Grupa południowa zakończyła już zmagania w turnieju półfinałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, ale północ rozpoczęła rywalizację dopiero 18 listopada. Za nami pierwszy dzień zmagań, prezentujemy wyniki zakończonych spotkań.
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | PGE Spójnia II Stargard | 17 | 156 | 320:46 | 29 / 65 | 24 / 64 | 53 / 129 | 26 / 37 | 6 | 27 | 33 | 27 | 29 | 28 | 29 | 13 | 0 | 6 | 113 | -83 |
2022/2023 | Ogniwo Szczecin | 23 | 180 | 413:59 | 30 / 80 | 24 / 79 | 54 / 159 | 48 / 60 | 9 | 47 | 56 | 32 | 27 | 40 | 49 | 13 | 2 | 7 | 117 | -40 |
2021/2022 | Ogniwo Szczecin | 12 | 47 | 168:17 | 7 / 21 | 8 / 34 | 15 / 55 | 9 / 11 | 3 | 9 | 12 | 7 | 18 | 7 | 11 | 3 | 3 | 1 | 19 | 3 |
2021/2022 | Wilki Morskie Szczecin | 3 | 36 | 86:00 | 6 / 19 | 5 / 20 | 11 / 39 | 9 / 11 | 3 | 12 | 15 | 8 | 7 | 10 | 7 | 8 | 0 | 1 | 30 | 1 |
2020/2021 | Wilki Morskie Szczecin | 2 | 18 | 52:29 | 3 / 11 | 3 / 10 | 6 / 21 | 3 / 4 | 2 | 6 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 | 8 | -11 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | King Szczecin | 1 | 7 | 25:28 | 2 / 6 | 1 / 7 | 3 / 13 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | -3 | -74 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Ogniwo Piratesports Szczecin | 2 | 27 | 36:41 | 2 / 4 | 7 / 9 | 9 / 13 | 2 / 2 | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 32 | 25 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Wilki Morskie Szczecin | 6 | 58 | 126:06 | 19 / 54 | 4 / 16 | 23 / 70 | 8 / 15 | 5 | 6 | 11 | 14 | 10 | 9 | 8 | 8 | 2 | 6 | 31 | 24 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KK Wilki Morskie Szczecin | 11 | 122 | 247:35 | 44 / 115 | 6 / 26 | 50 / 141 | 16 / 43 | 7 | 32 | 39 | 9 | 21 | 38 | 28 | 21 | 8 | 2 | 53 | 11 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Zachodniopomorskie | 8 | 80 | 158:51 | 28 / 73 | 2 / 15 | 30 / 88 | 18 / 35 | 4 | 15 | 19 | 6 | 21 | 29 | 24 | 12 | 4 | 5 | 22 | -15 |
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | PGE Spójnia II Stargard | 17 | 9.2 | 18:52 | 44.6 | 37.5 | 41.1 | 70.3 | 0.40 | 1.60 | 1.90 | 1.6 | 1.70 | 1.60 | 1.7 | 0.80 | 0.00 | 0.40 | 6.6 | -4.9 |
2022/2023 | Ogniwo Szczecin | 23 | 7.8 | 18:00 | 37.5 | 30.4 | 34.0 | 80.0 | 0.40 | 2.00 | 2.40 | 1.4 | 1.20 | 1.70 | 2.1 | 0.60 | 0.10 | 0.30 | 5.1 | -1.7 |
2021/2022 | Wilki Morskie Szczecin | 3 | 12.0 | 28:40 | 31.6 | 25.0 | 28.2 | 81.8 | 1.00 | 4.00 | 5.00 | 2.7 | 2.30 | 3.30 | 2.3 | 2.70 | 0.00 | 0.30 | 10.0 | 0.3 |
2021/2022 | Ogniwo Szczecin | 12 | 3.9 | 14:01 | 33.3 | 23.5 | 27.3 | 81.8 | 0.30 | 0.80 | 1.00 | 0.6 | 1.50 | 0.60 | 0.9 | 0.30 | 0.30 | 0.10 | 1.6 | 0.3 |
2020/2021 | Wilki Morskie Szczecin | 2 | 9.0 | 26:14 | 27.3 | 30.0 | 28.6 | 75.0 | 1.00 | 3.00 | 4.00 | 1.0 | 1.50 | 1.50 | 3.0 | 0.50 | 0.50 | 0.50 | 4.0 | -5.5 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | King Szczecin | 1 | 7.0 | 25:28 | 33.3 | 14.3 | 23.1 | 0.0 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 1.0 | 2.00 | 0.00 | 4.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | -3.0 | -74.0 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Ogniwo Piratesports Szczecin | 2 | 13.5 | 18:20 | 50.0 | 77.8 | 69.2 | 100.0 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 0.5 | 1.00 | 1.50 | 0.0 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | 16.0 | 12.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Wilki Morskie Szczecin | 6 | 9.7 | 21:01 | 35.2 | 25.0 | 32.9 | 53.3 | 0.80 | 1.00 | 1.80 | 2.3 | 1.70 | 1.50 | 1.3 | 1.30 | 0.30 | 1.00 | 5.2 | 4.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KK Wilki Morskie Szczecin | 11 | 11.1 | 22:30 | 38.3 | 23.1 | 35.5 | 37.2 | 0.60 | 2.90 | 3.50 | 0.8 | 1.90 | 3.50 | 2.5 | 1.90 | 0.70 | 0.20 | 4.8 | 1.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Zachodniopomorskie | 8 | 10.0 | 19:51 | 38.4 | 13.3 | 34.1 | 51.4 | 0.50 | 1.90 | 2.40 | 0.8 | 2.60 | 3.60 | 3.0 | 1.50 | 0.50 | 0.60 | 2.8 | -1.9 |
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PGE Spójnia II Stargard (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 58 : 70 P | 2 | 08:18 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -7 | |||||
21.02.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 82 : 98 W | 10 | 20:22 | 0/3 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 3/7 | 42.9 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 22 | |||||
14.02.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 78 : 75 W | 9 | 14:24 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 3/7 | 42.9 | 1/1 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 13 | 6 | |||||
10.02.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 95 : 79 P | 11 | 19:45 | 2/3 | 66.7 | 2/4 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | -4 | |||||
07.02.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 82 : 75 W | 6 | 14:55 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | |||||
28.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 75 : 79 P | 3 | 21:11 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11 | |||||
20.01.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 91 : 54 P | 3 | 18:26 | 1/5 | 20.0 | 0/3 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | -5 | -8 | |||||
17.01.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 98 : 87 P | 12 | 20:08 | 2/4 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | 6 | |||||
13.01.2024 | PKK 99 Pabianice (d) | 71 : 88 P | 10 | 19:05 | 2/4 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 3/9 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -12 | |||||
07.01.2024 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 62 : 95 P | 6 | 15:54 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 4/5 | 80.0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | -17 | |||||
16.12.2023 | Wiara Lecha Poznań (w) | 93 : 56 P | 6 | 18:30 | 3/4 | 75.0 | 0/1 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | -13 | |||||
10.12.2023 | Energa GAK Gdynia (d) | 49 : 76 P | 12 | 24:38 | 2/5 | 40.0 | 2/6 | 33.3 | 4/11 | 36.4 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 13 | -24 | |||||
04.12.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 83 : 84 W | 10 | 20:50 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 3/8 | 37.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 12 | |||||
29.11.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 95 : 71 P | 6 | 21:13 | 0/3 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | -19 | |||||
04.10.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 67 : 85 P | 12 | 18:31 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 3/6 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 8 | -16 | |||||
01.10.2023 | PKK 99 Pabianice (w) | 84 : 60 P | 14 | 25:38 | 4/8 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 5/12 | 41.7 | 3/5 | 60.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8 | -24 | |||||
27.09.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 119 : 82 P | 24 | 18:58 | 6/10 | 60.0 | 3/6 | 50.0 | 9/16 | 56.3 | 3/4 | 75.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 20 | -3 |
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 25:38 | 01.10.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 84 : 60 | celny rzut za 2 | 6 | 27.09.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 119 : 82 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 27.09.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 119 : 82 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 07.01.2024 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 62 : 95 | celny rzut za 3 | 3 | 21.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 98 | wykonywany rzut za 3 | 6 | 10.12.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 49 : 76 | skuteczność za 3 | 75.0000 | 21.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 98 | celny rzut z gry | 9 | 27.09.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 119 : 82 | wykonywany rzut za gry | 16 | 27.09.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 119 : 82 | skuteczność z gry | 60.0000 | 16.12.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 93 : 56 | celny rzut wolny | 4 | 07.01.2024 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 62 : 95 | wykonywany rzut wolny | 6 | 04.10.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 67 : 85 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 14.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 78 : 75 | punkty | 24 | 27.09.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 119 : 82 | zbiórki w ataku | 2 | 27.09.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 119 : 82 | zbiórki w obronie | 3 | 14.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 78 : 75 | zbiórki | 4 | 16.12.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 93 : 56 | asysty | 4 | 10.12.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 49 : 76 | faule | 5 | 17.01.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 98 : 87 | faule wymuszone | 6 | 01.10.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 84 : 60 | straty | 3 | 21.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 98 | przechwyty | 3 | 10.12.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 49 : 76 | bloki | 0 | 25.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 58 : 70 | bloki otrzymane | 2 | 04.12.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 83 : 84 | asysty/straty | 2.0000 | 10.12.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 49 : 76 | przechwyty/straty | 1.5000 | 10.12.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 49 : 76 | eval | 20 | 27.09.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 119 : 82 | +/- | 22 | 21.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 98 |
---|
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | PGE Spójnia II Stargard | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Ogniwo Szczecin | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Wilki Morskie Szczecin | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Wilki Morskie Szczecin | Strefa U19M |
2021/2022 | Wilki Morskie Szczecin | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | Wilki Morskie Szczecin | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Ogniwo Szczecin | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Wilki Morskie Szczecin | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | Wilki Morskie Szczecin | Strefa U19M |
2020/2021 | Wilki Morskie Szczecin | Liga Juniorów Starszych |
2020/2021 | Wilki Morskie Szczecin | 3 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | King Szczecin | Energa Basket Liga |
2019/2020 | Wilki Morskie Szczecin | Strefa U20M |
2019/2020 | Ogniwo Piratesports Szczecin | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Wilki Morskie Szczecin | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | Wilki Morskie Szczecin | Strefa U16M |
2018/2019 | KK WILKI MORSKIE SZCZECIN | Strefa U18M |
2016/2017 | KK Wilki Morskie Szczecin | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2016/2017 | Zachodniopomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |