Obraz

terminarz

1 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 88 : 67 Biofarm Basket Suchy Las
23.09.2017 13:00 | ACS AMW, Gdynia
MKS Sokół Międzychód 73 : 68 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
23.09.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
BC Obra Kościan 77 : 87 Politechnika Gdańska
23.09.2017 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
SMS PZKosz Władysławowo 82 : 64 Sklep Polski MKK Gniezno
23.09.2017 17:00 | COS OPO, Władysławowo
AZS UMK PBDI Toruń 86 : 89 Decka Pelplin
23.09.2017 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Trefl II Sopot 76 : 51 Gryf Goleniów
24.09.2017 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Domino Inowrocław 94 : 54 Stomil Olsztyn
24.09.2017 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
2 kolejka
Domino Inowrocław 69 : 83 SMS PZKosz Władysławowo
27.09.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Biofarm Basket Suchy Las 63 : 66 AZS UMK PBDI Toruń
30.09.2017 16:00 | Hala AWF, Poznań
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 90 : 63 Stomil Olsztyn
30.09.2017 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Decka Pelplin 85 : 55 BC Obra Kościan
30.09.2017 17:00 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Sklep Polski MKK Gniezno 94 : 73 Trefl II Sopot
01.10.2017 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
Politechnika Gdańska 74 : 70 MKS Sokół Międzychód
01.10.2017 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Gryf Goleniów 49 : 102 Asseco AMW II Gdynia
26.11.2017 13:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
3 kolejka
Trefl II Sopot 68 : 84 Domino Inowrocław
07.10.2017 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno 80 : 84 Asseco AMW II Gdynia
07.10.2017 14:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
SMS PZKosz Władysławowo 76 : 46 Stomil Olsztyn
07.10.2017 17:00 | COS OPO, Władysławowo
MKS Sokół Międzychód 61 : 72 Decka Pelplin
07.10.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
AZS UMK PBDI Toruń 78 : 57 Gryf Goleniów
07.10.2017 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 82 : 69 Politechnika Gdańska
08.10.2017 15:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
BC Obra Kościan 85 : 58 Biofarm Basket Suchy Las
08.10.2017 18:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
4 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 59 : 80 Decka Pelplin
04.10.2017 19:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Stomil Olsztyn 66 : 70 Politechnika Gdańska
14.10.2017 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Gryf Goleniów 32 : 75 BC Obra Kościan
14.10.2017 13:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
AZS UMK PBDI Toruń 67 : 75 Sklep Polski MKK Gniezno
14.10.2017 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
SMS PZKosz Władysławowo 80 : 57 Trefl II Sopot
14.10.2017 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Biofarm Basket Suchy Las 70 : 74 MKS Sokół Międzychód
15.10.2017 14:00 | Hala AWF, Poznań
Domino Inowrocław 81 : 83 Asseco AMW II Gdynia
15.10.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
5 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 76 : 69 SMS PZKosz Władysławowo
18.10.2017 17:00 | ACS AMW, Gdynia
Trefl II Sopot 69 : 61 Stomil Olsztyn
18.10.2017 17:15 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
BC Obra Kościan 76 : 90 Sklep Polski MKK Gniezno
18.10.2017 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
MKS Sokół Międzychód 80 : 49 Gryf Goleniów
18.10.2017 19:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 85 : 75 Biofarm Basket Suchy Las
18.10.2017 19:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
AZS UMK PBDI Toruń 92 : 71 Domino Inowrocław
18.10.2017 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Politechnika Gdańska 57 : 71 Decka Pelplin
18.10.2017 20:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
6 kolejka
Stomil Olsztyn 79 : 97 Decka Pelplin
21.10.2017 13:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Trefl II Sopot 57 : 84 Asseco AMW II Gdynia
21.10.2017 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Biofarm Basket Suchy Las 78 : 73 Politechnika Gdańska
21.10.2017 14:00 | Hala AWF, Poznań
Sklep Polski MKK Gniezno 84 : 96 MKS Sokół Międzychód
21.10.2017 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
SMS PZKosz Władysławowo 76 : 60 AZS UMK PBDI Toruń
21.10.2017 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Domino Inowrocław 71 : 65 BC Obra Kościan
21.10.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Gryf Goleniów 72 : 74 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
22.10.2017 13:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
7 kolejka
BC Obra Kościan 86 : 94 SMS PZKosz Władysławowo
26.10.2017 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 64 : 86 Sklep Polski MKK Gniezno
28.10.2017 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
MKS Sokół Międzychód 81 : 88 Domino Inowrocław
28.10.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
AZS UMK PBDI Toruń 64 : 58 Trefl II Sopot
28.10.2017 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Biofarm Basket Suchy Las 68 : 85 Decka Pelplin
29.10.2017 16:00 | Hala AWF, Poznań
Asseco AMW II Gdynia 105 : 82 Stomil Olsztyn
29.10.2017 18:00 | ACS AMW, Gdynia
Politechnika Gdańska 76 : 62 Gryf Goleniów
29.10.2017 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
8 kolejka
Trefl II Sopot 48 : 70 BC Obra Kościan
04.11.2017 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno 86 : 65 Politechnika Gdańska
04.11.2017 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
Gryf Goleniów 55 : 75 Decka Pelplin
04.11.2017 17:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
Domino Inowrocław 86 : 63 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
04.11.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Biofarm Basket Suchy Las 82 : 75 Stomil Olsztyn
05.11.2017 15:00 | POSiR (Hala B), Poznań
SMS PZKosz Władysławowo 72 : 83 MKS Sokół Międzychód
05.11.2017 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Asseco AMW II Gdynia 94 : 97 AZS UMK PBDI Toruń
05.11.2017 19:00 | ACS AMW, Gdynia
9 kolejka
AZS UMK PBDI Toruń 93 : 73 Stomil Olsztyn
11.11.2017 14:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
SMS PZKosz Władysławowo 96 : 72 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
11.11.2017 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Biofarm Basket Suchy Las 82 : 52 Gryf Goleniów
12.11.2017 14:00 | Hala AWF, Poznań
Sklep Polski MKK Gniezno 70 : 74 Decka Pelplin
12.11.2017 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
MKS Sokół Międzychód 82 : 93 Trefl II Sopot
12.11.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Domino Inowrocław 77 : 67 Politechnika Gdańska
29.11.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
BC Obra Kościan 90 : 53 Asseco AMW II Gdynia
19.12.2017 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
10 kolejka
Trefl II Sopot 76 : 63 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
18.11.2017 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Asseco AMW II Gdynia 90 : 75 MKS Sokół Międzychód
18.11.2017 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia
Domino Inowrocław 68 : 80 Decka Pelplin
18.11.2017 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Sklep Polski MKK Gniezno 88 : 79 Biofarm Basket Suchy Las
18.11.2017 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
Stomil Olsztyn 93 : 53 Gryf Goleniów
18.11.2017 18:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
AZS UMK PBDI Toruń 81 : 84 BC Obra Kościan
19.11.2017 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
SMS PZKosz Władysławowo 100 : 66 Politechnika Gdańska
21.11.2017 18:00 | COS OPO, Władysławowo
11 kolejka
Gryf Goleniów 61 : 83 Sklep Polski MKK Gniezno
25.11.2017 13:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
Biofarm Basket Suchy Las 64 : 73 Domino Inowrocław
25.11.2017 14:00 | Hala AWF, Poznań
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 70 : 102 Asseco AMW II Gdynia
25.11.2017 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
BC Obra Kościan 106 : 68 Stomil Olsztyn
25.11.2017 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
MKS Sokół Międzychód 76 : 63 AZS UMK PBDI Toruń
25.11.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
SMS PZKosz Władysławowo 61 : 62 Decka Pelplin
25.11.2017 17:00 | COS OPO, Władysławowo
Politechnika Gdańska 80 : 77 Trefl II Sopot
26.11.2017 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
12 kolejka
SMS PZKosz Władysławowo 72 : 79 Biofarm Basket Suchy Las
02.12.2017 13:00 | COS OPO, Władysławowo
Asseco AMW II Gdynia 86 : 71 Politechnika Gdańska
02.12.2017 13:00 | ACS AMW, Gdynia
BC Obra Kościan 74 : 56 MKS Sokół Międzychód
02.12.2017 13:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
Domino Inowrocław 91 : 60 Gryf Goleniów
02.12.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
AZS UMK PBDI Toruń 75 : 73 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
02.12.2017 19:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Trefl II Sopot 65 : 57 Decka Pelplin
03.12.2017 16:30 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Sklep Polski MKK Gniezno 82 : 61 Stomil Olsztyn
25.02.2018 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
13 kolejka
Biofarm Basket Suchy Las 75 : 97 Trefl II Sopot
06.12.2017 16:15 | Hala AWF, Poznań
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 58 : 87 BC Obra Kościan
09.12.2017 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Sklep Polski MKK Gniezno 86 : 89 Domino Inowrocław
09.12.2017 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
MKS Sokół Międzychód 88 : 70 Stomil Olsztyn
09.12.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Politechnika Gdańska 93 : 85 AZS UMK PBDI Toruń
10.12.2017 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Decka Pelplin 75 : 62 Asseco AMW II Gdynia
10.12.2017 20:00 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Gryf Goleniów 54 : 75 SMS PZKosz Władysławowo
20.02.2018 20:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
14 kolejka
Politechnika Gdańska 71 : 75 BC Obra Kościan
16.12.2017 13:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Stomil Olsztyn 70 : 60 Domino Inowrocław
16.12.2017 14:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 78 : 89 MKS Sokół Międzychód
16.12.2017 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Decka Pelplin 95 : 75 AZS UMK PBDI Toruń
16.12.2017 16:30 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Sklep Polski MKK Gniezno 83 : 73 SMS PZKosz Władysławowo
17.12.2017 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
Gryf Goleniów 57 : 84 Trefl II Sopot
17.12.2017 18:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
Biofarm Basket Suchy Las 56 : 86 Asseco AMW II Gdynia
20.12.2017 16:00 | Hala AWF, Poznań
15 kolejka
Stomil Olsztyn 93 : 83 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
20.12.2017 19:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
AZS UMK PBDI Toruń 96 : 88 Biofarm Basket Suchy Las
22.12.2017 20:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Trefl II Sopot 64 : 70 Sklep Polski MKK Gniezno
23.12.2017 13:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
SMS PZKosz Władysławowo 65 : 87 Domino Inowrocław
23.12.2017 13:00 | COS OPO, Władysławowo
MKS Sokół Międzychód 67 : 73 Politechnika Gdańska
23.12.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
BC Obra Kościan 79 : 80 Decka Pelplin
23.12.2017 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
Asseco AMW II Gdynia 112 : 61 Gryf Goleniów
10.03.2018 13:00 | ACS AMW, Gdynia
16 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 86 : 83 Sklep Polski MKK Gniezno
06.01.2018 13:00 | ACS AMW, Gdynia
Politechnika Gdańska 65 : 52 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
06.01.2018 16:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Decka Pelplin 61 : 53 MKS Sokół Międzychód
06.01.2018 17:00 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Stomil Olsztyn 70 : 74 SMS PZKosz Władysławowo
07.01.2018 14:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Biofarm Basket Suchy Las 64 : 97 BC Obra Kościan
07.01.2018 14:00 | Hala AWF, Poznań
Domino Inowrocław 88 : 59 Trefl II Sopot
07.01.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Gryf Goleniów 53 : 88 AZS UMK PBDI Toruń
25.02.2018 17:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
17 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno 96 : 89 AZS UMK PBDI Toruń
13.01.2018 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
MKS Sokół Międzychód 71 : 63 Biofarm Basket Suchy Las
13.01.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
BC Obra Kościan 101 : 63 Gryf Goleniów
13.01.2018 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
Asseco AMW II Gdynia 90 : 56 Domino Inowrocław
13.01.2018 18:00 | ACS AMW, Gdynia
Decka Pelplin 85 : 75 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
13.01.2018 18:30 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Trefl II Sopot 65 : 69 SMS PZKosz Władysławowo
24.01.2018 16:15 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Politechnika Gdańska 88 : 64 Stomil Olsztyn
24.01.2018 20:45 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
18 kolejka
Biofarm Basket Suchy Las 95 : 78 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
17.01.2018 16:00 | Hala AWF, Poznań
SMS PZKosz Władysławowo 78 : 67 Asseco AMW II Gdynia
17.01.2018 17:30 | COS OPO, Władysławowo
Gryf Goleniów 76 : 86 MKS Sokół Międzychód
17.01.2018 17:30 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
Stomil Olsztyn 74 : 79 Trefl II Sopot
17.01.2018 18:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Domino Inowrocław 71 : 84 AZS UMK PBDI Toruń
17.01.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Sklep Polski MKK Gniezno 63 : 78 BC Obra Kościan
17.01.2018 20:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
Decka Pelplin 96 : 58 Politechnika Gdańska
18.01.2018 20:00 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
19 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 76 : 69 Trefl II Sopot
19.01.2018 19:00 | Hala gier GCS , Gdynia
Decka Pelplin 92 : 77 Stomil Olsztyn
20.01.2018 17:00 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
MKS Sokół Międzychód 68 : 66 Sklep Polski MKK Gniezno
20.01.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
AZS UMK PBDI Toruń 69 : 89 SMS PZKosz Władysławowo
20.01.2018 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
BC Obra Kościan 74 : 52 Domino Inowrocław
20.01.2018 19:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 89 : 81 Gryf Goleniów
21.01.2018 14:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Politechnika Gdańska 103 : 95 Biofarm Basket Suchy Las
21.01.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
20 kolejka
Domino Inowrocław 95 : 97 MKS Sokół Międzychód
27.01.2018 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Sklep Polski MKK Gniezno 90 : 69 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
27.01.2018 17:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
Decka Pelplin 97 : 82 Biofarm Basket Suchy Las
27.01.2018 18:30 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Stomil Olsztyn 93 : 88 Asseco AMW II Gdynia
30.01.2018 20:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Trefl II Sopot 90 : 73 AZS UMK PBDI Toruń
31.01.2018 20:15 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
SMS PZKosz Władysławowo 54 : 66 BC Obra Kościan
15.02.2018 17:30 | COS OPO, Władysławowo
Gryf Goleniów 64 : 83 Politechnika Gdańska
15.02.2018 18:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
21 kolejka
MKS Sokół Międzychód 90 : 77 SMS PZKosz Władysławowo
03.02.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
BC Obra Kościan 89 : 71 Trefl II Sopot
03.02.2018 17:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
AZS UMK PBDI Toruń 116 : 113 Asseco AMW II Gdynia
03.02.2018 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Decka Pelplin 109 : 74 Gryf Goleniów
03.02.2018 19:00 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Stomil Olsztyn 93 : 88 Biofarm Basket Suchy Las
04.02.2018 15:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Politechnika Gdańska 60 : 59 Sklep Polski MKK Gniezno
04.02.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 76 : 90 Domino Inowrocław
04.02.2018 19:00 | Hala OSIR w Baranowie, Przeźmierowo
22 kolejka
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 40 : 73 SMS PZKosz Władysławowo
06.02.2018 18:30 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Decka Pelplin 82 : 56 Sklep Polski MKK Gniezno
10.02.2018 13:00 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Stomil Olsztyn 109 : 79 AZS UMK PBDI Toruń
10.02.2018 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Politechnika Gdańska 78 : 85 Domino Inowrocław
11.02.2018 18:00 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
Asseco AMW II Gdynia 81 : 74 BC Obra Kościan
14.02.2018 19:00 | ACS AMW, Gdynia
Trefl II Sopot 69 : 82 MKS Sokół Międzychód
14.02.2018 20:15 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
Gryf Goleniów 73 : 78 Biofarm Basket Suchy Las
18.02.2018 19:30 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
23 kolejka
Gryf Goleniów 70 : 77 Stomil Olsztyn
17.02.2018 13:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
Biofarm Basket Suchy Las 55 : 71 Sklep Polski MKK Gniezno
17.02.2018 14:00 | Hala AWF, Poznań
MKS Sokół Międzychód 77 : 88 Asseco AMW II Gdynia
17.02.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Decka Pelplin 99 : 79 Domino Inowrocław
17.02.2018 18:30 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 58 : 70 Trefl II Sopot
18.02.2018 14:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Politechnika Gdańska 87 : 67 SMS PZKosz Władysławowo
18.02.2018 15:30 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
BC Obra Kościan 90 : 72 AZS UMK PBDI Toruń
18.02.2018 16:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
24 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 85 : 71 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
24.02.2018 13:00 | ACS AMW, Gdynia
AZS UMK PBDI Toruń 83 : 88 MKS Sokół Międzychód
24.02.2018 14:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Domino Inowrocław 89 : 64 Biofarm Basket Suchy Las
24.02.2018 15:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Sklep Polski MKK Gniezno 96 : 56 Gryf Goleniów
24.02.2018 16:00 | Hala sportowa II LO w Gnieźnie, Gniezno
Stomil Olsztyn 87 : 88 BC Obra Kościan
24.02.2018 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
Decka Pelplin 110 : 64 SMS PZKosz Władysławowo
24.02.2018 18:30 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Trefl II Sopot 59 : 75 Politechnika Gdańska
25.02.2018 18:45 | Hala Treningowa Ergo Arena, Sopot
25 kolejka
Decka Pelplin 79 : 72 Trefl II Sopot
01.03.2018 20:00 | Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, Tczew
Gryf Goleniów 65 : 76 Domino Inowrocław
03.03.2018 13:00 | Zespół Szkół nr 1, Goleniów
Stomil Olsztyn 68 : 97 Sklep Polski MKK Gniezno
03.03.2018 13:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
MKS Sokół Międzychód 79 : 70 BC Obra Kościan
03.03.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Międzychód
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 94 : 91 AZS UMK PBDI Toruń
04.03.2018 16:00 | OSiR, Tarnowo Podgórne
Biofarm Basket Suchy Las 87 : 64 SMS PZKosz Władysławowo
06.03.2018 20:30 | Hala AWF, Poznań
Politechnika Gdańska 92 : 73 Asseco AMW II Gdynia
07.03.2018 20:45 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk
26 kolejka
Domino Inowrocław 62 : 81 Sklep Polski MKK Gniezno
10.03.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Inowrocław
Stomil Olsztyn 89 : 90 MKS Sokół Międzychód
11.03.2018 18:00 | OSiR Olsztyn, Olsztyn
BC Obra Kościan 93 : 80 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
11.03.2018 18:00 | Hala ZSP im. Ratajczaka, Kościan
AZS UMK PBDI Toruń 72 : 84 Politechnika Gdańska
11.03.2018 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń
Asseco AMW II Gdynia 59 : 76 Decka Pelplin
11.03.2018 18:00 | ACS AMW, Gdynia
Trefl II Sopot 97 : 102 Biofarm Basket Suchy Las
11.03.2018 18:00 | Hala Sportowa 100-lecia Sopotu, Sopot
SMS PZKosz Władysławowo 108 : 49 Gryf Goleniów
11.03.2018 18:00 | COS OPO, Władysławowo
1 kolejka
Syntex Księżak Łowicz 71 : 81 Żubry Białystok
23.09.2017 19:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 77 : 57 MUKS Hutnik Warszawa
24.09.2017 16:00 | MOSiR Łódź, Łódź
AZS UMCS Lublin 72 : 71 ZKS Stal Stalowa Wola
24.09.2017 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KS Rosa-Sport Radom 64 : 67 Sokół Ostrów Mazowiecka
24.09.2017 17:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 100 : 50 Legia II Warszawa
27.09.2017 19:15 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Dziki Warszawa 69 : 61 TBV Start II Lublin
27.09.2017 20:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
2 kolejka
Legia II Warszawa 71 : 78 TBV Start II Lublin
30.09.2017 15:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Syntex Księżak Łowicz 85 : 74 AZS UMCS Lublin
30.09.2017 16:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
Dziki Warszawa 34 : 75 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
30.09.2017 17:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
Sokół Ostrów Mazowiecka 66 : 98 Żubry Białystok
30.09.2017 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 93 : 79 ZKS Stal Stalowa Wola
30.09.2017 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
AZS UJK Kielce 95 : 81 MUKS Hutnik Warszawa
30.09.2017 18:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
3 kolejka
AZS UJK Kielce 67 : 65 Dziki Warszawa
07.10.2017 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
AZS UMCS Lublin 86 : 65 Żubry Białystok
07.10.2017 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 66 : 70 Syntex Księżak Łowicz
07.10.2017 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 81 : 71 Legia II Warszawa
07.10.2017 18:00 | MOSiR Łódź, Łódź
TBV Start II Lublin 45 : 82 ZKS Stal Stalowa Wola
08.10.2017 16:00 | MOSiR Globus, Lublin
KS Rosa-Sport Radom 102 : 74 MUKS Hutnik Warszawa
08.10.2017 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
4 kolejka
MUKS Hutnik Warszawa 95 : 75 Sokół Ostrów Mazowiecka
14.10.2017 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 64 : 95 ZKS Stal Stalowa Wola
14.10.2017 17:00 | MOSiR Łódź, Łódź
Syntex Księżak Łowicz 109 : 43 TBV Start II Lublin
14.10.2017 18:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
Dziki Warszawa 45 : 76 KS Rosa-Sport Radom
14.10.2017 19:00 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
AZS UMCS Lublin 80 : 60 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
14.10.2017 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Legia II Warszawa 58 : 97 AZS UJK Kielce
15.10.2017 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
5 kolejka
AZS UJK Kielce 91 : 62 ZKS Stal Stalowa Wola
18.10.2017 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Rosa-Sport Radom 110 : 43 Legia II Warszawa
18.10.2017 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
Sokół Ostrów Mazowiecka 54 : 62 Dziki Warszawa
18.10.2017 18:30 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 66 : 74 Żubry Białystok
18.10.2017 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 64 : 76 Syntex Księżak Łowicz
18.10.2017 19:00 | MOSiR Łódź, Łódź
TBV Start II Lublin 81 : 75 AZS UMCS Lublin
18.10.2017 20:00 | MOSiR Globus, Lublin
6 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 83 : 86 ZKS Stal Stalowa Wola
21.10.2017 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
Żubry Białystok 85 : 93 MUKS Hutnik Warszawa
21.10.2017 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 115 : 75 TBV Start II Lublin
21.10.2017 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Legia II Warszawa 65 : 94 Sokół Ostrów Mazowiecka
22.10.2017 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
AZS UMCS Lublin 80 : 85 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
22.10.2017 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Syntex Księżak Łowicz 94 : 90 AZS UJK Kielce
22.10.2017 18:30 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
7 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 79 : 57 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
28.10.2017 15:30 | MOSiR Łódź, Łódź
AZS UJK Kielce 74 : 80 AZS UMCS Lublin
28.10.2017 15:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
MUKS Hutnik Warszawa 78 : 82 Dziki Warszawa
28.10.2017 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
Sokół Ostrów Mazowiecka 67 : 79 ZKS Stal Stalowa Wola
28.10.2017 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
TBV Start II Lublin 37 : 83 Żubry Białystok
29.10.2017 16:00 | MOSiR Globus, Lublin
KS Rosa-Sport Radom 68 : 77 Syntex Księżak Łowicz
09.11.2017 20:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
8 kolejka
Żubry Białystok 86 : 66 Dziki Warszawa
04.11.2017 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
Syntex Księżak Łowicz 87 : 55 Sokół Ostrów Mazowiecka
04.11.2017 18:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 81 : 71 AZS UJK Kielce
04.11.2017 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
TBV Start II Lublin 42 : 75 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
05.11.2017 16:00 | MOSiR Globus, Lublin
AZS UMCS Lublin 82 : 77 KS Rosa-Sport Radom
05.11.2017 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Legia II Warszawa 70 : 76 MUKS Hutnik Warszawa
05.11.2017 19:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
9 kolejka
AZS UJK Kielce 95 : 74 TBV Start II Lublin
11.11.2017 14:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
MUKS Hutnik Warszawa 83 : 87 ZKS Stal Stalowa Wola
11.11.2017 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
KS Rosa-Sport Radom 82 : 87 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
12.11.2017 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 85 : 82 Żubry Białystok
12.11.2017 16:00 | MOSiR Łódź, Łódź
Dziki Warszawa 73 : 66 Legia II Warszawa
12.11.2017 16:00 | Hala LO LXIX, Warszawa
Sokół Ostrów Mazowiecka 60 : 78 AZS UMCS Lublin
12.11.2017 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
10 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 68 : 62 AZS UJK Kielce
18.11.2017 15:00 | MOSiR Łódź, Łódź
Dziki Warszawa 70 : 74 ZKS Stal Stalowa Wola
18.11.2017 16:00 | Hala LO LXIX, Warszawa
Żubry Białystok 78 : 50 Legia II Warszawa
18.11.2017 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
Syntex Księżak Łowicz 75 : 72 MUKS Hutnik Warszawa
18.11.2017 18:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 103 : 70 Sokół Ostrów Mazowiecka
18.11.2017 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
KS Rosa-Sport Radom 112 : 48 TBV Start II Lublin
30.11.2017 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
11 kolejka
AZS UJK Kielce 71 : 77 Żubry Białystok
25.11.2017 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
MUKS Hutnik Warszawa 81 : 90 AZS UMCS Lublin
25.11.2017 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
Dziki Warszawa 63 : 97 Syntex Księżak Łowicz
25.11.2017 16:00 | Hala LO LXIX, Warszawa
KS Rosa-Sport Radom 76 : 93 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
26.11.2017 15:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
Sokół Ostrów Mazowiecka 87 : 86 TBV Start II Lublin
26.11.2017 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
Legia II Warszawa 65 : 79 ZKS Stal Stalowa Wola
26.11.2017 18:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
12 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 103 : 90 Sokół Ostrów Mazowiecka
02.12.2017 16:00 | MOSiR Łódź, Łódź
Żubry Białystok 92 : 69 ZKS Stal Stalowa Wola
02.12.2017 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
Syntex Księżak Łowicz 92 : 73 Legia II Warszawa
02.12.2017 18:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 73 : 89 MUKS Hutnik Warszawa
02.12.2017 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
AZS UMCS Lublin 83 : 81 Dziki Warszawa
02.12.2017 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
AZS UJK Kielce 90 : 95 KS Rosa-Sport Radom
03.12.2017 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
13 kolejka
TBV Start II Lublin 106 : 77 MUKS Hutnik Warszawa
06.12.2017 20:00 | MOSiR Globus, Lublin
Dziki Warszawa 70 : 76 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
09.12.2017 16:00 | Hala LO LXIX, Warszawa
AZS UJK Kielce 86 : 68 Sokół Ostrów Mazowiecka
09.12.2017 18:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Syntex Księżak Łowicz 86 : 78 ZKS Stal Stalowa Wola
09.12.2017 18:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
KS Rosa-Sport Radom 56 : 70 Żubry Białystok
10.12.2017 13:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
Legia II Warszawa 101 : 86 AZS UMCS Lublin
10.12.2017 16:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
14 kolejka
Legia II Warszawa 77 : 62 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
13.12.2017 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
MUKS Hutnik Warszawa 97 : 90 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
16.12.2017 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
Żubry Białystok 103 : 100 Syntex Księżak Łowicz
16.12.2017 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
Sokół Ostrów Mazowiecka 60 : 93 KS Rosa-Sport Radom
16.12.2017 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
ZKS Stal Stalowa Wola 52 : 69 AZS UMCS Lublin
16.12.2017 19:30 | Hala Samorządowe LO, Stalowa Wola
TBV Start II Lublin 96 : 83 Dziki Warszawa
17.12.2017 14:00 | MOSiR Globus, Lublin
15 kolejka
Żubry Białystok 110 : 80 Sokół Ostrów Mazowiecka
22.12.2017 20:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
AZS UMCS Lublin 79 : 49 Syntex Księżak Łowicz
23.12.2017 13:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 85 : 72 Dziki Warszawa
23.12.2017 14:00 | MOSiR Łódź, Łódź
MUKS Hutnik Warszawa 84 : 72 AZS UJK Kielce
23.12.2017 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
ZKS Stal Stalowa Wola 75 : 60 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
23.12.2017 16:00 | Hala Samorządowe LO, Stalowa Wola
TBV Start II Lublin 105 : 77 Legia II Warszawa
06.02.2018 19:00 | MOSiR Globus, Lublin
16 kolejka
Syntex Księżak Łowicz 93 : 66 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
04.01.2018 20:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
Żubry Białystok 91 : 98 AZS UMCS Lublin
06.01.2018 14:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
MUKS Hutnik Warszawa 72 : 87 KS Rosa-Sport Radom
06.01.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
ZKS Stal Stalowa Wola 89 : 63 TBV Start II Lublin
06.01.2018 18:00 | Hala Samorządowe LO, Stalowa Wola
Legia II Warszawa 63 : 88 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
07.01.2018 13:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Dziki Warszawa 88 : 90 AZS UJK Kielce
07.01.2018 15:00 | Hala LO LXIX, Warszawa
17 kolejka
ZKS Stal Stalowa Wola 72 : 84 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
13.01.2018 14:00 | Hala Samorządowe LO, Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka 99 : 102 MUKS Hutnik Warszawa
13.01.2018 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 73 : 83 AZS UMCS Lublin
13.01.2018 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
TBV Start II Lublin 65 : 102 Syntex Księżak Łowicz
14.01.2018 16:00 | MOSiR Globus, Lublin
AZS UJK Kielce 94 : 76 Legia II Warszawa
24.01.2018 17:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
KS Rosa-Sport Radom 83 : 60 Dziki Warszawa
24.01.2018 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
18 kolejka
Dziki Warszawa 78 : 72 Sokół Ostrów Mazowiecka
17.01.2018 17:00 | Liceum nr LXII, Warszawa
Żubry Białystok 98 : 77 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
17.01.2018 19:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
AZS UMCS Lublin 72 : 53 TBV Start II Lublin
17.01.2018 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Syntex Księżak Łowicz 89 : 76 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
17.01.2018 20:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
ZKS Stal Stalowa Wola 88 : 74 AZS UJK Kielce
17.01.2018 20:00 | Hala Samorządowe LO, Stalowa Wola
Legia II Warszawa 64 : 74 KS Rosa-Sport Radom
30.01.2018 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
19 kolejka
MUKS Hutnik Warszawa 97 : 95 Żubry Białystok
20.01.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
AZS UJK Kielce 82 : 89 Syntex Księżak Łowicz
20.01.2018 16:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 79 : 74 AZS UMCS Lublin
20.01.2018 16:00 | MOSiR Łódź, Łódź
TBV Start II Lublin 97 : 87 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
21.01.2018 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
ZKS Stal Stalowa Wola 69 : 56 KS Rosa-Sport Radom
21.01.2018 17:00 | MOSiR, Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka 86 : 52 Legia II Warszawa
21.01.2018 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
20 kolejka
Dziki Warszawa 75 : 88 MUKS Hutnik Warszawa
27.01.2018 16:00 | Hala LO LXIX, Warszawa
AZS UMCS Lublin 63 : 52 AZS UJK Kielce
27.01.2018 17:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
ZKS Stal Stalowa Wola 63 : 79 Sokół Ostrów Mazowiecka
27.01.2018 18:00 | MOSiR, Stalowa Wola
Syntex Księżak Łowicz 62 : 93 KS Rosa-Sport Radom
27.01.2018 19:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
Żubry Białystok 89 : 39 TBV Start II Lublin
31.01.2018 19:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 106 : 67 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
08.03.2018 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
21 kolejka
AZS UJK Kielce 92 : 90 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
03.02.2018 13:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
Dziki Warszawa 65 : 93 Żubry Białystok
03.02.2018 16:00 | Hala LO LXIX, Warszawa
MUKS Hutnik Warszawa 100 : 55 Legia II Warszawa
03.02.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
Sokół Ostrów Mazowiecka 47 : 103 Syntex Księżak Łowicz
03.02.2018 16:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 107 : 57 TBV Start II Lublin
04.02.2018 15:00 | MOSiR Łódź, Łódź
KS Rosa-Sport Radom 78 : 70 AZS UMCS Lublin
04.02.2018 17:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
22 kolejka
TBV Start II Lublin 94 : 70 AZS UJK Kielce
11.02.2018 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
ZKS Stal Stalowa Wola 78 : 90 MUKS Hutnik Warszawa
11.02.2018 17:00 | MOSiR, Stalowa Wola
AZS UMCS Lublin 77 : 60 Sokół Ostrów Mazowiecka
11.02.2018 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 72 : 79 KS Rosa-Sport Radom
14.02.2018 19:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
Żubry Białystok 87 : 71 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
14.02.2018 20:45 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
Legia II Warszawa 71 : 82 Dziki Warszawa
09.03.2018 20:15 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7, Warszawa
23 kolejka
Legia II Warszawa 56 : 68 Żubry Białystok
16.02.2018 20:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
MUKS Hutnik Warszawa 82 : 85 Syntex Księżak Łowicz
17.02.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
ZKS Stal Stalowa Wola 93 : 77 Dziki Warszawa
17.02.2018 18:00 | MOSiR, Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka 68 : 79 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
17.02.2018 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
AZS UJK Kielce 87 : 81 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
17.02.2018 18:30 | Uniwersyteckie Centrum Sportu UJK Kielce, Kielce
TBV Start II Lublin 76 : 64 KS Rosa-Sport Radom
18.02.2018 16:00 | MOSiR Globus, Lublin
24 kolejka
AZS UMCS Lublin 96 : 59 MUKS Hutnik Warszawa
23.02.2018 20:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
Żubry Białystok 90 : 78 AZS UJK Kielce
24.02.2018 17:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
Syntex Księżak Łowicz 91 : 92 Dziki Warszawa
24.02.2018 18:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz
ZKS Stal Stalowa Wola 80 : 54 Legia II Warszawa
24.02.2018 18:00 | MOSiR, Stalowa Wola
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 96 : 106 KS Rosa-Sport Radom
25.02.2018 16:00 | MOSiR Łódź, Łódź
TBV Start II Lublin 115 : 68 Sokół Ostrów Mazowiecka
25.02.2018 16:00 | MOSiR Stadion lekkoatletyczny, Lublin
25 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 87 : 78 AZS UJK Kielce
21.02.2018 18:00 | Hala Sportowa ZSB, Radom
Legia II Warszawa 66 : 95 Syntex Księżak Łowicz
03.03.2018 15:00 | OSiR Warszawa Bemowo, Warszawa
Dziki Warszawa 65 : 68 AZS UMCS Lublin
03.03.2018 16:00 | Hala LO LXIX, Warszawa
MUKS Hutnik Warszawa 96 : 81 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
03.03.2018 16:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
ZKS Stal Stalowa Wola 75 : 68 Żubry Białystok
03.03.2018 18:00 | MOSiR, Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka 70 : 77 ŁKS AZS UŁ SG Łódź
03.03.2018 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
26 kolejka
Żubry Białystok 70 : 84 KS Rosa-Sport Radom
11.03.2018 18:00 | Hala VI LO im. Zygmunta Augusta, Białystok
Sokół Ostrów Mazowiecka 76 : 95 AZS UJK Kielce
11.03.2018 18:00 | Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II, Ostrów Mazowiecka
MUKS Hutnik Warszawa 105 : 55 TBV Start II Lublin
11.03.2018 18:00 | Hala CXXII LO, Warszawa
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 72 : 81 Dziki Warszawa
11.03.2018 18:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3 z DNJB im. J. Kostycewicza, Bielsk Podlaski
AZS UMCS Lublin 81 : 44 Legia II Warszawa
11.03.2018 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin
ZKS Stal Stalowa Wola 71 : 97 Syntex Księżak Łowicz
11.03.2018 18:00 | MOSiR, Stalowa Wola
1 kolejka
AZS AGH Kraków 20 : 0 MKS II Dąbrowa Górnicza
23.09.2017 17:00 | AGH, Kraków
Zagłębie Sosnowiec 70 : 64 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
23.09.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 60 : 74 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
23.09.2017 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
SSK Rzeszów 62 : 72 KŚ AZS Gliwice
23.09.2017 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
KK Polonia Bytom 69 : 66 KS Pogoń Ruda Śląska
23.09.2017 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MKKS Rybnik 58 : 60 TS Wisła Kraków
24.09.2017 18:30 | Hala ZSE-U, Rybnik
MCKiS Jaworzno 119 : 87 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
26.09.2017 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
2 kolejka
TS Wisła Kraków 62 : 71 Zagłębie Sosnowiec
30.09.2017 15:00 | Hala TS Wisła, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 103 : 53 SSK Rzeszów
30.09.2017 15:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 81 : 73 KS Pogoń Ruda Śląska
30.09.2017 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 74 : 63 KK Polonia Bytom
30.09.2017 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MCKiS Jaworzno 65 : 72 MKKS Rybnik
30.09.2017 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 58 : 82 AZS AGH Kraków
01.10.2017 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
KŚ AZS Gliwice 84 : 65 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
02.10.2017 18:30 | Hala OSiR, Gliwice
3 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 68 : 91 MKS II Dąbrowa Górnicza
07.10.2017 16:00 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
KS Pogoń Ruda Śląska 70 : 79 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
07.10.2017 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
MCKiS Jaworzno 83 : 80 Zagłębie Sosnowiec
07.10.2017 17:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
AZS AGH Kraków 82 : 39 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
07.10.2017 18:00 | AGH, Kraków
SSK Rzeszów 67 : 68 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
07.10.2017 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
MKKS Rybnik 53 : 54 KŚ AZS Gliwice
07.10.2017 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
KK Polonia Bytom 79 : 74 TS Wisła Kraków
07.10.2017 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
4 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 92 : 72 MKKS Rybnik
14.10.2017 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
TS Wisła Kraków 56 : 54 KS Pogoń Ruda Śląska
14.10.2017 17:00 | Hala TS Wisła, Kraków
KŚ AZS Gliwice 63 : 69 Zagłębie Sosnowiec
14.10.2017 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 62 : 76 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
14.10.2017 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
AZS AGH Kraków 97 : 44 SSK Rzeszów
14.10.2017 19:30 | AGH, Kraków
MCKiS Jaworzno 92 : 74 KK Polonia Bytom
14.10.2017 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 115 : 96 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
15.10.2017 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
5 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 58 : 91 AZS AGH Kraków
18.10.2017 18:00 | AGH, Kraków
KK Polonia Bytom 80 : 79 KŚ AZS Gliwice
18.10.2017 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MKKS Rybnik 66 : 61 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
18.10.2017 18:30 | Hala ZSE-U, Rybnik
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 81 : 63 TS Wisła Kraków
18.10.2017 18:30 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 90 : 56 SSK Rzeszów
18.10.2017 19:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
Zagłębie Sosnowiec 87 : 69 MKS II Dąbrowa Górnicza
18.10.2017 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
MCKiS Jaworzno 91 : 85 KS Pogoń Ruda Śląska
18.10.2017 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
6 kolejka
KŚ AZS Gliwice 93 : 76 KS Pogoń Ruda Śląska
20.10.2017 18:00 | Hala OSiR, Gliwice
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 63 : 78 TS Wisła Kraków
21.10.2017 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
MCKiS Jaworzno 85 : 96 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
21.10.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 71 : 77 Zagłębie Sosnowiec
21.10.2017 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
SSK Rzeszów 79 : 62 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
21.10.2017 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
AZS AGH Kraków 97 : 50 MKKS Rybnik
21.10.2017 19:30 | AGH, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 86 : 70 KK Polonia Bytom
22.10.2017 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
7 kolejka
TS Wisła Kraków 71 : 80 MCKiS Jaworzno
28.10.2017 17:00 | Hala TS Wisła, Kraków
MKKS Rybnik 60 : 88 SSK Rzeszów
28.10.2017 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
KK Polonia Bytom 69 : 60 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
28.10.2017 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 100 : 63 KŚ AZS Gliwice
28.10.2017 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
Zagłębie Sosnowiec 69 : 80 AZS AGH Kraków
29.10.2017 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 94 : 95 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
31.10.2017 19:30 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
KS Pogoń Ruda Śląska 79 : 62 MKS II Dąbrowa Górnicza
08.11.2017 18:00 | MOSiR, Ruda Śląska
8 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 81 : 90 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
04.11.2017 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
KŚ AZS Gliwice 78 : 90 TS Wisła Kraków
04.11.2017 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
AZS AGH Kraków 96 : 57 KK Polonia Bytom
04.11.2017 18:00 | AGH, Kraków
SSK Rzeszów 76 : 84 Zagłębie Sosnowiec
04.11.2017 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 90 : 68 MKKS Rybnik
04.11.2017 18:15 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 89 : 91 KS Pogoń Ruda Śląska
04.11.2017 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 84 : 86 MCKiS Jaworzno
05.11.2017 17:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
9 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 78 : 69 AZS AGH Kraków
11.11.2017 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 79 : 73 MKKS Rybnik
11.11.2017 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
KK Polonia Bytom 107 : 72 SSK Rzeszów
11.11.2017 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 81 : 63 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
11.11.2017 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MCKiS Jaworzno 102 : 56 KŚ AZS Gliwice
11.11.2017 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
Zagłębie Sosnowiec 77 : 76 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
12.11.2017 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
TS Wisła Kraków 100 : 70 MKS II Dąbrowa Górnicza
12.11.2017 19:00 | Hala TS Wisła, Kraków
10 kolejka
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 93 : 73 TS Wisła Kraków
18.11.2017 15:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
SSK Rzeszów 91 : 88 KS Pogoń Ruda Śląska
18.11.2017 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
MKKS Rybnik 73 : 84 Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 68 : 96 KK Polonia Bytom
18.11.2017 18:30 | Hala CSIR Politechniki Krakowskiej, Kraków
AZS AGH Kraków 62 : 57 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
18.11.2017 19:30 | AGH, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 84 : 77 MCKiS Jaworzno
19.11.2017 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 86 : 67 KŚ AZS Gliwice
19.11.2017 17:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
11 kolejka
KK Polonia Bytom 83 : 62 MKKS Rybnik
22.11.2017 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
Zagłębie Sosnowiec 73 : 55 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
23.11.2017 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 99 : 64 SSK Rzeszów
25.11.2017 16:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
TS Wisła Kraków 53 : 79 AZS AGH Kraków
25.11.2017 18:00 | Hala TS Wisła, Kraków
MCKiS Jaworzno 112 : 82 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
25.11.2017 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
KS Pogoń Ruda Śląska 101 : 81 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
26.11.2017 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
KŚ AZS Gliwice 68 : 80 MKS II Dąbrowa Górnicza
06.12.2017 18:30 | Hala OSiR, Gliwice
12 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 105 : 107 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
01.12.2017 19:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 70 : 66 KK Polonia Bytom
02.12.2017 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 90 : 86 KŚ AZS Gliwice
02.12.2017 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
MKKS Rybnik 88 : 92 KS Pogoń Ruda Śląska
02.12.2017 18:30 | Hala ZSE-U, Rybnik
SSK Rzeszów 75 : 80 TS Wisła Kraków
02.12.2017 19:00 | Rzeszów, Rzeszów
AZS AGH Kraków 73 : 63 MCKiS Jaworzno
13.12.2017 20:00 | AGH, Kraków
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 96 : 100 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
07.02.2018 20:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
13 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 65 : 69 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
09.12.2017 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
KŚ AZS Gliwice 67 : 118 AZS AGH Kraków
09.12.2017 15:30 | Hala OSiR, Gliwice
KS Pogoń Ruda Śląska 97 : 91 Zagłębie Sosnowiec
09.12.2017 16:00 | MOSiR, Ruda Śląska
KK Polonia Bytom 73 : 67 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
09.12.2017 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 88 : 62 MKKS Rybnik
09.12.2017 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MCKiS Jaworzno 107 : 85 SSK Rzeszów
09.12.2017 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
TS Wisła Kraków 82 : 64 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
13.12.2017 20:30 | Hala TS Wisła, Kraków
14 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 54 : 82 MCKiS Jaworzno
16.12.2017 14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
KŚ AZS Gliwice 101 : 83 SSK Rzeszów
16.12.2017 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
KS Pogoń Ruda Śląska 87 : 74 KK Polonia Bytom
16.12.2017 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 72 : 61 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
16.12.2017 19:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
MKS II Dąbrowa Górnicza 70 : 81 AZS AGH Kraków
17.12.2017 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 92 : 68 Zagłębie Sosnowiec
17.12.2017 17:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
TS Wisła Kraków 61 : 63 MKKS Rybnik
17.12.2017 19:00 | Hala TS Wisła, Kraków
15 kolejka
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 96 : 89 KŚ AZS Gliwice
20.12.2017 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
MKKS Rybnik 76 : 70 MCKiS Jaworzno
21.12.2017 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
KK Polonia Bytom 69 : 86 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
22.12.2017 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
SSK Rzeszów 72 : 70 MKS II Dąbrowa Górnicza
22.12.2017 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
AZS AGH Kraków 80 : 63 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
22.12.2017 19:00 | AGH, Kraków
Zagłębie Sosnowiec 92 : 77 TS Wisła Kraków
23.12.2017 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
KS Pogoń Ruda Śląska 106 : 74 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
23.12.2017 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
16 kolejka
KŚ AZS Gliwice 60 : 76 MKKS Rybnik
06.01.2018 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 92 : 59 KS Pogoń Ruda Śląska
06.01.2018 17:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 82 : 91 AZS AGH Kraków
06.01.2018 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 95 : 79 SSK Rzeszów
06.01.2018 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
TS Wisła Kraków 77 : 68 KK Polonia Bytom
06.01.2018 19:30 | Hala TS Wisła, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 89 : 59 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
07.01.2018 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 88 : 95 MCKiS Jaworzno
07.01.2018 13:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
17 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 79 : 82 TS Wisła Kraków
13.01.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
Zagłębie Sosnowiec 76 : 77 KŚ AZS Gliwice
13.01.2018 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 87 : 82 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
13.01.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KK Polonia Bytom 72 : 83 MCKiS Jaworzno
13.01.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MKKS Rybnik 86 : 92 MKS II Dąbrowa Górnicza
13.01.2018 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
SSK Rzeszów 57 : 61 AZS AGH Kraków
13.01.2018 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 84 : 87 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
24.01.2018 20:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
18 kolejka
TS Wisła Kraków 66 : 60 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
16.01.2018 19:45 | Hala TS Wisła, Kraków
SSK Rzeszów 78 : 71 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
17.01.2018 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 81 : 77 MKKS Rybnik
17.01.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
KS Pogoń Ruda Śląska 69 : 102 MCKiS Jaworzno
17.01.2018 18:00 | MOSiR, Ruda Śląska
KŚ AZS Gliwice 92 : 82 KK Polonia Bytom
17.01.2018 18:30 | Hala OSiR, Gliwice
AZS AGH Kraków 90 : 62 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
17.01.2018 20:00 | AGH, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 102 : 98 Zagłębie Sosnowiec
18.01.2018 20:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
19 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 99 : 85 KŚ AZS Gliwice
20.01.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 85 : 79 MCKiS Jaworzno
20.01.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MKKS Rybnik 76 : 113 AZS AGH Kraków
20.01.2018 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 101 : 115 SSK Rzeszów
21.01.2018 13:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
Zagłębie Sosnowiec 84 : 70 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
21.01.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
TS Wisła Kraków 79 : 71 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
21.01.2018 17:00 | Hala TS Wisła, Kraków
KK Polonia Bytom 68 : 59 MKS II Dąbrowa Górnicza
22.01.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
20 kolejka
SSK Rzeszów 82 : 67 MKKS Rybnik
27.01.2018 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 83 : 76 KK Polonia Bytom
27.01.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
KŚ AZS Gliwice 95 : 97 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
31.01.2018 18:30 | Hala OSiR, Gliwice
AZS AGH Kraków 95 : 85 Zagłębie Sosnowiec
31.01.2018 19:00 | AGH, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 80 : 94 KS Pogoń Ruda Śląska
31.01.2018 20:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 93 : 99 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
31.01.2018 20:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
MCKiS Jaworzno 95 : 83 TS Wisła Kraków
14.02.2018 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
21 kolejka
Zagłębie Sosnowiec 107 : 112 SSK Rzeszów
28.01.2018 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
KS Pogoń Ruda Śląska 93 : 89 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
03.02.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
TS Wisła Kraków 79 : 72 KŚ AZS Gliwice
03.02.2018 17:30 | Hala TS Wisła, Kraków
MCKiS Jaworzno 90 : 66 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
03.02.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 117 : 89 MKS II Dąbrowa Górnicza
03.02.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KK Polonia Bytom 75 : 82 AZS AGH Kraków
03.02.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
MKKS Rybnik 68 : 56 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
03.02.2018 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
22 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 89 : 90 TS Wisła Kraków
06.02.2018 20:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
KŚ AZS Gliwice 66 : 105 MCKiS Jaworzno
10.02.2018 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
MKKS Rybnik 52 : 58 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
10.02.2018 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
SSK Rzeszów 74 : 83 KK Polonia Bytom
10.02.2018 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 90 : 108 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
14.02.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AGH Kraków 96 : 63 KS Pogoń Ruda Śląska
14.02.2018 20:00 | AGH, Kraków
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 84 : 92 Zagłębie Sosnowiec
07.03.2018 19:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
23 kolejka
KŚ AZS Gliwice 83 : 79 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl
17.02.2018 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
KS Pogoń Ruda Śląska 80 : 108 SSK Rzeszów
17.02.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
TS Wisła Kraków 68 : 70 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
18.02.2018 14:00 | Hala TS Wisła, Kraków
Zagłębie Sosnowiec 107 : 94 MKKS Rybnik
18.02.2018 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 49 : 71 AZS AGH Kraków
18.02.2018 17:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
MCKiS Jaworzno 101 : 79 MKS II Dąbrowa Górnicza
18.02.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
KK Polonia Bytom 82 : 66 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
18.02.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
24 kolejka
MKKS Rybnik 72 : 74 KK Polonia Bytom
24.02.2018 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
SSK Rzeszów 77 : 83 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
24.02.2018 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 80 : 105 MCKiS Jaworzno
24.02.2018 19:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
AZS AGH Kraków 106 : 66 TS Wisła Kraków
24.02.2018 19:30 | AGH, Kraków
MKS II Dąbrowa Górnicza 83 : 67 KŚ AZS Gliwice
25.02.2018 13:00 | HWS Centrum im.Z.Cybulskiego, Dąbrowa Górnicza
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 91 : 80 Zagłębie Sosnowiec
25.02.2018 17:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 74 : 93 KS Pogoń Ruda Śląska
28.02.2018 20:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
25 kolejka
KŚ AZS Gliwice 66 : 82 Daas Basket Hills Bielsko-Biała
03.03.2018 17:00 | Hala OSiR, Gliwice
TS Wisła Kraków 88 : 76 SSK Rzeszów
03.03.2018 17:00 | Hala TS Wisła, Kraków
KS Pogoń Ruda Śląska 83 : 71 MKKS Rybnik
03.03.2018 17:00 | MOSiR, Ruda Śląska
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 109 : 78 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków
03.03.2018 18:00 | Nowa Hala AWF, Katowice
KK Polonia Bytom 76 : 70 Zagłębie Sosnowiec
03.03.2018 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 80 : 81 MKS II Dąbrowa Górnicza
07.03.2018 19:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
MCKiS Jaworzno 83 : 85 AZS AGH Kraków
07.03.2018 20:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum)
26 kolejka
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 86 : 72 KK Polonia Bytom
11.03.2018 18:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl
Zagłębie Sosnowiec 97 : 72 KS Pogoń Ruda Śląska
11.03.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec
MKKS Rybnik 79 : 96 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
11.03.2018 18:00 | Hala ZSE-U, Rybnik
Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 97 : 91 TS Wisła Kraków
11.03.2018 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa III LO, Kraków
SSK Rzeszów 79 : 82 MCKiS Jaworzno
11.03.2018 18:00 | Rzeszów, Rzeszów
AZS AGH Kraków 108 : 62 KŚ AZS Gliwice
11.03.2018 18:00 | AGH, Kraków
Daas Basket Hills Bielsko-Biała 80 : 73 MKS II Dąbrowa Górnicza
11.03.2018 18:00 | Hala Victoria, Bielsko-Biała
1 kolejka
SMK Lubin 86 : 88 RKKS Rawia Rawag Rawicz
23.09.2017 18:00 | Hala KEN, Lubin
KS Kosz Pleszew 102 : 84 MKS Otmuchów
23.09.2017 18:30 | Hala Sportowa w Pleszewie, Pleszew
Röben Gimbasket Wrocław 51 : 103 Weegree AZS Politechnika Opolska
23.09.2017 19:30 | Sala Sportów Walki AWF, Wrocław
Exact Systems Śląsk II Wrocław 83 : 80 Górnik Trans.eu Wałbrzych
24.09.2017 16:00 | Kosynierka, Wrocław
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 62 : 68 KS Stal Ostrów Wlkp.
24.09.2017 17:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Kąty Wrocławskie
WKK Wrocław 67 : 59 KS Sudety Jelenia Góra
24.09.2017 18:00 | WKK Sport Center, Wrocław
Muszkieter