ŁKS Coolpack Łódź drugi rok z rzędu najlepszym zespołem grupy A 2 Ligi Mężczyzn. Zespół Jarosława Krysiewicza wygrał 28 z 30 meczów rundy zasadniczej i zajął pierwsze miejsce w grupie. Postawę łodzian docenili trenerzy innych zespołów, ponownie przyznając tytuł MVP Norbertowi Kulonowi oraz wyróżniając wśród szkoleniowców Jarosława Krysiewicza W pierwszej piątce znalazł się też inny zawodnik łodzian Kacper Dominiak.
11
Damian Krużyński
PGE Spójnia II Stargard
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | PGE Spójnia II Stargard | 21 | 404 | 605:10 | 131 / 235 | 22 / 65 | 153 / 300 | 76 / 93 | 26 | 119 | 145 | 57 | 62 | 72 | 62 | 29 | 10 | 8 | 419 | -173 |
2023/2024 | PGE Spójnia Stargard | 14 | 22 | 63:28 | 8 / 12 | 1 / 4 | 9 / 16 | 3 / 6 | 4 | 3 | 7 | 2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 24 | 26 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 9 | 28 | 108:44 | 10 / 15 | 2 / 15 | 12 / 30 | 2 / 3 | 2 | 10 | 12 | 3 | 8 | 3 | 16 | 3 | 1 | 2 | 12 | -109 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Twarde Pierniki Toruń | 6 | 118 | 187:52 | 41 / 88 | 5 / 33 | 46 / 121 | 21 / 32 | 17 | 24 | 41 | 12 | 13 | 23 | 24 | 19 | 3 | 2 | 83 | -71 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 47 | 137:14 | 11 / 36 | 3 / 14 | 14 / 50 | 16 / 19 | 9 | 19 | 28 | 8 | 16 | 10 | 21 | 13 | 0 | 2 | 36 | -1 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | PGE Spójnia II Stargard | 21 | 19.2 | 28:49 | 55.7 | 33.8 | 51.0 | 81.7 | 1.20 | 5.70 | 6.90 | 2.7 | 3.00 | 3.40 | 3.0 | 1.40 | 0.50 | 0.40 | 20.0 | -8.2 |
2023/2024 | PGE Spójnia Stargard | 14 | 1.6 | 04:32 | 66.7 | 25.0 | 56.3 | 50.0 | 0.30 | 0.20 | 0.50 | 0.1 | 0.60 | 0.40 | 0.1 | 0.20 | 0.10 | 0.10 | 1.7 | 1.9 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 9 | 3.1 | 12:04 | 66.7 | 13.3 | 40.0 | 66.7 | 0.20 | 1.10 | 1.30 | 0.3 | 0.90 | 0.30 | 1.8 | 0.30 | 0.10 | 0.20 | 1.3 | -12.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Twarde Pierniki Toruń | 6 | 19.7 | 31:18 | 46.6 | 15.2 | 38.0 | 65.6 | 2.80 | 4.00 | 6.80 | 2.0 | 2.20 | 3.80 | 4.0 | 3.20 | 0.50 | 0.30 | 13.8 | -11.8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 5.2 | 15:14 | 30.6 | 21.4 | 28.0 | 84.2 | 1.00 | 2.10 | 3.10 | 0.9 | 1.80 | 1.10 | 2.3 | 1.40 | 0.00 | 0.20 | 4.0 | -0.1 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PGE Spójnia II Stargard (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | Wiara Lecha Poznań (d) | 88 : 98 P | 19 | 37:20 | 7/16 | 43.8 | 1/3 | 33.3 | 8/19 | 42.1 | 2/4 | 50.0 | 0 | 10 | 10 | 13 | 3 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 | 25 | -12 | |||||
10.03.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 85 : 79 W | 30 | 32:54 | 10/15 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 11/17 | 64.7 | 7/9 | 77.8 | 1 | 7 | 8 | 4 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 31 | 3 | |||||
03.03.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 62 : 90 P | 28 | 35:32 | 9/14 | 64.3 | 2/7 | 28.6 | 11/21 | 52.4 | 4/4 | 100.0 | 4 | 8 | 12 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 33 | -20 | |||||
25.02.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 58 : 70 P | 15 | 28:04 | 4/7 | 57.1 | 1/5 | 20.0 | 5/12 | 41.7 | 4/6 | 66.7 | 3 | 13 | 16 | 5 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 28 | -2 | |||||
21.02.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 82 : 98 W | 33 | 27:53 | 9/11 | 81.8 | 4/5 | 80.0 | 13/16 | 81.3 | 3/3 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 4 | 4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 | 37 | 25 | |||||
14.02.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 78 : 75 W | 11 | 26:54 | 4/5 | 80.0 | 1/1 | 100.0 | 5/6 | 83.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 15 | -3 | |||||
10.02.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 95 : 79 P | 16 | 26:07 | 4/8 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 6/12 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 3 | 6 | 9 | 1 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 15 | -20 | |||||
07.02.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 82 : 75 W | 20 | 26:54 | 6/10 | 60.0 | 1/1 | 100.0 | 7/11 | 63.6 | 5/6 | 83.3 | 1 | 7 | 8 | 1 | 2 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 25 | 13 | |||||
28.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 75 : 79 P | 24 | 28:49 | 5/10 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 7/13 | 53.8 | 8/9 | 88.9 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 | 23 | -6 | |||||
20.01.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 91 : 54 P | 12 | 28:36 | 5/13 | 38.5 | 0/0 | 0.0 | 5/13 | 38.5 | 2/3 | 66.7 | 1 | 6 | 7 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 10 | -26 | |||||
17.01.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 98 : 87 P | 23 | 34:09 | 8/15 | 53.3 | 1/4 | 25.0 | 9/19 | 47.4 | 4/4 | 100.0 | 2 | 7 | 9 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 23 | -3 | |||||
13.01.2024 | PKK 99 Pabianice (d) | 71 : 88 P | 18 | 23:33 | 9/14 | 64.3 | 0/0 | 0.0 | 9/14 | 64.3 | 0/2 | 0.0 | 0 | 9 | 9 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 21 | -13 | |||||
16.12.2023 | Wiara Lecha Poznań (w) | 93 : 56 P | 8 | 21:47 | 3/11 | 27.3 | 0/2 | 0.0 | 3/13 | 23.1 | 2/2 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 6 | -20 | |||||
04.12.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 83 : 84 W | 24 | 29:45 | 8/10 | 80.0 | 1/4 | 25.0 | 9/14 | 64.3 | 5/5 | 100.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 23 | -5 | |||||
29.11.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 95 : 71 P | 9 | 27:17 | 2/6 | 33.3 | 1/4 | 25.0 | 3/10 | 30.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -11 | |||||
18.11.2023 | AMW Flota Gdynia (w) | 89 : 68 P | 16 | 26:02 | 6/11 | 54.5 | 1/3 | 33.3 | 7/14 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 15 | -4 | |||||
15.11.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 90 : 91 P | 30 | 33:44 | 12/21 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 12/23 | 52.2 | 6/6 | 100.0 | 1 | 7 | 8 | 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 0 | 0 | 28 | -1 | |||||
12.11.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 89 : 75 P | 37 | 34:31 | 13/17 | 76.5 | 1/3 | 33.3 | 14/20 | 70.0 | 8/8 | 100.0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 38 | -5 | |||||
29.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 59 : 96 P | 7 | 25:50 | 1/7 | 14.3 | 1/6 | 16.7 | 2/13 | 15.4 | 2/4 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | -20 | |||||
18.10.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 79 : 108 P | 18 | 27:11 | 4/8 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 5/12 | 41.7 | 7/8 | 87.5 | 1 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | -22 | |||||
08.10.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 65 : 100 P | 6 | 22:18 | 2/6 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/3 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -21 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 37:20 | 23.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 88 : 98 | celny rzut za 2 | 13 | 12.11.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 89 : 75 | wykonywany rzut za 2 | 21 | 15.11.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 90 : 91 | skuteczność za 2 | 81.8000 | 21.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 98 | celny rzut za 3 | 4 | 21.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 98 | wykonywany rzut za 3 | 7 | 03.03.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 62 : 90 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 14.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 78 : 75 | celny rzut z gry | 14 | 12.11.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 89 : 75 | wykonywany rzut za gry | 23 | 15.11.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 90 : 91 | skuteczność z gry | 83.3000 | 14.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 78 : 75 | celny rzut wolny | 8 | 28.01.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 75 : 79 | wykonywany rzut wolny | 9 | 10.03.2024 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 85 : 79 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 03.03.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 62 : 90 | punkty | 37 | 12.11.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 89 : 75 | zbiórki w ataku | 4 | 03.03.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 62 : 90 | zbiórki w obronie | 13 | 25.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 58 : 70 | zbiórki | 16 | 25.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 58 : 70 | asysty | 13 | 23.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 88 : 98 | faule | 5 | 10.02.2024 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 95 : 79 | faule wymuszone | 6 | 25.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 58 : 70 | straty | 7 | 15.11.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 90 : 91 | przechwyty | 4 | 07.02.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 82 : 75 | bloki | 2 | 12.11.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 89 : 75 | bloki otrzymane | 1 | 23.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 88 : 98 | asysty/straty | 3.0000 | 18.11.2023 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 89 : 68 | przechwyty/straty | 2.0000 | 18.11.2023 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 89 : 68 | eval | 38 | 12.11.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 89 : 75 | +/- | 25 | 21.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 98 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | PGE Spójnia II Stargard | 2 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | PGE Spójnia Stargard | Orlen Basket Liga |
2019/2020 | Biofarm Basket Junior Poznań | Liga Juniorów U18M |
2019/2020 | Biofarm Basket Junior Poznań | 3 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Biofarm Basket II Poznań | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Twarde Pierniki Toruń | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | Twarde Pierniki Toruń | U16M |
2018/2019 | Twarde Pierniki 2003 Toruń | U-16 M |
2017/2018 | MKS Zryw Toruń | U-16 M |
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2016/2017 | MKS Zryw Toruń | U-15 M |
2015/2016 | MKS Zryw Toruń | U-14 M |
2015/2016 | MKS Zryw Toruń | U-18 M |