terminarz

1 kolejka
Trefl II Sopot 62 : 86 Decka Pelplin 24.09.2016 14:00
AZS Politechnika Poznań 62 : 51 TKM Włocławek 24.09.2016 16:00
Sklep Polski MKK Gniezno 85 : 78 AZS UMK PBDI Toruń 24.09.2016 16:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 64 : 74 Politechnika Gdańska 24.09.2016 17:00
Asseco AMW II Gdynia 83 : 57 Gryf Goleniów 24.09.2016 17:30
Domino Inowrocław 69 : 77 SMS PZKosz Władysławowo 28.09.2016 17:30
2 kolejka
Gryf Goleniów 70 : 76 Decka Pelplin 01.10.2016 16:00
Domino Inowrocław 76 : 66 Trefl II Sopot 01.10.2016 18:00
Asseco AMW II Gdynia 93 : 84 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 01.10.2016 19:00
TKM Włocławek 80 : 69 Biofarm Basket Suchy Las 02.10.2016 13:00
Politechnika Gdańska 65 : 52 Sklep Polski MKK Gniezno 02.10.2016 18:00
AZS UMK PBDI Toruń 77 : 63 AZS Politechnika Poznań 02.10.2016 18:00
3 kolejka
Biofarm Basket Suchy Las 71 : 114 AZS UMK PBDI Toruń 08.10.2016 13:00
Decka Pelplin 88 : 78 Domino Inowrocław 08.10.2016 15:00
Sklep Polski MKK Gniezno 99 : 58 Asseco AMW II Gdynia 08.10.2016 16:00
SMS PZKosz Władysławowo 78 : 67 TKM Włocławek 08.10.2016 17:00
AZS Politechnika Poznań 63 : 74 Politechnika Gdańska 08.10.2016 18:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 84 : 76 Gryf Goleniów 09.10.2016 16:00
4 kolejka
AZS Politechnika Poznań 55 : 63 Asseco AMW II Gdynia 15.10.2016 20:00
AZS UMK PBDI Toruń 83 : 74 SMS PZKosz Władysławowo 15.10.2016 20:00
Gryf Goleniów 66 : 57 Domino Inowrocław 16.10.2016 15:00
Politechnika Gdańska 80 : 57 Biofarm Basket Suchy Las 16.10.2016 18:00
TKM Włocławek 70 : 96 Trefl II Sopot 16.10.2016 19:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 65 : 63 Sklep Polski MKK Gniezno 19.10.2016 18:00
5 kolejka
Biofarm Basket Suchy Las 55 : 59 Asseco AMW II Gdynia 22.10.2016 13:00
Decka Pelplin 67 : 55 TKM Włocławek 22.10.2016 15:00
AZS UMK PBDI Toruń 87 : 69 Trefl II Sopot 22.10.2016 15:00
Sklep Polski MKK Gniezno 57 : 74 Gryf Goleniów 22.10.2016 16:00
SMS PZKosz Władysławowo 81 : 72 Politechnika Gdańska 22.10.2016 17:00
AZS Politechnika Poznań 67 : 71 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 22.10.2016 18:30
6 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 78 : 81 SMS PZKosz Władysławowo 26.10.2016 17:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 59 : 79 Biofarm Basket Suchy Las 26.10.2016 18:00
Sklep Polski MKK Gniezno 99 : 71 AZS Politechnika Poznań 26.10.2016 20:00
TKM Włocławek 41 : 77 Domino Inowrocław 26.10.2016 20:00
Politechnika Gdańska 76 : 62 Trefl II Sopot 26.10.2016 20:30
AZS UMK PBDI Toruń 78 : 84 Decka Pelplin 05.12.2016 19:00
7 kolejka
Biofarm Basket Suchy Las 67 : 80 Sklep Polski MKK Gniezno 29.10.2016 13:00
Trefl II Sopot 44 : 80 Asseco AMW II Gdynia 29.10.2016 15:00
Domino Inowrocław 72 : 67 AZS UMK PBDI Toruń 29.10.2016 18:00
AZS Politechnika Poznań 65 : 71 Gryf Goleniów 29.10.2016 18:00
Decka Pelplin 82 : 74 Politechnika Gdańska 30.10.2016 15:00
SMS PZKosz Władysławowo 70 : 71 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 20.11.2016 16:00
8 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno 73 : 75 SMS PZKosz Władysławowo 05.11.2016 16:00
AZS Politechnika Poznań 70 : 50 Biofarm Basket Suchy Las 05.11.2016 18:00
Politechnika Gdańska 61 : 65 Domino Inowrocław 06.11.2016 15:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 61 : 69 Trefl II Sopot 06.11.2016 16:00
Asseco AMW II Gdynia 62 : 69 Decka Pelplin 06.11.2016 17:00
Gryf Goleniów 77 : 67 TKM Włocławek 06.11.2016 19:30
9 kolejka
Decka Pelplin 82 : 67 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 09.11.2016 18:30
TKM Włocławek 74 : 86 AZS UMK PBDI Toruń 11.11.2016 13:00
Trefl II Sopot 72 : 49 Sklep Polski MKK Gniezno 11.11.2016 15:00
SMS PZKosz Władysławowo 78 : 71 AZS Politechnika Poznań 11.11.2016 17:00
Gryf Goleniów 63 : 62 Biofarm Basket Suchy Las 11.11.2016 18:00
Domino Inowrocław 76 : 71 Asseco AMW II Gdynia 14.12.2016 18:00
10 kolejka
Gryf Goleniów 74 : 77 AZS UMK PBDI Toruń 13.11.2016 14:00
Biofarm Basket Suchy Las 66 : 85 SMS PZKosz Władysławowo 13.11.2016 15:00
Sklep Polski MKK Gniezno 66 : 85 Decka Pelplin 13.11.2016 16:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 58 : 52 Domino Inowrocław 13.11.2016 16:00
AZS Politechnika Poznań 59 : 77 Trefl II Sopot 13.11.2016 17:00
Politechnika Gdańska 91 : 56 TKM Włocławek 13.11.2016 18:00
11 kolejka
Decka Pelplin 102 : 67 AZS Politechnika Poznań 19.11.2016 15:00
SMS PZKosz Władysławowo 80 : 77 Gryf Goleniów 19.11.2016 17:00
Domino Inowrocław 86 : 81 Sklep Polski MKK Gniezno 19.11.2016 18:00
AZS UMK PBDI Toruń 73 : 65 Politechnika Gdańska 19.11.2016 19:00
Biofarm Basket Suchy Las 72 : 77 Trefl II Sopot 20.11.2016 13:00
TKM Włocławek 54 : 82 Asseco AMW II Gdynia 12.12.2016 19:00
12 kolejka
Biofarm Basket Suchy Las 56 : 73 Decka Pelplin 26.11.2016 13:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 75 : 65 TKM Włocławek 26.11.2016 17:00
Gryf Goleniów 74 : 81 Politechnika Gdańska 26.11.2016 17:00
Asseco AMW II Gdynia 72 : 76 AZS UMK PBDI Toruń 26.11.2016 18:00
AZS Politechnika Poznań 58 : 80 Domino Inowrocław 26.11.2016 18:30
SMS PZKosz Władysławowo 78 : 81 Trefl II Sopot 27.11.2016 17:00
13 kolejka
Domino Inowrocław 63 : 52 Biofarm Basket Suchy Las 03.12.2016 18:00
AZS UMK PBDI Toruń 81 : 90 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 03.12.2016 20:00
Politechnika Gdańska 77 : 85 Asseco AMW II Gdynia 04.12.2016 18:00
Trefl II Sopot 65 : 58 Gryf Goleniów 04.12.2016 18:00
TKM Włocławek 59 : 89 Sklep Polski MKK Gniezno 04.12.2016 20:00
SMS PZKosz Władysławowo 72 : 78 Decka Pelplin 10.01.2017 19:00
14 kolejka
TKM Włocławek 68 : 62 AZS Politechnika Poznań 10.12.2016 13:00
AZS UMK PBDI Toruń 94 : 86 Sklep Polski MKK Gniezno 10.12.2016 15:00
Politechnika Gdańska 88 : 74 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 10.12.2016 16:30
SMS PZKosz Władysławowo 72 : 85 Domino Inowrocław 10.12.2016 17:00
Gryf Goleniów 71 : 64 Asseco AMW II Gdynia 10.12.2016 17:00
Decka Pelplin 98 : 88 Trefl II Sopot 11.12.2016 15:00
15 kolejka
Decka Pelplin 70 : 88 Gryf Goleniów 17.12.2016 15:00
Sklep Polski MKK Gniezno 67 : 68 Politechnika Gdańska 17.12.2016 16:00
Trefl II Sopot 64 : 62 Domino Inowrocław 17.12.2016 16:30
AZS Politechnika Poznań 62 : 93 AZS UMK PBDI Toruń 17.12.2016 18:30
Biofarm Basket Suchy Las 88 : 68 TKM Włocławek 18.12.2016 13:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 58 : 83 Asseco AMW II Gdynia 18.12.2016 16:00
16 kolejka
Domino Inowrocław 73 : 80 Decka Pelplin 04.01.2017 18:00
TKM Włocławek 67 : 107 SMS PZKosz Władysławowo 06.01.2017 14:00
Politechnika Gdańska 98 : 61 AZS Politechnika Poznań 06.01.2017 15:00
Asseco AMW II Gdynia 68 : 84 Sklep Polski MKK Gniezno 06.01.2017 17:00
Gryf Goleniów 73 : 54 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 06.01.2017 17:00
AZS UMK PBDI Toruń 62 : 64 Biofarm Basket Suchy Las 15.02.2017 19:00
17 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 120 : 61 AZS Politechnika Poznań 07.01.2017 13:00
Sklep Polski MKK Gniezno 91 : 74 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 08.01.2017 16:00
SMS PZKosz Władysławowo 83 : 87 AZS UMK PBDI Toruń 08.01.2017 17:00
Biofarm Basket Suchy Las 67 : 74 Politechnika Gdańska 08.01.2017 19:00
Trefl II Sopot 82 : 70 TKM Włocławek 09.01.2017 16:00
Domino Inowrocław 51 : 46 Gryf Goleniów 11.01.2017 17:30
18 kolejka
TKM Włocławek 62 : 83 Decka Pelplin 14.01.2017 12:30
Trefl II Sopot 87 : 77 AZS UMK PBDI Toruń 14.01.2017 13:00
Asseco AMW II Gdynia 74 : 63 Biofarm Basket Suchy Las 15.01.2017 13:00
Gryf Goleniów 67 : 61 Sklep Polski MKK Gniezno 15.01.2017 13:00
Politechnika Gdańska 60 : 72 SMS PZKosz Władysławowo 25.01.2017 20:30
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 86 : 81 AZS Politechnika Poznań 22.02.2017 18:00
19 kolejka
Trefl II Sopot 54 : 70 Politechnika Gdańska 18.01.2017 15:00
SMS PZKosz Władysławowo 61 : 81 Asseco AMW II Gdynia 18.01.2017 17:00
Domino Inowrocław 94 : 68 TKM Włocławek 18.01.2017 18:00
Biofarm Basket Suchy Las 79 : 72 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 18.01.2017 19:00
AZS Politechnika Poznań 58 : 82 Sklep Polski MKK Gniezno 18.01.2017 19:45
Decka Pelplin 94 : 79 AZS UMK PBDI Toruń 23.02.2017 18:30
20 kolejka
Sklep Polski MKK Gniezno 99 : 64 Biofarm Basket Suchy Las 21.01.2017 16:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 70 : 82 SMS PZKosz Władysławowo 21.01.2017 17:00
Gryf Goleniów 69 : 59 AZS Politechnika Poznań 21.01.2017 17:00
AZS UMK PBDI Toruń 78 : 82 Domino Inowrocław 21.01.2017 20:00
Asseco AMW II Gdynia 85 : 57 Trefl II Sopot 22.01.2017 13:00
Politechnika Gdańska 66 : 76 Decka Pelplin 22.01.2017 18:00
21 kolejka
Trefl II Sopot 60 : 62 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 28.01.2017 14:00
Biofarm Basket Suchy Las 98 : 59 AZS Politechnika Poznań 29.01.2017 13:00
Domino Inowrocław 56 : 67 Politechnika Gdańska 29.01.2017 18:00
SMS PZKosz Władysławowo 101 : 73 Sklep Polski MKK Gniezno 01.02.2017 17:00
Decka Pelplin 94 : 77 Asseco AMW II Gdynia 01.02.2017 18:30
TKM Włocławek 63 : 77 Gryf Goleniów 04.02.2017 14:00
22 kolejka
Asseco AMW II Gdynia 90 : 66 Domino Inowrocław 04.02.2017 13:00
Sklep Polski MKK Gniezno 87 : 81 Trefl II Sopot 04.02.2017 16:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 61 : 71 Decka Pelplin 04.02.2017 17:00
AZS Politechnika Poznań 53 : 106 SMS PZKosz Władysławowo 04.02.2017 18:00
Biofarm Basket Suchy Las 61 : 75 Gryf Goleniów 05.02.2017 13:00
AZS UMK PBDI Toruń 107 : 69 TKM Włocławek 05.02.2017 20:00
23 kolejka
Domino Inowrocław 88 : 77 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 10.02.2017 19:30
Decka Pelplin 109 : 79 Sklep Polski MKK Gniezno 11.02.2017 15:00
AZS UMK PBDI Toruń 66 : 75 Gryf Goleniów 11.02.2017 18:00
SMS PZKosz Władysławowo 71 : 47 Biofarm Basket Suchy Las 14.02.2017 19:00
Trefl II Sopot 91 : 72 AZS Politechnika Poznań 15.02.2017 15:15
TKM Włocławek 70 : 79 Politechnika Gdańska 15.02.2017 20:00
24 kolejka
Trefl II Sopot 68 : 56 Biofarm Basket Suchy Las 18.02.2017 13:00
Sklep Polski MKK Gniezno 81 : 74 Domino Inowrocław 18.02.2017 16:00
Asseco AMW II Gdynia 115 : 61 TKM Włocławek 18.02.2017 17:00
Gryf Goleniów 64 : 70 SMS PZKosz Władysławowo 18.02.2017 17:00
AZS Politechnika Poznań 61 : 88 Decka Pelplin 18.02.2017 17:30
Politechnika Gdańska 60 : 66 AZS UMK PBDI Toruń 19.02.2017 18:00
25 kolejka
TKM Włocławek 70 : 72 Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 25.02.2017 17:00
Politechnika Gdańska 59 : 72 Gryf Goleniów 26.02.2017 18:00
Domino Inowrocław 113 : 73 AZS Politechnika Poznań 01.03.2017 18:30
Decka Pelplin 92 : 73 Biofarm Basket Suchy Las 01.03.2017 18:30
AZS UMK PBDI Toruń 65 : 91 Asseco AMW II Gdynia 01.03.2017 19:00
Trefl II Sopot 72 : 78 SMS PZKosz Władysławowo 03.03.2017 18:30
26 kolejka
Biofarm Basket Suchy Las 61 : 82 Domino Inowrocław 05.03.2017 13:00
Gryf Goleniów 77 : 67 Trefl II Sopot 05.03.2017 14:00
Asseco AMW II Gdynia 72 : 60 Politechnika Gdańska 05.03.2017 18:00
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 81 : 76 AZS UMK PBDI Toruń 05.03.2017 18:00
Sklep Polski MKK Gniezno 90 : 62 TKM Włocławek 05.03.2017 18:00
Decka Pelplin 84 : 67 SMS PZKosz Władysławowo 05.03.2017 18:00
1 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka 88 : 39 KKS Pro-Basket Kutno 24.09.2016 13:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 43 : 76 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 24.09.2016 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 83 : 68 Żubry Leo-Sped Białystok 24.09.2016 19:00
KK Warszawa 81 : 64 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 25.09.2016 13:00
KS Rosa-Sport Radom 60 : 69 KS Shmoolky Warszawa 25.09.2016 14:00
Syntex Księżak Łowicz 109 : 42 TBV Start Lublin 25.09.2016 18:00
AZS UJK Kielce 58 : 69 KU AZS UMCS Lublin 27.09.2016 18:00
2 kolejka
KS Shmoolky Warszawa 84 : 69 ZKS Stal Stalowa Wola 01.10.2016 14:00
AZS UJK Kielce 107 : 62 KKS Pro-Basket Kutno 01.10.2016 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 64 : 75 KK Warszawa 01.10.2016 18:00
KU AZS UMCS Lublin 75 : 53 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 01.10.2016 19:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 83 : 57 TBV Start Lublin 02.10.2016 17:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 65 : 62 KS Rosa-Sport Radom 02.10.2016 18:00
Żubry Leo-Sped Białystok 69 : 71 Syntex Księżak Łowicz 02.10.2016 19:00
3 kolejka
TBV Start Lublin 57 : 93 KK Warszawa 08.10.2016 16:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 58 : 83 Żubry Leo-Sped Białystok 08.10.2016 17:00
KS Rosa-Sport Radom 60 : 75 AZS UJK Kielce 09.10.2016 15:00
KKS Pro-Basket Kutno 69 : 73 KU AZS UMCS Lublin 09.10.2016 15:30
Syntex Księżak Łowicz 95 : 80 KS Shmoolky Warszawa 09.10.2016 18:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 82 : 57 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 09.10.2016 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 51 : 71 Sokół Ostrów Mazowiecka 09.10.2016 19:00
4 kolejka
AZS UJK Kielce 54 : 63 ZKS Stal Stalowa Wola 15.10.2016 12:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 66 : 67 Syntex Księżak Łowicz 15.10.2016 13:00
KS Shmoolky Warszawa 89 : 81 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 15.10.2016 14:00
KKS Pro-Basket Kutno 79 : 68 KS Rosa-Sport Radom 16.10.2016 13:00
TBV Start Lublin 49 : 85 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 16.10.2016 14:00
KU AZS UMCS Lublin 89 : 47 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16.10.2016 19:00
Żubry Leo-Sped Białystok 82 : 72 KK Warszawa 23.11.2016 20:00
5 kolejka
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 69 : 52 Żubry Leo-Sped Białystok 22.10.2016 18:00
KS Rosa-Sport Radom 53 : 68 KU AZS UMCS Lublin 23.10.2016 13:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 55 : 72 Sokół Ostrów Mazowiecka 23.10.2016 16:00
KK Warszawa 77 : 66 KS Shmoolky Warszawa 23.10.2016 17:30
ZKS Stal Stalowa Wola 102 : 60 KKS Pro-Basket Kutno 23.10.2016 18:00
Syntex Księżak Łowicz 65 : 68 AZS UJK Kielce 23.10.2016 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 116 : 25 TBV Start Lublin 23.10.2016 18:00
6 kolejka
Żubry Leo-Sped Białystok 72 : 76 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 26.10.2016 17:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 55 : 66 KK Warszawa 26.10.2016 18:00
KKS Pro-Basket Kutno 56 : 76 Syntex Księżak Łowicz 26.10.2016 18:00
KS Rosa-Sport Radom 59 : 69 ZKS Stal Stalowa Wola 26.10.2016 18:00
AZS UJK Kielce 84 : 60 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 26.10.2016 19:00
KS Shmoolky Warszawa 79 : 92 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 27.10.2016 18:30
KU AZS UMCS Lublin 112 : 41 TBV Start Lublin 23.11.2016 20:00
7 kolejka
TBV Start Lublin 59 : 58 Żubry Leo-Sped Białystok 29.10.2016 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 69 : 58 KS Shmoolky Warszawa 29.10.2016 18:00
Syntex Księżak Łowicz 87 : 74 KS Rosa-Sport Radom 29.10.2016 18:30
KK Warszawa 93 : 68 AZS UJK Kielce 30.10.2016 14:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 87 : 88 KKS Pro-Basket Kutno 30.10.2016 16:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 77 : 53 Sokół Ostrów Mazowiecka 30.10.2016 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 79 : 74 KU AZS UMCS Lublin 30.10.2016 18:00
8 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka 45 : 89 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 05.11.2016 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 65 : 84 Syntex Księżak Łowicz 05.11.2016 18:00
KS Shmoolky Warszawa 109 : 61 TBV Start Lublin 06.11.2016 13:30
KS Rosa-Sport Radom 91 : 40 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 06.11.2016 14:00
KKS Pro-Basket Kutno 50 : 66 KK Warszawa 06.11.2016 16:00
KU AZS UMCS Lublin 80 : 62 Żubry Leo-Sped Białystok 06.11.2016 17:00
AZS UJK Kielce 61 : 89 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 06.11.2016 17:00
9 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 63 : 84 KK Warszawa 09.11.2016 19:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 50 : 77 ZKS Stal Stalowa Wola 10.11.2016 20:00
TBV Start Lublin 59 : 69 Sokół Ostrów Mazowiecka 11.11.2016 15:30
Syntex Księżak Łowicz 71 : 62 KU AZS UMCS Lublin 11.11.2016 17:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 84 : 52 KKS Pro-Basket Kutno 11.11.2016 17:00
Żubry Leo-Sped Białystok 102 : 91 KS Shmoolky Warszawa 11.11.2016 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 80 : 65 AZS UJK Kielce 11.11.2016 18:00
10 kolejka
AZS UJK Kielce 86 : 81 TBV Start Lublin 13.11.2016 16:00
KKS Pro-Basket Kutno 100 : 78 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 13.11.2016 16:00
KU AZS UMCS Lublin 71 : 53 KS Shmoolky Warszawa 13.11.2016 17:00
Syntex Księżak Łowicz 90 : 68 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 13.11.2016 17:00
ZKS Stal Stalowa Wola 60 : 71 KK Warszawa 13.11.2016 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 71 : 63 Żubry Leo-Sped Białystok 13.11.2016 20:00
KS Rosa-Sport Radom 57 : 72 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 13.11.2016 20:00
11 kolejka
KS Shmoolky Warszawa 86 : 73 Sokół Ostrów Mazowiecka 19.11.2016 13:30
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 67 : 85 KU AZS UMCS Lublin 19.11.2016 17:00
Żubry Leo-Sped Białystok 80 : 77 AZS UJK Kielce 19.11.2016 17:00
KK Warszawa 63 : 56 Syntex Księżak Łowicz 19.11.2016 18:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 75 : 71 ZKS Stal Stalowa Wola 19.11.2016 18:00
KKS Pro-Basket Kutno 76 : 38 TBV Start Lublin 20.11.2016 16:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 81 : 53 KS Rosa-Sport Radom 20.11.2016 18:00
12 kolejka
KKS Pro-Basket Kutno 64 : 78 Żubry Leo-Sped Białystok 26.11.2016 15:00
KU AZS UMCS Lublin 95 : 58 Sokół Ostrów Mazowiecka 26.11.2016 17:00
Syntex Księżak Łowicz 81 : 74 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 26.11.2016 18:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 52 : 82 KK Warszawa 26.11.2016 18:00
KS Rosa-Sport Radom 66 : 73 TBV Start Lublin 27.11.2016 14:00
AZS UJK Kielce 89 : 88 KS Shmoolky Warszawa 27.11.2016 17:30
ZKS Stal Stalowa Wola 85 : 76 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 27.11.2016 18:00
13 kolejka
Żubry Leo-Sped Białystok 81 : 70 KS Rosa-Sport Radom 03.12.2016 14:00
TBV Start Lublin 55 : 84 ZKS Stal Stalowa Wola 03.12.2016 17:30
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 100 : 36 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 03.12.2016 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 73 : 96 Syntex Księżak Łowicz 03.12.2016 18:00
KS Shmoolky Warszawa 93 : 67 KKS Pro-Basket Kutno 04.12.2016 17:30
KK Warszawa 72 : 68 KU AZS UMCS Lublin 04.12.2016 18:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 65 : 63 AZS UJK Kielce 04.01.2017 18:00
14 kolejka
KU AZS UMCS Lublin 78 : 41 AZS UJK Kielce 10.12.2016 17:00
Żubry Leo-Sped Białystok 75 : 92 ZKS Stal Stalowa Wola 10.12.2016 17:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 81 : 60 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 10.12.2016 19:00
KKS Pro-Basket Kutno 62 : 51 Sokół Ostrów Mazowiecka 11.12.2016 16:00
KS Shmoolky Warszawa 99 : 72 KS Rosa-Sport Radom 11.12.2016 16:00
TBV Start Lublin 68 : 82 Syntex Księżak Łowicz 11.12.2016 17:30
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 60 : 48 KK Warszawa 11.12.2016 18:00
15 kolejka
KKS Pro-Basket Kutno 62 : 75 AZS UJK Kielce 17.12.2016 14:00
Syntex Księżak Łowicz 73 : 67 Żubry Leo-Sped Białystok 17.12.2016 17:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 63 : 80 KU AZS UMCS Lublin 17.12.2016 18:00
KK Warszawa 86 : 56 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18.12.2016 14:00
KS Rosa-Sport Radom 73 : 62 Sokół Ostrów Mazowiecka 18.12.2016 17:00
TBV Start Lublin 91 : 60 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 18.12.2016 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 81 : 60 KS Shmoolky Warszawa 18.12.2016 18:00
16 kolejka
KU AZS UMCS Lublin 88 : 51 KKS Pro-Basket Kutno 04.01.2017 20:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 59 : 75 ZKS Stal Stalowa Wola 06.01.2017 13:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 85 : 84 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 06.01.2017 13:00
Żubry Leo-Sped Białystok 87 : 75 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 06.01.2017 15:00
AZS UJK Kielce 87 : 61 KS Rosa-Sport Radom 06.01.2017 18:00
KS Shmoolky Warszawa 57 : 71 Syntex Księżak Łowicz 06.01.2017 18:00
KK Warszawa 89 : 36 TBV Start Lublin 06.01.2017 18:00
17 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 85 : 64 KKS Pro-Basket Kutno 08.01.2017 13:00
KK Warszawa 84 : 74 Żubry Leo-Sped Białystok 08.01.2017 14:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 64 : 91 KS Shmoolky Warszawa 08.01.2017 17:00
Syntex Księżak Łowicz 82 : 69 Sokół Ostrów Mazowiecka 08.01.2017 17:30
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 99 : 44 TBV Start Lublin 08.01.2017 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 75 : 68 AZS UJK Kielce 08.01.2017 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 63 : 71 KU AZS UMCS Lublin 11.01.2017 19:30
18 kolejka
KS Shmoolky Warszawa 53 : 87 KK Warszawa 14.01.2017 17:00
Żubry Leo-Sped Białystok 77 : 80 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 14.01.2017 17:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 80 : 63 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 14.01.2017 18:00
TBV Start Lublin 39 : 102 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 15.01.2017 13:30
KKS Pro-Basket Kutno 89 : 70 ZKS Stal Stalowa Wola 15.01.2017 16:00
AZS UJK Kielce 94 : 77 Syntex Księżak Łowicz 15.01.2017 17:30
KU AZS UMCS Lublin 71 : 44 KS Rosa-Sport Radom 25.01.2017 20:00
19 kolejka
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 80 : 71 Żubry Leo-Sped Białystok 18.01.2017 18:30
ZKS Stal Stalowa Wola 74 : 62 KS Rosa-Sport Radom 18.01.2017 18:30
Syntex Księżak Łowicz 102 : 65 KKS Pro-Basket Kutno 18.01.2017 19:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 78 : 54 KS Shmoolky Warszawa 18.01.2017 19:45
TBV Start Lublin 46 : 84 KU AZS UMCS Lublin 18.01.2017 20:00
KK Warszawa 116 : 55 Sokół Ostrów Mazowiecka 18.01.2017 21:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 59 : 90 AZS UJK Kielce 19.01.2017 20:00
20 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 57 : 80 Syntex Księżak Łowicz 21.01.2017 13:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 65 : 83 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 21.01.2017 13:00
AZS UJK Kielce 60 : 72 KK Warszawa 21.01.2017 16:00
KU AZS UMCS Lublin 76 : 44 ZKS Stal Stalowa Wola 21.01.2017 18:00
Żubry Leo-Sped Białystok 87 : 62 TBV Start Lublin 22.01.2017 14:30
KKS Pro-Basket Kutno 94 : 56 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 22.01.2017 16:00
KS Shmoolky Warszawa 72 : 86 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 22.01.2017 18:00
21 kolejka
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 53 : 79 KS Rosa-Sport Radom 28.01.2017 13:00
Żubry Leo-Sped Białystok 89 : 86 KU AZS UMCS Lublin 28.01.2017 17:00
Syntex Księżak Łowicz 102 : 77 ZKS Stal Stalowa Wola 28.01.2017 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 101 : 81 Sokół Ostrów Mazowiecka 28.01.2017 19:00
KK Warszawa 94 : 75 KKS Pro-Basket Kutno 01.02.2017 21:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 87 : 53 AZS UJK Kielce 08.02.2017 18:00
TBV Start Lublin 59 : 74 KS Shmoolky Warszawa 09.02.2017 20:00
22 kolejka
ZKS Stal Stalowa Wola 84 : 66 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 04.02.2017 17:00
AZS UJK Kielce 69 : 78 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 04.02.2017 17:00
KU AZS UMCS Lublin 61 : 42 Syntex Księżak Łowicz 04.02.2017 19:00
KK Warszawa 79 : 75 KS Rosa-Sport Radom 05.02.2017 14:00
Sokół Ostrów Mazowiecka 99 : 52 TBV Start Lublin 05.02.2017 16:00
KKS Pro-Basket Kutno 63 : 80 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 05.02.2017 18:00
KS Shmoolky Warszawa 62 : 81 Żubry Leo-Sped Białystok 05.02.2017 18:00
23 kolejka
KS Shmoolky Warszawa 52 : 89 KU AZS UMCS Lublin 11.02.2017 17:00
Żubry Leo-Sped Białystok 87 : 83 Sokół Ostrów Mazowiecka 11.02.2017 17:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 49 : 89 Syntex Księżak Łowicz 11.02.2017 18:00
TBV Start Lublin 49 : 96 AZS UJK Kielce 12.02.2017 16:00
KK Warszawa 87 : 42 ZKS Stal Stalowa Wola 12.02.2017 18:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 98 : 84 KKS Pro-Basket Kutno 15.02.2017 19:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 88 : 51 KS Rosa-Sport Radom 01.03.2017 19:30
24 kolejka
KS Rosa-Sport Radom 92 : 82 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18.02.2017 13:00
Syntex Księżak Łowicz 67 : 71 KK Warszawa 18.02.2017 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 54 : 62 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 18.02.2017 18:00
TBV Start Lublin 78 : 59 KKS Pro-Basket Kutno 19.02.2017 16:00
AZS UJK Kielce 65 : 77 Żubry Leo-Sped Białystok 19.02.2017 18:00
KU AZS UMCS Lublin 82 : 44 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 19.02.2017 18:30
Sokół Ostrów Mazowiecka 70 : 80 KS Shmoolky Warszawa 19.02.2017 19:30
25 kolejka
Sokół Ostrów Mazowiecka 51 : 84 KU AZS UMCS Lublin 24.02.2017 19:00
KS Shmoolky Warszawa 60 : 58 AZS UJK Kielce 25.02.2017 14:00
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 82 : 78 ZKS Stal Stalowa Wola 25.02.2017 18:00
ŁKS AZS UŁ SG Łódź 62 : 72 Syntex Księżak Łowicz 25.02.2017 18:00
TBV Start Lublin 94 : 72 KS Rosa-Sport Radom 27.02.2017 19:30
Żubry Leo-Sped Białystok 20 : 0 KKS Pro-Basket Kutno 01.03.2017 19:30
KK Warszawa 91 : 34 AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 01.03.2017 21:00
26 kolejka
KU AZS UMCS Lublin 69 : 64 KK Warszawa 05.03.2017 18:00
AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 54 : 74 ŁKS AZS UŁ SG Łódź 05.03.2017 18:00
Syntex Księżak Łowicz 82 : 68 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 05.03.2017 18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 67 : 84 TBV Start Lublin 05.03.2017 18:00
KS Rosa-Sport Radom 74 : 60 Żubry Leo-Sped Białystok 05.03.2017 18:00
KKS Pro-Basket Kutno 72 : 61 KS Shmoolky Warszawa 05.03.2017 18:00
AZS UJK Kielce 108 : 91 Sokół Ostrów Mazowiecka 05.03.2017 18:00
1 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 36 : 63 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 24.09.2016 17:00
KŚ AZS Gliwice 60 : 66 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 24.09.2016 17:00
Zagłębie Sosnowiec 57 : 86 KK Polonia Bytom 24.09.2016 17:00
MKKS Rybnik 46 : 62 Weegree AZS Politechnika Opolska 24.09.2016 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 58 : 75 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 24.09.2016 18:00
AZS Politechnika Częstochowa 82 : 71 TS Wisła Kraków 24.09.2016 18:30
2 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 65 : 99 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 01.10.2016 17:00
KK Polonia Bytom 90 : 57 AZS Politechnika Częstochowa 01.10.2016 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 73 : 56 Zagłębie Sosnowiec 02.10.2016 16:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 73 : 65 KŚ AZS Gliwice 02.10.2016 17:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 71 : 68 TS Wisła Kraków 02.10.2016 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 47 : 79 MKKS Rybnik 03.10.2016 17:00
3 kolejka
Zagłębie Sosnowiec 65 : 54 KS Pogoń Ruda Śląska 08.10.2016 11:30
KŚ AZS Gliwice 81 : 49 MKS II Dąbrowa Górnicza 08.10.2016 17:00
MKKS Rybnik 68 : 58 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 08.10.2016 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 68 : 62 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 08.10.2016 18:00
AZS Politechnika Częstochowa 72 : 105 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.10.2016 18:00
TS Wisła Kraków 70 : 83 KK Polonia Bytom 08.10.2016 19:30
4 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 90 : 53 AZS Politechnika Częstochowa 14.10.2016 19:00
MKKS Rybnik 70 : 51 KŚ AZS Gliwice 15.10.2016 18:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 73 : 48 Zagłębie Sosnowiec 15.10.2016 20:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 90 : 75 TS Wisła Kraków 16.10.2016 16:30
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 69 : 61 KK Polonia Bytom 16.10.2016 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 76 : 81 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 16.10.2016 17:00
5 kolejka
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 91 : 56 MKS II Dąbrowa Górnicza 19.10.2016 18:00
KŚ AZS Gliwice 84 : 68 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 22.10.2016 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 84 : 75 Zagłębie Sosnowiec 22.10.2016 17:00
KK Polonia Bytom 67 : 78 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 22.10.2016 18:00
AZS Politechnika Częstochowa 79 : 72 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 22.10.2016 19:00
TS Wisła Kraków 53 : 66 KS Pogoń Ruda Śląska 23.10.2016 17:30
6 kolejka
MKKS Rybnik 54 : 74 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26.10.2016 17:30
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 71 : 77 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 26.10.2016 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska 85 : 84 KK Polonia Bytom 26.10.2016 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 84 : 47 AZS Politechnika Częstochowa 26.10.2016 19:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 77 : 61 TS Wisła Kraków 26.10.2016 20:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 68 : 66 Zagłębie Sosnowiec 27.10.2016 20:00
7 kolejka
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 73 : 64 KS Pogoń Ruda Śląska 29.10.2016 17:30
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 83 : 62 KŚ AZS Gliwice 29.10.2016 18:00
AZS Politechnika Częstochowa 72 : 91 MKS II Dąbrowa Górnicza 29.10.2016 18:00
KK Polonia Bytom 70 : 63 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 29.10.2016 18:00
TS Wisła Kraków 64 : 49 Weegree AZS Politechnika Opolska 29.10.2016 19:30
Zagłębie Sosnowiec 56 : 61 MKKS Rybnik 30.10.2016 16:00
8 kolejka
KŚ AZS Gliwice 92 : 93 Zagłębie Sosnowiec 05.11.2016 17:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 84 : 72 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 05.11.2016 18:00
AZS Politechnika Częstochowa 59 : 87 MKKS Rybnik 05.11.2016 19:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 71 : 66 TS Wisła Kraków 06.11.2016 13:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 64 : 69 KS Pogoń Ruda Śląska 06.11.2016 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 75 : 83 KK Polonia Bytom 06.11.2016 17:00
9 kolejka
KK Polonia Bytom 82 : 73 MKS II Dąbrowa Górnicza 09.11.2016 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska 62 : 73 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 09.11.2016 18:00
TS Wisła Kraków 67 : 60 MKKS Rybnik 11.11.2016 15:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 84 : 53 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 11.11.2016 18:00
AZS Politechnika Częstochowa 71 : 62 KŚ AZS Gliwice 11.11.2016 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 87 : 66 Weegree AZS Politechnika Opolska 11.11.2016 18:00
10 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 73 : 104 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 13.11.2016 13:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 75 : 78 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 13.11.2016 16:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 77 KS Pogoń Ruda Śląska 13.11.2016 17:00
KŚ AZS Gliwice 66 : 60 TS Wisła Kraków 13.11.2016 17:00
MKKS Rybnik 49 : 70 KK Polonia Bytom 13.11.2016 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 82 : 70 Zagłębie Sosnowiec 13.11.2016 18:00
11 kolejka
Zagłębie Sosnowiec 55 : 57 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 19.11.2016 17:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 92 : 55 MKKS Rybnik 19.11.2016 17:00
KS Pogoń Ruda Śląska 100 : 75 MKS II Dąbrowa Górnicza 19.11.2016 17:00
AZS Politechnika Częstochowa 64 : 93 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 19.11.2016 18:00
KK Polonia Bytom 61 : 47 KŚ AZS Gliwice 19.11.2016 18:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 69 : 56 Weegree AZS Politechnika Opolska 20.11.2016 18:00
12 kolejka
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 93 : 63 TS Wisła Kraków 23.11.2016 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 65 : 83 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 26.11.2016 13:00
KŚ AZS Gliwice 45 : 88 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 26.11.2016 17:00
MKKS Rybnik 80 : 79 KS Pogoń Ruda Śląska 26.11.2016 18:00
Zagłębie Sosnowiec 74 : 70 AZS Politechnika Częstochowa 27.11.2016 13:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 69 : 79 Weegree AZS Politechnika Opolska 27.11.2016 17:00
13 kolejka
KK Polonia Bytom 82 : 78 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 02.12.2016 18:00
KS Pogoń Ruda Śląska 95 : 97 KŚ AZS Gliwice 03.12.2016 17:00
AZS Politechnika Częstochowa 57 : 78 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 03.12.2016 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 88 : 74 MKS II Dąbrowa Górnicza 04.12.2016 17:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 69 : 70 MKKS Rybnik 04.12.2016 18:00
TS Wisła Kraków 71 : 92 Zagłębie Sosnowiec 11.01.2017 20:00
14 kolejka
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 69 : 61 KŚ AZS Gliwice 10.12.2016 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 85 : 67 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 10.12.2016 18:00
KK Polonia Bytom 87 : 54 Zagłębie Sosnowiec 10.12.2016 18:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 83 : 53 MKS II Dąbrowa Górnicza 11.12.2016 16:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 58 : 57 MKKS Rybnik 11.12.2016 17:00
TS Wisła Kraków 80 : 69 AZS Politechnika Częstochowa 12.12.2016 19:30
15 kolejka
KŚ AZS Gliwice 58 : 66 Weegree AZS Politechnika Opolska 17.12.2016 17:00
AZS Politechnika Częstochowa 84 : 88 KK Polonia Bytom 17.12.2016 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 91 : 51 KS Pogoń Ruda Śląska 17.12.2016 18:00
MKKS Rybnik 98 : 73 MKS II Dąbrowa Górnicza 17.12.2016 18:00
TS Wisła Kraków 43 : 70 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 18.12.2016 19:30
Zagłębie Sosnowiec 50 : 90 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.02.2017 20:00
16 kolejka
KK Polonia Bytom 83 : 68 TS Wisła Kraków 04.01.2017 18:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 89 : 58 MKKS Rybnik 05.01.2017 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 82 : 61 KŚ AZS Gliwice 06.01.2017 13:30
KS Pogoń Ruda Śląska 94 : 100 Zagłębie Sosnowiec 06.01.2017 16:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 64 : 76 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 06.01.2017 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 87 : 45 AZS Politechnika Częstochowa 06.01.2017 18:00
17 kolejka
Zagłębie Sosnowiec 68 : 73 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 08.01.2017 13:00
TS Wisła Kraków 42 : 84 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 08.01.2017 16:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 68 : 50 Weegree AZS Politechnika Opolska 08.01.2017 17:00
KŚ AZS Gliwice 65 : 70 MKKS Rybnik 08.01.2017 17:00
KK Polonia Bytom 81 : 75 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 08.01.2017 18:00
AZS Politechnika Częstochowa 69 : 80 KS Pogoń Ruda Śląska 08.01.2017 18:00
18 kolejka
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 103 : 72 AZS Politechnika Częstochowa 21.12.2016 19:30
MKS II Dąbrowa Górnicza 78 : 97 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 14.01.2017 13:00
KS Pogoń Ruda Śląska 67 : 85 TS Wisła Kraków 14.01.2017 17:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 60 : 55 KŚ AZS Gliwice 14.01.2017 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 73 : 51 KK Polonia Bytom 15.01.2017 18:00
Zagłębie Sosnowiec 57 : 88 Weegree AZS Politechnika Opolska 15.01.2017 20:00
19 kolejka
TS Wisła Kraków 53 : 71 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 18.01.2017 16:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 86 : 56 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 18.01.2017 18:00
KK Polonia Bytom 99 : 74 KS Pogoń Ruda Śląska 18.01.2017 18:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 87 : 63 MKKS Rybnik 18.01.2017 18:15
AZS Politechnika Częstochowa 64 : 83 Weegree AZS Politechnika Opolska 18.01.2017 19:00
Zagłębie Sosnowiec 93 : 66 MKS II Dąbrowa Górnicza 18.01.2017 20:00
20 kolejka
KŚ AZS Gliwice 66 : 92 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 21.01.2017 17:00
KS Pogoń Ruda Śląska 72 : 87 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 21.01.2017 17:00
MKKS Rybnik 84 : 78 Zagłębie Sosnowiec 21.01.2017 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 51 : 72 AZS Politechnika Częstochowa 22.01.2017 13:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 80 : 58 TS Wisła Kraków 22.01.2017 17:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 65 : 77 KK Polonia Bytom 22.01.2017 18:30
21 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 73 : 68 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 28.01.2017 17:00
Zagłębie Sosnowiec 65 : 58 KŚ AZS Gliwice 28.01.2017 17:00
KK Polonia Bytom 83 : 58 Weegree AZS Politechnika Opolska 28.01.2017 18:00
MKKS Rybnik 69 : 68 AZS Politechnika Częstochowa 28.01.2017 18:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 61 : 56 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 28.01.2017 18:30
TS Wisła Kraków 66 : 68 MKS II Dąbrowa Górnicza 07.02.2017 20:00
22 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 53 : 75 KK Polonia Bytom 04.02.2017 13:00
KŚ AZS Gliwice 86 : 64 AZS Politechnika Częstochowa 04.02.2017 17:00
MKKS Rybnik 69 : 55 TS Wisła Kraków 04.02.2017 18:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 85 : 45 KS Pogoń Ruda Śląska 04.02.2017 18:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 62 : 74 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 05.02.2017 17:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 60 : 106 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 05.02.2017 17:30
23 kolejka
KS Pogoń Ruda Śląska 70 : 67 Weegree AZS Politechnika Opolska 10.02.2017 18:00
Zagłębie Sosnowiec 57 : 86 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 11.02.2017 17:00
KK Polonia Bytom 82 : 60 MKKS Rybnik 11.02.2017 18:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 73 : 74 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 11.02.2017 20:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 116 : 48 MKS II Dąbrowa Górnicza 15.02.2017 17:00
TS Wisła Kraków 46 : 59 KŚ AZS Gliwice 15.02.2017 20:00
24 kolejka
MKS II Dąbrowa Górnicza 125 : 131 KS Pogoń Ruda Śląska 18.02.2017 13:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 91 : 92 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 18.02.2017 17:00
MKKS Rybnik 57 : 93 R8 Basket AZS Politechnika Kraków 18.02.2017 18:15
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 85 : 64 Zagłębie Sosnowiec 19.02.2017 17:00
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 135 : 67 AZS Politechnika Częstochowa 19.02.2017 17:00
KŚ AZS Gliwice 78 : 82 KK Polonia Bytom 19.02.2017 17:00
25 kolejka
TS Wisła Kraków 62 : 78 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 25.02.2017 14:30
KS Pogoń Ruda Śląska 71 : 75 MKKS Rybnik 25.02.2017 17:00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno 66 : 69 MKS II Dąbrowa Górnicza 26.02.2017 16:00
R8 Basket AZS Politechnika Kraków 73 : 51 KŚ AZS Gliwice 26.02.2017 16:00
Weegree AZS Politechnika Opolska 80 : 62 AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 26.02.2017 17:30
AZS Politechnika Częstochowa 69 : 86 Zagłębie Sosnowiec 26.02.2017 18:00
26 kolejka
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 104 : 75 KK Polonia Bytom 01.03.2017 18:30
Zagłębie Sosnowiec 80 : 70 TS Wisła Kraków 04.03.2017 18:00
AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 88 : 43 AZS Politechnika Częstochowa 05.03.2017 18:00
KŚ AZS Gliwice 87 : 57 KS Pogoń Ruda Śląska 05.03.2017 18:00
MKKS Rybnik 59 : 73 MCKiS Termo-Rex Jaworzno 05.03.2017 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza 77 : 69 Weegree AZS Politechnika Opolska 05.03.2017 18:00
1 kolejka
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 81 : 59 BC Obra Kościan 24.09.2016 17:00
MKS Sokół Międzychód 68 : 84 WKS Śląsk Wrocław 24.09.2016 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 69 : 54 AZS Basket Nysa 24.09.2016 17:30
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 67 : 97 Górnik Trans.eu Wałbrzych 24.09.2016 18:00
Röben Gimbasket Wrocław 90 : 87 WKK Wrocław 24.09.2016 18:00
Intermarche II Zielona Góra 55 : 88 KS Sudety Jelenia Góra 28.09.2016 18:30
2 kolejka
WKK Wrocław 88 : 72 KKS Energa Drogbruk Kalisz 01.10.2016 15:00
Intermarche II Zielona Góra 48 : 85 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 01.10.2016 15:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 84 : 55 Röben Gimbasket Wrocław 01.10.2016 17:00
BC Obra Kościan 74 : 62 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 01.10.2016 17:00
WKS Śląsk Wrocław 69 : 55 RKKS Rawia Rawag Rawicz 01.10.2016 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 61 : 60 AZS Basket Nysa 01.10.2016 19:00
3 kolejka
Górnik Trans.eu Wałbrzych 96 : 73 KKS Energa Drogbruk Kalisz 08.10.2016 16:30
MKS Sokół Międzychód 67 : 66 WKK Wrocław 08.10.2016 17:00
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 83 : 68 KS Sudety Jelenia Góra 08.10.2016 18:30
Röben Gimbasket Wrocław 74 : 67 BC Obra Kościan 08.10.2016 19:00
AZS Basket Nysa 55 : 71 WKS Śląsk Wrocław 09.10.2016 17:30
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 64 : 51 Intermarche II Zielona Góra 19.10.2016 19:30
4 kolejka
WKK Wrocław 80 : 71 RKKS Rawia Rawag Rawicz 15.10.2016 15:00
BC Obra Kościan 83 : 76 KKS Energa Drogbruk Kalisz 15.10.2016 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 65 : 61 MKS Sokół Międzychód 15.10.2016 18:30
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 66 : 59 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 15.10.2016 18:30
Intermarche II Zielona Góra 62 : 83 Röben Gimbasket Wrocław 16.10.2016 16:00
KS Sudety Jelenia Góra 68 : 82 WKS Śląsk Wrocław 16.10.2016 18:15
5 kolejka
MKS Sokół Międzychód 64 : 67 BC Obra Kościan 22.10.2016 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 60 : 72 Górnik Trans.eu Wałbrzych 22.10.2016 17:30
Röben Gimbasket Wrocław 80 : 68 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 22.10.2016 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 65 : 77 KS Sudety Jelenia Góra 22.10.2016 19:00
KKS Energa Drogbruk Kalisz 85 : 71 Intermarche II Zielona Góra 23.10.2016 16:00
AZS Basket Nysa 73 : 83 WKK Wrocław 23.10.2016 17:30
6 kolejka
WKS Śląsk Wrocław 76 : 38 WKK Wrocław 25.10.2016 18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 84 : 63 AZS Basket Nysa 26.10.2016 18:30
BC Obra Kościan 90 : 81 RKKS Rawia Rawag Rawicz 26.10.2016 18:30
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 83 : 64 KKS Energa Drogbruk Kalisz 26.10.2016 18:30
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 58 : 68 Röben Gimbasket Wrocław 26.10.2016 19:45
Intermarche II Zielona Góra 71 : 88 MKS Sokół Międzychód 27.10.2016 19:30
7 kolejka
MKS Sokół Międzychód 56 : 61 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 29.10.2016 17:00
Röben Gimbasket Wrocław 63 : 66 KS Sudety Jelenia Góra 29.10.2016 18:00
WKS Śląsk Wrocław 69 : 64 Górnik Trans.eu Wałbrzych 29.10.2016 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 81 : 69 KKS Energa Drogbruk Kalisz 29.10.2016 18:30
RKKS Rawia Rawag Rawicz 84 : 58 Intermarche II Zielona Góra 30.10.2016 17:30
AZS Basket Nysa 95 : 76 BC Obra Kościan 30.10.2016 17:30
8 kolejka
BC Obra Kościan 56 : 78 WKS Śląsk Wrocław 05.11.2016 17:00
Intermarche II Zielona Góra 68 : 75 AZS Basket Nysa 05.11.2016 18:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 61 : 55 MKS Sokół Międzychód 05.11.2016 18:00
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 69 : 73 RKKS Rawia Rawag Rawicz 05.11.2016 18:30
Röben Gimbasket Wrocław 71 : 58 KKS Energa Drogbruk Kalisz 05.11.2016 19:00
KS Sudety Jelenia Góra 90 : 66 WKK Wrocław 06.11.2016 19:00
9 kolejka
MKS Sokół Międzychód 67 : 53 Röben Gimbasket Wrocław 11.11.2016 17:00
WKK Wrocław 61 : 71 Górnik Trans.eu Wałbrzych 11.11.2016 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 64 : 46 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 11.11.2016 17:30
AZS Basket Nysa 60 : 84 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 11.11.2016 17:30
WKS Śląsk Wrocław 75 : 57 Intermarche II Zielona Góra 16.11.2016 19:00
KS Sudety Jelenia Góra 80 : 75 KKS Energa Drogbruk Kalisz 18.01.2017 19:00
10 kolejka
BC Obra Kościan 92 : 69 WKK Wrocław 13.11.2016 17:00
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 72 : 74 WKS Śląsk Wrocław 13.11.2016 17:00
KS Sudety Jelenia Góra 63 : 72 Górnik Trans.eu Wałbrzych 13.11.2016 18:00
AZS Basket Nysa 57 : 71 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 13.11.2016 18:00
Röben Gimbasket Wrocław 51 : 78 RKKS Rawia Rawag Rawicz 13.11.2016 18:00
KKS Energa Drogbruk Kalisz 67 : 66 MKS Sokół Międzychód 13.11.2016 18:00
11 kolejka
WKK Wrocław 66 : 70 Intermarche II Zielona Góra 19.11.2016 15:00
AZS Basket Nysa 54 : 62 Röben Gimbasket Wrocław 19.11.2016 16:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych 96 : 58 BC Obra Kościan 19.11.2016 16:00
MKS Sokół Międzychód 61 : 46 KS Sudety Jelenia Góra 19.11.2016 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 95 : 87 KKS Energa Drogbruk Kalisz 19.11.2016 17:30
WKS Śląsk Wrocław 62 : 46 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 19.11.2016 18:00
12 kolejka
Intermarche II Zielona Góra 42 : 91 Górnik Trans.eu Wałbrzych 26.11.2016 13:00
KKS Energa Drogbruk Kalisz 76 : 78 AZS Basket Nysa 26.11.2016 17:00
MKS Sokół Międzychód 67 : 71 RKKS Rawia Rawag Rawicz 26.11.2016 17:00
KS Sudety Jelenia Góra 75 : 65 BC Obra Kościan 26.11.2016 18:00
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 84 : 36 WKK Wrocław 26.11.2016 18:30
Röben Gimbasket Wrocław 61 : 73 WKS Śląsk Wrocław 27.11.2016 18:00
13 kolejka
WKS Śląsk Wrocław 97 : 87 KKS Energa Drogbruk Kalisz 03.12.2016 13:00
WKK Wrocław 86 : 69 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 03.12.2016 15:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 78 : 88 KS Sudety Jelenia Góra 03.12.2016 17:30
AZS Basket Nysa 87 : 79 MKS Sokół Międzychód 03.12.2016 17:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 51 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 03.12.2016 18:30
BC Obra Kościan 65 : 58 Intermarche II Zielona Góra 03.12.2016 19:00
14 kolejka
WKK Wrocław 55 : 62 Röben Gimbasket Wrocław 10.12.2016 13:00
BC Obra Kościan 62 : 82 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 10.12.2016 17:00
AZS Basket Nysa 81 : 88 RKKS Rawia Rawag Rawicz 10.12.2016 17:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych 84 : 76 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 10.12.2016 18:30
WKS Śląsk Wrocław 82 : 69 MKS Sokół Międzychód 11.12.2016 18:00
KS Sudety Jelenia Góra 92 : 78 Intermarche II Zielona Góra 11.12.2016 19:30
15 kolejka
KKS Energa Drogbruk Kalisz 64 : 101 WKK Wrocław 11.12.2016 19:00
Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 58 : 51 BC Obra Kościan 17.12.2016 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 77 : 79 WKS Śląsk Wrocław 17.12.2016 17:30
Röben Gimbasket Wrocław 65 : 87 Górnik Trans.eu Wałbrzych 17.12.2016 18:00
KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 60 : 67 Intermarche II Zielona Góra 18.12.2016 16:30
AZS Basket Nysa 58 : 63 KS Sudety Jelenia Góra 18.12.2016 17:30
16 kolejka
Intermarche II Zielona Góra 56 : 68 Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 06.01.2017 14:00
BC Obra Kościan 72 : 71 Röben Gimbasket Wrocław 06.01.2017 17:00
WKK Wrocław 80 : 59 MKS Sokół Międzychód 06.01.2017 17:00
KS Sudety Jelenia Góra 73 : 67 KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 06.01.2017 18:00
KKS Energa Drogbruk Kalisz 58 : 77 Górnik Trans.eu Wałbrzych 06.01.2017 18:00
WKS Śląsk Wrocław 99 : 52 AZS Basket Nysa 06.01.2017 18:00
17 kolejka
MKS Sokół Międzychód 70 : 67 Górnik Trans.eu Wałbrzych 08.01.2017 17:00
KKS Energa Drogbruk Kalisz 68 : 67 BC Obra Kościan 08.01.2017 17:00
RKKS Rawia Rawag Rawicz 82 : 58 WKK Wrocław