15

Maciej Leszczyński

BC Swiss Krono Żary

Data ur.:
16.03.1999 (23 lata)
Wzrost:
192 cm
Pozycja:
rozgrywający / rzucający
Paszport:
Polska

Statystyki sumy

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P 3P PS 1P ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2022/2023 BC Swiss Krono Żary 11 204 367:34 45 / 78 28 / 88 73 / 166 30 / 46 14 52 66 52 23 50 37 25 2 5 203 95
2021/2022 BC Swiss Krono Żary 30 518 1024:00 94 / 182 83 / 262 177 / 444 81 / 107 23 178 201 173 66 104 88 73 9 8 593 15
1 Liga Mężczyzn
2020/2021 KS Księżak Łowicz 17 127 358:41 29 / 46 19 / 49 48 / 95 12 / 17 5 36 41 61 37 22 32 11 1 4 157 57
2019/2020 Weegree AZS Politechnika Opolska 22 120 299:08 33 / 50 8 / 33 41 / 83 30 / 43 13 26 39 44 33 44 26 11 2 4 135 -35
2016/2017 Biofarm Basket Poznań 3 11 37:25 1 / 5 3 / 6 4 / 11 0 / 0 1 2 3 3 3 2 6 1 0 0 5 0
2015/2016 Biofarm Basket Poznań 1 0 01:28 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -4
2 Liga Mężczyzn
2018/2019 Arka AMW II Gdynia 11 156 316:59 32 / 50 21 / 71 53 / 121 29 / 41 5 48 53 60 27 41 25 18 3 4 185 33
2017/2018 Asseco AMW II Gdynia 18 170 364:35 51 / 81 11 / 47 62 / 128 35 / 48 12 58 70 46 34 46 28 20 3 2 202 88
2016/2017 Biofarm Basket Suchy Las 21 264 618:42 81 / 161 18 / 65 99 / 226 48 / 67 20 78 98 67 41 74 59 40 4 11 268 -99
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2018/2019 Asseco Arka Gdynia 8 114 212:26 25 / 55 16 / 48 41 / 103 16 / 23 8 34 42 36 10 29 11 17 3 3 132 136
2017/2018 Asseco Gdynia 6 100 160:28 28 / 55 9 / 34 37 / 89 17 / 26 6 35 41 16 14 27 14 14 2 3 98 73
2016/2017 Biofarm Basket Junior Poznań 8 29 105:33 8 / 16 1 / 7 9 / 23 10 / 17 2 9 11 12 10 16 13 11 2 1 31 13
2015/2016 Biofarm Basket Junior Poznań 7 39 96:17 13 / 22 3 / 13 16 / 35 4 / 6 6 11 17 9 9 10 14 10 0 2 40 -2
Energa Basket Liga
2018/2019 Arka Gdynia 5 7 26:21 0 / 2 1 / 5 1 / 7 4 / 8 0 4 4 2 3 6 2 0 0 1 1 -9
2017/2018 Asseco Gdynia 4 4 05:41 1 / 1 0 / 0 1 / 1 2 / 2 0 1 1 1 0 1 1 1 0 0 6 -7
Puchar Polski Mężczyzn
2017/2018 Asseco Gdynia 1 2 00:47 1 / 1 0 / 1 1 / 2 0 / 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 -3
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2016/2017 Biofarm Basket Junior Poznań 7 95 213:29 27 / 67 11 / 35 38 / 102 8 / 13 8 50 58 31 12 20 28 12 3 4 102 44
2015/2016 Biofarm Basket Junior Poznań 7 63 196:12 13 / 41 8 / 33 21 / 74 13 / 24 6 24 30 28 16 23 23 16 1 2 51 69
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2014/2015 UKS Chromik Żary 7 125 221:14 39 / 73 8 / 20 47 / 93 23 / 32 6 32 38 45 17 37 24 17 2 4 148 210
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2013/2014 Lubuskie 8 94 204:58 29 / 50 5 / 26 34 / 76 21 / 31 10 26 36 28 17 29 24 21 3 3 106 112
2012/2013 Lubuskie 3 8 38:32 4 / 5 0 / 1 4 / 6 0 / 0 0 4 4 3 2 0 4 3 1 0 13 22
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2012/2013 UKS Chromik Żary 11 233 280:49 75 / 135 4 / 13 79 / 148 71 / 89 20 55 75 39 22 69 29 30 4 17 265 204

Statystyki średnie

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P% 3P% PS% 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2022/2023 BC Swiss Krono Żary 11 18.5 33:24 57.7 31.8 44.0 65.2 1.30 4.70 6.00 4.7 2.10 4.50 3.4 2.30 0.20 0.50 18.5 8.6
2021/2022 BC Swiss Krono Żary 30 17.3 34:08 51.6 31.7 39.9 75.7 0.80 5.90 6.70 5.8 2.20 3.50 2.9 2.40 0.30 0.30 19.8 0.5
1 Liga Mężczyzn
2020/2021 KS Księżak Łowicz 17 7.5 21:05 63.0 38.8 50.5 70.6 0.30 2.10 2.40 3.6 2.20 1.30 1.9 0.60 0.10 0.20 9.2 3.4
2019/2020 Weegree AZS Politechnika Opolska 22 5.5 13:35 66.0 24.2 49.4 69.8 0.60 1.20 1.80 2.0 1.50 2.00 1.2 0.50 0.10 0.20 6.1 -1.6
2016/2017 Biofarm Basket Poznań 3 3.7 12:28 20.0 50.0 36.4 0.0 0.30 0.70 1.00 1.0 1.00 0.70 2.0 0.30 0.00 0.00 1.7 0.0
2015/2016 Biofarm Basket Poznań 1 0.0 01:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 -4.0
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2018/2019 Asseco Arka Gdynia 8 14.3 26:33 45.5 33.3 39.8 69.6 1.00 4.30 5.30 4.5 1.30 3.60 1.4 2.10 0.40 0.40 16.5 17.0
2017/2018 Asseco Gdynia 6 16.7 26:44 50.9 26.5 41.6 65.4 1.00 5.80 6.80 2.7 2.30 4.50 2.3 2.30 0.30 0.50 16.3 12.2
2016/2017 Biofarm Basket Junior Poznań 8 3.6 13:11 50.0 14.3 39.1 58.8 0.30 1.10 1.40 1.5 1.30 2.00 1.6 1.40 0.30 0.10 3.9 1.6
2015/2016 Biofarm Basket Junior Poznań 7 5.6 13:45 59.1 23.1 45.7 66.7 0.90 1.60 2.40 1.3 1.30 1.40 2.0 1.40 0.00 0.30 5.7 -0.3
2 Liga Mężczyzn
2018/2019 Arka AMW II Gdynia 11 14.2 28:49 64.0 29.6 43.8 70.7 0.50 4.40 4.80 5.5 2.50 3.70 2.3 1.60 0.30 0.40 16.8 3.0
2017/2018 Asseco AMW II Gdynia 18 9.4 20:15 63.0 23.4 48.4 72.9 0.70 3.20 3.90 2.6 1.90 2.60 1.6 1.10 0.20 0.10 11.2 4.9
2016/2017 Biofarm Basket Suchy Las 21 12.6 29:27 50.3 27.7 43.8 71.6 1.00 3.70 4.70 3.2 2.00 3.50 2.8 1.90 0.20 0.50 12.8 -4.7
Energa Basket Liga
2018/2019 Arka Gdynia 5 1.4 05:16 0.0 20.0 14.3 50.0 0.00 0.80 0.80 0.4 0.60 1.20 0.4 0.00 0.00 0.20 0.2 -1.8
2017/2018 Asseco Gdynia 4 1.0 01:25 100.0 0.0 100.0 100.0 0.00 0.30 0.30 0.3 0.00 0.30 0.3 0.30 0.00 0.00 1.5 -1.8
Puchar Polski Mężczyzn
2017/2018 Asseco Gdynia 1 2.0 00:47 100.0 0.0 50.0 0.0 0.00 0.00 0.00 0.0 0.00 0.00 1.0 1.00 0.00 0.00 1.0 -3.0
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2016/2017 Biofarm Basket Junior Poznań 7 13.6 30:29 40.3 31.4 37.3 61.5 1.10 7.10 8.30 4.4 1.70 2.90 4.0 1.70 0.40 0.60 14.6 6.3
2015/2016 Biofarm Basket Junior Poznań 7 9.0 28:01 31.7 24.2 28.4 54.2 0.90 3.40 4.30 4.0 2.30 3.30 3.3 2.30 0.10 0.30 7.3 9.9
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2014/2015 UKS Chromik Żary 7 17.9 31:36 53.4 40.0 50.5 71.9 0.90 4.60 5.40 6.4 2.40 5.30 3.4 2.40 0.30 0.60 21.1 30.0
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2013/2014 Lubuskie 8 11.8 25:37 58.0 19.2 44.7 67.7 1.30 3.30 4.50 3.5 2.10 3.60 3.0 2.60 0.40 0.40 13.3 14.0
2012/2013 Lubuskie 3 2.7 12:50 80.0 0.0 66.7 0.0 0.00 1.30 1.30 1.0 0.70 0.00 1.3 1.00 0.30 0.00 4.3 7.3
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2012/2013 UKS Chromik Żary 11 21.2 25:31 55.6 30.8 53.4 79.8 1.80 5.00 6.80 3.5 2.00 6.30 2.6 2.70 0.40 1.50 24.1 18.5

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
BC Swiss Krono Żary (2021/2022)
10.04.2022 ŁKS Coolpack Łódź (d) 82 : 106 P 8 37:35 1/5 20.0 2/6 33.3 3/11 27.3 0/0 0.0 1 11 12 7 2 3 4 1 0 0 16 -21
06.04.2022 ŁKS Coolpack Łódź (w) 82 : 66 P 11 38:06 3/4 75.0 1/5 20.0 4/9 44.4 2/5 40.0 0 6 6 7 1 5 6 1 0 0 11 -20
02.04.2022 KS Kosz Kompaktowy Pleszew (w) 84 : 81 P 27 39:05 4/10 40.0 5/8 62.5 9/18 50.0 4/5 80.0 1 10 11 10 3 6 4 2 0 0 36 -2
30.03.2022 KS Kosz Kompaktowy Pleszew (d) 62 : 56 W 11 32:23 4/5 80.0 0/7 0.0 4/12 33.3 3/3 100.0 2 8 10 8 4 3 1 0 0 0 20 4
27.03.2022 KS Sudety Jelenia Góra (d) 63 : 69 P 17 36:00 3/7 42.9 3/13 23.1 6/20 30.0 2/2 100.0 1 2 3 3 2 2 4 2 0 2 7 -8
20.03.2022 Team-Plast KK Oleśnica (w) 85 : 78 P 21 33:22 2/6 33.3 4/6 66.7 6/12 50.0 5/5 100.0 0 5 5 4 3 4 4 4 0 0 24 -5
13.03.2022 Rycerze Rydzyna (d) 88 : 73 W 14 37:08 4/7 57.1 2/7 28.6 6/14 42.9 0/0 0.0 1 11 12 11 3 6 2 5 0 0 32 14
05.03.2022 BC Obra Kościan (w) 87 : 91 W 10 37:21 2/4 50.0 1/7 14.3 3/11 27.3 3/3 100.0 1 3 4 4 2 2 3 1 0 0 8 4
02.03.2022 Pogoń Prudnik (w) 91 : 84 P 21 36:24 4/6 66.7 3/9 33.3 7/15 46.7 4/4 100.0 0 4 4 5 3 4 1 1 0 1 22 0
26.02.2022 Röben Gimbasket Wrocław (d) 73 : 58 W 19 36:27 4/8 50.0 3/7 42.9 7/15 46.7 2/2 100.0 2 7 9 10 2 1 1 8 2 0 39 18
23.02.2022 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. (w) 99 : 82 P 16 32:26 8/11 72.7 0/9 0.0 8/20 40.0 0/0 0.0 0 2 2 1 3 0 3 2 0 0 6 -9
19.02.2022 IgnerHome Basket Nysa (d) 69 : 100 P 9 28:06 3/6 50.0 1/7 14.3 4/13 30.8 0/0 0.0 0 3 3 4 2 2 2 1 0 0 6 -36
16.02.2022 Zetkama La Nonna Doral Kłodzko (w) 86 : 80 P 25 37:16 4/13 30.8 4/10 40.0 8/23 34.8 5/6 83.3 0 9 9 5 3 5 5 3 1 1 22 -6
12.02.2022 KS Kosz Kompaktowy Pleszew (w) 82 : 90 W 15 37:32 1/4 25.0 4/8 50.0 5/12 41.7 1/1 100.0 0 8 8 5 3 1 5 4 0 0 20 13
09.02.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław (d) 88 : 70 W 5 30:27 2/3 66.7 0/11 0.0 2/14 14.3 1/2 50.0 1 7 8 6 1 2 3 2 3 0 8 23
26.01.2022 Aldemed SKMZastal Zielona Góra (w) 93 : 100 W 31 42:13 5/9 55.6 6/11 54.5 11/20 55.0 3/5 60.0 4 7 11 8 3 6 2 2 1 0 40 10
10.01.2022 WKK II Wrocław (w) 97 : 103 W 24 34:54 5/7 71.4 3/9 33.3 8/16 50.0 5/7 71.4 1 8 9 5 1 6 3 1 0 0 26 4
09.01.2022 Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. (d) 107 : 102 W 21 36:11 4/9 44.4 2/13 15.4 6/22 27.3 7/8 87.5 1 6 7 10 3 6 4 3 0 0 20 -1
22.12.2021 IgnerHome Basket Nysa (w) 87 : 75 P 19 38:25 2/3 66.7 4/12 33.3 6/15 40.0 3/8 37.5 1 7 8 5 5 5 2 3 0 0 19 -10
18.12.2021 KS Sudety Jelenia Góra (w) 66 : 82 W 18 32:25 0/2 0.0 4/8 50.0 4/10 40.0 6/9 66.7 0 1 1 4 2 4 4 1 1 1 12 11
15.12.2021 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. (d) 90 : 83 W 17 33:31 4/6 66.7 2/8 25.0 6/14 42.9 3/4 75.0 0 7 7 3 1 2 3 2 0 0 17 -7
11.12.2021 Team-Plast KK Oleśnica (d) 84 : 77 W 18 38:08 3/5 60.0 3/14 21.4 6/19 31.6 3/4 75.0 2 5 7 9 2 4 1 1 0 0 20 1
04.12.2021 Rycerze Rydzyna (w) 105 : 89 P 25 36:24 4/6 66.7 5/8 62.5 9/14 64.3 2/2 100.0 0 4 4 5 1 4 3 1 0 0 27 -18
27.11.2021 BC Obra Kościan (d) 102 : 72 W 21 34:56 4/8 50.0 3/10 30.0 7/18 38.9 4/5 80.0 0 12 12 10 2 4 1 8 1 1 39 34
20.11.2021 Röben Gimbasket Wrocław (w) 65 : 81 W 10 37:21 0/2 0.0 2/8 25.0 2/10 20.0 4/6 66.7 0 6 6 11 1 5 8 3 0 0 12 12
06.11.2021 KS Kosz Kompaktowy Pleszew (d) 69 : 79 P 16 35:22 0/1 0.0 4/12 33.3 4/13 30.8 4/5 80.0 0 5 5 2 3 3 2 2 0 0 13 -9
30.10.2021 Exact Systems Śląsk Wrocław (w) 79 : 64 P 11 30:59 2/9 22.2 2/6 33.3 4/15 26.7 1/2 50.0 2 0 2 5 0 2 1 2 0 1 7 -12
09.10.2021 WKK II Wrocław (d) 107 : 44 W 16 07:25 2/3 66.7 4/5 80.0 6/8 75.0 0/0 0.0 1 3 4 0 1 2 0 3 0 0 21 19
02.10.2021 Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. (w) 95 : 93 P 29 30:07 8/9 88.9 3/11 27.3 11/20 55.0 4/4 100.0 0 4 4 2 2 5 4 2 0 1 24 -2
25.09.2021 Zetkama La Nonna Doral Kłodzko (d) 81 : 51 W 13 26:01 2/4 50.0 3/7 42.9 5/11 45.5 0/0 0.0 1 7 8 4 2 0 2 2 0 0 19 14

Rekordy

  REKORD DATA LIGA W MECZU Z WYNIK
czas gry 42:13 26.01.2022 2LM Aldemed SKMZastal Zielona Góra 93 : 100
celny rzut za 2 8 23.02.2022 2LM Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. 99 : 82
wykonywany rzut za 2 13 16.02.2022 2LM Zetkama La Nonna Doral Kłodzko 86 : 80
skuteczność za 2 88.9000 02.10.2021 2LM Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. 95 : 93
celny rzut za 3 6 26.01.2022 2LM Aldemed SKMZastal Zielona Góra 93 : 100
wykonywany rzut za 3 14 11.12.2021 2LM Team-Plast KK Oleśnica 84 : 77
skuteczność za 3 80.0000 09.10.2021 2LM WKK II Wrocław 107 : 44
celny rzut z gry 11 26.01.2022 2LM Aldemed SKMZastal Zielona Góra 93 : 100
wykonywany rzut za gry 23 16.02.2022 2LM Zetkama La Nonna Doral Kłodzko 86 : 80
skuteczność z gry 75.0000 09.10.2021 2LM WKK II Wrocław 107 : 44
celny rzut wolny 7 09.01.2022 2LM Nabzdyk BM Stal Ostrów Wlkp. 107 : 102
wykonywany rzut wolny 9 18.12.2021 2LM KS Sudety Jelenia Góra 66 : 82
skuteczność za 1 100.0000 30.03.2022 2LM KS Kosz Kompaktowy Pleszew 62 : 56
punkty 31 26.01.2022 2LM Aldemed SKMZastal Zielona Góra 93 : 100
zbiórki w ataku 4 26.01.2022 2LM Aldemed SKMZastal Zielona Góra 93 : 100
zbiórki w obronie 12 27.11.2021 2LM BC Obra Kościan 102 : 72
zbiórki 12 10.04.2022 2LM ŁKS Coolpack Łódź 82 : 106
asysty 11 13.03.2022 2LM Rycerze Rydzyna 88 : 73
faule 5 22.12.2021 2LM IgnerHome Basket Nysa 87 : 75
faule wymuszone 6 02.04.2022 2LM KS Kosz Kompaktowy Pleszew 84 : 81
straty 8 20.11.2021 2LM Röben Gimbasket Wrocław 65 : 81
przechwyty 8 26.02.2022 2LM Röben Gimbasket Wrocław 73 : 58
bloki 3 09.02.2022 2LM Exact Systems Śląsk Wrocław 88 : 70
bloki otrzymane 2 27.03.2022 2LM KS Sudety Jelenia Góra 63 : 69
asysty/straty 10.0000 26.02.2022 2LM Röben Gimbasket Wrocław 73 : 58
przechwyty/straty 8.0000 26.02.2022 2LM Röben Gimbasket Wrocław 73 : 58
eval 40 26.01.2022 2LM Aldemed SKMZastal Zielona Góra 93 : 100
+/- 34 27.11.2021 2LM BC Obra Kościan 102 : 72

Aktualności

Kariera w Polsce

SEZON DRUŻYNA LIGA
2020/2021 KS Księżak Łowicz 1 Liga Mężczyzn
2019/2020 Weegree AZS Politechnika Opolska 1 Liga Mężczyzn
2018/2019 Asseco Arka Gdynia Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2018/2019 Arka Gdynia Puchar Polski Mężczyzn
2018/2019 Arka Gdynia Energa Basket Liga
2018/2019 Arka AMW II Gdynia 2 Liga Mężczyzn
2017/2018 Asseco Gdynia Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2017/2018 Asseco Gdynia Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2017/2018 Asseco Gdynia Puchar Polski Mężczyzn
2017/2018 Asseco Gdynia Energa Basket Liga
2017/2018 Asseco AMW II Gdynia 2 Liga Mężczyzn
2016/2017 Biofarm Basket Junior Poznań Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2016/2017 Biofarm Basket Junior Poznań Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2016/2017 Biofarm Basket Suchy Las 2 Liga Mężczyzn
2016/2017 Biofarm Basket Poznań 1 Liga Mężczyzn
2015/2016 Biofarm Basket Junior Poznań Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
2015/2016 Biofarm Basket Junior Poznań Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20
2015/2016 Biofarm Basket Poznań 1 Liga Mężczyzn
2014/2015 UKS Chromik Żary Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16
2013/2014 Lubuskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2012/2013 Lubuskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2012/2013 UKS Chromik Żary Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę