Trzeci raz z rzędu Exact Systems Śląsk Wrocław zdobywcą Młodzieżowego Pucharu Polski mężczyzn. W finale rozgrywanego w Lublinie turnieju finałowego prowadzony przez Tomasza Jankowskiego i Jacka Krzykałę zespół pokonał SKM Zastal Zielona Góra 96:60. Trzecie miejsce wywalczył Trefl 1LO Sopot. MVP turnieju został wybrany Kuba Piśla.
1
Mikołaj Szpakowski
Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra | 27 | 205 | 593:52 | 30 / 74 | 34 / 118 | 64 / 192 | 43 / 76 | 21 | 67 | 88 | 62 | 75 | 66 | 30 | 27 | 7 | 4 | 198 | 42 |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | 6 | 88 | 168:50 | 16 / 35 | 12 / 41 | 28 / 76 | 20 / 33 | 5 | 35 | 40 | 20 | 17 | 33 | 15 | 16 | 0 | 1 | 88 | -8 |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | 9 | 38 | 57:04 | 7 / 13 | 5 / 11 | 12 / 24 | 9 / 16 | 5 | 5 | 10 | 8 | 3 | 9 | 2 | 4 | 0 | 2 | 39 | 40 |
2022/2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 1 | 0 | 04:37 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | -4 | 3 |
2021/2022 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 10 | 91 | 162:27 | 12 / 33 | 17 / 53 | 29 / 86 | 16 / 27 | 3 | 9 | 12 | 18 | 22 | 23 | 20 | 7 | 0 | 2 | 40 | -6 |
2021/2022 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 3 | 2 | 08:14 | 1 / 1 | 0 / 1 | 1 / 2 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Lubuskie | 2 | 19 | 24:47 | 1 / 2 | 5 / 9 | 6 / 11 | 2 / 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 20 | 25 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra | 27 | 7.6 | 21:59 | 40.5 | 28.8 | 33.3 | 56.6 | 0.80 | 2.50 | 3.30 | 2.3 | 2.80 | 2.40 | 1.1 | 1.00 | 0.30 | 0.10 | 7.3 | 1.6 |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | 6 | 14.7 | 28:08 | 45.7 | 29.3 | 36.8 | 60.6 | 0.80 | 5.80 | 6.70 | 3.3 | 2.80 | 5.50 | 2.5 | 2.70 | 0.00 | 0.20 | 14.7 | -1.3 |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | 9 | 4.2 | 06:20 | 53.8 | 45.5 | 50.0 | 56.2 | 0.60 | 0.60 | 1.10 | 0.9 | 0.30 | 1.00 | 0.2 | 0.40 | 0.00 | 0.20 | 4.3 | 4.4 |
2022/2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 1 | 0.0 | 04:37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 2.00 | 0.00 | 3.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -4.0 | 3.0 |
2021/2022 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 10 | 9.1 | 16:14 | 36.4 | 32.1 | 33.7 | 59.3 | 0.30 | 0.90 | 1.20 | 1.8 | 2.20 | 2.30 | 2.0 | 0.70 | 0.00 | 0.20 | 4.0 | -0.6 |
2021/2022 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 3 | 0.7 | 02:44 | 100.0 | 0.0 | 50.0 | 0.0 | 0.30 | 0.30 | 0.70 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 2.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Lubuskie | 2 | 9.5 | 12:23 | 50.0 | 55.6 | 54.5 | 66.7 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | 1.0 | 2.00 | 0.50 | 0.5 | 1.50 | 0.00 | 0.00 | 10.0 | 12.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.04.2024 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (d) | 88 : 82 W | 8 | 23:19 | 1/2 | 50.0 | 1/6 | 16.7 | 2/8 | 25.0 | 3/3 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | -6 | |||||
27.03.2024 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (w) | 93 : 71 P | 4 | 12:39 | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -18 | |||||
23.03.2024 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 77 : 65 W | 0 | 13:33 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||||
09.03.2024 | ORLEN Akademia BM Stal (d) | 80 : 56 W | 10 | 23:52 | 3/4 | 75.0 | 1/4 | 25.0 | 4/8 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | 37 | |||||
02.03.2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 97 : 73 P | 2 | 21:28 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/2 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | -8 | |||||
28.02.2024 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (w) | 86 : 64 P | 10 | 24:57 | 0/1 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 1/3 | 33.3 | 1 | 4 | 5 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | -15 | |||||
24.02.2024 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 69 : 56 W | 3 | 23:03 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 18 | |||||
17.02.2024 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 78 : 93 W | 16 | 19:23 | 1/1 | 100.0 | 4/6 | 66.7 | 5/7 | 71.4 | 2/2 | 100.0 | 2 | 4 | 6 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 22 | 8 | |||||
14.02.2024 | WrapMania.eu KK Oleśnica (w) | 74 : 84 W | 8 | 26:44 | 1/2 | 50.0 | 1/6 | 16.7 | 2/8 | 25.0 | 3/5 | 60.0 | 1 | 2 | 3 | 7 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 9 | |||||
07.02.2024 | WKK II Active Hotel Wrocław (d) | 73 : 56 W | 2 | 17:42 | 1/1 | 100.0 | 0/4 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | |||||
27.01.2024 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 77 : 70 W | 1 | 04:41 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | |||||
20.01.2024 | Basket Club Obra Kościan (w) | 92 : 86 P | 3 | 11:40 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 1/2 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -10 | |||||
06.01.2024 | TKM Włocławek (w) | 71 : 74 W | 3 | 23:01 | 0/0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||||
09.12.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 82 : 60 W | 15 | 28:40 | 2/2 | 100.0 | 3/10 | 30.0 | 5/12 | 41.7 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 17 | 24 | |||||
03.12.2023 | ORLEN Akademia BM Stal (w) | 81 : 84 W | 3 | 12:51 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | |||||
25.11.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 86 : 71 W | 11 | 20:51 | 2/5 | 40.0 | 2/6 | 33.3 | 4/11 | 36.4 | 1/2 | 50.0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 15 | |||||
