GTK Gliwice najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 19 mężczyzn. W finale podopieczni Andrzeja Bartosza pokonali Exact Systems Śląsk Wrocław. Brąz dla Asseco Arka U19 Gdynia, która w meczu o trzecie miejsce zwyciężyli WKK Wrocław. MVP turnieju finałowego został Aleksander Wiśniewski z GTK Gliwice.
4
Maciej Garwol
AZS_Basket_Nysa
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 35 | 362 | 571:55 | 94 / 126 | 46 / 148 | 140 / 274 | 36 / 48 | 30 | 35 | 65 | 58 | 89 | 52 | 46 | 38 | 4 | 4 | 335 | 337 |
2021/2022 | IgnerHome Basket Nysa | 30 | 372 | 786:40 | 82 / 150 | 49 / 143 | 131 / 293 | 61 / 91 | 32 | 48 | 80 | 73 | 78 | 72 | 44 | 48 | 1 | 10 | 338 | 134 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 71 | 167:23 | 12 / 23 | 12 / 49 | 24 / 72 | 11 / 16 | 4 | 8 | 12 | 7 | 23 | 10 | 7 | 16 | 2 | 2 | 48 | 86 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 14 | 135 | 306:50 | 17 / 39 | 29 / 72 | 46 / 111 | 14 / 18 | 15 | 18 | 33 | 11 | 32 | 18 | 22 | 10 | 1 | 2 | 99 | -26 |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 12 | 33 | 60:17 | 5 / 7 | 4 / 11 | 9 / 18 | 11 / 13 | 1 | 5 | 6 | 4 | 16 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 30 | 11 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | 2 | 38 | 73:02 | 9 / 17 | 5 / 18 | 14 / 35 | 5 / 6 | 3 | 4 | 7 | 2 | 7 | 11 | 9 | 3 | 1 | 2 | 20 | -51 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 10 | 8 | 22:39 | 0 / 0 | 2 / 8 | 2 / 8 | 2 / 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 12 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Opolskie | 4 | 30 | 95:34 | 11 / 35 | 2 / 33 | 13 / 68 | 2 / 4 | 6 | 23 | 29 | 7 | 12 | 9 | 35 | 14 | 13 | 5 | 1 | -125 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 35 | 10.3 | 16:20 | 74.6 | 31.1 | 51.1 | 75.0 | 0.90 | 1.00 | 1.90 | 1.7 | 2.50 | 1.50 | 1.3 | 1.10 | 0.10 | 0.10 | 9.6 | 9.6 |
2021/2022 | IgnerHome Basket Nysa | 30 | 12.4 | 26:13 | 54.7 | 34.3 | 44.7 | 67.0 | 1.10 | 1.60 | 2.70 | 2.4 | 2.60 | 2.40 | 1.5 | 1.60 | 0.00 | 0.30 | 11.3 | 4.5 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 7.1 | 16:44 | 52.2 | 24.5 | 33.3 | 68.8 | 0.40 | 0.80 | 1.20 | 0.7 | 2.30 | 1.00 | 0.7 | 1.60 | 0.20 | 0.20 | 4.8 | 8.6 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 14 | 9.6 | 21:55 | 43.6 | 40.3 | 41.4 | 77.8 | 1.10 | 1.30 | 2.40 | 0.8 | 2.30 | 1.30 | 1.6 | 0.70 | 0.10 | 0.10 | 7.1 | -1.9 |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 12 | 2.8 | 05:01 | 71.4 | 36.4 | 50.0 | 84.6 | 0.10 | 0.40 | 0.50 | 0.3 | 1.30 | 0.80 | 0.3 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 2.5 | 0.9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | 2 | 19.0 | 36:31 | 52.9 | 27.8 | 40.0 | 83.3 | 1.50 | 2.00 | 3.50 | 1.0 | 3.50 | 5.50 | 4.5 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 10.0 | -25.5 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 10 | 0.8 | 02:15 | 0.0 | 25.0 | 25.0 | 66.7 | 0.10 | 0.20 | 0.30 | 0.0 | 0.00 | 0.10 | 0.1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.3 | 1.2 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Opolskie | 4 | 7.5 | 23:53 | 31.4 | 6.1 | 19.1 | 50.0 | 1.50 | 5.80 | 7.30 | 1.8 | 3.00 | 2.30 | 8.8 | 3.50 | 3.30 | 1.30 | 0.3 | -31.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS Basket Nysa (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2019 | KS Kosz Pleszew (w) | 89 : 94 W | 3 | 02:07 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |||||
02.03.2019 | Intermarche II Zielona Góra (w) | 76 : 82 W | 4 | 08:50 | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | |||||
24.02.2019 | RKKS Rawia Rawag Rawicz (d) | 87 : 74 W | 3 | 00:15 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | |||||
02.02.2019 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 94 : 70 P | 0 | 03:57 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -13 | |||||
27.01.2019 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) | 65 : 63 P | 3 | 07:29 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | -3 | |||||
12.01.2019 | BC Obra Kościan (w) | 93 : 77 P | 2 | 07:49 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | |||||
22.12.2018 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 79 : 95 P | 0 | 01:24 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||
16.12.2018 | KS Kosz Pleszew (d) | 71 : 66 W | 0 | 01:14 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||||
08.12.2018 | PGE Turów Zgorzelec (w) | 58 : 102 W | 16 | 20:23 | 2/2 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 3/6 | 50.0 | 9/11 | 81.8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 16 | 16 | |||||
27.10.2018 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) | 95 : 73 W | 2 | 03:54 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 | |||||
21.10.2018 | Exact Systems Śląsk II Wrocław (w) | 85 : 68 P | 0 | 02:05 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||||
30.09.2018 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 87 : 72 P | 0 | 00:50 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 20:23 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | celny rzut za 2 | 2 | 02.03.2019 | 2LM | Intermarche II Zielona Góra | 76 : 82 | wykonywany rzut za 2 | 2 | 02.03.2019 | 2LM | Intermarche II Zielona Góra | 76 : 82 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 02.03.2019 | 2LM | Intermarche II Zielona Góra | 76 : 82 | celny rzut za 3 | 1 | 17.03.2019 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 89 : 94 | wykonywany rzut za 3 | 4 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 17.03.2019 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 89 : 94 | celny rzut z gry | 3 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | wykonywany rzut za gry | 6 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | skuteczność z gry | 100.0000 | 17.03.2019 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 89 : 94 | celny rzut wolny | 9 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | wykonywany rzut wolny | 11 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 27.10.2018 | 2LM | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 95 : 73 | punkty | 16 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | zbiórki w ataku | 1 | 12.01.2019 | 2LM | BC Obra Kościan | 93 : 77 | zbiórki w obronie | 3 | 27.01.2019 | 2LM | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 65 : 63 | zbiórki | 3 | 27.01.2019 | 2LM | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 65 : 63 | asysty | 2 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | faule | 5 | 12.01.2019 | 2LM | BC Obra Kościan | 93 : 77 | faule wymuszone | 8 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | straty | 1 | 17.03.2019 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 89 : 94 | przechwyty | 1 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | bloki | 0 | 17.03.2019 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 89 : 94 | bloki otrzymane | 0 | 17.03.2019 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 89 : 94 | asysty/straty | 1.0000 | 02.03.2019 | 2LM | Intermarche II Zielona Góra | 76 : 82 | przechwyty/straty | 0.0000 | 17.03.2019 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 89 : 94 | eval | 16 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 | +/- | 16 | 08.12.2018 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 58 : 102 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | MKS Smyk Prudnik | 3 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | MKS Smyk Prudnik | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Pogoń Prudnik | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | IgnerHome Basket Nysa | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk I Wrocław | Juniorzy starsi |
2020/2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | TBS Śląsk II Wrocław | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | MKS Smyk Prudnik | U20M |
2019/2020 | Pogoń Prudnik | 1 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | MKS Smyk Prudnik | U18M |
2018/2019 | AZS Basket Nysa | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik | U18M |
2016/2017 | MKS Otmuchów | U-16 M |
2016/2017 | MKS Smyk Prudnik | U16M |
2016/2017 | MKS Otmuchów | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Opolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |