Zespół Szkoły Gortata Politechnika Gdańsk ponownie najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 17 kobiet. Po zaciętym i trzymającym w napięciu do samego końca spotkaniu gdańszczanki obroniły wywalczony przed rokiem tytuł, pokonując w finale GTK Gdynia. Brąz dla Enea AZS Szkoła Gortata Poznań. MVP turnieju finałowego została Natalia Rutkowska (Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk).
8
Maciej Kościuk
Röben Gimbasket Wrocław
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/2022 | Röben Gimbasket Wrocław | 22 | 289 | 707:10 | 50 / 170 | 43 / 141 | 93 / 311 | 60 / 87 | 24 | 77 | 101 | 114 | 75 | 107 | 90 | 15 | 1 | 10 | 185 | -174 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Röben Gimbasket Wrocław | 23 | 369 | 764:22 | 89 / 196 | 35 / 152 | 124 / 348 | 86 / 110 | 16 | 68 | 84 | 96 | 73 | 119 | 81 | 16 | 2 | 8 | 238 | -131 |
2019/2020 | Röben Gimbasket Wrocław | 21 | 357 | 655:49 | 72 / 167 | 41 / 152 | 113 / 319 | 90 / 113 | 18 | 83 | 101 | 83 | 58 | 110 | 78 | 18 | 0 | 9 | 252 | -212 |
2018/2019 | Röben Gimbasket Wrocław | 23 | 359 | 745:47 | 71 / 180 | 46 / 140 | 117 / 320 | 79 / 100 | 27 | 89 | 116 | 90 | 62 | 96 | 73 | 25 | 3 | 17 | 296 | -19 |
2017/2018 | Röben Gimbasket Wrocław | 23 | 348 | 717:37 | 49 / 157 | 64 / 178 | 113 / 335 | 64 / 85 | 33 | 87 | 120 | 92 | 61 | 87 | 75 | 31 | 0 | 6 | 273 | -73 |
2013/2014 | Röben Gimbasket Wrocław | 21 | 184 | 645:16 | 37 / 128 | 21 / 101 | 58 / 229 | 47 / 75 | 8 | 68 | 76 | 38 | 63 | 95 | 105 | 28 | 0 | 11 | 22 | -585 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | UKS Gimbasket Wrocław | 3 | 30 | 87:10 | 3 / 17 | 5 / 18 | 8 / 35 | 9 / 10 | 0 | 12 | 12 | 3 | 10 | 14 | 19 | 1 | 1 | 2 | 0 | -40 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/2022 | Röben Gimbasket Wrocław | 22 | 13.1 | 32:08 | 29.4 | 30.5 | 29.9 | 69.0 | 1.10 | 3.50 | 4.60 | 5.2 | 3.40 | 4.90 | 4.1 | 0.70 | 0.00 | 0.50 | 8.4 | -7.9 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Röben Gimbasket Wrocław | 23 | 16.0 | 33:14 | 45.4 | 23.0 | 35.6 | 78.2 | 0.70 | 3.00 | 3.70 | 4.2 | 3.20 | 5.20 | 3.5 | 0.70 | 0.10 | 0.30 | 10.3 | -5.7 |
2019/2020 | Röben Gimbasket Wrocław | 21 | 17.0 | 31:13 | 43.1 | 27.0 | 35.4 | 79.6 | 0.90 | 4.00 | 4.80 | 4.0 | 2.80 | 5.20 | 3.7 | 0.90 | 0.00 | 0.40 | 12.0 | -10.1 |
2018/2019 | Röben Gimbasket Wrocław | 23 | 15.6 | 32:25 | 39.4 | 32.9 | 36.6 | 79.0 | 1.20 | 3.90 | 5.00 | 3.9 | 2.70 | 4.20 | 3.2 | 1.10 | 0.10 | 0.70 | 12.9 | -0.8 |
2017/2018 | Röben Gimbasket Wrocław | 23 | 15.1 | 31:12 | 31.2 | 36.0 | 33.7 | 75.3 | 1.40 | 3.80 | 5.20 | 4.0 | 2.70 | 3.80 | 3.3 | 1.30 | 0.00 | 0.30 | 11.9 | -3.2 |
2013/2014 | Röben Gimbasket Wrocław | 21 | 8.8 | 30:43 | 28.9 | 20.8 | 25.3 | 62.7 | 0.40 | 3.20 | 3.60 | 1.8 | 3.00 | 4.50 | 5.0 | 1.30 | 0.00 | 0.50 | 1.0 | -27.9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | UKS Gimbasket Wrocław | 3 | 10.0 | 29:03 | 17.6 | 27.8 | 22.9 | 90.0 | 0.00 | 4.00 | 4.00 | 1.0 | 3.30 | 4.70 | 6.3 | 0.30 | 0.30 | 0.70 | 0.0 | -13.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Röben Gimbasket Wrocław (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
20.03.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) | 72 : 62 P | 4 | 20:04 | 2/5 | 40.0 | 0/4 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -22 | |||||
13.03.2021 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 67 : 62 P | 9 | 31:40 | 3/9 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 3/12 | 25.0 | 3/6 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | -4 | -6 | |||||
06.03.2021 | Enea Basket Junior Poznań (d) | 74 : 71 W | 20 | 38:52 | 7/16 | 43.8 | 2/6 | 33.3 | 9/22 | 40.9 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 | 0 | |||||
27.02.2021 | BC Swiss Krono Żary (w) | 91 : 82 P | 17 | 36:31 | 5/9 | 55.6 | 0/7 | 0.0 | 5/16 | 31.3 | 7/10 | 70.0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 5 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | -7 | |||||
20.02.2021 | BC Obra Kościan (d) | 87 : 66 W | 17 | 36:06 | 2/6 | 33.3 | 3/9 | 33.3 | 5/15 | 33.3 | 4/6 | 66.7 | 1 | 5 | 6 | 2 | 3 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 11 | 23 | |||||
13.02.2021 | IgnerHome AZS Basket Nysa (w) | 82 : 72 P | 17 | 33:20 | 5/10 | 50.0 | 1/10 | 10.0 | 6/20 | 30.0 | 4/5 | 80.0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 11 | -15 | |||||
06.02.2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 67 : 60 W | 24 | 36:16 | 4/6 | 66.7 | 2/8 | 25.0 | 6/14 | 42.9 | 10/10 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 20 | 10 | |||||
30.01.2021 | KS Kosz Pleszew (d) | 59 : 64 P | 23 | 38:16 | 5/10 | 50.0 | 3/8 | 37.5 | 8/18 | 44.4 | 4/6 | 66.7 | 2 | 3 | 5 | 5 | 3 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 14 | -3 | |||||
23.01.2021 | Rycerze Rydzyna (d) | 81 : 100 P | 22 | 34:24 | 5/9 | 55.6 | 3/10 | 30.0 | 8/19 | 42.1 | 3/3 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 4 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | 22 | -19 | |||||
17.01.2021 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (w) | 80 : 89 W | 12 | 35:32 | 3/6 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 5/11 | 45.5 | 0/1 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 5 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 10 | -3 | |||||
09.01.2021 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (d) | 81 : 69 W | 22 | 38:21 | 4/11 | 36.4 | 2/6 | 33.3 | 6/17 | 35.3 | 8/9 | 88.9 | 0 | 3 | 3 | 4 | 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | 1 | 11 | 14 | |||||
02.01.2021 | MKS Sokół Międzychód (w) | 103 : 52 P | 6 | 24:04 | 1/9 | 11.1 | 1/5 | 20.0 | 2/14 | 14.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | -7 | -41 | |||||
12.12.2020 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) | 68 : 70 P | 24 | 37:15 | 7/11 | 63.6 | 3/10 | 30.0 | 10/21 | 47.6 | 1/2 | 50.0 | 2 | 4 | 6 | 7 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 21 | -3 | |||||
05.12.2020 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 72 : 79 P | 16 | 34:01 | 5/10 | 50.0 | 0/5 | 0.0 | 5/15 | 33.3 | 6/7 | 85.7 | 0 | 7 | 7 | 7 | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17 | -12 | |||||
28.11.2020 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 71 : 69 P | 15 | 31:17 | 3/8 | 37.5 | 1/7 | 14.3 | 4/15 | 26.7 | 6/6 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |||||
21.11.2020 | BC Swiss Krono Żary (d) | 57 : 83 P | 25 | 35:34 | 3/5 | 60.0 | 4/7 | 57.1 | 7/12 | 58.3 | 7/8 | 87.5 | 1 | 4 | 5 | 3 | 3 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 24 | -21 | |||||
07.11.2020 | IgnerHome AZS Basket Nysa (d) | 86 : 66 W | 19 | 36:41 | 6/12 | 50.0 | 2/10 | 20.0 | 8/22 | 36.4 | 1/1 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 23 | |||||
04.11.2020 | MKS Sokół Międzychód (d) | 84 : 94 P | 30 | 39:16 | 9/16 | 56.3 | 2/6 | 33.3 | 11/22 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 1 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 26 | -12 | |||||
31.10.2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 59 : 57 P | 5 | 31:13 | 0/5 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/10 | 0.0 | 5/6 | 83.3 | 1 | 3 | 4 | 5 | 2 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
24.10.2020 | KS Kosz Pleszew (w) | 93 : 59 P | 6 | 25:10 | 3/6 | 50.0 | 0/5 | 0.0 | 3/11 | 27.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | -27 | |||||
17.10.2020 | Rycerze Rydzyna (w) | 82 : 54 P | 12 | 31:06 | 2/7 | 28.6 | 2/6 | 33.3 | 4/13 | 30.8 | 2/3 | 66.7 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | -31 | |||||
10.10.2020 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (d) | 92 : 58 W | 10 | 25:50 | 2/4 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 6 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | 18 | |||||
03.10.2020 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) | 84 : 77 P | 14 | 33:33 | 3/6 | 50.0 | 0/6 | 0.0 | 3/12 | 25.0 | 8/10 | 80.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 39:16 | 04.11.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 84 : 94 | celny rzut za 2 | 9 | 04.11.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 84 : 94 | wykonywany rzut za 2 | 16 | 06.03.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 74 : 71 | skuteczność za 2 | 66.7000 | 06.02.2021 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 67 : 60 | celny rzut za 3 | 4 | 21.11.2020 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 57 : 83 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 13.02.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 82 : 72 | skuteczność za 3 | 57.1000 | 21.11.2020 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 57 : 83 | celny rzut z gry | 11 | 04.11.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 84 : 94 | wykonywany rzut za gry | 22 | 06.03.2021 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 74 : 71 | skuteczność z gry | 58.3000 | 21.11.2020 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 57 : 83 | celny rzut wolny | 10 | 06.02.2021 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 67 : 60 | wykonywany rzut wolny | 10 | 27.02.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 91 : 82 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 06.02.2021 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 67 : 60 | punkty | 30 | 04.11.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 84 : 94 | zbiórki w ataku | 3 | 13.02.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 82 : 72 | zbiórki w obronie | 7 | 05.12.2020 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 72 : 79 | zbiórki | 7 | 05.12.2020 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 72 : 79 | asysty | 9 | 23.01.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 81 : 100 | faule | 5 | 27.02.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 91 : 82 | faule wymuszone | 10 | 03.10.2020 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 84 : 77 | straty | 8 | 28.11.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 71 : 69 | przechwyty | 3 | 23.01.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 81 : 100 | bloki | 1 | 17.01.2021 | 2LM | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | 80 : 89 | bloki otrzymane | 2 | 13.02.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 82 : 72 | asysty/straty | 5.0000 | 27.02.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 91 : 82 | przechwyty/straty | 2.0000 | 13.02.2021 | 2LM | IgnerHome AZS Basket Nysa | 82 : 72 | eval | 26 | 04.11.2020 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 84 : 94 | +/- | 23 | 20.02.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 87 : 66 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2021/2022 | Röben Gimbasket Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | UKS GIMBASKET WROCŁAW | 3 liga mężczyzn |
2020/2021 | Röben Gimbasket Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Röben Gimbasket Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Röben Gimbasket Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Röben Gimbasket Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2013/2014 | UKS Gimbasket Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2013/2014 | Röben Gimbasket Wrocław | Intermarché Basket Cup |
2013/2014 | Röben Gimbasket Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |