terminarz

1 kolejka
AMW Asseco Arka Gdynia 103 : 73 Ogniwo Szczecin
26.09.2020 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
Politechnika Gdańska 73 : 64 MKKS Żak Koszalin
26.09.2020 17:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Sharks AWFiS Port Gdynia 98 : 89 Enea Astoria Bydgoszcz
27.09.2020 16:00 | ACS AMW, Gdynia
SMS PZKosz Władysławowo 77 : 94 Trefl II Sopot
27.09.2020 17:00 | COS OPO, Władysławowo
KSK Noteć Inowrocław 107 : 56 Miasto Zakochanych Chełmno
27.09.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
2 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 84 SMS PZKosz Władysławowo
03.10.2020 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Miasto Zakochanych Chełmno 71 : 67 Sklep Polski MKK Gniezno
03.10.2020 16:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot 62 : 63 Politechnika Gdańska
03.10.2020 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AZS UMK Toruń 106 : 112 AMW Asseco Arka Gdynia
04.10.2020 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
KSK Noteć Inowrocław 106 : 60 Ogniwo Szczecin
04.10.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
3 kolejka
Sharks AWFiS Port Gdynia 66 : 109 Miasto Zakochanych Chełmno
10.10.2020 16:00 | ACS AMW, Gdynia
Sklep Polski MKK Gniezno 66 : 68 Ogniwo Szczecin
10.10.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
KSK Noteć Inowrocław 102 : 64 AZS UMK Toruń
10.10.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
MKKS Żak Koszalin 96 : 61 Trefl II Sopot
11.10.2020 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Politechnika Gdańska 83 : 60 Enea Astoria Bydgoszcz
25.11.2020 19:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
4 kolejka
AZS UMK Toruń 67 : 90 Sklep Polski MKK Gniezno
17.10.2020 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Enea Astoria Bydgoszcz 74 : 81 MKKS Żak Koszalin
18.10.2020 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Ogniwo Szczecin 114 : 81 Sharks AWFiS Port Gdynia
18.10.2020 16:00 | SDS, Szczecin
AMW Asseco Arka Gdynia 66 : 92 KSK Noteć Inowrocław
11.11.2020 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
Miasto Zakochanych Chełmno 92 : 83 SMS PZKosz Władysławowo
26.11.2020 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
5 kolejka
Politechnika Gdańska 75 : 86 Miasto Zakochanych Chełmno
24.10.2020 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Sklep Polski MKK Gniezno 76 : 75 AMW Asseco Arka Gdynia
07.11.2020 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Sharks AWFiS Port Gdynia 63 : 97 AZS UMK Toruń
02.12.2020 19:30 | Hala AWFiS Gdańsk nr 12, Gdańsk
SMS PZKosz Władysławowo 57 : 72 Ogniwo Szczecin
12.12.2020 13:00 | COS OPO, Władysławowo
Trefl II Sopot 91 : 70 Enea Astoria Bydgoszcz
22.12.2020 17:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
6 kolejka
Miasto Zakochanych Chełmno 70 : 99 MKKS Żak Koszalin
31.10.2020 14:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Ogniwo Szczecin 67 : 66 Politechnika Gdańska
31.10.2020 16:00 | SDS, Szczecin
KSK Noteć Inowrocław 81 : 48 Sklep Polski MKK Gniezno
31.10.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
SMS PZKosz Władysławowo 72 : 75 AZS UMK Toruń
05.12.2020 17:00 | COS OPO, Władysławowo
AMW Asseco Arka Gdynia 140 : 65 Sharks AWFiS Port Gdynia
16.12.2020 18:00 | ACS AMW, Gdynia
7 kolejka
Sharks AWFiS Port Gdynia 61 : 127 KSK Noteć Inowrocław
07.11.2020 12:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
Politechnika Gdańska 77 : 80 AZS UMK Toruń
07.11.2020 14:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Trefl II Sopot 107 : 100 Miasto Zakochanych Chełmno
07.11.2020 14:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Ogniwo Szczecin 83 : 91 MKKS Żak Koszalin
01.12.2020 19:00 | SDS, Szczecin
SMS PZKosz Władysławowo 66 : 102 AMW Asseco Arka Gdynia
08.12.2020 18:00 | COS OPO, Władysławowo
8 kolejka
AMW Asseco Arka Gdynia 85 : 78 Politechnika Gdańska
14.11.2020 13:00 | Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia
AZS UMK Toruń 61 : 93 MKKS Żak Koszalin
14.11.2020 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Miasto Zakochanych Chełmno 111 : 72 Enea Astoria Bydgoszcz
14.11.2020 14:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Sklep Polski MKK Gniezno 92 : 84 Sharks AWFiS Port Gdynia
14.11.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
KSK Noteć Inowrocław 102 : 65 SMS PZKosz Władysławowo
14.11.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Ogniwo Szczecin 86 : 72 Trefl II Sopot
15.11.2020 18:00 | SDS, Szczecin
9 kolejka
MKKS Żak Koszalin 90 : 78 AMW Asseco Arka Gdynia
21.11.2020 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Enea Astoria Bydgoszcz 59 : 80 Ogniwo Szczecin
21.11.2020 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Trefl II Sopot 78 : 50 AZS UMK Toruń
21.11.2020 13:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
SMS PZKosz Władysławowo 82 : 78 Sklep Polski MKK Gniezno
21.11.2020 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Politechnika Gdańska 57 : 101 KSK Noteć Inowrocław
22.11.2020 16:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
10 kolejka
AZS UMK Toruń 62 : 84 Enea Astoria Bydgoszcz
28.11.2020 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
AMW Asseco Arka Gdynia 100 : 88 Trefl II Sopot
28.11.2020 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Sklep Polski MKK Gniezno 61 : 62 Politechnika Gdańska
28.11.2020 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
KSK Noteć Inowrocław 67 : 72 MKKS Żak Koszalin
28.11.2020 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Sharks AWFiS Port Gdynia 60 : 98 SMS PZKosz Władysławowo
29.11.2020 16:00 | Hala AWFiS Gdańsk nr 12, Gdańsk
11 kolejka
Politechnika Gdańska 98 : 86 Sharks AWFiS Port Gdynia
05.12.2020 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
MKKS Żak Koszalin 74 : 72 Sklep Polski MKK Gniezno
05.12.2020 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Trefl II Sopot 66 : 70 KSK Noteć Inowrocław
05.12.2020 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Enea Astoria Bydgoszcz 68 : 112 AMW Asseco Arka Gdynia
05.12.2020 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Miasto Zakochanych Chełmno 93 : 80 Ogniwo Szczecin
05.12.2020 14:30 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
12 kolejka
Trefl II Sopot 85 : 70 Sklep Polski MKK Gniezno
11.12.2020 20:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AZS UMK Toruń 83 : 66 Miasto Zakochanych Chełmno
12.12.2020 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
KSK Noteć Inowrocław 87 : 91 Enea Astoria Bydgoszcz
12.12.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
MKKS Żak Koszalin 114 : 67 Sharks AWFiS Port Gdynia
13.12.2020 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
SMS PZKosz Władysławowo 59 : 71 Politechnika Gdańska
15.12.2020 19:00 | COS OPO, Władysławowo
13 kolejka
MKKS Żak Koszalin 97 : 65 SMS PZKosz Władysławowo
19.12.2020 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Enea Astoria Bydgoszcz 74 : 69 Sklep Polski MKK Gniezno
19.12.2020 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Miasto Zakochanych Chełmno 72 : 86 AMW Asseco Arka Gdynia
19.12.2020 14:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot 111 : 62 Sharks AWFiS Port Gdynia
19.12.2020 17:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Ogniwo Szczecin 65 : 75 AZS UMK Toruń
20.12.2020 16:00 | SDS, Szczecin
14 kolejka
Ogniwo Szczecin 84 : 86 AMW Asseco Arka Gdynia
29.11.2020 17:00 | SDS, Szczecin
MKKS Żak Koszalin 80 : 68 Politechnika Gdańska
12.12.2020 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Enea Astoria Bydgoszcz 84 : 82 Sharks AWFiS Port Gdynia
02.01.2021 16:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Miasto Zakochanych Chełmno 69 : 79 KSK Noteć Inowrocław
03.01.2021 13:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Trefl II Sopot 82 : 98 SMS PZKosz Władysławowo
14.01.2021 18:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
15 kolejka
AMW Asseco Arka Gdynia 93 : 74 AZS UMK Toruń
09.01.2021 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Sklep Polski MKK Gniezno 82 : 73 Miasto Zakochanych Chełmno
09.01.2021 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Ogniwo Szczecin 78 : 81 KSK Noteć Inowrocław
09.01.2021 18:00 | SDS, Szczecin
Politechnika Gdańska 88 : 67 Trefl II Sopot
10.01.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
SMS PZKosz Władysławowo 67 : 74 Enea Astoria Bydgoszcz
10.01.2021 17:00 | COS OPO, Władysławowo
16 kolejka
AZS UMK Toruń 60 : 56 KSK Noteć Inowrocław
16.01.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Enea Astoria Bydgoszcz 70 : 59 Politechnika Gdańska
16.01.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Miasto Zakochanych Chełmno 104 : 98 Sharks AWFiS Port Gdynia
16.01.2021 15:30 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Ogniwo Szczecin 85 : 74 Sklep Polski MKK Gniezno
17.01.2021 16:00 | SDS, Szczecin
Trefl II Sopot 53 : 119 MKKS Żak Koszalin
17.01.2021 16:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
17 kolejka
MKKS Żak Koszalin 131 : 59 Enea Astoria Bydgoszcz
23.01.2021 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Sharks AWFiS Port Gdynia 74 : 71 Ogniwo Szczecin
23.01.2021 16:00 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni, Gdynia
Sklep Polski MKK Gniezno 97 : 79 AZS UMK Toruń
23.01.2021 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
SMS PZKosz Władysławowo 86 : 91 Miasto Zakochanych Chełmno
23.01.2021 17:00 | COS OPO, Władysławowo
KSK Noteć Inowrocław 75 : 76 AMW Asseco Arka Gdynia
24.01.2021 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
18 kolejka
AMW Asseco Arka Gdynia 86 : 69 Sklep Polski MKK Gniezno
30.01.2021 13:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Toruń 101 : 86 Sharks AWFiS Port Gdynia
31.01.2021 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Enea Astoria Bydgoszcz 54 : 91 Trefl II Sopot
03.02.2021 18:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Ogniwo Szczecin 99 : 61 SMS PZKosz Władysławowo
03.02.2021 20:00 | SDS, Szczecin
Miasto Zakochanych Chełmno 81 : 100 Politechnika Gdańska
04.02.2021 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
19 kolejka
MKKS Żak Koszalin 127 : 67 Miasto Zakochanych Chełmno
06.02.2021 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Sklep Polski MKK Gniezno 84 : 88 KSK Noteć Inowrocław
06.02.2021 15:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Sharks AWFiS Port Gdynia 58 : 88 AMW Asseco Arka Gdynia
06.02.2021 16:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Toruń 73 : 77 SMS PZKosz Władysławowo
06.02.2021 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Politechnika Gdańska 89 : 72 Ogniwo Szczecin
07.02.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
20 kolejka
MKKS Żak Koszalin 95 : 54 Ogniwo Szczecin
13.02.2021 14:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
KSK Noteć Inowrocław 96 : 71 Sharks AWFiS Port Gdynia
13.02.2021 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS UMK Toruń 87 : 90 Politechnika Gdańska
17.02.2021 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
AMW Asseco Arka Gdynia 78 : 65 SMS PZKosz Władysławowo
17.02.2021 20:00 | ACS AMW, Gdynia
Miasto Zakochanych Chełmno 78 : 84 Trefl II Sopot
23.02.2021 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
21 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 101 Miasto Zakochanych Chełmno
20.02.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
MKKS Żak Koszalin 99 : 67 AZS UMK Toruń
20.02.2021 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Politechnika Gdańska 62 : 81 AMW Asseco Arka Gdynia
20.02.2021 13:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Trefl II Sopot 54 : 96 Ogniwo Szczecin
20.02.2021 16:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
SMS PZKosz Władysławowo 63 : 66 KSK Noteć Inowrocław
20.02.2021 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Sharks AWFiS Port Gdynia 66 : 98 Sklep Polski MKK Gniezno
21.02.2021 13:00 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni, Gdynia
22 kolejka
AZS UMK Toruń 71 : 76 Trefl II Sopot
03.03.2021 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
KSK Noteć Inowrocław 94 : 75 Politechnika Gdańska
03.03.2021 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Sklep Polski MKK Gniezno 90 : 60 SMS PZKosz Władysławowo
03.03.2021 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Ogniwo Szczecin 99 : 69 Enea Astoria Bydgoszcz
03.03.2021 20:00 | SDS, Szczecin
AMW Asseco Arka Gdynia 85 : 91 MKKS Żak Koszalin
20.03.2021 13:00 | ACS AMW, Gdynia
23 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 77 : 62 AZS UMK Toruń
06.03.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
MKKS Żak Koszalin 93 : 81 KSK Noteć Inowrocław
06.03.2021 13:00 | Hala ZOS - Gwardia , Koszalin
Politechnika Gdańska 74 : 85 Sklep Polski MKK Gniezno
06.03.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Trefl II Sopot 64 : 91 AMW Asseco Arka Gdynia
06.03.2021 16:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
SMS PZKosz Władysławowo 82 : 60 Sharks AWFiS Port Gdynia
06.03.2021 17:00 | COS OPO, Władysławowo
24 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno 69 : 90 MKKS Żak Koszalin
13.03.2021 15:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Ogniwo Szczecin 106 : 49 Miasto Zakochanych Chełmno
14.03.2021 13:00 | SDS, Szczecin
AMW Asseco Arka Gdynia 92 : 75 Enea Astoria Bydgoszcz
17.03.2021 20:00 | ACS AMW, Gdynia
Sharks AWFiS Port Gdynia 63 : 88 Politechnika Gdańska
17.03.2021 20:30 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni, Gdynia
KSK Noteć Inowrocław 86 : 89 Trefl II Sopot
24.03.2021 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
25 kolejka
Enea Astoria Bydgoszcz 66 : 121 KSK Noteć Inowrocław
20.03.2021 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Miasto Zakochanych Chełmno 87 : 81 AZS UMK Toruń
20.03.2021 14:00 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Chełmno
Sklep Polski MKK Gniezno 78 : 69 Trefl II Sopot
20.03.2021 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Politechnika Gdańska 64 : 69 SMS PZKosz Władysławowo
21.03.2021 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Sharks AWFiS Port Gdynia 78 : 96 MKKS Żak Koszalin
21.03.2021 16:00 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni, Gdynia
26 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 64 : 76 MKKS Żak Koszalin
28.03.2021 18:00 | COS OPO, Władysławowo
Sharks AWFiS Port Gdynia 70 : 100 Trefl II Sopot
28.03.2021 18:00 | Hala Sportowa Gimnazjum nr 4 w Gdyni, Gdynia
Sklep Polski MKK Gniezno 81 : 68 Enea Astoria Bydgoszcz
28.03.2021 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
AMW Asseco Arka Gdynia 83 : 81 Miasto Zakochanych Chełmno
28.03.2021 18:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK Toruń 85 : 90 Ogniwo Szczecin
28.03.2021 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
1 kolejka
Isetia Erzurum 73 : 75 KS Kutno
26.09.2020 14:30 | Liceum nr LXII, Warszawa
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 88 : 84 Sokół Ostrów Mazowiecka
26.09.2020 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
UKS Trójka Żyrardów 65 : 83 MKS Ochota Warszawa
26.09.2020 19:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 107 : 102 AZS UJK Kielce
27.09.2020 16:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
UNB AZS UMCS Start Lublin 109 : 52 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
27.09.2020 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 77 : 67 Żubry Chorten Białystok
11.11.2020 15:00 | Zatoka Sportu, Łódź
2 kolejka
MKS Ochota Warszawa 66 : 88 UNB AZS UMCS Start Lublin
03.10.2020 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
AZS UJK Kielce 75 : 82 UKS Trójka Żyrardów
03.10.2020 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Kutno 75 : 81 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
03.10.2020 17:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Sokół Ostrów Mazowiecka 79 : 74 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
03.10.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 74 : 92 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
04.10.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
KK AZS UW Warszawa 78 : 72 Isetia Erzurum
04.10.2020 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
3 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 90 : 61 MKS Ochota Warszawa
10.10.2020 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 76 : 66 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
10.10.2020 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Żubry Chorten Białystok 86 : 96 Sokół Ostrów Mazowiecka
10.10.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 98 : 89 KK AZS UW Warszawa
10.10.2020 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
UKS Trójka Żyrardów 90 : 79 KS Kutno
10.10.2020 18:00 | AQUA, Żyrardów
AZS UJK Kielce 50 : 86 UNB AZS UMCS Start Lublin
11.11.2020 14:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
4 kolejka
AZS UJK Kielce 79 : 89 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
17.10.2020 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 66 : 83 Żubry Chorten Białystok
18.10.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
KK AZS UW Warszawa 68 : 87 UKS Trójka Żyrardów
21.10.2020 20:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
MKS Ochota Warszawa 70 : 76 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
28.10.2020 19:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 108 : 97 Isetia Erzurum
28.10.2020 19:30 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
KS Kutno 45 : 85 UNB AZS UMCS Start Lublin
11.12.2020 19:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
5 kolejka
Żubry Chorten Białystok 107 : 79 MKS Ochota Warszawa
24.10.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
UKS Trójka Żyrardów 82 : 76 Isetia Erzurum
24.10.2020 18:00 | AQUA, Żyrardów
UNB AZS UMCS Start Lublin 76 : 52 KK AZS UW Warszawa
25.10.2020 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 55 : 69 AZS UJK Kielce
25.10.2020 16:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 87 : 64 KS Kutno
25.10.2020 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Sokół Ostrów Mazowiecka 109 : 75 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
04.11.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
6 kolejka
KK AZS UW Warszawa 57 : 76 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
31.10.2020 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
MKS Ochota Warszawa 84 : 79 Sokół Ostrów Mazowiecka
31.10.2020 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
AZS UJK Kielce 74 : 71 Żubry Chorten Białystok
31.10.2020 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Isetia Erzurum 72 : 107 UNB AZS UMCS Start Lublin
31.10.2020 16:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 93 : 65 UKS Trójka Żyrardów
31.10.2020 16:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
KS Kutno 66 : 88 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
18.12.2020 19:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
7 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 76 : 72 KK AZS UW Warszawa
07.11.2020 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Żubry Chorten Białystok 89 : 76 KS Kutno
07.11.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Sokół Ostrów Mazowiecka 93 : 87 AZS UJK Kielce
07.11.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 58 : 86 MKS Ochota Warszawa
08.11.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 69 : 67 Isetia Erzurum
08.11.2020 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 80 : 77 UNB AZS UMCS Start Lublin
17.12.2020 19:30 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
8 kolejka
KK AZS UW Warszawa 81 : 78 Żubry Chorten Białystok
14.11.2020 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Isetia Erzurum 69 : 86 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
14.11.2020 14:30 | Liceum nr LXII, Warszawa
KS Kutno 80 : 88 Sokół Ostrów Mazowiecka
14.11.2020 17:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
UKS Trójka Żyrardów 69 : 111 UNB AZS UMCS Start Lublin
14.11.2020 18:00 | AQUA, Żyrardów
AZS UJK Kielce 90 : 73 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
15.11.2020 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 89 : 57 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
02.12.2020 19:30 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
9 kolejka
MKS Ochota Warszawa 94 : 96 AZS UJK Kielce
21.11.2020 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 74 : 83 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
21.11.2020 16:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 93 : 99 UKS Trójka Żyrardów
21.11.2020 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Żubry Chorten Białystok 110 : 100 Isetia Erzurum
21.11.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Sokół Ostrów Mazowiecka 77 : 88 KK AZS UW Warszawa
21.11.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 93 : 88 KS Kutno
22.11.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
10 kolejka
UNB AZS UMCS Start Lublin 104 : 49 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
28.11.2020 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KS Kutno 74 : 71 MKS Ochota Warszawa
28.11.2020 15:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Isetia Erzurum 75 : 78 Sokół Ostrów Mazowiecka
28.11.2020 16:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 92 : 85 Żubry Chorten Białystok
28.11.2020 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
UKS Trójka Żyrardów 93 : 86 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
28.11.2020 18:00 | AQUA, Żyrardów
KK AZS UW Warszawa 75 : 68 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
29.11.2020 15:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
11 kolejka
MKS Ochota Warszawa 87 : 69 KK AZS UW Warszawa
05.12.2020 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 81 : 86 Isetia Erzurum
05.12.2020 15:45 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 59 : 79 UNB AZS UMCS Start Lublin
05.12.2020 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Żubry Chorten Białystok 92 : 80 UKS Trójka Żyrardów
05.12.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
AZS UJK Kielce 86 : 74 KS Kutno
05.12.2020 17:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Sokół Ostrów Mazowiecka 69 : 67 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
05.12.2020 18:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
12 kolejka
Isetia Erzurum 78 : 81 MKS Ochota Warszawa
12.12.2020 16:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
UKS Trójka Żyrardów 87 : 103 Sokół Ostrów Mazowiecka
12.12.2020 17:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 123 : 88 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
12.12.2020 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 83 : 78 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
12.12.2020 19:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
KK AZS UW Warszawa 79 : 77 AZS UJK Kielce
13.12.2020 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
UNB AZS UMCS Start Lublin 106 : 46 Żubry Chorten Białystok
13.12.2020 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
13 kolejka
MKS Ochota Warszawa 74 : 69 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
19.12.2020 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
AZS UJK Kielce 99 : 91 Isetia Erzurum
19.12.2020 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 78 : 88 UKS Trójka Żyrardów
20.12.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
KS Kutno 56 : 74 KK AZS UW Warszawa
20.12.2020 15:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Żubry Chorten Białystok 90 : 71 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
20.12.2020 16:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Sokół Ostrów Mazowiecka 74 : 93 UNB AZS UMCS Start Lublin
20.12.2020 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
14 kolejka
AZS UJK Kielce 78 : 85 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
23.12.2020 17:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Żubry Chorten Białystok 92 : 95 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
02.01.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KS Kutno 79 : 57 Isetia Erzurum
03.01.2021 15:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 78 : 104 UNB AZS UMCS Start Lublin
03.01.2021 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
Sokół Ostrów Mazowiecka 109 : 86 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
03.01.2021 17:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MKS Ochota Warszawa 72 : 80 UKS Trójka Żyrardów
20.01.2021 19:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
15 kolejka
UNB AZS UMCS Start Lublin 94 : 41 MKS Ochota Warszawa
09.01.2021 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Isetia Erzurum 73 : 58 KK AZS UW Warszawa
09.01.2021 14:30 | Liceum nr LXII, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 101 : 90 Sokół Ostrów Mazowiecka
09.01.2021 16:00 | MOSiR Łódź, Łódź
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 94 : 69 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
09.01.2021 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
UKS Trójka Żyrardów 86 : 115 AZS UJK Kielce
09.01.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 118 : 94 KS Kutno
09.01.2021 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
16 kolejka
KK AZS UW Warszawa 87 : 92 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
16.01.2021 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
UNB AZS UMCS Start Lublin 107 : 71 AZS UJK Kielce
16.01.2021 13:00 | MOSiR Globus, Lublin
MKS Ochota Warszawa 83 : 82 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
16.01.2021 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KS Kutno 77 : 73 UKS Trójka Żyrardów
16.01.2021 17:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
Sokół Ostrów Mazowiecka 80 : 74 Żubry Chorten Białystok
16.01.2021 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 90 : 100 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
17.01.2021 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
17 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 83 : 76 MKS Ochota Warszawa
23.01.2021 15:30 | Zatoka Sportu, Łódź
Isetia Erzurum 81 : 87 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
23.01.2021 16:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
Żubry Chorten Białystok 89 : 82 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
23.01.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
UNB AZS UMCS Start Lublin 100 : 41 KS Kutno
23.01.2021 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
UKS Trójka Żyrardów 81 : 83 KK AZS UW Warszawa
23.01.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 87 : 67 AZS UJK Kielce
24.01.2021 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
18 kolejka
AZS UJK Kielce 78 : 77 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
30.01.2021 12:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KK AZS UW Warszawa 72 : 104 UNB AZS UMCS Start Lublin
30.01.2021 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
MKS Ochota Warszawa 65 : 89 Żubry Chorten Białystok
30.01.2021 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 73 : 105 Sokół Ostrów Mazowiecka
30.01.2021 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
Isetia Erzurum 79 : 78 UKS Trójka Żyrardów
30.01.2021 18:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
KS Kutno 54 : 67 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
31.01.2021 15:30 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
19 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 74 : 68 KK AZS UW Warszawa
05.02.2021 17:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
UNB AZS UMCS Start Lublin 75 : 58 Isetia Erzurum
06.02.2021 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Sokół Ostrów Mazowiecka 82 : 63 MKS Ochota Warszawa
06.02.2021 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Żubry Chorten Białystok 142 : 140 AZS UJK Kielce
06.02.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
UKS Trójka Żyrardów 87 : 104 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
06.02.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 98 : 82 KS Kutno
06.02.2021 18:30 | Zatoka Sportu, Łódź
20 kolejka
AZS UJK Kielce 87 : 106 Sokół Ostrów Mazowiecka
13.02.2021 12:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
MKS Ochota Warszawa 65 : 78 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
13.02.2021 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Isetia Erzurum 86 : 93 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
13.02.2021 16:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
KS Kutno 74 : 85 Żubry Chorten Białystok
13.02.2021 17:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
UNB AZS UMCS Start Lublin 94 : 68 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
14.02.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KK AZS UW Warszawa 88 : 92 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
14.02.2021 13:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
21 kolejka
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 79 : 91 AZS UJK Kielce
20.02.2021 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 87 : 88 Isetia Erzurum
20.02.2021 15:30 | Zatoka Sportu, Łódź
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 59 : 105 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
20.02.2021 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Żubry Chorten Białystok 80 : 99 KK AZS UW Warszawa
20.02.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Sokół Ostrów Mazowiecka 114 : 73 KS Kutno
20.02.2021 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
UNB AZS UMCS Start Lublin 101 : 63 UKS Trójka Żyrardów
21.02.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
22 kolejka
KK AZS UW Warszawa 61 : 90 Sokół Ostrów Mazowiecka
27.02.2021 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Isetia Erzurum 73 : 76 Żubry Chorten Białystok
27.02.2021 15:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
KS Kutno 68 : 62 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
27.02.2021 17:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
AZS UJK Kielce 69 : 66 MKS Ochota Warszawa
27.02.2021 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
UKS Trójka Żyrardów 111 : 96 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
27.02.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 96 : 97 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
27.02.2021 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
23 kolejka
MKS Ochota Warszawa 68 : 45 KS Kutno
06.03.2021 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 79 : 88 KK AZS UW Warszawa
06.03.2021 15:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
Sokół Ostrów Mazowiecka 105 : 73 Isetia Erzurum
06.03.2021 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Żubry Chorten Białystok 83 : 81 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
06.03.2021 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 86 : 72 UKS Trójka Żyrardów
06.03.2021 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 92 : 83 UNB AZS UMCS Start Lublin
07.03.2021 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
24 kolejka
UNB AZS UMCS Start Lublin 74 : 65 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
13.03.2021 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Isetia Erzurum 92 : 66 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
13.03.2021 16:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
KS Kutno 69 : 91 AZS UJK Kielce
13.03.2021 17:00 | Hala Sportowa SP nr 9, Kutno
UKS Trójka Żyrardów 86 : 110 Żubry Chorten Białystok
13.03.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 105 : 94 Sokół Ostrów Mazowiecka
13.03.2021 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
KK AZS UW Warszawa 76 : 71 MKS Ochota Warszawa
24.03.2021 19:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
25 kolejka
MKS Ochota Warszawa 77 : 82 Isetia Erzurum
20.03.2021 15:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
AZS UJK Kielce 72 : 81 KK AZS UW Warszawa
20.03.2021 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Sokół Ostrów Mazowiecka 89 : 98 UKS Trójka Żyrardów
20.03.2021 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 85 : 71 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
20.03.2021 18:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Żubry Chorten Białystok 70 : 93 UNB AZS UMCS Start Lublin
21.03.2021 13:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 75 : 91 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
21.03.2021 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
26 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 73 : 66 Żubry Chorten Białystok
27.03.2021 14:30 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
UNB AZS UMCS Start Lublin 86 : 72 Sokół Ostrów Mazowiecka
28.03.2021 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
UKS Trójka Żyrardów 89 : 74 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
28.03.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 95 : 64 MKS Ochota Warszawa
28.03.2021 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Isetia Erzurum 100 : 94 AZS UJK Kielce
28.03.2021 18:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
KK AZS UW Warszawa 65 : 52 KS Kutno
28.03.2021 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
1 kolejka
MKKS Rybnik 59 : 73 AZS Częstochowa
26.09.2020 17:30 | ZSE-U, Rybnik
BS Polonia Bytom 79 : 66 KŚ AZS Politechnika Śląska
26.09.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
Daas BH Bielsko-Biała 73 : 83 KK UR Bozza Kraków
26.09.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 97 : 70 AZS PWSTE Jarosław
26.09.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS AGH Kraków 110 : 66 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
26.09.2020 20:00 | AGH, Kraków
KKS Ragor Tarnowskie Góry 85 : 65 GTK Sordrew Gliwice
27.09.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
2 kolejka
KŚ AZS Politechnika Śląska 67 : 81 GTK Sordrew Gliwice
03.10.2020 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
AZS Częstochowa 75 : 89 KKS Ragor Tarnowskie Góry
03.10.2020 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
AZS AGH Kraków 130 : 69 MKKS Rybnik
03.10.2020 18:00 | AGH, Kraków
KK UR Bozza Kraków 61 : 84 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
03.10.2020 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
BS Polonia Bytom 101 : 77 Daas BH Bielsko-Biała
03.10.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MKS II Dąbrowa Górnicza 91 : 81 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
25.11.2020 20:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
3 kolejka
MKKS Rybnik 77 : 101 MKS II Dąbrowa Górnicza
10.10.2020 17:30 | ZSE-U, Rybnik
Daas BH Bielsko-Biała 97 : 64 KŚ AZS Politechnika Śląska
10.10.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 87 : 90 BS Polonia Bytom
10.10.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 93 : 88 AZS PWSTE Jarosław
11.10.2020 17:30 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
AZS Częstochowa 80 : 65 GTK Sordrew Gliwice
11.10.2020 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
KKS Ragor Tarnowskie Góry 68 : 89 AZS AGH Kraków
29.11.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
4 kolejka
Daas BH Bielsko-Biała 113 : 83 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
17.10.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS PWSTE Jarosław 100 : 74 MKKS Rybnik
18.10.2020 19:30 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
KŚ AZS Politechnika Śląska 81 : 89 AZS Częstochowa
21.10.2020 18:00 | Hala OSiR, Gliwice
AZS AGH Kraków 98 : 62 GTK Sordrew Gliwice
21.10.2020 18:00 | AGH, Kraków
KKS Ragor Tarnowskie Góry 84 : 56 MKS II Dąbrowa Górnicza
28.10.2020 19:30 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
KK UR Bozza Kraków 82 : 71 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
18.11.2020 19:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
5 kolejka
BS Polonia Bytom 106 : 75 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
23.10.2020 19:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MKKS Rybnik 74 : 90 KK UR Bozza Kraków
24.10.2020 17:30 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 99 : 70 KŚ AZS Politechnika Śląska
24.10.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS Częstochowa 62 : 91 AZS AGH Kraków
24.10.2020 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
GTK Sordrew Gliwice 75 : 78 MKS II Dąbrowa Górnicza
25.10.2020 16:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
KKS Ragor Tarnowskie Góry 60 : 82 AZS PWSTE Jarosław
25.10.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
6 kolejka
KK UR Bozza Kraków 73 : 79 KKS Ragor Tarnowskie Góry
31.10.2020 16:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
KŚ AZS Politechnika Śląska 65 : 100 AZS AGH Kraków
31.10.2020 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
AZS PWSTE Jarosław 83 : 67 GTK Sordrew Gliwice
31.10.2020 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
AZS Częstochowa 74 : 83 MKS II Dąbrowa Górnicza
31.10.2020 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
BS Polonia Bytom 86 : 64 MKKS Rybnik
31.10.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
Daas BH Bielsko-Biała 107 : 86 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
31.10.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
7 kolejka
GTK Sordrew Gliwice 77 : 63 KK UR Bozza Kraków
07.11.2020 13:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 83 : 85 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
07.11.2020 17:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MKKS Rybnik 81 : 86 Daas BH Bielsko-Biała
07.11.2020 17:30 | ZSE-U, Rybnik
AZS Częstochowa 83 : 78 AZS PWSTE Jarosław
07.11.2020 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
KKS Ragor Tarnowskie Góry 68 : 90 BS Polonia Bytom
08.11.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
AZS AGH Kraków 106 : 60 MKS II Dąbrowa Górnicza
11.11.2020 20:00 | AGH, Kraków
8 kolejka
GTK Sordrew Gliwice 56 : 71 BS Polonia Bytom
14.11.2020 12:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
KŚ AZS Politechnika Śląska 61 : 81 MKS II Dąbrowa Górnicza
14.11.2020 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
KK UR Bozza Kraków 71 : 66 AZS Częstochowa
14.11.2020 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
Daas BH Bielsko-Biała 74 : 85 KKS Ragor Tarnowskie Góry
14.11.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 76 : 73 MKKS Rybnik
14.11.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS PWSTE Jarosław 59 : 95 AZS AGH Kraków
15.11.2020 18:30 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
9 kolejka
GTK Sordrew Gliwice 81 : 78 Daas BH Bielsko-Biała
21.11.2020 15:00 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 89 : 62 KŚ AZS Politechnika Śląska
21.11.2020 16:30 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 93 : 84 AZS PWSTE Jarosław
21.11.2020 16:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa 45 : 86 BS Polonia Bytom
21.11.2020 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
AZS AGH Kraków 102 : 56 KK UR Bozza Kraków
21.11.2020 19:30 | AGH, Kraków
KKS Ragor Tarnowskie Góry 80 : 85 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
22.11.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
10 kolejka
AZS AGH Kraków 86 : 79 BS Polonia Bytom
27.11.2020 19:00 | AGH, Kraków
KŚ AZS Politechnika Śląska 54 : 73 AZS PWSTE Jarosław
28.11.2020 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
KK UR Bozza Kraków 67 : 55 MKS II Dąbrowa Górnicza
28.11.2020 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 93 : 70 GTK Sordrew Gliwice
28.11.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
Daas BH Bielsko-Biała 82 : 72 AZS Częstochowa
28.11.2020 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MKKS Rybnik 71 : 77 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
16.12.2020 19:00 | ZSE-U, Rybnik
11 kolejka
MKKS Rybnik 85 : 67 KŚ AZS Politechnika Śląska
05.12.2020 17:30 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 102 : 75 AZS Częstochowa
05.12.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
BS Polonia Bytom 86 : 66 MKS II Dąbrowa Górnicza
05.12.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS AGH Kraków 105 : 82 Daas BH Bielsko-Biała
05.12.2020 19:30 | AGH, Kraków
AZS PWSTE Jarosław 92 : 62 KK UR Bozza Kraków
06.12.2020 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
KKS Ragor Tarnowskie Góry 99 : 64 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
06.12.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
12 kolejka
KŚ AZS Politechnika Śląska 77 : 78 KK UR Bozza Kraków
12.12.2020 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
MKKS Rybnik 72 : 95 KKS Ragor Tarnowskie Góry
12.12.2020 17:30 | ZSE-U, Rybnik
BS Polonia Bytom 73 : 61 AZS PWSTE Jarosław
12.12.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
Daas BH Bielsko-Biała 99 : 91 MKS II Dąbrowa Górnicza
12.12.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 69 : 81 AZS AGH Kraków
12.12.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 75 : 83 GTK Sordrew Gliwice
13.12.2020 16:30 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
13 kolejka
AZS Częstochowa 62 : 94 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
19.12.2020 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
KK UR Bozza Kraków 63 : 98 BS Polonia Bytom
19.12.2020 19:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 84 : 92 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
20.12.2020 15:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
GTK Sordrew Gliwice 91 : 74 MKKS Rybnik
20.12.2020 16:00 | Mała Arena Gliwice, Gliwice
KKS Ragor Tarnowskie Góry 102 : 54 KŚ AZS Politechnika Śląska
20.12.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
AZS PWSTE Jarosław 72 : 75 Daas BH Bielsko-Biała
20.12.2020 18:30 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
14 kolejka
KŚ AZS Politechnika Śląska 59 : 112 BS Polonia Bytom
23.12.2020 18:00 | Hala OSiR, Gliwice
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 57 : 107 AZS AGH Kraków
02.01.2021 17:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
KK UR Bozza Kraków 69 : 81 Daas BH Bielsko-Biała
02.01.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
AZS Częstochowa 99 : 96 MKKS Rybnik
02.01.2021 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
GTK Sordrew Gliwice 72 : 103 KKS Ragor Tarnowskie Góry
03.01.2021 13:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
AZS PWSTE Jarosław 84 : 79 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
03.01.2021 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
15 kolejka
GTK Sordrew Gliwice 76 : 69 KŚ AZS Politechnika Śląska
09.01.2021 16:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 86 : 90 MKS II Dąbrowa Górnicza
09.01.2021 17:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MKKS Rybnik 73 : 115 AZS AGH Kraków
09.01.2021 17:30 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 95 : 61 KK UR Bozza Kraków
09.01.2021 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
Daas BH Bielsko-Biała 69 : 95 BS Polonia Bytom
09.01.2021 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
KKS Ragor Tarnowskie Góry 85 : 59 AZS Częstochowa
10.01.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
16 kolejka
GTK Sordrew Gliwice 64 : 75 AZS Częstochowa
15.01.2021 18:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
MKS II Dąbrowa Górnicza 86 : 73 MKKS Rybnik
16.01.2021 14:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
KŚ AZS Politechnika Śląska 81 : 96 Daas BH Bielsko-Biała
16.01.2021 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
BS Polonia Bytom 105 : 72 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
16.01.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS AGH Kraków 123 : 71 KKS Ragor Tarnowskie Góry
16.01.2021 20:00 | AGH, Kraków
AZS PWSTE Jarosław 92 : 71 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
17.01.2021 16:30 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
17 kolejka
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 83 : 89 KK UR Bozza Kraków
23.01.2021 17:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MKKS Rybnik 67 : 69 AZS PWSTE Jarosław
23.01.2021 17:30 | ZSE-U, Rybnik
AZS Częstochowa 92 : 76 KŚ AZS Politechnika Śląska
23.01.2021 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 72 : 63 Daas BH Bielsko-Biała
23.01.2021 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MKS II Dąbrowa Górnicza 73 : 80 KKS Ragor Tarnowskie Góry
24.01.2021 14:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
GTK Sordrew Gliwice 72 : 112 AZS AGH Kraków
24.01.2021 16:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
18 kolejka
KŚ AZS Politechnika Śląska 88 : 115 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
30.01.2021 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 84 : 97 BS Polonia Bytom
30.01.2021 17:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
KK UR Bozza Kraków 77 : 51 MKKS Rybnik
30.01.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
AZS AGH Kraków 115 : 60 AZS Częstochowa
30.01.2021 18:00 | AGH, Kraków
AZS PWSTE Jarosław 71 : 80 KKS Ragor Tarnowskie Góry
30.01.2021 19:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
MKS II Dąbrowa Górnicza 72 : 90 GTK Sordrew Gliwice
03.02.2021 19:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
19 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 97 : 70 AZS Częstochowa
06.02.2021 14:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 89 : 82 Daas BH Bielsko-Biała
06.02.2021 17:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
MKKS Rybnik 59 : 88 BS Polonia Bytom
06.02.2021 17:30 | ZSE-U, Rybnik
AZS AGH Kraków 127 : 81 KŚ AZS Politechnika Śląska
06.02.2021 18:00 | AGH, Kraków
GTK Sordrew Gliwice 86 : 80 AZS PWSTE Jarosław
07.02.2021 13:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
KKS Ragor Tarnowskie Góry 94 : 74 KK UR Bozza Kraków
07.02.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
20 kolejka
AZS PWSTE Jarosław 84 : 70 AZS Częstochowa
13.02.2021 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 96 : 79 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
13.02.2021 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
Daas BH Bielsko-Biała 85 : 74 MKKS Rybnik
13.02.2021 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
BS Polonia Bytom 68 : 66 KKS Ragor Tarnowskie Góry
13.02.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
KK UR Bozza Kraków 99 : 80 GTK Sordrew Gliwice
17.02.2021 17:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 53 : 87 AZS AGH Kraków
17.02.2021 19:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
21 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 91 : 72 KŚ AZS Politechnika Śląska
20.02.2021 14:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
MKKS Rybnik 51 : 92 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
20.02.2021 17:30 | ZSE-U, Rybnik
AZS Częstochowa 71 : 85 KK UR Bozza Kraków
20.02.2021 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
BS Polonia Bytom 126 : 58 GTK Sordrew Gliwice
20.02.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS AGH Kraków 111 : 86 AZS PWSTE Jarosław
20.02.2021 19:30 | AGH, Kraków
KKS Ragor Tarnowskie Góry 82 : 64 Daas BH Bielsko-Biała
21.02.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
22 kolejka
KŚ AZS Politechnika Śląska 81 : 92 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
27.02.2021 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 89 : 77 KKS Ragor Tarnowskie Góry
27.02.2021 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
BS Polonia Bytom 101 : 58 AZS Częstochowa
27.02.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
KK UR Bozza Kraków 62 : 105 AZS AGH Kraków
27.02.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
Daas BH Bielsko-Biała 92 : 66 GTK Sordrew Gliwice
03.03.2021 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS PWSTE Jarosław 91 : 64 MKS II Dąbrowa Górnicza
03.03.2021 19:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
23 kolejka
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 53 : 70 MKKS Rybnik
06.03.2021 15:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
BS Polonia Bytom 78 : 88 AZS AGH Kraków
06.03.2021 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS Częstochowa 72 : 87 Daas BH Bielsko-Biała
06.03.2021 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
GTK Sordrew Gliwice 62 : 85 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
07.03.2021 12:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
AZS PWSTE Jarosław 90 : 68 KŚ AZS Politechnika Śląska
07.03.2021 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
MKS II Dąbrowa Górnicza 78 : 68 KK UR Bozza Kraków
07.03.2021 19:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
24 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 77 : 88 BS Polonia Bytom
13.03.2021 13:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 55 : 85 KKS Ragor Tarnowskie Góry
13.03.2021 14:00 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
KŚ AZS Politechnika Śląska 107 : 74 MKKS Rybnik
13.03.2021 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
KK UR Bozza Kraków 69 : 76 AZS PWSTE Jarosław
13.03.2021 17:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
AZS Częstochowa 99 : 95 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
13.03.2021 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
Daas BH Bielsko-Biała 78 : 92 AZS AGH Kraków
13.03.2021 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
25 kolejka
GTK Sordrew Gliwice 94 : 65 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
20.03.2021 13:00 | Centrum Kulturalno-Sportowe Łabędź, Gliwice
KK UR Bozza Kraków 92 : 78 KŚ AZS Politechnika Śląska
20.03.2021 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 67 : 72 Daas BH Bielsko-Biała
20.03.2021 18:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AZS PWSTE Jarosław 91 : 76 BS Polonia Bytom
21.03.2021 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
AZS AGH Kraków 104 : 84 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
21.03.2021 18:00 | AGH, Kraków
KKS Ragor Tarnowskie Góry 90 : 59 MKKS Rybnik
21.03.2021 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
26 kolejka
BS Polonia Bytom 75 : 61 KK UR Bozza Kraków
26.03.2021 18:30 | Hala Na Skarpie, Bytom
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 74 : 60 AZS Częstochowa
27.03.2021 15:30 | Hala 100-1ecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych, Kraków
KŚ AZS Politechnika Śląska 79 : 81 KKS Ragor Tarnowskie Góry
28.03.2021 18:00 | Hala OSiR, Gliwice
MKKS Rybnik 70 : 81 GTK Sordrew Gliwice
28.03.2021 18:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 85 : 81 MKS II Dąbrowa Górnicza
28.03.2021 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
Daas BH Bielsko-Biała 97 : 69 AZS PWSTE Jarosław
28.03.2021 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
1 kolejka
Enea Basket Junior Poznań 50 : 110 Rycerze Rydzyna
26.09.2020 15:15 | Hala Posir A, Poznań
BC Swiss Krono Żary 97 : 67 KS Kosz Pleszew
26.09.2020 18:30 | Hala SP nr 5, Żary
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 86 : 82 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
27.09.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
KS Sudety Jelenia Góra 99 : 68 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
27.09.2020 18:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
BC Obra Kościan 62 : 73 Exact Systems Śląsk Wrocław
21.10.2020 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
Röben Gimbasket Wrocław 84 : 94 MKS Sokół Międzychód
04.11.2020 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
2 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 84 : 77 Röben Gimbasket Wrocław
03.10.2020 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
IgnerHome AZS Basket Nysa 93 : 66 BC Obra Kościan
03.10.2020 17:00 | HALA NYSA, Nysa
Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 66 : 89 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
03.10.2020 17:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski
Rycerze Rydzyna 102 : 67 KS Sudety Jelenia Góra
03.10.2020 17:30 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
KS Kosz Pleszew 76 : 54 Enea Basket Junior Poznań
03.10.2020 20:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Exact Systems Śląsk Wrocław 53 : 79 BC Swiss Krono Żary
04.10.2020 18:00 | Kosynierka, Wrocław
3 kolejka
MKS Sokół Międzychód 107 : 82 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
10.10.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
BC Swiss Krono Żary 101 : 91 IgnerHome AZS Basket Nysa
10.10.2020 18:00 | Hala SP nr 5, Żary
KS Sudety Jelenia Góra 75 : 92 KS Kosz Pleszew
10.10.2020 18:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
Röben Gimbasket Wrocław 92 : 58 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
10.10.2020 19:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 60 : 71 Rycerze Rydzyna
11.10.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Enea Basket Junior Poznań 91 : 84 Exact Systems Śląsk Wrocław
16.12.2020 13:00 | Hala Posir A, Poznań
4 kolejka
IgnerHome AZS Basket Nysa 79 : 81 Enea Basket Junior Poznań
15.10.2020 19:30 | HALA NYSA, Nysa
Exact Systems Śląsk Wrocław 64 : 77 KS Sudety Jelenia Góra
16.10.2020 19:00 | Kosynierka, Wrocław
Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 74 : 107 MKS Sokół Międzychód
17.10.2020 17:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
KS Kosz Pleszew 100 : 87 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
17.10.2020 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
BC Obra Kościan 92 : 100 BC Swiss Krono Żary
17.10.2020 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
Rycerze Rydzyna 82 : 54 Röben Gimbasket Wrocław
17.10.2020 18:00 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
5 kolejka
KS Sudety Jelenia Góra 101 : 86 IgnerHome AZS Basket Nysa
24.10.2020 15:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
Enea Basket Junior Poznań 67 : 96 BC Obra Kościan
24.10.2020 15:15 | Hala Posir A, Poznań
KS Kosz Pleszew 93 : 59 Röben Gimbasket Wrocław
24.10.2020 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 115 : 66 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
25.10.2020 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 84 : 67 Exact Systems Śląsk Wrocław
25.10.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
MKS Sokół Międzychód 73 : 80 Rycerze Rydzyna
25.10.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
6 kolejka
Exact Systems Śląsk Wrocław 59 : 57 Röben Gimbasket Wrocław
31.10.2020 15:00 | Kosynierka, Wrocław
IgnerHome AZS Basket Nysa 77 : 81 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
31.10.2020 17:00 | HALA NYSA, Nysa
BC Obra Kościan 71 : 96 KS Sudety Jelenia Góra
31.10.2020 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
KS Kosz Pleszew 104 : 114 MKS Sokół Międzychód
31.10.2020 18:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Rycerze Rydzyna 99 : 85 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
18.11.2020 19:00 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
BC Swiss Krono Żary 84 : 69 Enea Basket Junior Poznań
02.12.2020 19:00 | Hala SP nr 5, Żary
7 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 82 : 80 KS Kosz Pleszew
07.11.2020 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 92 : 105 BC Obra Kościan
07.11.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
MKS Sokół Międzychód 80 : 72 Exact Systems Śląsk Wrocław
07.11.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
KS Sudety Jelenia Góra 61 : 89 BC Swiss Krono Żary
07.11.2020 18:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
Röben Gimbasket Wrocław 86 : 66 IgnerHome AZS Basket Nysa
07.11.2020 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 78 : 79 Rycerze Rydzyna
08.11.2020 17:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
8 kolejka
Enea Basket Junior Poznań 72 : 82 KS Sudety Jelenia Góra
14.11.2020 15:15 | Hala Posir A, Poznań
Exact Systems Śląsk Wrocław 71 : 79 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
14.11.2020 16:00 | Kosynierka, Wrocław
BC Obra Kościan 81 : 76 Röben Gimbasket Wrocław
14.11.2020 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
KS Kosz Pleszew 99 : 106 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
15.11.2020 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
IgnerHome AZS Basket Nysa 71 : 64 MKS Sokół Międzychód
15.11.2020 17:00 | HALA NYSA, Nysa
BC Swiss Krono Żary 89 : 80 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
13.01.2021 19:00 | Hala SP nr 5, Żary
9 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 86 : 80 IgnerHome AZS Basket Nysa
21.11.2020 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód 89 : 86 BC Obra Kościan
21.11.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Rycerze Rydzyna 83 : 87 KS Kosz Pleszew
21.11.2020 18:00 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
Röben Gimbasket Wrocław 57 : 83 BC Swiss Krono Żary
21.11.2020 19:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 75 : 62 Enea Basket Junior Poznań
22.11.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 77 : 94 Exact Systems Śląsk Wrocław
22.11.2020 17:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski
10 kolejka
Exact Systems Śląsk Wrocław 52 : 73 Rycerze Rydzyna
28.11.2020 13:00 | Kosynierka, Wrocław
Enea Basket Junior Poznań 71 : 69 Röben Gimbasket Wrocław
28.11.2020 15:15 | Hala Posir A, Poznań
BC Swiss Krono Żary 76 : 90 MKS Sokół Międzychód
28.11.2020 15:30 | Hala SP nr 5, Żary
KS Sudety Jelenia Góra 85 : 70 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
28.11.2020 18:30 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
BC Obra Kościan 81 : 84 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
29.11.2020 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
IgnerHome AZS Basket Nysa 91 : 52 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
01.12.2020 19:30 | HALA NYSA, Nysa
11 kolejka
MKS Sokół Międzychód 86 : 58 Enea Basket Junior Poznań
05.12.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 80 : 87 BC Obra Kościan
05.12.2020 17:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski
Rycerze Rydzyna 79 : 95 IgnerHome AZS Basket Nysa
05.12.2020 18:00 | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna, Rydzyna
Röben Gimbasket Wrocław 72 : 79 KS Sudety Jelenia Góra
05.12.2020 19:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 88 : 84 BC Swiss Krono Żary
06.12.2020 14:30 | OSiR, Tarnowo Podgórne
KS Kosz Pleszew 91 : 68 Exact Systems Śląsk Wrocław
06.12.2020 17:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
12 kolejka
Enea Basket Junior Poznań 61 : 95 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
12.12.2020 15:15 | Hala Posir A, Poznań
IgnerHome AZS Basket Nysa 52 : 64 KS Kosz Pleszew
12.12.2020 17:00 | HALA NYSA, Nysa
BC Swiss Krono Żary 120 : 72 Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
12.12.2020 17:00 | Hala SP nr 5, Żary
KS Sudety Jelenia Góra 80 : 105 MKS Sokół Międzychód
12.12.2020 18:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
Röben Gimbasket Wrocław 68 : 70 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
12.12.2020 19:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
BC Obra Kościan 72 : 78 Rycerze Rydzyna
13.12.2020 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
13 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 83 : 55 KS Sudety Jelenia Góra
19.12.2020 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
KS Kosz Pleszew 103 : 76 BC Obra Kościan
19.12.2020 16:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Exact Systems Śląsk Wrocław 68 : 70 IgnerHome AZS Basket Nysa
19.12.2020 16:00 | Kosynierka, Wrocław
MKS Sokół Międzychód 97 : 86 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
19.12.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 106 : 58 Enea Basket Junior Poznań
19.12.2020 17:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski
Rycerze Rydzyna 100 :