W sobotę i niedzielę w Gdyni obok hali Arena Gdynia rozegrane zostaną Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3. Głównymi organizatorami turnieju są Polski Związek Koszykówki oraz Gdyńskie Centrum Sportu. Turniej pierwotnie był planowany na czerwiec, ale z uwagi na pandemię COVID 19 jego termin musiał ulec zmianie i ostatecznie jest to ostatni weekend sierpnia.
12
Dawid Bykowski
AMW Flota Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 22 | 145 | 409:33 | 14 / 27 | 37 / 114 | 51 / 141 | 6 / 7 | 14 | 36 | 50 | 24 | 27 | 6 | 20 | 14 | 2 | 0 | 124 | -86 |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 27 | 146 | 540:40 | 25 / 42 | 30 / 88 | 55 / 130 | 6 / 7 | 23 | 33 | 56 | 23 | 50 | 12 | 12 | 28 | 1 | 0 | 166 | -86 |
2021/2022 | Enea Astoria II Bydgoszcz | 26 | 243 | 508:51 | 28 / 59 | 58 / 168 | 86 / 227 | 13 / 15 | 25 | 52 | 77 | 30 | 44 | 14 | 25 | 17 | 2 | 1 | 201 | -131 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | 4 | 44 | 95:23 | 4 / 8 | 12 / 28 | 16 / 36 | 0 / 2 | 3 | 4 | 7 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 34 | 23 |
2020/2021 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 5 | 50 | 126:25 | 5 / 17 | 13 / 30 | 18 / 47 | 1 / 1 | 2 | 14 | 16 | 7 | 7 | 3 | 3 | 7 | 1 | 0 | 49 | -13 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 3 | 46 | 95:08 | 7 / 11 | 10 / 27 | 17 / 38 | 2 / 2 | 0 | 9 | 9 | 6 | 2 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 40 | -49 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 5 | 6 | 09:43 | 0 / 0 | 2 / 5 | 2 / 5 | 0 / 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 2 | 11 | 43:20 | 1 / 4 | 3 / 10 | 4 / 14 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | -31 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | TKM Włocławek | 6 | 63 | 192:03 | 21 / 44 | 5 / 23 | 26 / 67 | 6 / 11 | 17 | 35 | 52 | 21 | 14 | 13 | 15 | 9 | 1 | 2 | 85 | 15 |
2017/2018 | TKM Włocławek | 3 | 33 | 95:22 | 10 / 23 | 3 / 11 | 13 / 34 | 4 / 6 | 4 | 13 | 17 | 9 | 5 | 5 | 5 | 8 | 0 | 1 | 39 | 2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | TKM Włocławek | 11 | 133 | 269:36 | 59 / 148 | 1 / 11 | 60 / 159 | 12 / 24 | 34 | 74 | 108 | 13 | 22 | 23 | 20 | 14 | 3 | 6 | 140 | 85 |
2015/2016 | TKM Włocławek | 6 | 34 | 133:38 | 14 / 36 | 0 / 1 | 14 / 37 | 6 / 12 | 13 | 10 | 23 | 3 | 5 | 9 | 8 | 4 | 0 | 4 | 27 | 1 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 101 | 205:04 | 37 / 84 | 4 / 17 | 41 / 101 | 15 / 26 | 25 | 35 | 60 | 7 | 23 | 19 | 24 | 13 | 3 | 3 | 89 | 38 |
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | 6 | 16 | 63:03 | 7 / 15 | 0 / 1 | 7 / 16 | 2 / 8 | 7 | 4 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 6 | 1 | 0 | 12 | 38 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 22 | 6.6 | 18:37 | 51.9 | 32.5 | 36.2 | 85.7 | 0.60 | 1.60 | 2.30 | 1.1 | 1.20 | 0.30 | 0.9 | 0.60 | 0.10 | 0.00 | 5.6 | -3.9 |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 27 | 5.4 | 20:01 | 59.5 | 34.1 | 42.3 | 85.7 | 0.90 | 1.20 | 2.10 | 0.9 | 1.90 | 0.40 | 0.4 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 6.1 | -3.2 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | 4 | 11.0 | 23:50 | 50.0 | 42.9 | 44.4 | 0.0 | 0.80 | 1.00 | 1.80 | 1.0 | 1.30 | 0.30 | 0.5 | 0.80 | 0.00 | 0.00 | 8.5 | 5.8 |
2021/2022 | Enea Astoria II Bydgoszcz | 26 | 9.3 | 19:34 | 47.5 | 34.5 | 37.9 | 86.7 | 1.00 | 2.00 | 3.00 | 1.2 | 1.70 | 0.50 | 1.0 | 0.70 | 0.10 | 0.00 | 7.7 | -5.0 |
2020/2021 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 5 | 10.0 | 25:17 | 29.4 | 43.3 | 38.3 | 100.0 | 0.40 | 2.80 | 3.20 | 1.4 | 1.40 | 0.60 | 0.6 | 1.40 | 0.20 | 0.00 | 9.8 | -2.6 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 3 | 15.3 | 31:42 | 63.6 | 37.0 | 44.7 | 100.0 | 0.00 | 3.00 | 3.00 | 2.0 | 0.70 | 1.00 | 1.3 | 1.30 | 0.00 | 0.00 | 13.3 | -16.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 5 | 1.2 | 01:56 | 0.0 | 40.0 | 40.0 | 0.0 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 0.0 | 0.20 | 0.00 | 0.0 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -0.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 2 | 5.5 | 21:40 | 25.0 | 30.0 | 28.6 | 0.0 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 1.0 | 1.00 | 0.00 | 1.5 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.0 | -15.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | TKM Włocławek | 6 | 10.5 | 32:00 | 47.7 | 21.7 | 38.8 | 54.5 | 2.80 | 5.80 | 8.70 | 3.5 | 2.30 | 2.20 | 2.5 | 1.50 | 0.20 | 0.30 | 14.2 | 2.5 |
2017/2018 | TKM Włocławek | 3 | 11.0 | 31:47 | 43.5 | 27.3 | 38.2 | 66.7 | 1.30 | 4.30 | 5.70 | 3.0 | 1.70 | 1.70 | 1.7 | 2.70 | 0.00 | 0.30 | 13.0 | 0.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | TKM Włocławek | 11 | 12.1 | 24:30 | 39.9 | 9.1 | 37.7 | 50.0 | 3.10 | 6.70 | 9.80 | 1.2 | 2.00 | 2.10 | 1.8 | 1.30 | 0.30 | 0.50 | 12.7 | 7.7 |
2015/2016 | TKM Włocławek | 6 | 5.7 | 22:16 | 38.9 | 0.0 | 37.8 | 50.0 | 2.20 | 1.70 | 3.80 | 0.5 | 0.80 | 1.50 | 1.3 | 0.70 | 0.00 | 0.70 | 4.5 | 0.2 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 11.2 | 22:47 | 44.0 | 23.5 | 40.6 | 57.7 | 2.80 | 3.90 | 6.70 | 0.8 | 2.60 | 2.10 | 2.7 | 1.40 | 0.30 | 0.30 | 9.9 | 4.2 |
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | 6 | 2.7 | 10:30 | 46.7 | 0.0 | 43.8 | 25.0 | 1.20 | 0.70 | 1.80 | 0.3 | 0.50 | 1.00 | 1.5 | 1.00 | 0.20 | 0.00 | 2.0 | 6.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMW Flota Gdynia (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.04.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 88 : 67 P | 8 | 19:40 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | -5 | |||||
27.03.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 67 : 104 P | 3 | 15:35 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -8 | |||||
23.03.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 73 : 71 P | 8 | 17:46 | 1/1 | 100.0 | 2/6 | 33.3 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | -4 | |||||
17.03.2024 | Wiara Lecha Poznań (d) | 91 : 68 W | 15 | 26:57 | 1/1 | 100.0 | 4/10 | 40.0 | 5/11 | 45.5 | 1/1 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 18 | 6 | |||||
15.03.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 85 : 98 P | 3 | 16:06 | 0/0 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 1/8 | 12.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -9 | |||||
13.03.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 87 : 80 P | 14 | 27:33 | 1/3 | 33.3 | 4/6 | 66.7 | 5/9 | 55.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 13 | -9 | |||||
25.02.2024 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 58 : 70 W | 11 | 30:21 | 1/1 | 100.0 | 3/9 | 33.3 | 4/10 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | 14 | |||||
21.02.2024 | PKK 99 Pabianice (d) | 79 : 60 W | 13 | 27:23 | 1/1 | 100.0 | 3/10 | 30.0 | 4/11 | 36.4 | 2/2 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4 | |||||
14.02.2024 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 95 : 64 P | 6 | 24:22 | 1/3 | 33.3 | 1/8 | 12.5 | 2/11 | 18.2 | 1/2 | 50.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -18 | |||||
07.02.2024 | Energa GAK Gdynia (w) | 73 : 77 W | 7 | 35:43 | 2/2 | 100.0 | 1/5 | 20.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 14 | |||||
30.01.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 73 : 71 W | 13 | 24:39 | 2/3 | 66.7 | 3/3 | 100.0 | 5/6 | 83.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 19 | 11 | |||||
27.01.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 96 : 74 P | 8 | 12:30 | 1/1 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 10 | -2 | |||||
24.01.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 70 : 63 W | 2 | 18:08 | 1/2 | 50.0 | 0/7 | 0.0 | 1/9 | 11.1 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | -6 | |||||
17.01.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 77 : 93 P | 3 | 18:47 | 0/1 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -9 | |||||
14.01.2024 | Enea Basket Poznań (w) | 68 : 65 P | 8 | 18:53 | 1/1 | 100.0 | 2/6 | 33.3 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | -11 | |||||
06.01.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 53 : 118 P | 6 | 20:50 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -29 | |||||
19.12.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 85 : 88 P | 6 | 21:21 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | |||||
09.12.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 91 : 71 P | 6 | 21:58 | 0/2 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/10 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | -13 | |||||
03.12.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 82 : 100 P | 2 | 04:30 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -11 | |||||
18.11.2023 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 89 : 68 W | 3 | 02:51 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | |||||
11.11.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 76 : 90 P | 0 | 03:36 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
05.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 90 : 86 P | 0 | 00:04 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 35:43 | 07.02.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 73 : 77 | celny rzut za 2 | 2 | 07.02.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 73 : 77 | wykonywany rzut za 2 | 3 | 03.04.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 88 : 67 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 23.03.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 73 : 71 | celny rzut za 3 | 4 | 13.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 80 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 30.01.2024 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 73 : 71 | celny rzut z gry | 5 | 13.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 80 | wykonywany rzut za gry | 11 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | skuteczność z gry | 100.0000 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | celny rzut wolny | 2 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | wykonywany rzut wolny | 2 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | punkty | 15 | 17.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 91 : 68 | zbiórki w ataku | 2 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | zbiórki w obronie | 5 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | zbiórki | 7 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | asysty | 4 | 13.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 80 | faule | 4 | 09.12.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 91 : 71 | faule wymuszone | 1 | 25.02.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 58 : 70 | straty | 3 | 13.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 80 | przechwyty | 4 | 30.01.2024 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 73 : 71 | bloki | 1 | 17.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 91 : 68 | bloki otrzymane | 0 | 03.04.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 88 : 67 | asysty/straty | 2.0000 | 25.02.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 58 : 70 | przechwyty/straty | 2.0000 | 27.01.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 96 : 74 | eval | 19 | 30.01.2024 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 73 : 71 | +/- | 14 | 25.02.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 58 : 70 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2021/2022 | Enea Astoria Bydgoszcz | U-19 M |
2021/2022 | Enea Astoria II Bydgoszcz | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 3 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 3 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | ŁKS I Szkoła Gortata | U19M |
2020/2021 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź | U-18 M |
2019/2020 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | U-20 M |
2019/2020 | ŁKS Szkoła Gortata | 3 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź | U18M |
2018/2019 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | TKM Włocławek | U16M |
2018/2019 | TKM Włocławek | U-16 M |
2018/2019 | TKM II Włocławek | U-18 M |
2017/2018 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2017/2018 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2017/2018 | TKM Włocławek | U-15 M |
2017/2018 | TKM Włocławek | U-16 M |
2016/2017 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2016/2017 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2016/2017 | TKM Włocławek | U-14 M |
2016/2017 | TKM Włocławek | U-15 M |
2016/2017 | TKM Włocławek | U-16 M |
2015/2016 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2015/2016 | TKM Włocławek | U-11 M |
2015/2016 | TKM II Włocławek | U-12 M |
2015/2016 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2015/2016 | TKM Włocławek | U-13 M |
2015/2016 | TKM II Włocławek | U-14 M |
2015/2016 | TKM Włocławek | U-16 M |
2015/2016 | TKM Włocławek | U-18 M |