Skutecznie za porażkę w finale Młodzieżowego Pucharu Polski zrewanżowali się koszykarze Asseco Arka U20 Gdynia, którzy w meczu decydującym o mistrzostwie Polski do lat 20 pokonali Trefla Sopot 76:65. Trzecie miejsce dla AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice. MVP turnieju finałowego zostal Grzegorz Kamiński.
9
Adrian Pajkert
AMW Flota Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 29 | 365 | 813:41 | 70 / 134 | 66 / 198 | 136 / 332 | 27 / 38 | 15 | 72 | 87 | 45 | 47 | 30 | 33 | 50 | 8 | 11 | 315 | -50 |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 23 | 242 | 571:51 | 67 / 120 | 30 / 122 | 97 / 242 | 18 / 26 | 13 | 52 | 65 | 35 | 35 | 24 | 42 | 33 | 14 | 4 | 194 | -84 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 14 | 189 | 380:53 | 53 / 90 | 22 / 65 | 75 / 155 | 17 / 26 | 10 | 41 | 51 | 18 | 20 | 24 | 28 | 19 | 11 | 1 | 171 | -180 |
2021/2022 | Decka Pelplin | 7 | 12 | 55:01 | 0 / 2 | 4 / 11 | 4 / 13 | 0 / 0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 7 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 8 | -13 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | Suzuki Arka Gdynia | 9 | 2 | 07:32 | 0 / 2 | 0 / 1 | 0 / 3 | 2 / 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | -2 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Trefl II Sopot | 16 | 143 | 411:59 | 33 / 73 | 19 / 65 | 52 / 138 | 20 / 26 | 10 | 63 | 73 | 21 | 31 | 27 | 32 | 27 | 7 | 9 | 147 | -57 |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 21 | 121 | 378:49 | 28 / 62 | 17 / 48 | 45 / 110 | 14 / 16 | 8 | 40 | 48 | 20 | 38 | 18 | 16 | 16 | 9 | 4 | 131 | 78 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Asseco Arka U20 Gdynia | 10 | 73 | 203:34 | 20 / 43 | 8 / 29 | 28 / 72 | 9 / 13 | 6 | 30 | 36 | 11 | 14 | 10 | 5 | 6 | 3 | 4 | 76 | 72 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 11 | 106 | 262:08 | 28 / 59 | 15 / 39 | 43 / 98 | 5 / 10 | 14 | 18 | 32 | 31 | 19 | 8 | 12 | 20 | 10 | 5 | 127 | 230 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 9 | 20 | 95:06 | 6 / 14 | 2 / 8 | 8 / 22 | 2 / 4 | 2 | 7 | 9 | 4 | 6 | 3 | 9 | 4 | 2 | 0 | 14 | -4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | VBW GTK Gdynia | 6 | 26 | 89:29 | 8 / 25 | 1 / 12 | 9 / 37 | 7 / 13 | 4 | 7 | 11 | 5 | 2 | 8 | 10 | 8 | 0 | 2 | 6 | 33 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 29 | 12.6 | 28:03 | 52.2 | 33.3 | 41.0 | 71.1 | 0.50 | 2.50 | 3.00 | 1.6 | 1.60 | 1.00 | 1.1 | 1.70 | 0.30 | 0.40 | 10.9 | -1.7 |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 23 | 10.5 | 24:51 | 55.8 | 24.6 | 40.1 | 69.2 | 0.60 | 2.30 | 2.80 | 1.5 | 1.50 | 1.00 | 1.8 | 1.40 | 0.60 | 0.20 | 8.4 | -3.7 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 14 | 13.5 | 27:12 | 58.9 | 33.8 | 48.4 | 65.4 | 0.70 | 2.90 | 3.60 | 1.3 | 1.40 | 1.70 | 2.0 | 1.40 | 0.80 | 0.10 | 12.2 | -12.9 |
2021/2022 | Decka Pelplin | 7 | 1.7 | 07:51 | 0.0 | 36.4 | 30.8 | 0.0 | 0.10 | 0.60 | 0.70 | 0.1 | 1.00 | 0.30 | 0.4 | 0.00 | 0.30 | 0.00 | 1.1 | -1.9 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | Suzuki Arka Gdynia | 9 | 0.2 | 00:50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.0 | 0.10 | 0.10 | 0.0 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.1 | -0.2 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Trefl II Sopot | 16 | 8.9 | 25:44 | 45.2 | 29.2 | 37.7 | 76.9 | 0.60 | 3.90 | 4.60 | 1.3 | 1.90 | 1.70 | 2.0 | 1.70 | 0.40 | 0.60 | 9.2 | -3.6 |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 21 | 5.8 | 18:02 | 45.2 | 35.4 | 40.9 | 87.5 | 0.40 | 1.90 | 2.30 | 1.0 | 1.80 | 0.90 | 0.8 | 0.80 | 0.40 | 0.20 | 6.2 | 3.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Asseco Arka U20 Gdynia | 10 | 7.3 | 20:21 | 46.5 | 27.6 | 38.9 | 69.2 | 0.60 | 3.00 | 3.60 | 1.1 | 1.40 | 1.00 | 0.5 | 0.60 | 0.30 | 0.40 | 7.6 | 7.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | 11 | 9.6 | 23:49 | 47.5 | 38.5 | 43.9 | 50.0 | 1.30 | 1.60 | 2.90 | 2.8 | 1.70 | 0.70 | 1.1 | 1.80 | 0.90 | 0.50 | 11.5 | 20.9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 9 | 2.2 | 10:34 | 42.9 | 25.0 | 36.4 | 50.0 | 0.20 | 0.80 | 1.00 | 0.4 | 0.70 | 0.30 | 1.0 | 0.40 | 0.20 | 0.00 | 1.6 | -0.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | VBW GTK Gdynia | 6 | 4.3 | 14:54 | 32.0 | 8.3 | 24.3 | 53.8 | 0.70 | 1.20 | 1.80 | 0.8 | 0.30 | 1.30 | 1.7 | 1.30 | 0.00 | 0.30 | 1.0 | 5.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMW Flota Gdynia (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.04.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 88 : 67 P | 4 | 22:19 | 2/4 | 50.0 | 0/5 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | -6 | |||||
27.03.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 67 : 104 P | 11 | 26:12 | 2/6 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 4/9 | 44.4 | 1/2 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | -30 | |||||
23.03.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 73 : 71 P | 12 | 28:03 | 0/0 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 11 | 0 | |||||
17.03.2024 | Wiara Lecha Poznań (d) | 91 : 68 W | 22 | 31:56 | 3/5 | 60.0 | 5/11 | 45.5 | 8/16 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | 33 | |||||
15.03.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 85 : 98 P | 16 | 30:36 | 2/4 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 6/12 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | -19 | |||||
13.03.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 87 : 80 P | 19 | 31:32 | 5/9 | 55.6 | 3/11 | 27.3 | 8/20 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | 16 | -8 | |||||
25.02.2024 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 58 : 70 W | 11 | 31:52 | 2/4 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 4/10 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 11 | 3 | |||||
21.02.2024 | PKK 99 Pabianice (d) | 79 : 60 W | 19 | 36:08 | 6/11 | 54.5 | 2/6 | 33.3 | 8/17 | 47.1 | 1/2 | 50.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 17 | 25 | |||||
14.02.2024 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 95 : 64 P | 13 | 28:37 | 4/7 | 57.1 | 1/8 | 12.5 | 5/15 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 11 | -22 | |||||
07.02.2024 | Energa GAK Gdynia (w) | 73 : 77 W | 26 | 34:55 | 4/6 | 66.7 | 5/8 | 62.5 | 9/14 | 64.3 | 3/5 | 60.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 21 | 7 | |||||
30.01.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 73 : 71 W | 9 | 32:50 | 2/5 | 40.0 | 1/7 | 14.3 | 3/12 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 6 | -5 | |||||
27.01.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 96 : 74 P | 6 | 19:49 | 0/2 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | -3 | |||||
24.01.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 70 : 63 W | 17 | 25:08 | 3/4 | 75.0 | 3/7 | 42.9 | 6/11 | 54.5 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 4 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 18 | 23 | |||||
14.01.2024 | Enea Basket Poznań (w) | 68 : 65 P | 14 | 27:14 | 1/4 | 25.0 | 4/10 | 40.0 | 5/14 | 35.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | 11 | |||||
06.01.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 53 : 118 P | 0 | 16:01 | 0/0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | -26 | |||||
19.12.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 85 : 88 P | 22 | 30:23 | 5/6 | 83.3 | 4/8 | 50.0 | 9/14 | 64.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 24 | -4 | |||||
09.12.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 91 : 71 P | 10 | 25:14 | 2/4 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | -9 | |||||
03.12.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 82 : 100 P | 16 | 28:34 | 4/4 | 100.0 | 2/6 | 33.3 | 6/10 | 60.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | -16 | |||||
25.11.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 88 : 54 P | 5 | 23:03 | 1/2 | 50.0 | 1/6 | 16.7 | 2/8 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -16 | |||||
18.11.2023 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 89 : 68 W | 15 | 21:41 | 3/5 | 60.0 | 2/5 | 40.0 | 5/10 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 | 15 | 9 | |||||
15.11.2023 | PKK 99 Pabianice (w) | 84 : 77 P | 13 | 28:26 | 1/4 | 25.0 | 3/8 | 37.5 | 4/12 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | -14 | |||||
11.11.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 76 : 90 P | 9 | 29:20 | 3/5 | 60.0 | 1/5 | 20.0 | 4/10 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 13 | -19 | |||||
05.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 90 : 86 P | 15 | 38:55 | 3/5 | 60.0 | 3/8 | 37.5 | 6/13 | 46.2 | 0/0 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 22 | -3 | |||||
27.10.2023 | Wiara Lecha Poznań (w) | 69 : 73 W | 12 | 23:47 | 1/2 | 50.0 | 2/7 | 28.6 | 3/9 | 33.3 | 4/6 | 66.7 | 3 | 5 | 8 | 3 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 13 | 14 | |||||
21.10.2023 | Energa GAK Gdynia (d) | 81 : 71 W | 9 | 28:50 | 3/6 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 4/10 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | 12 | |||||
14.10.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 63 : 77 P | 6 | 25:23 | 3/6 | 50.0 | 0/7 | 0.0 | 3/13 | 23.1 | 0/1 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | -5 | -23 | |||||
07.10.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 76 : 81 W | 14 | 36:22 | 2/4 | 50.0 | 3/9 | 33.3 | 5/13 | 38.5 | 1/3 | 33.3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | 15 | |||||
04.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 68 : 82 W | 10 | 22:59 | 2/5 | 40.0 | 2/7 | 28.6 | 4/12 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 7 | 17 | |||||
01.10.2023 | Enea Basket Poznań (d) | 110 : 108 W | 10 | 27:32 | 1/5 | 20.0 | 2/4 | 50.0 | 3/9 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 11 | 4 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 38:55 | 05.11.2023 | 2LM | Enea Astoria Bydgoszcz | 90 : 86 | celny rzut za 2 | 6 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 03.12.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 82 : 100 | celny rzut za 3 | 5 | 17.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 91 : 68 | wykonywany rzut za 3 | 11 | 13.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 80 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 27.03.2024 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 67 : 104 | celny rzut z gry | 9 | 07.02.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 73 : 77 | wykonywany rzut za gry | 20 | 13.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 80 | skuteczność z gry | 64.3000 | 07.02.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 73 : 77 | celny rzut wolny | 4 | 27.10.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 73 | wykonywany rzut wolny | 6 | 27.10.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 73 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 14.02.2024 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 95 : 64 | punkty | 26 | 07.02.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 73 : 77 | zbiórki w ataku | 3 | 27.10.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 73 | zbiórki w obronie | 6 | 14.02.2024 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 95 : 64 | zbiórki | 8 | 27.10.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 73 | asysty | 4 | 27.01.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 96 : 74 | faule | 4 | 24.01.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 70 : 63 | faule wymuszone | 4 | 27.10.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 73 | straty | 4 | 27.10.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 73 | przechwyty | 6 | 18.11.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 89 : 68 | bloki | 1 | 21.02.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 79 : 60 | bloki otrzymane | 2 | 07.02.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 73 : 77 | asysty/straty | 4.0000 | 27.01.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 96 : 74 | przechwyty/straty | 5.0000 | 13.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 87 : 80 | eval | 24 | 19.12.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 85 : 88 | +/- | 33 | 17.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 91 : 68 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | AMW Flota Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Suzuki Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Decka Pelplin | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Trefl II Sopot | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Asseco Arka U20 Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | Asseco Arka U20 Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2019/2020 | Arka AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | GKK Arka S.A. | Liga Juniorów |
2018/2019 | GKK Arka S.A. | Liga Juniorów Starszych |
2018/2019 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2017/2018 | GKK Arka S.A. | Liga Juniorów |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2016/2017 | Gdyńska Akademia Koszykówki | U16M Finał Strefowy |
2016/2017 | Gdyńska Akademia Koszykówki I | Liga Juniorów Młodszych |
2016/2017 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2015/2016 | Asseco Gdynia | Liga Kadetów |
2014/2015 | VBW GTK Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2014/2015 | VBW GTK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2013/2014 | GTK Asseco I Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2013/2014 | GTK Asseco II Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |
2012/2013 | GTK Gdynia | Liga U12M |
2012/2013 | GTK Gdynia | Liga Kadetów Młodszych |