Aldemed SKM Zastal Zielona Góra
OBIEKT
Hala do Koszykówki MOSiR65-147 Zielona Góra
Amelii 19
> Mapa
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
() | |||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2023 19:00 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (d) | 59 : 93 P | 59 | 200:00 | 18/50 | 36.0 | 6/21 | 28.6 | 24/71 | 33.8 | 5/10 | 50.0 | 14 | 15 | 29 | 14 | 23 | 16 | 16 | 10 | 1 | 11 | 45 | -170 | |||||
15.04.2023 20:00 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) | 86 : 51 P | 51 | 200:00 | 16/38 | 42.1 | 5/24 | 20.8 | 21/62 | 33.9 | 4/11 | 36.4 | 10 | 26 | 36 | 8 | 16 | 15 | 30 | 7 | 3 | 5 | 27 | -175 | |||||
12.04.2023 19:30 | Basket Club Obra Kościan (w) | 88 : 80 P | 80 | 200:00 | 24/41 | 58.5 | 6/26 | 23.1 | 30/67 | 44.8 | 14/21 | 66.7 | 7 | 29 | 36 | 13 | 19 | 21 | 20 | 8 | 3 | 0 | 76 | -40 | |||||
05.04.2023 19:30 | Basket Club Obra Kościan (d) | 81 : 63 W | 81 | 200:01 | 25/57 | 43.9 | 7/31 | 22.6 | 32/88 | 36.4 | 10/18 | 55.6 | 14 | 31 | 45 | 22 | 24 | 22 | 11 | 12 | 1 | 2 | 86 | 90 | |||||
02.04.2023 18:00 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 83 : 96 W | 96 | 200:00 | 25/58 | 43.1 | 11/28 | 39.3 | 36/86 | 41.9 | 13/19 | 68.4 | 14 | 27 | 41 | 20 | 18 | 19 | 13 | 17 | 2 | 3 | 107 | 65 | |||||
25.03.2023 13:00 | KS 27 Katowice (d) | 73 : 68 W | 73 | 200:01 | 18/42 | 42.9 | 6/26 | 23.1 | 24/68 | 35.3 | 19/36 | 52.8 | 11 | 27 | 38 | 14 | 19 | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 62 | 25 | |||||
22.03.2023 19:00 | BC Swiss Krono Żary (d) | 104 : 73 W | 104 | 200:00 | 25/66 | 37.9 | 14/35 | 40.0 | 39/101 | 38.6 | 12/23 | 52.2 | 26 | 35 | 61 | 22 | 23 | 21 | 7 | 11 | 1 | 7 | 119 | 155 | |||||
20.03.2023 20:00 | Team-Plast KK Oleśnica (w) | 90 : 76 P | 76 | 199:59 | 23/47 | 48.9 | 5/16 | 31.3 | 28/63 | 44.4 | 15/22 | 68.2 | 10 | 23 | 33 | 15 | 23 | 22 | 20 | 7 | 0 | 3 | 69 | -70 | |||||
18.03.2023 16:00 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 104 : 101 P | 101 | 200:00 | 28/42 | 66.7 | 11/27 | 40.7 | 39/69 | 56.5 | 12/12 | 100.0 | 9 | 17 | 26 | 13 | 21 | 15 | 17 | 7 | 3 | 2 | 103 | -15 | |||||
15.03.2023 19:00 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 82 : 42 W | 82 | 200:00 | 25/45 | 55.6 | 7/27 | 25.9 | 32/72 | 44.4 | 11/19 | 57.9 | 15 | 38 | 53 | 21 | 18 | 22 | 15 | 14 | 2 | 1 | 109 | 200 | |||||
12.03.2023 19:00 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) | 99 : 67 W | 99 | 200:00 | 31/64 | 48.4 | 8/26 | 30.8 | 39/90 | 43.3 | 13/24 | 54.2 | 24 | 28 | 52 | 27 | 12 | 21 | 16 | 18 | 3 | 2 | 121 | 160 | |||||
08.03.2023 18:30 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 98 : 95 P | 95 | 200:00 | 29/63 | 46.0 | 7/18 | 38.9 | 36/81 | 44.4 | 16/27 | 59.3 | 17 | 22 | 39 | 14 | 17 | 20 | 10 | 12 | 2 | 4 | 96 | -15 | |||||
25.02.2023 17:00 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 78 : 64 W | 78 | 200:00 | 24/56 | 42.9 | 6/19 | 31.6 | 30/75 | 40.0 | 12/23 | 52.2 | 18 | 33 | 51 | 20 | 18 | 18 | 15 | 10 | 4 | 2 | 92 | 70 | |||||
22.02.2023 19:00 | MKS Sokół Marbo Międzychód (d) | 61 : 75 P | 61 | 199:59 | 19/50 | 38.0 | 2/18 | 11.1 | 21/68 | 30.9 | 17/29 | 58.6 | 19 | 29 | 48 | 14 | 26 | 20 | 17 | 12 | 2 | 2 | 61 | -70 | |||||
12.02.2023 19:00 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 63 : 78 W | 78 | 200:01 | 22/38 | 57.9 | 3/33 | 9.1 | 25/71 | 35.2 | 25/37 | 67.6 | 13 | 27 | 40 | 9 | 24 | 29 | 20 | 22 | 4 | 2 | 75 | 75 | |||||
28.01.2023 16:00 | WKK II Wrocław (w) | 85 : 72 P | 72 | 200:00 | 24/51 | 47.1 | 5/22 | 22.7 | 29/73 | 39.7 | 9/14 | 64.3 | 12 | 27 | 39 | 20 | 17 | 15 | 17 | 6 | 3 | 5 | 74 | -65 | |||||
22.01.2023 15:00 | Pogoń Prudnik (d) | 70 : 88 P | 70 | 200:00 | 25/43 | 58.1 | 3/17 | 17.6 | 28/60 | 46.7 | 11/21 | 52.4 | 10 | 21 | 31 | 17 | 20 | 22 | 18 | 6 | 1 | 0 | 65 | -90 | |||||
14.01.2023 14:00 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 64 : 77 W | 77 | 200:00 | 25/55 | 45.5 | 5/26 | 19.2 | 30/81 | 37.0 | 12/24 | 50.0 | 22 | 25 | 47 | 14 | 14 | 20 | 13 | 11 | 1 | 4 | 74 | 65 | |||||
07.01.2023 14:30 | Basket Club Obra Kościan (d) | 75 : 79 P | 75 | 200:00 | 17/43 | 39.5 | 9/28 | 32.1 | 26/71 | 36.6 | 14/24 | 58.3 | 11 | 27 | 38 | 20 | 26 | 20 | 14 | 17 | 3 | 4 | 84 | -20 | |||||
18.12.2022 14:00 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 69 : 76 P | 69 | 200:00 | 21/51 | 41.2 | 6/25 | 24.0 | 27/76 | 35.5 | 9/17 | 52.9 | 16 | 33 | 49 | 22 | 18 | 17 | 16 | 6 | 3 | 4 | 76 | -35 | |||||
10.12.2022 18:00 | KS 27 Katowice (w) | 89 : 55 P | 55 | 200:00 | 19/40 | 47.5 | 2/20 | 10.0 | 21/60 | 35.0 | 11/12 | 91.7 | 9 | 20 | 29 | 8 | 14 | 17 | 21 | 8 | 0 | 6 | 39 | -170 | |||||
07.12.2022 18:00 | BC Swiss Krono Żary (w) | 80 : 71 P | 71 | 200:00 | 20/39 | 51.3 | 6/26 | 23.1 | 26/65 | 40.0 | 13/21 | 61.9 | 6 | 27 | 33 | 17 | 14 | 15 | 9 | 6 | 1 | 2 | 72 | -45 | |||||
03.12.2022 14:00 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 63 : 81 P | 63 | 200:00 | 15/39 | 38.5 | 7/29 | 24.1 | 22/68 | 32.4 | 12/30 | 40.0 | 13 | 25 | 38 | 15 | 19 | 22 | 16 | 7 | 1 | 1 | 44 | -90 | |||||
26.11.2022 17:00 | Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) | 54 : 97 W | 97 | 200:00 | 32/51 | 62.7 | 7/19 | 36.8 | 39/70 | 55.7 | 12/18 | 66.7 | 12 | 22 | 34 | 21 | 17 | 19 | 19 | 24 | 3 | 0 | 123 | 215 | |||||
20.11.2022 19:00 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 93 : 69 W | 93 | 200:00 | 23/47 | 48.9 | 9/26 | 34.6 | 32/73 | 43.8 | 20/34 | 58.8 | 15 | 31 | 46 | 24 | 21 | 24 | 15 | 13 | 4 | 0 | 110 | 120 | |||||
12.11.2022 17:00 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 89 : 96 W | 96 | 200:00 | 24/46 | 52.2 | 9/26 | 34.6 | 33/72 | 45.8 | 21/32 | 65.6 | 15 | 22 | 37 | 17 | 15 | 20 | 12 | 8 | 1 | 1 | 97 | 35 | |||||
05.11.2022 16:00 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 86 : 61 W | 86 | 200:00 | 24/51 | 47.1 | 7/28 | 25.0 | 31/79 | 39.2 | 17/23 | 73.9 | 19 | 40 | 59 | 17 | 15 | 19 | 19 | 9 | 3 | 2 | 101 | 125 | |||||
02.11.2022 20:00 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 81 : 74 P | 74 | 200:00 | 18/49 | 36.7 | 8/23 | 34.8 | 26/72 | 36.1 | 14/23 | 60.9 | 12 | 30 | 42 | 10 | 23 | 18 | 17 | 11 | 3 | 7 | 68 | -35 | |||||
29.10.2022 17:00 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 89 : 77 W | 89 | 200:00 | 25/51 | 49.0 | 7/26 | 26.9 | 32/77 | 41.6 | 18/26 | 69.2 | 14 | 15 | 29 | 28 | 21 | 21 | 15 | 20 | 0 | 3 | 98 | 60 | |||||
22.10.2022 17:00 | MKS Sokół Marbo Międzychód (w) | 108 : 71 P | 71 | 200:00 | 25/58 | 43.1 | 5/22 | 22.7 | 30/80 | 37.5 | 6/26 | 23.1 | 22 | 24 | 46 | 11 | 20 | 20 | 14 | 7 | 3 | 4 | 54 | -185 | |||||
15.10.2022 16:00 | WKK II Wrocław (d) | 88 : 69 W | 88 | 200:00 | 28/58 | 48.3 | 7/17 | 41.2 | 35/75 | 46.7 | 11/18 | 61.1 | 17 | 30 | 47 | 22 | 13 | 20 | 17 | 15 | 4 | 1 | 112 | 95 | |||||
08.10.2022 17:30 | Pogoń Prudnik (w) | 96 : 74 P | 74 | 200:00 | 21/40 | 52.5 | 7/25 | 28.0 | 28/65 | 43.1 | 11/18 | 61.1 | 12 | 20 | 32 | 17 | 19 | 18 | 14 | 2 | 2 | 1 | 69 | -110 | |||||
01.10.2022 14:00 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 82 : 70 W | 82 | 200:00 | 26/57 | 45.6 | 6/24 | 25.0 | 32/81 | 39.5 | 12/18 | 66.7 | 23 | 29 | 52 | 17 | 19 | 19 | 17 | 15 | 2 | 2 | 96 | 60 | |||||
24.09.2022 14:30 | Basket Club Obra Kościan (w) | 92 : 77 P | 77 | 200:00 | 24/50 | 48.0 | 4/18 | 22.2 | 28/68 | 41.2 | 17/20 | 85.0 | 12 | 16 | 28 | 10 | 26 | 20 | 17 | 10 | 0 | 1 | 65 | -75 |