Nie przegrali w Łodzi żadnego meczu w sezonie, dopięli swego w decydującym spotkaniu o awans. Koszykarze ŁKS Coolpack w trzecim starciu półfinałowym z OPTeam Resovią osiągnęli wyraźną przewagę i zwyciężyli 99:56. Tym samym podopieczni Jarosława Krysiewicza wywalczyli awans do finału rozgrywek i uzyskali prawo gry w Pekao S.A. 1 Lidze Mężczyzn. Rywalem łodzian w walce o złoto będzie KSK Noteć Inowrocław.
9
Nataniel Kolasiński
ŁKS Coolpack Łódź
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Astoria Bydgoszcz | 15 | 305 | 473:02 | 67 / 141 | 28 / 104 | 95 / 245 | 87 / 103 | 11 | 65 | 76 | 64 | 49 | 105 | 78 | 25 | 3 | 8 | 229 | -134 |
2023/2024 | ŁKS Coolpack Łódź | 22 | 236 | 434:58 | 39 / 78 | 37 / 113 | 76 / 191 | 47 / 61 | 10 | 40 | 50 | 38 | 69 | 55 | 33 | 24 | 1 | 4 | 187 | 206 |
2022/2023 | KS Księżak Łowicz | 31 | 405 | 666:40 | 101 / 179 | 42 / 128 | 143 / 307 | 77 / 113 | 25 | 62 | 87 | 40 | 72 | 98 | 73 | 25 | 2 | 8 | 286 | 152 |
2021/2022 | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 14 | 11 | 73:06 | 5 / 10 | 0 / 6 | 5 / 16 | 1 / 5 | 3 | 11 | 14 | 11 | 10 | 8 | 13 | 1 | 2 | 0 | 11 | 32 |
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | 4 | 55 | 111:04 | 15 / 30 | 7 / 27 | 22 / 57 | 4 / 6 | 4 | 19 | 23 | 11 | 15 | 11 | 13 | 3 | 1 | 2 | 43 | -9 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 18 | 192 | 385:17 | 39 / 105 | 25 / 94 | 64 / 199 | 39 / 54 | 12 | 34 | 46 | 61 | 40 | 57 | 47 | 20 | 0 | 3 | 122 | -59 |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 13 | 50 | 142:08 | 9 / 24 | 7 / 22 | 16 / 46 | 11 / 16 | 8 | 15 | 23 | 12 | 11 | 10 | 25 | 5 | 0 | 2 | 30 | -52 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz | 5 | 72 | 119:51 | 17 / 25 | 7 / 19 | 24 / 44 | 17 / 26 | 5 | 21 | 26 | 11 | 11 | 23 | 15 | 9 | 0 | 2 | 74 | 55 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | 5 | 64 | 175:00 | 17 / 38 | 6 / 33 | 23 / 71 | 12 / 23 | 3 | 21 | 24 | 14 | 9 | 19 | 19 | 9 | 4 | 1 | 37 | -14 |
2018/2019 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | 6 | 55 | 107:43 | 14 / 35 | 5 / 21 | 19 / 56 | 12 / 16 | 2 | 7 | 9 | 8 | 6 | 13 | 12 | 8 | 0 | 0 | 27 | 10 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | MKS Novum Bydgoszcz | 6 | 83 | 197:26 | 23 / 60 | 9 / 29 | 32 / 89 | 10 / 17 | 4 | 11 | 15 | 14 | 12 | 18 | 22 | 17 | 4 | 6 | 47 | -9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | MKS Novum Bydgoszcz | 10 | 163 | 226:31 | 55 / 110 | 4 / 22 | 59 / 132 | 41 / 59 | 13 | 25 | 38 | 21 | 27 | 57 | 35 | 40 | 2 | 8 | 138 | 75 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 158 | 195:00 | 51 / 95 | 6 / 24 | 57 / 119 | 38 / 54 | 11 | 19 | 30 | 15 | 19 | 40 | 27 | 23 | 1 | 5 | 122 | 2 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Astoria Bydgoszcz | 15 | 20.3 | 31:32 | 47.5 | 26.9 | 38.8 | 84.5 | 0.70 | 4.30 | 5.10 | 4.3 | 3.30 | 7.00 | 5.2 | 1.70 | 0.20 | 0.50 | 15.3 | -8.9 |
2023/2024 | ŁKS Coolpack Łódź | 22 | 10.7 | 19:46 | 50.0 | 32.7 | 39.8 | 77.1 | 0.50 | 1.80 | 2.30 | 1.7 | 3.10 | 2.50 | 1.5 | 1.10 | 0.00 | 0.20 | 8.5 | 9.4 |
2022/2023 | KS Księżak Łowicz | 31 | 13.1 | 21:30 | 56.4 | 32.8 | 46.6 | 68.1 | 0.80 | 2.00 | 2.80 | 1.3 | 2.30 | 3.20 | 2.4 | 0.80 | 0.10 | 0.30 | 9.2 | 4.9 |
2021/2022 | Sensation Kotwica Kołobrzeg | 14 | 0.8 | 05:13 | 50.0 | 0.0 | 31.2 | 20.0 | 0.20 | 0.80 | 1.00 | 0.8 | 0.70 | 0.60 | 0.9 | 0.10 | 0.10 | 0.00 | 0.8 | 2.3 |
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | 4 | 13.8 | 27:46 | 50.0 | 25.9 | 38.6 | 66.7 | 1.00 | 4.80 | 5.80 | 2.8 | 3.80 | 2.80 | 3.3 | 0.80 | 0.30 | 0.50 | 10.8 | -2.3 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 18 | 10.7 | 21:24 | 37.1 | 26.6 | 32.2 | 72.2 | 0.70 | 1.90 | 2.60 | 3.4 | 2.20 | 3.20 | 2.6 | 1.10 | 0.00 | 0.20 | 6.8 | -3.3 |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 13 | 3.8 | 10:56 | 37.5 | 31.8 | 34.8 | 68.8 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 0.9 | 0.80 | 0.80 | 1.9 | 0.40 | 0.00 | 0.20 | 2.3 | -4.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz | 5 | 14.4 | 23:58 | 68.0 | 36.8 | 54.5 | 65.4 | 1.00 | 4.20 | 5.20 | 2.2 | 2.20 | 4.60 | 3.0 | 1.80 | 0.00 | 0.40 | 14.8 | 11.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | 5 | 12.8 | 35:00 | 44.7 | 18.2 | 32.4 | 52.2 | 0.60 | 4.20 | 4.80 | 2.8 | 1.80 | 3.80 | 3.8 | 1.80 | 0.80 | 0.20 | 7.4 | -2.8 |
2018/2019 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | 6 | 9.2 | 17:57 | 40.0 | 23.8 | 33.9 | 75.0 | 0.30 | 1.20 | 1.50 | 1.3 | 1.00 | 2.20 | 2.0 | 1.30 | 0.00 | 0.00 | 4.5 | 1.7 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | MKS Novum Bydgoszcz | 6 | 13.8 | 32:54 | 38.3 | 31.0 | 36.0 | 58.8 | 0.70 | 1.80 | 2.50 | 2.3 | 2.00 | 3.00 | 3.7 | 2.80 | 0.70 | 1.00 | 7.8 | -1.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 17.6 | 21:40 | 53.7 | 25.0 | 47.9 | 70.4 | 1.20 | 2.10 | 3.30 | 1.7 | 2.10 | 4.40 | 3.0 | 2.60 | 0.10 | 0.60 | 13.6 | 0.2 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | MKS Novum Bydgoszcz | 10 | 16.3 | 22:39 | 50.0 | 18.2 | 44.7 | 69.5 | 1.30 | 2.50 | 3.80 | 2.1 | 2.70 | 5.70 | 3.5 | 4.00 | 0.20 | 0.80 | 13.8 | 7.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ŁKS Coolpack Łódź (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 91 : 83 W | 8 | 21:02 | 2/4 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 3/7 | 42.9 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | |||||
18.05.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 104 : 77 P | 11 | 18:43 | 4/7 | 57.1 | 1/5 | 20.0 | 5/12 | 41.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | -14 | |||||
15.05.2024 | OPTeam Resovia Rzeszów (d) | 99 : 56 W | 7 | 16:37 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 4/4 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | 10 | |||||
11.05.2024 | OPTeam Resovia Rzeszów (w) | 89 : 82 P | 14 | 24:08 | 4/6 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 6/10 | 60.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | -15 | |||||
04.05.2024 | OPTeam Resovia Rzeszów (d) | 85 : 83 W | 15 | 22:26 | 1/3 | 33.3 | 4/8 | 50.0 | 5/11 | 45.5 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 6 | |||||
27.04.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 67 : 82 W | 7 | 17:33 | 2/4 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -5 | |||||
20.04.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (d) | 98 : 71 W | 16 | 18:40 | 3/4 | 75.0 | 3/6 | 50.0 | 6/10 | 60.0 | 1/3 | 33.3 | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 16 | 16 | |||||
13.04.2024 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 62 : 91 W | 7 | 17:01 | 2/3 | 66.7 | 1/6 | 16.7 | 3/9 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | -2 | 10 | |||||
06.04.2024 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 107 : 80 W | 13 | 17:57 | 3/4 | 75.0 | 2/4 | 50.0 | 5/8 | 62.5 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 15 | 14 | |||||
03.04.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 88 : 67 W | 9 | 16:07 | 0/0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | |||||
27.03.2024 | AMW Flota Gdynia (w) | 67 : 104 W | 8 | 21:10 | 3/4 | 75.0 | 0/9 | 0.0 | 3/13 | 23.1 | 2/2 | 100.0 | 2 | 6 | 8 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 16 | |||||
23.03.2024 | Energa GAK Gdynia (d) | 94 : 27 W | 0 | 20:39 | 0/2 | 0.0 | 0/8 | 0.0 | 0/10 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | -7 | 29 | |||||
17.03.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 72 : 86 W | 4 | 18:20 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 1/8 | 12.5 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | -2 | 12 | |||||
16.03.2024 | AMW Flota Gdynia (w) | 35 : 86 W | 3 | 08:42 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 8 | 10 | |||||
12.03.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 87 : 76 W | 20 | 30:11 | 3/7 | 42.9 | 3/9 | 33.3 | 6/16 | 37.5 | 5/5 | 100.0 | 2 | 3 | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 17 | 9 | |||||
24.02.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 105 : 61 W | 28 | 23:08 | 5/6 | 83.3 | 5/7 | 71.4 | 10/13 | 76.9 | 3/4 | 75.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 31 | 32 | |||||
21.02.2024 | Enea Basket Poznań (w) | 75 : 110 W | 7 | 25:03 | 1/4 | 25.0 | 1/5 | 20.0 | 2/9 | 22.2 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 4 | |||||
14.02.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 70 : 80 W | 24 | 24:59 | 1/3 | 33.3 | 4/6 | 66.7 | 5/9 | 55.6 | 10/10 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 21 | 11 | |||||
10.02.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 66 : 100 W | 0 | 10:17 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||||
04.02.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 93 : 66 W | 9 | 24:40 | 0/4 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/11 | 18.2 | 3/4 | 75.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 | |||||
31.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 60 : 108 W | 5 | 13:56 | 1/4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 26 | |||||
07.01.2024 | Wiara Lecha Poznań (w) | 84 : 92 W | 21 | 23:39 | 4/6 | 66.7 | 2/5 | 40.0 | 6/11 | 54.5 | 7/9 | 77.8 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 20 | 4 | |||||
Enea Astoria Bydgoszcz (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
16.12.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 75 : 92 P | 24 | 33:28 | 5/12 | 41.7 | 2/7 | 28.6 | 7/19 | 36.8 | 8/10 | 80.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | 7 | 5 | 2 | 1 | 1 | 16 | -17 | |||||
09.12.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 96 : 68 P | 24 | 26:43 | 4/7 | 57.1 | 1/7 | 14.3 | 5/14 | 35.7 | 13/16 | 81.3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 4 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14 | -6 | |||||
04.12.2023 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 83 : 84 P | 24 | 33:13 | 8/14 | 57.1 | 1/6 | 16.7 | 9/20 | 45.0 | 5/6 | 83.3 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 2 | |||||
25.11.2023 | PKK 99 Pabianice (w) | 83 : 78 P | 16 | 27:58 | 3/5 | 60.0 | 2/7 | 28.6 | 5/12 | 41.7 | 4/4 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 5 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 17 | 4 | |||||
18.11.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 57 : 74 P | 4 | 25:08 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 2/4 | 50.0 | 0 | 6 | 6 | 3 | 3 | 6 | 7 | 0 | 0 | 0 | -1 | -18 | |||||
15.11.2023 | Wiara Lecha Poznań (w) | 73 : 59 P | 17 | 37:26 | 3/10 | 30.0 | 3/9 | 33.3 | 6/19 | 31.6 | 2/2 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 7 | 4 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 14 | -15 | |||||
12.11.2023 | Energa GAK Gdynia (d) | 78 : 67 W | 19 | 32:54 | 3/3 | 100.0 | 3/8 | 37.5 | 6/11 | 54.5 | 4/4 | 100.0 | 2 | 7 | 9 | 9 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 32 | 8 | |||||
08.11.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 77 : 63 P | 17 | 37:27 | 2/7 | 28.6 | 1/8 | 12.5 | 3/15 | 20.0 | 10/12 | 83.3 | 0 | 7 | 7 | 7 | 5 | 11 | 8 | 1 | 1 | 1 | 11 | -19 | |||||
05.11.2023 | AMW Flota Gdynia (d) | 90 : 86 W | 19 | 26:09 | 5/7 | 71.4 | 2/5 | 40.0 | 7/12 | 58.3 | 3/6 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 19 | 3 | |||||
22.10.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 84 : 76 P | 29 | 35:11 | 6/15 | 40.0 | 4/9 | 44.4 | 10/24 | 41.7 | 5/6 | 83.3 | 2 | 8 | 10 | 4 | 3 | 9 | 4 | 3 | 0 | 3 | 27 | -6 | |||||
14.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 70 : 60 P | 33 | 36:06 | 8/17 | 47.1 | 2/9 | 22.2 | 10/26 | 38.5 | 11/11 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 3 | 12 | 7 | 1 | 0 | 1 | 16 | -9 | |||||
09.10.2023 | Enea Basket Poznań (d) | 66 : 91 P | 25 | 29:33 | 5/11 | 45.5 | 3/9 | 33.3 | 8/20 | 40.0 | 6/7 | 85.7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 9 | 5 | 2 | 0 | 1 | 16 | -21 | |||||
04.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 105 : 62 P | 11 | 25:50 | 4/8 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 5/12 | 41.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 | -31 | |||||
30.09.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 76 : 62 W | 22 | 34:30 | 5/9 | 55.6 | 2/8 | 25.0 | 7/17 | 41.2 | 6/6 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 7 | 4 | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 | 22 | 18 | |||||
24.09.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 99 : 72 P | 21 | 31:26 | 5/12 | 41.7 | 1/6 | 16.7 | 6/18 | 33.3 | 8/9 | 88.9 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 9 | -27 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 37:27 | 08.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 77 : 63 | celny rzut za 2 | 8 | 04.12.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 83 : 84 | wykonywany rzut za 2 | 17 | 14.10.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 70 : 60 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 12.11.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 78 : 67 | celny rzut za 3 | 5 | 24.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 105 : 61 | wykonywany rzut za 3 | 9 | 27.03.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 67 : 104 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 16.03.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 35 : 86 | celny rzut z gry | 10 | 24.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 105 : 61 | wykonywany rzut za gry | 26 | 14.10.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 70 : 60 | skuteczność z gry | 76.9000 | 24.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 105 : 61 | celny rzut wolny | 13 | 09.12.2023 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 96 : 68 | wykonywany rzut wolny | 16 | 09.12.2023 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 96 : 68 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 15.05.2024 | 2LM | OPTeam Resovia Rzeszów | 99 : 56 | punkty | 33 | 14.10.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 70 : 60 | zbiórki w ataku | 3 | 20.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 98 : 71 | zbiórki w obronie | 8 | 22.10.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 84 : 76 | zbiórki | 10 | 22.10.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 84 : 76 | asysty | 9 | 12.11.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 78 : 67 | faule | 5 | 27.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 67 : 82 | faule wymuszone | 12 | 14.10.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 70 : 60 | straty | 8 | 08.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 77 : 63 | przechwyty | 3 | 16.03.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 35 : 86 | bloki | 1 | 24.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 105 : 61 | bloki otrzymane | 3 | 22.10.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 84 : 76 | asysty/straty | 5.0000 | 06.04.2024 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 107 : 80 | przechwyty/straty | 3.0000 | 16.03.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 35 : 86 | eval | 32 | 12.11.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 78 : 67 | +/- | 32 | 24.02.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 105 : 61 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | ŁKS Coolpack Łódź | 2 Liga Mężczyzn |
2023/2024 | Enea Astoria Bydgoszcz | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | KS Księżak Łowicz | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Sensation Kotwica Kołobrzeg | Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | Enea Astoria Bydgoszcz | U19M |
2020/2021 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2019/2020 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | U-18 M |
2019/2020 | Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz | U-20 M |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | Liga Juniorów |
2019/2020 | Enea UTP Astoria Bydgoszcz | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | SMS PZKosz Władysławowo | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2018/2019 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | U18M |
2018/2019 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | 3 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | U-18 M |
2017/2018 | MKS Novum Bydgoszcz | U-16 M |
2017/2018 | Enea Novum/Astoria Bydgoszcz | U-18 M |
2017/2018 | MKS Novum Bydgoszcz | U-18 M |
2016/2017 | MKS Novum Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2016/2017 | MKS Novum Bydgoszcz | U-18 M |
2016/2017 | MKS Novum I Bydgoszcz | U-16 M |
2015/2016 | MKS Novum Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2015/2016 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2015/2016 | MKS Novum II Bydgoszcz | U-13 M |
2015/2016 | MKS Novum I Bydgoszcz | U-13 M |
2015/2016 | MKS Novum Bydgoszcz | U-14 M |
2015/2016 | MKS Novum I Bydgoszcz | U-16 M |
2015/2016 | MKS Novum II Bydgoszcz | U-16 M |
2015/2016 | MKS Novum Bydgoszcz | U-18 M |