Obraz

terminarz

1 kolejka
Biofarm Basket II Poznań 80 : 74 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
05.10.2019 13:00 | CityZen, Poznań
Arka AMW II Gdynia 110 : 71 AZS UMK Toruń
05.10.2019 16:00 | ACS AMW, Gdynia
SMS PZKosz Władysławowo 61 : 89 Decka Pelplin
05.10.2019 16:30 | COS OPO, Władysławowo
MKS Sokół Międzychód 57 : 88 Trefl II Sopot
05.10.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
KSK Noteć Inowrocław 70 : 43 Politechnika Gdańska
05.10.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Sklep Polski MKK Gniezno 77 : 74 MKKS Żak Koszalin
06.10.2019 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
2 kolejka
Decka Pelplin 68 : 57 Politechnika Gdańska
28.09.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Trefl II Sopot 97 : 87 Sklep Polski MKK Gniezno
11.10.2019 16:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
SMS PZKosz Władysławowo 78 : 73 Biofarm Basket II Poznań
11.10.2019 18:00 | COS OPO, Władysławowo
MKKS Żak Koszalin 60 : 83 KSK Noteć Inowrocław
12.10.2019 17:00 | Hala Gwardii, Koszalin
AZS UMK Toruń 78 : 85 MKS Sokół Międzychód
12.10.2019 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 55 : 89 Arka AMW II Gdynia
13.10.2019 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
3 kolejka
Arka AMW II Gdynia 83 : 64 SMS PZKosz Władysławowo
19.10.2019 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 74 : 86 MKS Sokół Międzychód
19.10.2019 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Biofarm Basket II Poznań 69 : 75 Decka Pelplin
19.10.2019 13:30 | CityZen, Poznań
Sklep Polski MKK Gniezno 79 : 76 AZS UMK Toruń
20.10.2019 13:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
KSK Noteć Inowrocław 100 : 77 Trefl II Sopot
20.10.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Politechnika Gdańska 94 : 67 MKKS Żak Koszalin
20.10.2019 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
4 kolejka
MKS Sokół Międzychód 98 : 72 SMS PZKosz Władysławowo
22.10.2019 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Biofarm Basket II Poznań 66 : 77 Arka AMW II Gdynia
26.10.2019 13:30 | CityZen, Poznań
Decka Pelplin 84 : 71 MKKS Żak Koszalin
26.10.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
AZS UMK Toruń 50 : 79 KSK Noteć Inowrocław
26.10.2019 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 71 : 100 Sklep Polski MKK Gniezno
27.10.2019 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Trefl II Sopot 85 : 97 Politechnika Gdańska
27.10.2019 14:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
5 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 69 : 85 Sklep Polski MKK Gniezno
12.10.2019 16:00 | COS OPO, Władysławowo
Politechnika Gdańska 93 : 75 AZS UMK Toruń
02.11.2019 16:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
MKS Sokół Międzychód 93 : 67 Biofarm Basket II Poznań
02.11.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
KSK Noteć Inowrocław 121 : 65 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
02.11.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
MKKS Żak Koszalin 100 : 82 Trefl II Sopot
03.11.2019 17:00 | Hala Gwardii, Koszalin
Arka AMW II Gdynia 81 : 83 Decka Pelplin
06.11.2019 17:00 | ACS AMW, Gdynia
6 kolejka
AZS UMK Toruń 94 : 64 MKKS Żak Koszalin
09.11.2019 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Biofarm Basket II Poznań 69 : 88 Sklep Polski MKK Gniezno
09.11.2019 13:30 | CityZen, Poznań
Decka Pelplin 68 : 82 Trefl II Sopot
09.11.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 80 : 93 Politechnika Gdańska
10.11.2019 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Arka AMW II Gdynia 93 : 86 MKS Sokół Międzychód
10.11.2019 13:00 | ACS AMW, Gdynia
SMS PZKosz Władysławowo 74 : 78 KSK Noteć Inowrocław
10.11.2019 16:30 | COS OPO, Władysławowo
7 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno 64 : 91 Arka AMW II Gdynia
16.11.2019 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
MKS Sokół Międzychód 73 : 78 Decka Pelplin
16.11.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Politechnika Gdańska 109 : 81 SMS PZKosz Władysławowo
16.11.2019 17:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
MKKS Żak Koszalin 96 : 70 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
16.11.2019 17:00 | Hala Gwardii, Koszalin
Biofarm Basket II Poznań 67 : 115 KSK Noteć Inowrocław
17.11.2019 14:00 | CityZen, Poznań
Trefl II Sopot 73 : 71 AZS UMK Toruń
17.11.2019 15:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
8 kolejka
Arka AMW II Gdynia 90 : 84 KSK Noteć Inowrocław
23.11.2019 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Biofarm Basket II Poznań 62 : 71 Politechnika Gdańska
23.11.2019 13:30 | CityZen, Poznań
SMS PZKosz Władysławowo 92 : 82 MKKS Żak Koszalin
23.11.2019 16:30 | COS OPO, Władysławowo
Decka Pelplin 91 : 92 AZS UMK Toruń
23.11.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
MKS Sokół Międzychód 91 : 78 Sklep Polski MKK Gniezno
23.11.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 75 : 82 Trefl II Sopot
24.11.2019 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
9 kolejka
Decka Pelplin 80 : 69 Sklep Polski MKK Gniezno
29.11.2019 19:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
MKKS Żak Koszalin 80 : 77 Biofarm Basket II Poznań
30.11.2019 17:00 | Hala Gwardii, Koszalin
Politechnika Gdańska 87 : 66 Arka AMW II Gdynia
30.11.2019 19:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Trefl II Sopot 75 : 71 SMS PZKosz Władysławowo
01.12.2019 14:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
AZS UMK Toruń 99 : 81 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
01.12.2019 17:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
KSK Noteć Inowrocław 90 : 86 MKS Sokół Międzychód
01.12.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
10 kolejka
Arka AMW II Gdynia 78 : 62 MKKS Żak Koszalin
07.12.2019 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Biofarm Basket II Poznań 49 : 84 Trefl II Sopot
07.12.2019 13:30 | CityZen, Poznań
SMS PZKosz Władysławowo 65 : 76 AZS UMK Toruń
07.12.2019 16:30 | COS OPO, Władysławowo
Decka Pelplin 76 : 45 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
07.12.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
MKS Sokół Międzychód 96 : 79 Politechnika Gdańska
07.12.2019 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Sklep Polski MKK Gniezno 97 : 70 KSK Noteć Inowrocław
08.12.2019 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
11 kolejka
AZS UMK Toruń 83 : 71 Biofarm Basket II Poznań
14.12.2019 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
MKKS Żak Koszalin 70 : 78 MKS Sokół Międzychód
14.12.2019 17:00 | Hala Gwardii, Koszalin
KSK Noteć Inowrocław 80 : 69 Decka Pelplin
14.12.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 59 : 75 SMS PZKosz Władysławowo
15.12.2019 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Trefl II Sopot 84 : 64 Arka AMW II Gdynia
15.12.2019 14:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Politechnika Gdańska 107 : 100 Sklep Polski MKK Gniezno
01.02.2020 14:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
12 kolejka
Decka Pelplin 81 : 59 SMS PZKosz Władysławowo
19.12.2019 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
AZS UMK Toruń 77 : 91 Arka AMW II Gdynia
21.12.2019 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Politechnika Gdańska 91 : 70 KSK Noteć Inowrocław
21.12.2019 16:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
MKKS Żak Koszalin 93 : 81 Sklep Polski MKK Gniezno
21.12.2019 17:00 | Hala Gwardii, Koszalin
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 103 : 108 Biofarm Basket II Poznań
22.12.2019 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Trefl II Sopot 87 : 82 MKS Sokół Międzychód
22.12.2019 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
13 kolejka
MKS Sokół Międzychód 106 : 87 AZS UMK Toruń
11.01.2020 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Arka AMW II Gdynia 102 : 70 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
11.01.2020 16:00 | ACS AMW, Gdynia
KSK Noteć Inowrocław 83 : 48 MKKS Żak Koszalin
11.01.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Politechnika Gdańska 82 : 103 Decka Pelplin
12.01.2020 19:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Sklep Polski MKK Gniezno 81 : 69 Trefl II Sopot
13.01.2020 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Biofarm Basket II Poznań 84 : 85 SMS PZKosz Władysławowo
15.01.2020 17:30 | Hala Posir A, Poznań
14 kolejka
AZS UMK Toruń 80 : 78 Sklep Polski MKK Gniezno
18.01.2020 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
MKKS Żak Koszalin 88 : 72 Politechnika Gdańska
18.01.2020 13:00 | Hala Gwardii, Koszalin
SMS PZKosz Władysławowo 61 : 64 Arka AMW II Gdynia
18.01.2020 16:30 | COS OPO, Władysławowo
Decka Pelplin 121 : 54 Biofarm Basket II Poznań
18.01.2020 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
MKS Sokół Międzychód 106 : 61 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
18.01.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Trefl II Sopot 78 : 89 KSK Noteć Inowrocław
19.01.2020 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
15 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 80 : 94 MKS Sokół Międzychód
21.12.2019 16:30 | COS OPO, Władysławowo
Sklep Polski MKK Gniezno 94 : 74 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
25.01.2020 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Arka AMW II Gdynia 95 : 62 Biofarm Basket II Poznań
25.01.2020 17:00 | ACS AMW, Gdynia
KSK Noteć Inowrocław 76 : 78 AZS UMK Toruń
25.01.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Politechnika Gdańska 73 : 65 Trefl II Sopot
26.01.2020 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
MKKS Żak Koszalin 66 : 80 Decka Pelplin
29.01.2020 17:30 | Hala Gwardii, Koszalin
16 kolejka
Biofarm Basket II Poznań 75 : 90 MKS Sokół Międzychód
01.02.2020 13:30 | CityZen, Poznań
AZS UMK Toruń 76 : 63 Politechnika Gdańska
03.02.2020 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Trefl II Sopot 84 : 78 MKKS Żak Koszalin
05.02.2020 17:15 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Decka Pelplin 73 : 79 Arka AMW II Gdynia
05.02.2020 18:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
Sklep Polski MKK Gniezno 97 : 77 SMS PZKosz Władysławowo
05.02.2020 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 52 : 112 KSK Noteć Inowrocław
18.02.2020 18:30 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
17 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno 75 : 48 Biofarm Basket II Poznań
08.02.2020 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
MKS Sokół Międzychód 69 : 94 Arka AMW II Gdynia
08.02.2020 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
KSK Noteć Inowrocław 90 : 58 SMS PZKosz Władysławowo
08.02.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Politechnika Gdańska 87 : 74 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
09.02.2020 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Trefl II Sopot 74 : 80 Decka Pelplin
09.02.2020 20:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
MKKS Żak Koszalin 106 : 99 AZS UMK Toruń
12.02.2020 17:30 | Hala Gwardii, Koszalin
18 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 54 : 81 Politechnika Gdańska
08.01.2020 18:00 | COS OPO, Władysławowo
Decka Pelplin 79 : 75 MKS Sokół Międzychód
15.02.2020 17:00 | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Pelplin
KSK Noteć Inowrocław 74 : 58 Biofarm Basket II Poznań
15.02.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 76 : 98 MKKS Żak Koszalin
19.02.2020 18:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
AZS UMK Toruń 98 : 93 Trefl II Sopot
19.02.2020 18:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Arka AMW II Gdynia 90 : 86 Sklep Polski MKK Gniezno
19.02.2020 19:00 | ACS AMW, Gdynia
19 kolejka
MKKS Żak Koszalin 106 : 73 SMS PZKosz Władysławowo
22.02.2020 13:00 | Hala Gwardii, Koszalin
AZS UMK Toruń 79 : 96 Decka Pelplin
22.02.2020 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Politechnika Gdańska 80 : 63 Biofarm Basket II Poznań
22.02.2020 16:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Sklep Polski MKK Gniezno 89 : 78 MKS Sokół Międzychód
22.02.2020 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
KSK Noteć Inowrocław 66 : 70 Arka AMW II Gdynia
22.02.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Trefl II Sopot 84 : 74 Enea UTP Astoria Bydgoszcz
23.02.2020 16:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
20 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 89 : 82 Trefl II Sopot
21.01.2020 18:00 | COS OPO, Władysławowo
Arka AMW II Gdynia 87 : 82 Politechnika Gdańska
29.02.2020 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Biofarm Basket II Poznań 69 : 81 MKKS Żak Koszalin
29.02.2020 13:00 | CityZen, Poznań
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 74 : 75 AZS UMK Toruń
29.02.2020 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
Sklep Polski MKK Gniezno 71 : 91 Decka Pelplin
29.02.2020 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Gniezno
MKS Sokół Międzychód 73 : 90 KSK Noteć Inowrocław
29.02.2020 16:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
21 kolejka
Politechnika Gdańska 96 : 72 MKS Sokół Międzychód
04.03.2020 20:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Enea UTP Astoria Bydgoszcz 74 : 123 Decka Pelplin
07.03.2020 13:00 | Zespół Szkół nr 7, Bydgoszcz
KSK Noteć Inowrocław 85 : 70 Sklep Polski MKK Gniezno
07.03.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
MKKS Żak Koszalin 76 : 103 Arka AMW II Gdynia
11.03.2020 17:30 | Hala Gwardii, Koszalin
1 kolejka
AZS UJK Kielce 94 : 88 KK AZS UW Warszawa
28.09.2019 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Dziki Warszawa 83 : 64 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
28.09.2019 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
Żubry Białystok 68 : 88 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
28.09.2019 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
ZKS Stal Stalowa Wola 81 : 95 PKK 99 Pabianice
28.09.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 78 : 88 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
28.09.2019 18:00 | Hala SP 127, Warszawa
Sokół Ostrów Mazowiecka 56 : 87 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
29.09.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
2 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 104 : 83 AZS UJK Kielce
05.10.2019 13:00 | Centrum Sportu UŁ, Łódź
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 95 : 53 PKK 99 Pabianice
05.10.2019 17:00 | MOSiR Globus, Lublin
ZKS Stal Stalowa Wola 73 : 96 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
05.10.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka 84 : 88 Żubry Białystok
05.10.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MKS Ochota Warszawa 54 : 87 Dziki Warszawa
05.10.2019 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KK AZS UW Warszawa 69 : 78 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
06.10.2019 18:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
3 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 67 : 95 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
12.10.2019 17:00 | Hala SP 127, Warszawa
AZS UJK Kielce 105 : 84 MKS Ochota Warszawa
12.10.2019 17:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Sokół Ostrów Mazowiecka 77 : 66 KK AZS UW Warszawa
12.10.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 110 : 62 ZKS Stal Stalowa Wola
12.10.2019 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
PKK 99 Pabianice 73 : 95 Żubry Białystok
13.10.2019 15:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 82 : 66 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
13.10.2019 19:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
4 kolejka
KK AZS UW Warszawa 84 : 56 PKK 99 Pabianice
19.10.2019 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 82 : 84 Sokół Ostrów Mazowiecka
19.10.2019 15:00 | Centrum Sportu UŁ, Łódź
Dziki Warszawa 90 : 67 AZS UJK Kielce
19.10.2019 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 71 : 107 Żubry Białystok
19.10.2019 17:00 | Hala SP 127, Warszawa
MKS Ochota Warszawa 70 : 101 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
19.10.2019 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 110 : 108 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
20.10.2019 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
5 kolejka
PKK 99 Pabianice 72 : 104 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
23.10.2019 18:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
ZKS Stal Stalowa Wola 62 : 92 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
23.10.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka 75 : 65 MKS Ochota Warszawa
23.10.2019 19:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 90 : 97 Żubry Białystok
23.10.2019 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 74 : 72 Dziki Warszawa
23.10.2019 20:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 72 : 80 KK AZS UW Warszawa
24.10.2019 18:45 | Hala SP 127, Warszawa
6 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 80 : 73 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
26.10.2019 16:00 | Centrum Sportu UŁ, Łódź
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 98 : 86 KK AZS UW Warszawa
26.10.2019 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
ZKS Stal Stalowa Wola 83 : 94 Żubry Białystok
26.10.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka 82 : 108 Dziki Warszawa
30.10.2019 19:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
AZS UJK Kielce 83 : 97 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
30.10.2019 19:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
MKS Ochota Warszawa 76 : 54 PKK 99 Pabianice
30.10.2019 19:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
7 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 105 : 97 MKS Ochota Warszawa
02.11.2019 17:00 | Hala SP 127, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 81 : 98 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
02.11.2019 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Sokół Ostrów Mazowiecka 93 : 103 AZS UJK Kielce
02.11.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
ZKS Stal Stalowa Wola 63 : 76 KK AZS UW Warszawa
02.11.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
PKK 99 Pabianice 70 : 122 Dziki Warszawa
03.11.2019 12:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 98 : 63 Żubry Białystok
03.11.2019 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
8 kolejka
KK AZS UW Warszawa 106 : 108 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
09.11.2019 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Dziki Warszawa 66 : 56 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
09.11.2019 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 79 : 65 ZKS Stal Stalowa Wola
09.11.2019 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
MKS Ochota Warszawa 80 : 96 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
09.11.2019 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 89 : 78 Sokół Ostrów Mazowiecka
10.11.2019 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
AZS UJK Kielce 99 : 65 PKK 99 Pabianice
10.11.2019 18:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
9 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 90 : 96 AZS UJK Kielce
16.11.2019 17:00 | Hala SP 127, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 80 : 94 Dziki Warszawa
16.11.2019 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Żubry Białystok 97 : 90 KK AZS UW Warszawa
16.11.2019 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
ZKS Stal Stalowa Wola 70 : 85 MKS Ochota Warszawa
16.11.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 66 : 80 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
17.11.2019 13:00 | Zatoka Sportu, Łódź
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 100 : 84 PKK 99 Pabianice
17.11.2019 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
10 kolejka
PKK 99 Pabianice 109 : 100 Sokół Ostrów Mazowiecka
23.11.2019 13:00 | Hala Powiatowa, Pabianice
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 82 : 72 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
23.11.2019 14:30 | Hala Sportowa ZSB, Radom
AZS UJK Kielce 82 : 92 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
23.11.2019 15:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 79 : 82 Żubry Białystok
23.11.2019 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
MKS Ochota Warszawa 78 : 79 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
23.11.2019 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Dziki Warszawa 98 : 52 ZKS Stal Stalowa Wola
23.11.2019 19:30 | OSiR Śródmieście, Warszawa
11 kolejka
KK AZS UW Warszawa 89 : 99 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
30.11.2019 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Żubry Białystok 84 : 67 MKS Ochota Warszawa
30.11.2019 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
ZKS Stal Stalowa Wola 59 : 102 AZS UJK Kielce
30.11.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 67 : 74 Dziki Warszawa
30.11.2019 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 90 : 73 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
01.12.2019 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 81 : 88 Sokół Ostrów Mazowiecka
11.12.2019 19:00 | Hala SP 127, Warszawa
12 kolejka
AZS UJK Kielce 71 : 88 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
07.12.2019 12:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Sokół Ostrów Mazowiecka 58 : 84 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
07.12.2019 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MKS Ochota Warszawa 76 : 91 KK AZS UW Warszawa
07.12.2019 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 101 : 54 ZKS Stal Stalowa Wola
07.12.2019 19:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
Dziki Warszawa 108 : 68 Żubry Białystok
07.12.2019 20:30 | OSiR Śródmieście, Warszawa
PKK 99 Pabianice 91 : 92 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
08.12.2019 16:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
13 kolejka
KK AZS UW Warszawa 78 : 117 Dziki Warszawa
14.12.2019 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 85 : 100 MKS Ochota Warszawa
14.12.2019 16:30 | Zatoka Sportu, Łódź
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 114 : 88 PKK 99 Pabianice
14.12.2019 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
ZKS Stal Stalowa Wola 74 : 89 Sokół Ostrów Mazowiecka
14.12.2019 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 92 : 78 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
15.12.2019 19:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
Żubry Białystok 84 : 87 AZS UJK Kielce
08.02.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
14 kolejka
KK AZS UW Warszawa 81 : 88 AZS UJK Kielce
21.12.2019 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 76 : 70 Sokół Ostrów Mazowiecka
21.12.2019 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
PKK 99 Pabianice 88 : 78 ZKS Stal Stalowa Wola
21.12.2019 15:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 96 : 55 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
21.12.2019 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 74 : 79 Żubry Białystok
22.12.2019 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 78 : 96 Dziki Warszawa
22.12.2019 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
15 kolejka
Żubry Białystok 97 : 94 Sokół Ostrów Mazowiecka
27.11.2019 19:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 87 : 73 ZKS Stal Stalowa Wola
04.01.2020 12:00 | Hala SP 127, Warszawa
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 95 : 80 KK AZS UW Warszawa
04.01.2020 12:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
AZS UJK Kielce 95 : 90 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
04.01.2020 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Dziki Warszawa 120 : 71 MKS Ochota Warszawa
04.01.2020 18:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
PKK 99 Pabianice 69 : 87 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
05.01.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
16 kolejka
KK AZS UW Warszawa 93 : 86 Sokół Ostrów Mazowiecka
11.01.2020 12:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 106 : 56 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
11.01.2020 15:00 | MOSiR Globus, Lublin
ZKS Stal Stalowa Wola 57 : 80 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
11.01.2020 16:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
Żubry Białystok 112 : 83 PKK 99 Pabianice
11.01.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
MKS Ochota Warszawa 97 : 79 AZS UJK Kielce
11.01.2020 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 80 : 100 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
12.01.2020 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
17 kolejka
AZS UJK Kielce 80 : 100 Dziki Warszawa
18.01.2020 15:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 102 : 77 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
18.01.2020 16:00 | MOSiR Globus, Lublin
Żubry Białystok 98 : 63 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
18.01.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Sokół Ostrów Mazowiecka 84 : 81 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
18.01.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 84 : 59 MKS Ochota Warszawa
19.01.2020 14:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
PKK 99 Pabianice 96 : 89 KK AZS UW Warszawa
19.01.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
18 kolejka
MKS Ochota Warszawa 86 : 73 Sokół Ostrów Mazowiecka
22.01.2020 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Żubry Białystok 84 : 71 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
22.01.2020 18:30 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Dziki Warszawa 94 : 91 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
22.01.2020 19:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
KK AZS UW Warszawa 84 : 68 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
22.01.2020 19:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 76 : 63 PKK 99 Pabianice
22.01.2020 20:00 | Zatoka Sportu, Łódź
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 111 : 65 ZKS Stal Stalowa Wola
22.01.2020 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
19 kolejka
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 96 : 82 AZS UJK Kielce
25.01.2020 12:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
KK AZS UW Warszawa 72 : 88 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
25.01.2020 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 60 : 84 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
25.01.2020 14:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Żubry Białystok 97 : 76 ZKS Stal Stalowa Wola
25.01.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
Dziki Warszawa 97 : 84 Sokół Ostrów Mazowiecka
25.01.2020 18:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
PKK 99 Pabianice 85 : 81 MKS Ochota Warszawa
26.01.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
20 kolejka
Dziki Warszawa 114 : 75 PKK 99 Pabianice
01.02.2020 18:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
KK AZS UW Warszawa 80 : 69 ZKS Stal Stalowa Wola
02.02.2020 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Żubry Białystok 86 : 79 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
02.02.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
AZS UJK Kielce 98 : 91 Sokół Ostrów Mazowiecka
02.02.2020 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
MKS Ochota Warszawa 84 : 87 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
05.02.2020 19:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 74 : 82 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
05.02.2020 19:30 | Zatoka Sportu, Łódź
21 kolejka
Akademia Koszykówki Legii Warszawa 79 : 121 Dziki Warszawa
08.02.2020 17:00 | Hala SP 127, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 102 : 86 MKS Ochota Warszawa
08.02.2020 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
PKK 99 Pabianice 80 : 99 AZS UJK Kielce
09.02.2020 15:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
ZKS Stal Stalowa Wola 63 : 74 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
09.02.2020 16:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 91 : 60 KK AZS UW Warszawa
09.02.2020 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Sokół Ostrów Mazowiecka 69 : 76 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
09.02.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
22 kolejka
Dziki Warszawa 110 : 72 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
15.02.2020 18:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
MKS Ochota Warszawa 111 : 86 ZKS Stal Stalowa Wola
15.02.2020 18:30 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 96 : 77 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
16.02.2020 19:30 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
AZS UJK Kielce 92 : 81 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
19.02.2020 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
PKK 99 Pabianice 78 : 89 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
26.02.2020 20:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice
23 kolejka
ZKS Stal Stalowa Wola 62 : 106 Dziki Warszawa
22.02.2020 13:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
Żubry Białystok 90 : 106 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
22.02.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 98 : 81 AZS UJK Kielce
22.02.2020 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Sokół Ostrów Mazowiecka 79 : 65 PKK 99 Pabianice
23.02.2020 15:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 101 : 54 MKS Ochota Warszawa
23.02.2020 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
24 kolejka
AZS UJK Kielce 103 : 82 ZKS Stal Stalowa Wola
29.02.2020 12:45 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
HydroTruck Sky Tattoo II Radom 79 : 91 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
29.02.2020 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 86 : 58 KK AZS UW Warszawa
29.02.2020 17:00 | Zatoka Sportu, Łódź
Sokół Ostrów Mazowiecka 94 : 91 Akademia Koszykówki Legii Warszawa
29.02.2020 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Dziki Warszawa 85 : 102 U!NB AZS UMCS Start II Lublin
01.03.2020 16:00 | OSiR Śródmieście, Warszawa
MKS Ochota Warszawa 52 : 88 Żubry Białystok
11.03.2020 19:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
25 kolejka
KK AZS UW Warszawa 86 : 95 MKS Ochota Warszawa
07.03.2020 13:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa
Żubry Białystok 89 : 103 Dziki Warszawa
07.03.2020 17:00 | Hala sportowa Uniwersytetu w Białymstoku, Białystok
U!NB AZS UMCS Start II Lublin 100 : 65 AZS UJK Kielce
07.03.2020 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 97 : 90 Sokół Ostrów Mazowiecka
07.03.2020 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
ZKS Stal Stalowa Wola 70 : 90 HydroTruck Sky Tattoo II Radom
11.03.2020 18:00 | Hala MOSiR, Stalowa Wola
1 kolejka
MUKS 1811 Unia Tarnów 51 : 78 MCKiS Jaworzno
28.09.2019 16:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
AZS Częstochowa 84 : 82 MKKS Rybnik
28.09.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
Basket Hills Bielsko-Biała 74 : 93 MKS II Dąbrowa Górnicza
28.09.2019 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
KK UR Bozza Kraków 87 : 77 BS Polonia Bytom
28.09.2019 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
TS Wisła Platinium Kraków 66 : 61 AZS PWSTE Jarosław
28.09.2019 19:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AZS AGH Oknoplast Kraków 92 : 85 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
28.09.2019 20:00 | AGH, Kraków
2 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 81 : 92 TS Wisła Platinium Kraków
05.10.2019 16:00 | MOSiR, Ruda Śląska
MCKiS Jaworzno 77 : 61 KK UR Bozza Kraków
05.10.2019 17:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
MKKS Rybnik 47 : 97 AZS AGH Oknoplast Kraków
05.10.2019 17:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 98 : 71 Basket Hills Bielsko-Biała
05.10.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MKS II Dąbrowa Górnicza 101 : 60 MUKS 1811 Unia Tarnów
06.10.2019 17:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AZS PWSTE Jarosław 65 : 74 AZS Częstochowa
06.10.2019 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
3 kolejka
AZS Częstochowa 89 : 76 KS Pogoń Ruda Śląska
12.10.2019 17:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
MUKS 1811 Unia Tarnów 71 : 105 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
12.10.2019 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
AZS AGH Oknoplast Kraków 107 : 64 AZS PWSTE Jarosław
12.10.2019 18:00 | AGH, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 91 : 79 MKKS Rybnik
12.10.2019 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
KK UR Bozza Kraków 88 : 67 MKS II Dąbrowa Górnicza
12.10.2019 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
BS Polonia Bytom 60 : 84 MCKiS Jaworzno
12.10.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
4 kolejka
MKKS Rybnik 88 : 54 MUKS 1811 Unia Tarnów
19.10.2019 17:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 118 : 70 KK UR Bozza Kraków
19.10.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS Częstochowa 79 : 90 TS Wisła Platinium Kraków
19.10.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
KS Pogoń Ruda Śląska 67 : 98 AZS AGH Oknoplast Kraków
19.10.2019 18:15 | MOSiR, Ruda Śląska
MKS II Dąbrowa Górnicza 88 : 70 BS Polonia Bytom
20.10.2019 17:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AZS PWSTE Jarosław 73 : 63 Basket Hills Bielsko-Biała
20.10.2019 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
5 kolejka
AZS AGH Oknoplast Kraków 66 : 79 TS Wisła Platinium Kraków
23.10.2019 17:45 | AGH, Kraków
BS Polonia Bytom 80 : 90 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
23.10.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
Basket Hills Bielsko-Biała 66 : 79 KS Pogoń Ruda Śląska
23.10.2019 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MUKS 1811 Unia Tarnów 64 : 87 AZS PWSTE Jarosław
23.10.2019 19:30 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
KK UR Bozza Kraków 90 : 62 MKKS Rybnik
23.10.2019 19:30 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
MCKiS Jaworzno 75 : 93 MKS II Dąbrowa Górnicza
23.10.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
6 kolejka
TS Wisła Platinium Kraków 104 : 67 Basket Hills Bielsko-Biała
25.10.2019 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
MKKS Rybnik 100 : 76 BS Polonia Bytom
26.10.2019 17:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS Częstochowa 84 : 106 AZS AGH Oknoplast Kraków
26.10.2019 17:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 83 : 70 MCKiS Jaworzno
26.10.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KS Pogoń Ruda Śląska 103 : 56 MUKS 1811 Unia Tarnów
26.10.2019 18:15 | MOSiR, Ruda Śląska
AZS PWSTE Jarosław 71 : 88 KK UR Bozza Kraków
27.10.2019 15:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
7 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 103 : 93 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
02.11.2019 13:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
MCKiS Jaworzno 67 : 56 MKKS Rybnik
02.11.2019 17:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
AZS Częstochowa 91 : 74 Basket Hills Bielsko-Biała
02.11.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
BS Polonia Bytom 82 : 71 AZS PWSTE Jarosław
02.11.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
KK UR Bozza Kraków 81 : 88 KS Pogoń Ruda Śląska
03.11.2019 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
TS Wisła Platinium Kraków 105 : 55 MUKS 1811 Unia Tarnów
04.11.2019 20:30 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
8 kolejka
TS Wisła Platinium Kraków 83 : 50 KK UR Bozza Kraków
08.11.2019 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
MKKS Rybnik 75 : 83 MKS II Dąbrowa Górnicza
09.11.2019 17:00 | ZSE-U, Rybnik
KS Pogoń Ruda Śląska 107 : 64 BS Polonia Bytom
09.11.2019 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
AZS Częstochowa 112 : 61 MUKS 1811 Unia Tarnów
09.11.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
AZS PWSTE Jarosław 78 : 62 MCKiS Jaworzno
09.11.2019 20:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
AZS AGH Oknoplast Kraków 94 : 63 Basket Hills Bielsko-Biała
11.11.2019 17:00 | AGH, Kraków
9 kolejka
BS Polonia Bytom 75 : 79 TS Wisła Platinium Kraków
16.11.2019 16:30 | Hala Na Skarpie, Bytom
MKS II Dąbrowa Górnicza 106 : 87 AZS PWSTE Jarosław
16.11.2019 17:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa 80 : 91 KK UR Bozza Kraków
16.11.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 86 : 50 MKKS Rybnik
16.11.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MCKiS Jaworzno 77 : 79 KS Pogoń Ruda Śląska
16.11.2019 19:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
AZS AGH Oknoplast Kraków 128 : 64 MUKS 1811 Unia Tarnów
17.11.2019 19:30 | AGH, Kraków
10 kolejka
AZS PWSTE Jarosław 66 : 88 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
22.11.2019 20:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
KS Pogoń Ruda Śląska 91 : 98 MKS II Dąbrowa Górnicza
23.11.2019 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
TS Wisła Platinium Kraków 68 : 74 MCKiS Jaworzno
23.11.2019 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AZS Częstochowa 92 : 105 BS Polonia Bytom
23.11.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
AZS AGH Oknoplast Kraków 92 : 65 KK UR Bozza Kraków
23.11.2019 18:00 | AGH, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 87 : 84 MUKS 1811 Unia Tarnów
23.11.2019 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
11 kolejka
MCKiS Jaworzno 64 : 50 AZS Częstochowa
30.11.2019 17:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 97 : 94 KS Pogoń Ruda Śląska
30.11.2019 17:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MKKS Rybnik 52 : 70 AZS PWSTE Jarosław
30.11.2019 17:00 | ZSE-U, Rybnik
KK UR Bozza Kraków 57 : 70 Basket Hills Bielsko-Biała
30.11.2019 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
BS Polonia Bytom 77 : 107 AZS AGH Oknoplast Kraków
30.11.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MKS II Dąbrowa Górnicza 68 : 106 TS Wisła Platinium Kraków
01.12.2019 17:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
12 kolejka
TS Wisła Platinium Kraków 91 : 87 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
07.12.2019 15:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AZS AGH Oknoplast Kraków 90 : 62 MCKiS Jaworzno
07.12.2019 15:30 | AGH, Kraków
KS Pogoń Ruda Śląska 93 : 83 MKKS Rybnik
07.12.2019 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
MUKS 1811 Unia Tarnów 80 : 90 KK UR Bozza Kraków
07.12.2019 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
AZS Częstochowa 97 : 60 MKS II Dąbrowa Górnicza
07.12.2019 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
Basket Hills Bielsko-Biała 75 : 58 BS Polonia Bytom
07.12.2019 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
13 kolejka
BS Polonia Bytom 81 : 54 MUKS 1811 Unia Tarnów
13.12.2019 19:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MCKiS Jaworzno 80 : 64 Basket Hills Bielsko-Biała
14.12.2019 17:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
MKS II Dąbrowa Górnicza 97 : 104 AZS AGH Oknoplast Kraków
14.12.2019 17:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
MKKS Rybnik 68 : 101 TS Wisła Platinium Kraków
14.12.2019 17:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 92 : 64 AZS Częstochowa
14.12.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS PWSTE Jarosław 77 : 91 KS Pogoń Ruda Śląska
15.12.2019 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
14 kolejka
BS Polonia Bytom 104 : 75 KK UR Bozza Kraków
20.12.2019 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS PWSTE Jarosław 68 : 94 TS Wisła Platinium Kraków
21.12.2019 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
MKKS Rybnik 90 : 80 AZS Częstochowa
21.12.2019 17:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 93 : 100 AZS AGH Oknoplast Kraków
21.12.2019 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MCKiS Jaworzno 103 : 61 MUKS 1811 Unia Tarnów
21.12.2019 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
MKS II Dąbrowa Górnicza 82 : 76 Basket Hills Bielsko-Biała
22.12.2019 17:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
15 kolejka
KK UR Bozza Kraków 61 : 76 MCKiS Jaworzno
04.01.2020 15:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
AZS AGH Oknoplast Kraków 97 : 71 MKKS Rybnik
04.01.2020 15:30 | AGH, Kraków
MUKS 1811 Unia Tarnów 70 : 90 MKS II Dąbrowa Górnicza
04.01.2020 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
Basket Hills Bielsko-Biała 104 : 96 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
04.01.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS Częstochowa 79 : 81 AZS PWSTE Jarosław
04.01.2020 18:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
TS Wisła Platinium Kraków 79 : 49 KS Pogoń Ruda Śląska
04.01.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
16 kolejka
MKKS Rybnik 69 : 79 Basket Hills Bielsko-Biała
10.01.2020 19:00 | ZSE-U, Rybnik
KS Pogoń Ruda Śląska 97 : 84 AZS Częstochowa
11.01.2020 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 123 : 68 MUKS 1811 Unia Tarnów
11.01.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MKS II Dąbrowa Górnicza 112 : 68 KK UR Bozza Kraków
11.01.2020 19:30 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
AZS PWSTE Jarosław 63 : 98 AZS AGH Oknoplast Kraków
11.01.2020 20:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
MCKiS Jaworzno 81 : 71 BS Polonia Bytom
11.01.2020 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
17 kolejka
BS Polonia Bytom 94 : 98 MKS II Dąbrowa Górnicza
18.01.2020 13:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
KK UR Bozza Kraków 86 : 106 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
18.01.2020 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 79 : 81 AZS PWSTE Jarosław
18.01.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AGH Oknoplast Kraków 110 : 82 KS Pogoń Ruda Śląska
18.01.2020 18:00 | AGH, Kraków
TS Wisła Platinium Kraków 84 : 70 AZS Częstochowa
18.01.2020 18:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
MUKS 1811 Unia Tarnów 65 : 86 MKKS Rybnik
19.01.2020 15:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
18 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 101 : 69 Basket Hills Bielsko-Biała
22.01.2020 18:00 | MOSiR, Ruda Śląska
MKKS Rybnik 101 : 79 KK UR Bozza Kraków
22.01.2020 18:00 | ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 90 : 78 BS Polonia Bytom
22.01.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS PWSTE Jarosław 89 : 65 MUKS 1811 Unia Tarnów
22.01.2020 19:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
TS Wisła Platinium Kraków 84 : 65 AZS AGH Oknoplast Kraków
22.01.2020 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 69 : 62 MCKiS Jaworzno
18.02.2020 19:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
19 kolejka
MUKS 1811 Unia Tarnów 64 : 87 KS Pogoń Ruda Śląska
25.01.2020 15:30 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
BS Polonia Bytom 83 : 67 MKKS Rybnik
25.01.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
KK UR Bozza Kraków 64 : 90 AZS PWSTE Jarosław
25.01.2020 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 68 : 79 TS Wisła Platinium Kraków
25.01.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AGH Oknoplast Kraków 95 : 61 AZS Częstochowa
25.01.2020 19:00 | AGH, Kraków
MCKiS Jaworzno 79 : 108 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
25.01.2020 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
20 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 107 : 93 KK UR Bozza Kraków
01.02.2020 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
Basket Hills Bielsko-Biała 94 : 80 AZS Częstochowa
01.02.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS PWSTE Jarosław 78 : 76 BS Polonia Bytom
02.02.2020 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 110 : 77 MKS II Dąbrowa Górnicza
05.02.2020 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MKKS Rybnik 36 : 67 MCKiS Jaworzno
05.02.2020 18:30 | ZSE-U, Rybnik
MUKS 1811 Unia Tarnów 68 : 116 TS Wisła Platinium Kraków
12.02.2020 20:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
21 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 76 : 84 MKKS Rybnik
08.02.2020 13:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
MUKS 1811 Unia Tarnów 71 : 90 AZS Częstochowa
08.02.2020 17:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
BS Polonia Bytom 103 : 94 KS Pogoń Ruda Śląska
08.02.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
KK UR Bozza Kraków 63 : 103 TS Wisła Platinium Kraków
08.02.2020 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
Basket Hills Bielsko-Biała 76 : 94 AZS AGH Oknoplast Kraków
08.02.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MCKiS Jaworzno 64 : 72 AZS PWSTE Jarosław
08.02.2020 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
22 kolejka
TS Wisła Platinium Kraków 102 : 81 BS Polonia Bytom
14.02.2020 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
KS Pogoń Ruda Śląska 86 : 62 MCKiS Jaworzno
15.02.2020 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
KK UR Bozza Kraków 79 : 83 AZS Częstochowa
15.02.2020 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
AZS PWSTE Jarosław 87 : 73 MKS II Dąbrowa Górnicza
16.02.2020 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
MKKS Rybnik 64 : 85 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
18.02.2020 18:00 | ZSE-U, Rybnik
MUKS 1811 Unia Tarnów 53 : 140 AZS AGH Oknoplast Kraków
19.02.2020 20:00 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
23 kolejka
MUKS 1811 Unia Tarnów 70 : 81 Basket Hills Bielsko-Biała
22.02.2020 17:30 | Hala sportowa imienia Shihana Wiesława Gwizda, Tarnów
BS Polonia Bytom 96 : 80 AZS Częstochowa
22.02.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
KK UR Bozza Kraków 54 : 95 AZS AGH Oknoplast Kraków
22.02.2020 18:00 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
MCKiS Jaworzno 72 : 78 TS Wisła Platinium Kraków
22.02.2020 20:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
MKS II Dąbrowa Górnicza 101 : 97 KS Pogoń Ruda Śląska
23.02.2020 19:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
24 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 97 : 123 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
29.02.2020 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
Basket Hills Bielsko-Biała 88 : 87 KK UR Bozza Kraków
29.02.2020 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AGH Oknoplast Kraków 98 : 85 BS Polonia Bytom
29.02.2020 18:00 | AGH, Kraków
AZS Częstochowa 84 : 77 MCKiS Jaworzno
29.02.2020 19:00 | MOSiR Polonia, Częstochowa
TS Wisła Platinium Kraków 99 : 58 MKS II Dąbrowa Górnicza
29.02.2020 20:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków
AZS PWSTE Jarosław 80 : 85 MKKS Rybnik
01.03.2020 17:00 | MOSiR im. Burmistrza Adlofa Dietziusa, Jarosław
25 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 81 : 97 AZS Częstochowa
07.03.2020 14:00 | HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
MKKS Rybnik 62 : 63 KS Pogoń Ruda Śląska
07.03.2020 17:00 | ZSE-U, Rybnik
BS Polonia Bytom 75 : 84 Basket Hills Bielsko-Biała
07.03.2020 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MCKiS Jaworzno 75 : 77 AZS AGH Oknoplast Kraków
07.03.2020 19:00 | Hala Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno
KK UR Bozza Kraków 95 : 62 MUKS 1811 Unia Tarnów
08.03.2020 18:30 | Studium WF Uniwersytetu Rolniczego, Kraków
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 95 : 90 TS Wisła Platinium Kraków
11.03.2020 18:30 | Nowa Hala AWF, Katowice
1 kolejka
Röben Gimbasket Wrocław 46 : 60 AZS Basket Nysa
28.09.2019 17:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 98 : 95 Ogniwo Piratesports Szczecin
28.09.2019 17:30 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
KS Sudety Jelenia Góra 106 : 92 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
28.09.2019 18:30 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
BC Swiss Krono Żary 82 : 77 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
29.09.2019 17:00 | Hala SP nr 5, Żary
KKS Tarnowskie Góry 55 : 96 Exact Systems Śląsk II Wrocław
29.09.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
KS Hes BasketBall Wrocław 66 : 69 KS Kosz Pleszew
29.09.2019 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
2 kolejka
BC Swiss Krono Żary 92 : 77 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski
05.10.2019 15:00 | Hala SP nr 5, Żary
Röben Gimbasket Wrocław 52 : 78 Ogniwo Piratesports Szczecin
05.10.2019 19:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
KS Kosz Pleszew 95 : 97 BC Obra Kościan
05.10.2019 19:00 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Exact Systems Śląsk II Wrocław 81 : 69 KS Hes BasketBall Wrocław
06.10.2019 16:00 | Kosynierka, Wrocław
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 78 : 84 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
06.10.2019 17:00 | Hala OSIR w Baranowie, Przeźmierowo
AZS Basket Nysa 76 : 67 KKS Tarnowskie Góry
06.10.2019 17:00 | HALA NYSA, Nysa
3 kolejka
KS Sudety Jelenia Góra 85 : 79 KS Kosz Pleszew
12.10.2019 18:30 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
BC Obra Kościan 75 : 76 Exact Systems Śląsk II Wrocław
13.10.2019 16:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
KS Hes BasketBall Wrocław 81 : 68 AZS Basket Nysa
13.10.2019 17:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 83 : 94 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
13.10.2019 17:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
KKS Tarnowskie Góry 77 : 53 Röben Gimbasket Wrocław
13.10.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
Ogniwo Piratesports Szczecin 104 : 96 BC Swiss Krono Żary
13.10.2019 18:30 | SDS, Szczecin
4 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 81 : 62 Ogniwo Piratesports Szczecin
19.10.2019 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Röben Gimbasket Wrocław 69 : 82 BC Swiss Krono Żary
19.10.2019 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 96 : 86 KS Kosz Pleszew
19.10.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
KKS Tarnowskie Góry 67 : 82 KS Hes BasketBall Wrocław
19.10.2019 20:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
Exact Systems Śląsk II Wrocław 74 : 69 KS Sudety Jelenia Góra
20.10.2019 16:00 | Kosynierka, Wrocław
AZS Basket Nysa 62 : 67 BC Obra Kościan
20.10.2019 17:00 | HALA NYSA, Nysa
5 kolejka
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 81 : 82 KS Kosz Pleszew
23.10.2019 18:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
KS Sudety Jelenia Góra 91 : 68 AZS Basket Nysa
23.10.2019 19:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
BC Swiss Krono Żary 81 : 69 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
23.10.2019 19:00 | Hala SP nr 5, Żary
BC Obra Kościan 106 : 90 KKS Tarnowskie Góry
23.10.2019 19:30 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
KS Hes BasketBall Wrocław 73 : 72 Röben Gimbasket Wrocław
23.10.2019 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 61 : 79 Exact Systems Śląsk II Wrocław
23.10.2019 20:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
6 kolejka
AZS Basket Nysa 73 : 55 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
26.10.2019 17:00 | HALA NYSA, Nysa
KS Kosz Pleszew 92 : 78 Ogniwo Piratesports Szczecin
26.10.2019 17:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Röben Gimbasket Wrocław 83 : 70 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
26.10.2019 19:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Exact Systems Śląsk II Wrocław 93 : 46 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski
27.10.2019 16:00 | Kosynierka, Wrocław
KKS Tarnowskie Góry 69 : 90 KS Sudety Jelenia Góra
27.10.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
KS Hes BasketBall Wrocław 67 : 80 BC Obra Kościan
27.10.2019 19:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
7 kolejka
BC Obra Kościan 80 : 78 Röben Gimbasket Wrocław
02.11.2019 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
BC Swiss Krono Żary 92 : 66 KS Kosz Pleszew
02.11.2019 17:00 | Hala SP nr 5, Żary
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 91 : 85 KKS Tarnowskie Góry
02.11.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
KS Sudety Jelenia Góra 77 : 59 KS Hes BasketBall Wrocław
02.11.2019 18:30 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 76 : 81 AZS Basket Nysa
03.11.2019 17:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
Ogniwo Piratesports Szczecin 91 : 88 Exact Systems Śląsk II Wrocław
03.11.2019 17:30 | SDS, Szczecin
8 kolejka
KS Hes BasketBall Wrocław 61 : 87 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
09.11.2019 13:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
BC Obra Kościan 80 : 89 KS Sudety Jelenia Góra
09.11.2019 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
KS Kosz Pleszew 88 : 97 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
09.11.2019 18:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Exact Systems Śląsk II Wrocław 80 : 62 BC Swiss Krono Żary
10.11.2019 16:00 | Kosynierka, Wrocław
Ogniwo Piratesports Szczecin 84 : 98 AZS Basket Nysa
10.11.2019 16:00 | SDS, Szczecin
KKS Tarnowskie Góry 92 : 67 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski
10.11.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
9 kolejka
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 84 : 89 KS Hes BasketBall Wrocław
15.11.2019 20:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
KS Sudety Jelenia Góra 77 : 64 Röben Gimbasket Wrocław
16.11.2019 18:30 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 83 : 86 Exact Systems Śląsk II Wrocław
17.11.2019 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
BC Swiss Krono Żary 79 : 57 AZS Basket Nysa
17.11.2019 17:00 | Hala SP nr 5, Żary
Ogniwo Piratesports Szczecin 103 : 100 KKS Tarnowskie Góry
17.11.2019 18:30 | SDS, Szczecin
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 93 : 84 BC Obra Kościan
17.11.2019 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
10 kolejka
KS Hes BasketBall Wrocław 66 : 62 Ogniwo Piratesports Szczecin
23.11.2019 13:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
AZS Basket Nysa 65 : 73 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
23.11.2019 17:00 | HALA NYSA, Nysa
Röben Gimbasket Wrocław 62 : 66 KS Kosz Pleszew
23.11.2019 19:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
KKS Tarnowskie Góry 70 : 78 BC Swiss Krono Żary
24.11.2019 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
KS Sudety Jelenia Góra 95 : 64 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
24.11.2019 18:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 75 : 81 BC Obra Kościan
24.11.2019 18:30 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
11 kolejka
BC Swiss Krono Żary 94 : 68 KS Hes BasketBall Wrocław
29.11.2019 20:00 | Hala SP nr 5, Żary
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 95 : 97 KS Sudety Jelenia Góra
01.12.2019 17:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
BC Obra Kościan 104 : 84 Ogniwo Piratesports Szczecin
01.12.2019 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
KKS Tarnowskie Góry 82 : 61 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
01.12.2019 17:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
KS Kosz Pleszew 77 : 86 Exact Systems Śląsk II Wrocław
01.12.2019 19:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Röben Gimbasket Wrocław 64 : 75 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
11.12.2019 20:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
12 kolejka
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 105 : 90 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski
07.12.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
KS Hes BasketBall Wrocław 68 : 82 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
07.12.2019 19:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
BC Obra Kościan 73 : 99 BC Swiss Krono Żary
07.12.2019 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
AZS Basket Nysa 95 : 80 KS Kosz Pleszew
08.12.2019 17:00 | HALA NYSA, Nysa
Röben Gimbasket Wrocław 41 : 94 Exact Systems Śląsk II Wrocław
08.12.2019 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
KS Sudety Jelenia Góra 95 : 83 Ogniwo Piratesports Szczecin
08.12.2019 18:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
13 kolejka
Ogniwo Piratesports Szczecin 69 : 85 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
14.12.2019 16:00 | SDS, Szczecin
BC Swiss Krono Żary 80 : 67 KS Sudety Jelenia Góra
14.12.2019 16:00 | Hala SP nr 5, Żary
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 91 : 104 BC Obra Kościan
14.12.2019 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
KS Kosz Pleszew 92 : 82 KKS Tarnowskie Góry
14.12.2019 17:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 86 : 75 Röben Gimbasket Wrocław
14.12.2019 18:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
Exact Systems Śląsk II Wrocław 83 : 57 AZS Basket Nysa
15.12.2019 17:00 | Kosynierka, Wrocław
14 kolejka
KS Kosz Pleszew 91 : 66 KS Hes BasketBall Wrocław
21.12.2019 15:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 80 : 86 KS Sudety Jelenia Góra
21.12.2019 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
AZS Basket Nysa 87 : 70 Röben Gimbasket Wrocław
21.12.2019 17:00 | HALA NYSA, Nysa
Exact Systems Śląsk II Wrocław 79 : 65 KKS Tarnowskie Góry
22.12.2019 15:00 | Kosynierka, Wrocław
Ogniwo Piratesports Szczecin 101 : 106 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski
22.12.2019 16:00 | SDS, Szczecin
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 95 : 88 BC Swiss Krono Żary
22.12.2019 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
15 kolejka
Ogniwo Piratesports Szczecin 84 : 72 Röben Gimbasket Wrocław
04.01.2020 16:00 | SDS, Szczecin
BC Obra Kościan 76 : 93 KS Kosz Pleszew
04.01.2020 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 82 : 94 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
04.01.2020 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
KKS Tarnowskie Góry 77 : 82 AZS Basket Nysa
04.01.2020 18:00 | Hala Sportowa, Tarnowskie Góry
BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski 71 : 76 BC Swiss Krono Żary
05.01.2020 18:00 | Hala SP nr 11, Ostrów Wielkopolski
KS Hes BasketBall Wrocław 75 : 82 Exact Systems Śląsk II Wrocław
05.01.2020 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
16 kolejka
AZS Basket Nysa 75 : 88 KS Hes BasketBall Wrocław
11.01.2020 14:00 | HALA NYSA, Nysa
Röben Gimbasket Wrocław 99 : 92 KKS Tarnowskie Góry
11.01.2020 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
KS Kosz Pleszew 94 : 70 KS Sudety Jelenia Góra
11.01.2020 18:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
Exact Systems Śląsk II Wrocław 85 : 69 BC Obra Kościan
12.01.2020 16:00 | Kosynierka, Wrocław
BC Swiss Krono Żary 92 : 89 Ogniwo Piratesports Szczecin
15.01.2020 19:30 | Hala SP nr 5, Żary
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 103 : 76 BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski
05.03.2020 19:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
17 kolejka
Ogniwo Piratesports Szczecin 91 : 98 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
18.01.2020 16:00 | SDS, Szczecin
BC Obra Kościan 97 : 77 AZS Basket Nysa
18.01.2020 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
KS Kosz Pleszew 81 : 69 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
18.01.2020 17:30 | Hala Sportowa przy Zespole Szkół Publicznych nr 1, Pleszew
KS Hes BasketBall Wrocław 86 : 82 KKS Tarnowskie Góry
18.01.2020 18:00 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
BC Swiss Krono Żary 86 : 65 Röben Gimbasket Wrocław
19.01.2020 16:00 | Hala SP nr 5, Żary
KS Sudety Jelenia Góra 85 : 70 Exact Systems Śląsk II Wrocław
19.01.2020 18:00 | Hala sportowa im M. Koczwary, Jelenia Góra
18 kolejka
Exact Systems Śląsk II Wrocław 62 : 70 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
22.01.2020 17:00 | Kosynierka, Wrocław
Röben Gimbasket Wrocław