czyli lista koszykarek, koszykarzy oraz trenerów, którzy w ostatnich dniach otrzymali licencję na grę w rozgrywkach 1LK, 1LM bądź 2LM w sezonie 2017/2018.
3
Norbert Jaśtak
KS Kosz Kompaktowy Pleszew
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Mogilno | 3 | 53 | 82:23 | 13 / 22 | 5 / 18 | 18 / 40 | 12 / 17 | 5 | 14 | 19 | 4 | 7 | 13 | 5 | 5 | 1 | 0 | 50 | -36 |
2021/2022 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 28 | 230 | 505:38 | 38 / 66 | 32 / 91 | 70 / 157 | 58 / 76 | 14 | 46 | 60 | 21 | 37 | 49 | 29 | 8 | 4 | 4 | 189 | 70 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Miasto Zakochanych Chełmno | 23 | 331 | 630:15 | 76 / 131 | 29 / 102 | 105 / 233 | 92 / 120 | 34 | 61 | 95 | 45 | 36 | 95 | 39 | 23 | 8 | 11 | 307 | -88 |
2017/2018 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 6 | 24 | 84:28 | 7 / 14 | 3 / 14 | 10 / 28 | 1 / 2 | 2 | 12 | 14 | 3 | 8 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 25 | 3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KSK Noteć Inowrocław | 3 | 62 | 100:30 | 17 / 40 | 6 / 19 | 23 / 59 | 10 / 15 | 11 | 14 | 25 | 3 | 5 | 12 | 7 | 3 | 3 | 2 | 48 | 4 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KSK Noteć Inowrocław | 14 | 25 | 39:10 | 4 / 8 | 5 / 8 | 9 / 16 | 2 / 4 | 2 | 3 | 5 | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 23 | 5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | SKS Kasprowicz Inowrocław | 3 | 53 | 103:40 | 12 / 43 | 7 / 22 | 19 / 65 | 8 / 11 | 15 | 13 | 28 | 2 | 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 5 | 37 | -76 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | SKS Kasprowicz Inowrocław | 5 | 0 | 37:46 | 0 / 6 | 0 / 4 | 0 / 10 | 0 / 0 | 3 | 6 | 9 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | -3 | -15 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Mogilno | 3 | 17.7 | 27:27 | 59.1 | 27.8 | 45.0 | 70.6 | 1.70 | 4.70 | 6.30 | 1.3 | 2.30 | 4.30 | 1.7 | 1.70 | 0.30 | 0.00 | 16.7 | -12.0 |
2021/2022 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 28 | 8.2 | 18:03 | 57.6 | 35.2 | 44.6 | 76.3 | 0.50 | 1.60 | 2.10 | 0.8 | 1.30 | 1.80 | 1.0 | 0.30 | 0.10 | 0.10 | 6.8 | 2.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Miasto Zakochanych Chełmno | 23 | 14.4 | 27:24 | 58.0 | 28.4 | 45.1 | 76.7 | 1.50 | 2.70 | 4.10 | 2.0 | 1.60 | 4.10 | 1.7 | 1.00 | 0.30 | 0.50 | 13.3 | -3.8 |
2017/2018 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 6 | 4.0 | 14:04 | 50.0 | 21.4 | 35.7 | 50.0 | 0.30 | 2.00 | 2.30 | 0.5 | 1.30 | 0.50 | 0.3 | 0.50 | 0.30 | 0.20 | 4.2 | 0.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KSK Noteć Inowrocław | 3 | 20.7 | 33:30 | 42.5 | 31.6 | 39.0 | 66.7 | 3.70 | 4.70 | 8.30 | 1.0 | 1.70 | 4.00 | 2.3 | 1.00 | 1.00 | 0.70 | 16.0 | 1.3 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | KSK Noteć Inowrocław | 14 | 1.8 | 02:47 | 50.0 | 62.5 | 56.3 | 50.0 | 0.10 | 0.20 | 0.40 | 0.2 | 0.30 | 0.10 | 0.2 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 1.6 | 0.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | SKS Kasprowicz Inowrocław | 3 | 17.7 | 34:33 | 27.9 | 31.8 | 29.2 | 72.7 | 5.00 | 4.30 | 9.30 | 0.7 | 3.00 | 3.00 | 1.0 | 1.00 | 1.00 | 1.70 | 12.3 | -25.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | SKS Kasprowicz Inowrocław | 5 | 0.0 | 07:33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 0.0 | 0.60 | 0.20 | 0.6 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | -0.6 | -3.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Kosz Kompaktowy Pleszew (2021/2022) | |||||||||||||||||||||||||||||
02.04.2022 | BC Swiss Krono Żary (d) | 84 : 81 W | 3 | 20:58 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | -1 | |||||
30.03.2022 | BC Swiss Krono Żary (w) | 62 : 56 P | 3 | 25:09 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | 0 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -9 | |||||
27.03.2022 | BC Obra Kościan (d) | 101 : 84 W | 25 | 29:44 | 5/6 | 83.3 | 3/5 | 60.0 | 8/11 | 72.7 | 6/7 | 85.7 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 26 | 14 | |||||
19.03.2022 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 76 : 91 W | 35 | 33:02 | 7/10 | 70.0 | 6/9 | 66.7 | 13/19 | 68.4 | 3/4 | 75.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 27 | 8 | |||||
12.03.2022 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. (d) | 94 : 79 W | 0 | 07:47 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -5 | |||||
05.03.2022 | IgnerHome Basket Nysa (w) | 89 : 71 P | 5 | 18:07 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -16 | |||||
26.02.2022 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra (w) | 61 : 79 W | 5 | 23:58 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/5 | 20.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 22 | |||||
23.02.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 90 : 82 W | 8 | 15:01 | 2/4 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 3/8 | 37.5 | 1/1 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | -3 | |||||
19.02.2022 | Pogoń Prudnik (w) | 84 : 58 P | 0 | 16:57 | 0/0 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -4 | -11 | |||||
12.02.2022 | BC Swiss Krono Żary (d) | 82 : 90 P | 12 | 22:14 | 3/5 | 60.0 | 2/6 | 33.3 | 5/11 | 45.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 14 | 7 | |||||
22.01.2022 | Zetkama La Nonna Doral Kłodzko (d) | 96 : 82 W | 11 | 22:00 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 4/5 | 80.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 | 8 | |||||
15.01.2022 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 75 : 73 P | 0 | 07:18 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -10 | |||||
12.01.2022 | Rycerze Rydzyna (w) | 90 : 83 P | 3 | 06:45 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | |||||
09.01.2022 | Team-Plast KK Oleśnica (d) | 113 : 65 W | 22 | 33:51 | 3/5 | 60.0 | 3/7 | 42.9 | 6/12 | 50.0 | 7/11 | 63.6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | 39 | |||||
18.12.2021 | BC Obra Kościan (w) | 90 : 93 W | 10 | 25:51 | 3/6 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 4/9 | 44.4 | 1/1 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | -8 | |||||
14.12.2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 58 : 74 W | 0 | 17:09 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | |||||
11.12.2021 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 93 : 70 W | 12 | 20:08 | 2/2 | 100.0 | 2/5 | 40.0 | 4/7 | 57.1 | 2/3 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4 | |||||
05.12.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. (w) | 85 : 82 P | 0 | 06:22 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -8 | |||||
28.11.2021 | IgnerHome Basket Nysa (d) | 81 : 72 W | 8 | 09:23 | 0/1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | -1 | |||||
20.11.2021 | Aldemed SKMZastal Zielona Góra (d) | 89 : 75 W | 21 | 27:35 | 3/4 | 75.0 | 3/8 | 37.5 | 6/12 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | 11 | |||||
13.11.2021 | Pogoń Prudnik (d) | 97 : 91 W | 0 | 06:29 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||||
06.11.2021 | BC Swiss Krono Żary (w) | 69 : 79 W | 3 | 10:13 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -10 | |||||
24.10.2021 | WKK II Wrocław (w) | 67 : 89 W | 2 | 15:18 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | |||||
20.10.2021 | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. (d) | 81 : 66 W | 7 | 16:05 | 2/3 | 66.7 | 0/3 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 3/5 | 60.0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | -2 | |||||
16.10.2021 | Zetkama La Nonna Doral Kłodzko (w) | 63 : 86 W | 10 | 19:35 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 10/10 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 12 | |||||
09.10.2021 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 92 : 74 W | 18 | 18:50 | 3/3 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 6/7 | 85.7 | 3/3 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 19 | 9 | |||||
03.10.2021 | Team-Plast KK Oleśnica (w) | 62 : 82 W | 2 | 16:28 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | -1 | 15 | |||||
25.09.2021 | Rycerze Rydzyna (d) | 86 : 84 W | 5 | 13:21 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -12 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 33:51 | 09.01.2022 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 113 : 65 | celny rzut za 2 | 7 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 11.12.2021 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 93 : 70 | celny rzut za 3 | 6 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | wykonywany rzut za 3 | 9 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 28.11.2021 | 2LM | IgnerHome Basket Nysa | 81 : 72 | celny rzut z gry | 13 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | wykonywany rzut za gry | 19 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | skuteczność z gry | 85.7000 | 09.10.2021 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 92 : 74 | celny rzut wolny | 10 | 16.10.2021 | 2LM | Zetkama La Nonna Doral Kłodzko | 63 : 86 | wykonywany rzut wolny | 11 | 09.01.2022 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 113 : 65 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 26.02.2022 | 2LM | Aldemed SKMZastal Zielona Góra | 61 : 79 | punkty | 35 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | zbiórki w ataku | 4 | 20.10.2021 | 2LM | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. | 81 : 66 | zbiórki w obronie | 5 | 30.03.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 62 : 56 | zbiórki | 6 | 20.10.2021 | 2LM | Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. | 81 : 66 | asysty | 3 | 12.02.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 82 : 90 | faule | 4 | 02.04.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 84 : 81 | faule wymuszone | 6 | 16.10.2021 | 2LM | Zetkama La Nonna Doral Kłodzko | 63 : 86 | straty | 3 | 03.10.2021 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 62 : 82 | przechwyty | 1 | 27.03.2022 | 2LM | BC Obra Kościan | 101 : 84 | bloki | 1 | 02.04.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 84 : 81 | bloki otrzymane | 2 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | asysty/straty | 1.5000 | 12.02.2022 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 82 : 90 | przechwyty/straty | 0.5000 | 27.03.2022 | 2LM | BC Obra Kościan | 101 : 84 | eval | 27 | 19.03.2022 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 76 : 91 | +/- | 39 | 09.01.2022 | 2LM | Team-Plast KK Oleśnica | 113 : 65 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Świecki Klub Koszykówki | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Pogoń Mogilno | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Pogoń Mogilno | 3 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Miasto Zakochanych Chełmno | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | MKS WRZEŚNIA | 3 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | KSK Noteć II Inowrocław | U20M |
2016/2017 | KSK Noteć Inowrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2016/2017 | KSK Noteć II Inowrocław | 3 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | KSK Noteć Inowrocław | 1 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław | U-18 M |
2015/2016 | SKS Kasprowicz II Inowrocław | U-18 M |
2014/2015 | SKS Kasprowicz Inowrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2012/2013 | SKS Kasprowicz Inowrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |