75 | 13 / 28 | 27 | 40 | 67 | 11 | 18 | 24 | 12 | 16 | 23 | 2 | 148 | 99 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 1 | 11 | 36:32 | 5 / 10 | 0 / 0 | 5 / 10 | 1 / 8 | 8 | 6 | 14 | 1 | 5 | 7 | 5 | 1 | 3 | 0 | 13 | 3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Mazowieckie | 9 | 87 | 169:41 | 39 / 81 | 0 / 3 | 39 / 84 | 9 / 13 | 35 | 40 | 75 | 9 | 16 | 11 | 11 | 10 | 8 | 1 | 129 | 173 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS AK Komorów | 10 | 71 | 187:36 | 28 / 63 | 2 / 12 | 30 / 75 | 9 / 23 | 23 | 21 | 44 | 9 | 24 | 14 | 23 | 19 | 0 | 4 | 61 | 93 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 9 | 6.9 | 23:07 | 49.1 | 33.3 | 47.5 | 50.0 | 2.40 | 5.70 | 8.10 | 1.9 | 3.80 | 1.00 | 1.1 | 1.10 | 2.00 | 0.40 | 15.0 | 4.6 |
2023/2024 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. | 15 | 3.9 | 14:25 | 50.0 | 0.0 | 42.9 | 35.7 | 2.10 | 1.80 | 3.90 | 0.7 | 2.70 | 0.80 | 0.5 | 0.90 | 0.70 | 0.10 | 6.6 | -1.9 |
2022/2023 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa - Komorów | 10 | 10.9 | 29:18 | 55.6 | 10.0 | 51.0 | 40.0 | 4.00 | 7.60 | 11.60 | 1.5 | 3.10 | 2.00 | 1.7 | 2.40 | 2.40 | 0.70 | 21.3 | 2.9 |
2021/2022 | Akademia Koszykówki Komorów | 10 | 7.9 | 23:58 | 37.6 | 0.0 | 35.6 | 51.7 | 3.20 | 5.70 | 8.90 | 1.4 | 3.70 | 2.60 | 1.7 | 2.00 | 1.40 | 0.20 | 12.7 | 3.7 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 6 | 15.5 | 25:37 | 54.1 | 0.0 | 53.3 | 46.4 | 4.50 | 6.70 | 11.20 | 1.8 | 3.00 | 4.00 | 2.0 | 2.70 | 3.80 | 0.30 | 24.7 | 16.5 |
2020/2021 | Akademia Koszykówki Komorów | 1 | 11.0 | 36:32 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 12.5 | 8.00 | 6.00 | 14.00 | 1.0 | 5.00 | 7.00 | 5.0 | 1.00 | 3.00 | 0.00 | 13.0 | 3.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Mazowieckie | 9 | 9.7 | 18:51 | 48.1 | 0.0 | 46.4 | 69.2 | 3.90 | 4.40 | 8.30 | 1.0 | 1.80 | 1.20 | 1.2 | 1.10 | 0.90 | 0.10 | 14.3 | 19.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS AK Komorów | 10 | 7.1 | 18:45 | 44.4 | 16.7 | 40.0 | 39.1 | 2.30 | 2.10 | 4.40 | 0.9 | 2.40 | 1.40 | 2.3 | 1.90 | 0.00 | 0.40 | 6.1 | 9.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 | Isetia Białołęka Warszawa (w) | 89 : 82 P | 6 | 14:50 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | 5 | |||||
25.02.2024 | Znicz Basket Pruszków (d) | 68 : 96 P | 10 | 20:01 | 5/6 | 83.3 | 0/2 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | -9 | |||||
21.02.2024 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (d) | 98 : 64 W | 4 | 20:25 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 | 15 | |||||
24.01.2024 | Kolejarz Basket Radom (w) | 74 : 68 P | 2 | 11:13 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | |||||
20.01.2024 | UKS Trójka Żyrardów (d) | 49 : 67 P | 5 | 14:26 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7 | -10 | |||||
16.12.2023 | Start Lublin (w) | 71 : 62 P | 8 | 22:09 | 4/7 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 | 8 | |||||
02.12.2023 | Speed sport Zec Byki Wołomin (d) | 64 : 96 P | 7 | 17:32 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | 1/2 | 50.0 | 5 | 1 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | -17 | |||||
26.11.2023 | Lublinianka KUL Basketball (d) | 66 : 95 P | 4 | 18:07 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -17 | |||||
18.11.2023 | Znicz Basket Pruszków (w) | 93 : 69 P | 2 | 13:53 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | -27 | |||||
29.10.2023 | Profbud Legia Warszawa (d) | 70 : 67 W | 2 | 16:41 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 5 | 4 | 9 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 9 | 7 | |||||
22.10.2023 | MKS Ochota Warszawa (w) | 68 : 75 W | 0 | 10:34 | 0/4 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | 9 | |||||
15.10.2023 | KS Legion Legionowo (w) | 81 : 74 P | 0 | 05:29 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||
07.10.2023 | UKS Trójka Żyrardów (w) | 88 : 97 W | 4 | 12:28 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 4 | 3 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 12 | 14 | |||||
01.10.2023 | Kolejarz Basket Radom (d) | 81 : 75 W | 0 | 04:17 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | |||||
23.09.2023 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (w) | 89 : 66 P | 5 | 14:19 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | -11 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 22:09 | 16.12.2023 | 2LM | Start Lublin | 71 : 62 | celny rzut za 2 | 5 | 25.02.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 68 : 96 | wykonywany rzut za 2 | 7 | 16.12.2023 | 2LM | Start Lublin | 71 : 62 | skuteczność za 2 | 83.3000 | 25.02.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 68 : 96 | celny rzut za 3 | 0 | 25.02.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 68 : 96 | wykonywany rzut za 3 | 2 | 25.02.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 68 : 96 | skuteczność za 3 | 0.0000 | 25.02.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 68 : 96 | celny rzut z gry | 5 | 25.02.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 68 : 96 | wykonywany rzut za gry | 9 | 16.12.2023 | 2LM | Start Lublin | 71 : 62 | skuteczność z gry | 75.0000 | 28.02.2024 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 89 : 82 | celny rzut wolny | 3 | 23.09.2023 | 2LM | Klub Sportowy Księżak Łowicz | 89 : 66 | wykonywany rzut wolny | 4 | 20.01.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 49 : 67 | skuteczność za 1 | 75.0000 | 23.09.2023 | 2LM | Klub Sportowy Księżak Łowicz | 89 : 66 | punkty | 10 | 25.02.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 68 : 96 | zbiórki w ataku | 5 | 02.12.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 64 : 96 | zbiórki w obronie | 4 | 20.01.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 49 : 67 | zbiórki | 9 | 29.10.2023 | 2LM | Profbud Legia Warszawa | 70 : 67 | asysty | 3 | 16.12.2023 | 2LM | Start Lublin | 71 : 62 | faule | 5 | 25.02.2024 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 68 : 96 | faule wymuszone | 4 | 23.09.2023 | 2LM | Klub Sportowy Księżak Łowicz | 89 : 66 | straty | 2 | 20.01.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 49 : 67 | przechwyty | 2 | 20.01.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 49 : 67 | bloki | 2 | 20.01.2024 | 2LM | UKS Trójka Żyrardów | 49 : 67 | bloki otrzymane | 1 | 24.01.2024 | 2LM | Kolejarz Basket Radom | 74 : 68 | asysty/straty | 1.0000 | 18.11.2023 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 93 : 69 | przechwyty/straty | 2.0000 | 18.11.2023 | 2LM | Znicz Basket Pruszków | 93 : 69 | eval | 13 | 16.12.2023 | 2LM | Start Lublin | 71 : 62 | +/- | 15 | 21.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 98 : 64 |
---|