22.11.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 77 : 61 W | 5 | 24:19 | 2/2 | 100.0 | 0/4 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 1 | 5 | 6 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 13 | 6 | |||||
19.11.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 88 : 62 P | 4 | 23:32 | 1/3 | 33.3 | 0/4 | 0.0 | 1/7 | 14.3 | 2/6 | 33.3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | -4 | -8 | |||||
11.11.2023 | WrapMania.eu KK Oleśnica (d) | 66 : 76 P | 10 | 26:32 | 2/5 | 40.0 | 2/6 | 33.3 | 4/11 | 36.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | -3 | |||||
28.10.2023 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (d) | 70 : 80 P | 12 | 25:20 | 2/4 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 4/9 | 44.4 | 2/4 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | -7 | |||||
25.10.2023 | WKK II Active Hotel Wrocław (w) | 92 : 77 P | 12 | 28:03 | 2/2 | 100.0 | 1/5 | 20.0 | 3/7 | 42.9 | 5/6 | 83.3 | 0 | 5 | 5 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 13 | -14 | |||||
18.10.2023 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew (d) | 57 : 69 P | 5 | 31:36 | 1/5 | 20.0 | 1/3 | 33.3 | 2/8 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 4 | 6 | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | -12 | |||||
13.10.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 87 : 72 P | 20 | 21:43 | 2/4 | 50.0 | 4/5 | 80.0 | 6/9 | 66.7 | 4/8 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 16 | -7 | |||||
07.10.2023 | Basket Club Obra Kościan (d) | 100 : 60 W | 8 | 26:07 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 5/6 | 83.3 | 0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 15 | 28 | |||||
04.10.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 75 : 59 P | 5 | 25:56 | 0/3 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/8 | 12.5 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 | -10 | |||||
30.09.2023 | Pogoń Prudnik (d) | 76 : 93 P | 15 | 28:34 | 1/6 | 16.7 | 4/10 | 40.0 | 5/16 | 31.3 | 1/6 | 16.7 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 | -8 | |||||
27.09.2023 | TKM Włocławek (d) | 75 : 61 W | 10 | 23:46 | 2/7 | 28.6 | 2/8 | 25.0 | 4/15 | 26.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 8 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 31:36 | 18.10.2023 | 2LM | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 57 : 69 | celny rzut za 2 | 3 | 09.03.2024 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 80 : 56 | wykonywany rzut za 2 | 7 | 27.09.2023 | 2LM | TKM Włocławek | 75 : 61 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 27.03.2024 | 2LM | PGE GiEK Turów Zgorzelec | 93 : 71 | celny rzut za 3 | 4 | 17.02.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 78 : 93 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 09.12.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 82 : 60 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 28.02.2024 | 2LM | PGE GiEK Turów Zgorzelec | 86 : 64 | celny rzut z gry | 6 | 13.10.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 72 | wykonywany rzut za gry | 16 | 30.09.2023 | 2LM | Pogoń Prudnik | 76 : 93 | skuteczność z gry | 75.0000 | 28.02.2024 | 2LM | PGE GiEK Turów Zgorzelec | 86 : 64 | celny rzut wolny | 5 | 25.10.2023 | 2LM | WKK II Active Hotel Wrocław | 92 : 77 | wykonywany rzut wolny | 8 | 13.10.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 72 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 03.04.2024 | 2LM | PGE GiEK Turów Zgorzelec | 88 : 82 | punkty | 20 | 13.10.2023 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 87 : 72 | zbiórki w ataku | 2 | 02.03.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 97 : 73 | zbiórki w obronie | 5 | 22.11.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 77 : 61 | zbiórki | 6 | 17.02.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 78 : 93 | asysty | 7 | 14.02.2024 | 2LM | WrapMania.eu KK Oleśnica | 74 : 84 | faule | 5 | 03.12.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 81 : 84 | faule wymuszone | 6 | 25.10.2023 | 2LM | WKK II Active Hotel Wrocław | 92 : 77 | straty | 4 | 24.02.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 69 : 56 | przechwyty | 2 | 02.03.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 97 : 73 | bloki | 4 | 22.11.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 77 : 61 | bloki otrzymane | 1 | 28.10.2023 | 2LM | PGE GiEK Turów Zgorzelec | 70 : 80 | asysty/straty | 7.0000 | 14.02.2024 | 2LM | WrapMania.eu KK Oleśnica | 74 : 84 | przechwyty/straty | 2.0000 | 18.10.2023 | 2LM | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 57 : 69 | eval | 22 | 17.02.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 78 : 93 | +/- | 37 | 09.03.2024 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 80 : 56 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra | Liga Juniorów Starszych |
2023/2024 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | Liga Juniorów |
2022/2023 | SKM Zastal I Zielona Góra | Liga Juniorów Starszych |
2022/2023 | SKM Zastal Zielona Góra | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Aldemed SKM Zastal Zielona Góra | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra | Liga Juniorów |
2021/2022 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra | Kadeci U15 |
2019/2020 | Lubuskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2019/2020 | SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | Młodzicy |
2017/2018 | SKM ZASTAL I FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA | U-12 M LUB |