Śląskie Chybie gościło w dniach 27 - 29 listopada sześć drużyn rywalizujących w turnieju o rozstawienie w dywizji A Ogolnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców. Pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej zajęli koszykarze Śląskiego, którzy dzięki najkorzystniejszemu bilansowi w układzie trójkowym znaleźli się przed Mazowieckim oraz Wielkopolskim. MVP turnieju został wybrany Artur Wiśniewski ze Śląskiego.
7
Karol Wiśniewski
RKKS Rawia Rawag Rawicz
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | WrapMania.eu KK Oleśnica | 30 | 63 | 346:55 | 29 / 66 | 0 / 3 | 29 / 69 | 5 / 10 | 40 | 68 | 108 | 25 | 50 | 5 | 22 | 16 | 2 | 2 | 147 | -6 |
2022/2023 | Team-Plast KK Oleśnica | 30 | 148 | 597:48 | 72 / 152 | 0 / 3 | 72 / 155 | 4 / 25 | 86 | 84 | 170 | 42 | 80 | 32 | 36 | 22 | 5 | 5 | 247 | -29 |
2021/2022 | Team-Plast KK Oleśnica | 16 | 24 | 240:58 | 11 / 29 | 0 / 0 | 11 / 29 | 2 / 10 | 26 | 29 | 55 | 16 | 39 | 8 | 15 | 10 | 7 | 3 | 71 | -116 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Team-Plast KK Oleśnica | 3 | 20 | 52:08 | 10 / 14 | 0 / 1 | 10 / 15 | 0 / 2 | 9 | 8 | 17 | 5 | 7 | 4 | 5 | 2 | 0 | 2 | 32 | 31 |
2015/2016 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 4 | 14 | 56:39 | 7 / 13 | 0 / 2 | 7 / 15 | 0 / 0 | 10 | 7 | 17 | 3 | 10 | 0 | 3 | 4 | 0 | 2 | 27 | 42 |
2014/2015 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 2 | 0 | 06:30 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | KS Hes BasketBall Wrocław | 9 | 25 | 142:28 | 11 / 26 | 0 / 3 | 11 / 29 | 3 / 5 | 10 | 17 | 27 | 3 | 14 | 6 | 11 | 3 | 0 | 1 | 27 | -79 |
2018/2019 | RKKS Rawia Rawag Rawicz | 24 | 156 | 496:05 | 72 / 145 | 0 / 2 | 72 / 147 | 12 / 26 | 60 | 84 | 144 | 23 | 66 | 36 | 31 | 14 | 7 | 10 | 224 | -23 |
2017/2018 | SMK Lubin | 13 | 45 | 335:21 | 20 / 50 | 0 / 4 | 20 / 54 | 5 / 16 | 34 | 51 | 85 | 22 | 33 | 16 | 19 | 8 | 5 | 4 | 101 | -279 |
O awans do 2 Ligi Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź | 2 | 0 | 06:50 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | SKS Start Łódź | 3 | 21 | 73:40 | 8 / 22 | 0 / 1 | 8 / 23 | 5 / 12 | 9 | 16 | 25 | 3 | 9 | 9 | 10 | 3 | 2 | 0 | 22 | -22 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | WrapMania.eu KK Oleśnica | 30 | 2.1 | 11:33 | 43.9 | 0.0 | 42.0 | 50.0 | 1.30 | 2.30 | 3.60 | 0.8 | 1.70 | 0.20 | 0.7 | 0.50 | 0.10 | 0.10 | 4.9 | -0.2 |
2022/2023 | Team-Plast KK Oleśnica | 30 | 4.9 | 19:55 | 47.4 | 0.0 | 46.5 | 16.0 | 2.90 | 2.80 | 5.70 | 1.4 | 2.70 | 1.10 | 1.2 | 0.70 | 0.20 | 0.20 | 8.2 | -1.0 |
2021/2022 | Team-Plast KK Oleśnica | 16 | 1.5 | 15:03 | 37.9 | 0.0 | 37.9 | 20.0 | 1.60 | 1.80 | 3.40 | 1.0 | 2.40 | 0.50 | 0.9 | 0.60 | 0.40 | 0.20 | 4.4 | -7.3 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Team-Plast KK Oleśnica | 3 | 6.7 | 17:22 | 71.4 | 0.0 | 66.7 | 0.0 | 3.00 | 2.70 | 5.70 | 1.7 | 2.30 | 1.30 | 1.7 | 0.70 | 0.00 | 0.70 | 10.7 | 10.3 |
2015/2016 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 4 | 3.5 | 14:09 | 53.8 | 0.0 | 46.7 | 0.0 | 2.50 | 1.80 | 4.30 | 0.8 | 2.50 | 0.00 | 0.8 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 6.8 | 10.5 |
2014/2015 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 2 | 0.0 | 03:15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.50 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -2.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | KS Hes BasketBall Wrocław | 9 | 2.8 | 15:49 | 42.3 | 0.0 | 37.9 | 60.0 | 1.10 | 1.90 | 3.00 | 0.3 | 1.60 | 0.70 | 1.2 | 0.30 | 0.00 | 0.10 | 3.0 | -8.8 |
2018/2019 | RKKS Rawia Rawag Rawicz | 24 | 6.5 | 20:40 | 49.7 | 0.0 | 49.0 | 46.2 | 2.50 | 3.50 | 6.00 | 1.0 | 2.80 | 1.50 | 1.3 | 0.60 | 0.30 | 0.40 | 9.3 | -1.0 |
2017/2018 | SMK Lubin | 13 | 3.5 | 25:47 | 40.0 | 0.0 | 37.0 | 31.2 | 2.60 | 3.90 | 6.50 | 1.7 | 2.50 | 1.20 | 1.5 | 0.60 | 0.40 | 0.30 | 7.8 | -21.5 |
O awans do 2 Ligi Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź | 2 | 0.0 | 03:25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.50 | 0.00 | 0.5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -1.0 | -1.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | SKS Start Łódź | 3 | 7.0 | 24:33 | 36.4 | 0.0 | 34.8 | 41.7 | 3.00 | 5.30 | 8.30 | 1.0 | 3.00 | 3.00 | 3.3 | 1.00 | 0.70 | 0.00 | 7.3 | -7.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RKKS Rawia Rawag Rawicz (2018/2019) | |||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2019 | Intermarche II Zielona Góra (w) | 69 : 73 W | 2 | 16:06 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | |||||
10.03.2019 | PGE Turów Zgorzelec (d) | 106 : 75 W | 11 | 16:35 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 3/3 | 100.0 | 5 | 3 | 8 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 18 | 15 | |||||
02.03.2019 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 80 : 98 P | 19 | 32:52 | 8/14 | 57.1 | 0/1 | 0.0 | 8/15 | 53.3 | 3/7 | 42.9 | 7 | 3 | 10 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 19 | -11 | |||||
24.02.2019 | AZS Basket Nysa (w) | 87 : 74 P | 7 | 15:05 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | |||||
16.02.2019 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 84 : 75 W | 11 | 22:24 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 1/1 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 12 | -5 | |||||
10.02.2019 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) | 76 : 75 P | 0 | 22:05 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 4 | 6 | 10 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7 | |||||
06.02.2019 | BC Obra Kościan (d) | 75 : 84 P | 12 | 28:43 | 6/10 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 6/10 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 15 | -1 | |||||
02.02.2019 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 76 : 77 P | 10 | 23:57 | 5/7 | 71.4 | 0/0 | 0.0 | 5/7 | 71.4 | 0/2 | 0.0 | 3 | 5 | 8 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 16 | 14 | |||||
30.01.2019 | Exact Systems Śląsk II Wrocław (w) | 69 : 68 P | 6 | 21:29 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 13 | |||||
19.01.2019 | BC Swiss Krono Żary (w) | 74 : 58 P | 5 | 16:12 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 1/1 | 100.0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | -12 | |||||
12.01.2019 | Weegree AZS Politechnika Opolska (d) | 71 : 77 P | 4 | 22:17 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | -4 | |||||
05.01.2019 | KS Kosz Pleszew (w) | 90 : 78 P | 9 | 20:59 | 4/6 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 1/1 | 100.0 | 4 | 6 | 10 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 17 | -7 | |||||
15.12.2018 | Intermarche II Zielona Góra (d) | 78 : 56 W | 2 | 16:38 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/1 | 0.0 | 3 | 6 | 9 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | |||||
07.12.2018 | PGE Turów Zgorzelec (w) | 69 : 91 W | 7 | 19:38 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 5 | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 14 | 4 | |||||
01.12.2018 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 73 : 70 P | 4 | 18:33 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 | |||||
24.11.2018 | AZS Basket Nysa (d) | 69 : 58 W | 3 | 27:02 | 1/8 | 12.5 | 0/0 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 1/2 | 50.0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 13 | |||||
17.11.2018 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 89 : 77 P | 8 | 25:37 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 5 | 2 | 7 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 13 | -7 | |||||
10.11.2018 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) | 70 : 78 P | 2 | 10:31 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | |||||
03.11.2018 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 78 : 54 P | 8 | 22:16 | 4/11 | 36.4 | 0/0 | 0.0 | 4/11 | 36.4 | 0/2 | 0.0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | -9 | |||||
28.10.2018 | Exact Systems Śląsk II Wrocław (d) | 76 : 64 W | 4 | 20:01 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 9 | |||||
24.10.2018 | BC Obra Kościan (w) | 95 : 69 P | 4 | 15:57 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | -20 | |||||
20.10.2018 | BC Swiss Krono Żary (d) | 88 : 98 P | 2 | 19:58 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 4 | 1 | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | -1 | |||||
13.10.2018 | Weegree AZS Politechnika Opolska (w) | 78 : 61 P | 10 | 19:30 | 5/5 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 5/5 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 6 | 9 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17 | -11 | |||||
07.10.2018 | KS Kosz Pleszew (d) | 47 : 85 P | 6 | 21:40 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 13 | -21 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 32:52 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | celny rzut za 2 | 8 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | wykonywany rzut za 2 | 14 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 12.01.2019 | 2LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 71 : 77 | celny rzut za 3 | 0 | 17.03.2019 | 2LM | Intermarche II Zielona Góra | 69 : 73 | wykonywany rzut za 3 | 1 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | skuteczność za 3 | 0.0000 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | celny rzut z gry | 8 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | wykonywany rzut za gry | 15 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | skuteczność z gry | 100.0000 | 12.01.2019 | 2LM | Weegree AZS Politechnika Opolska | 71 : 77 | celny rzut wolny | 3 | 10.03.2019 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 106 : 75 | wykonywany rzut wolny | 7 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 10.03.2019 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 106 : 75 | punkty | 19 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | zbiórki w ataku | 7 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | zbiórki w obronie | 6 | 10.02.2019 | 2LM | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 76 : 75 | zbiórki | 10 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | asysty | 3 | 20.10.2018 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 88 : 98 | faule | 5 | 10.03.2019 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 106 : 75 | faule wymuszone | 6 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | straty | 4 | 16.02.2019 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 84 : 75 | przechwyty | 3 | 24.11.2018 | 2LM | AZS Basket Nysa | 69 : 58 | bloki | 1 | 17.03.2019 | 2LM | Intermarche II Zielona Góra | 69 : 73 | bloki otrzymane | 2 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | asysty/straty | 3.0000 | 20.10.2018 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 88 : 98 | przechwyty/straty | 2.0000 | 05.01.2019 | 2LM | KS Kosz Pleszew | 90 : 78 | eval | 19 | 02.03.2019 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 80 : 98 | +/- | 15 | 10.03.2019 | 2LM | PGE Turów Zgorzelec | 106 : 75 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Team-Plast KK Oleśnica | 3 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Team-Plast KK Oleśnica | 3 liga mężczyzn |
2019/2020 | KS Hes BasketBall Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | RKKS Rawia Rawag Rawicz | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | SMK Lubin | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 3 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 3 Liga Mężczyzn |
2012/2013 | AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź | O awans do 2 Ligi Mężczyzn |
2011/2012 | SKS Start Łódź | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |