Nawrot Śląsk Wrocław najlepszym zespołem do lat 18 w sezonie 2019/2020. W rozegranym w Lublinie finale podopieczni Jacka Krzykały i Piotra Portasa pokonali GTK Gliwice 56:48. Trzecie miejsce dla Asseco Arki Gdynia. MVP turnieju finałowego został Kacper Marchewka z Nawrot Śląska Wrocław.
15
Kacper Wilk
Energa GAK Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 27 | 114 | 498:22 | 36 / 79 | 10 / 55 | 46 / 134 | 12 / 18 | 24 | 63 | 87 | 17 | 39 | 17 | 30 | 23 | 1 | 8 | 118 | -174 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 10 | 60 | 182:30 | 7 / 19 | 15 / 42 | 22 / 61 | 1 / 3 | 15 | 27 | 42 | 9 | 18 | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 72 | 54 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 26 | 95 | 512:53 | 30 / 69 | 9 / 26 | 39 / 95 | 8 / 13 | 37 | 78 | 115 | 30 | 54 | 17 | 23 | 15 | 0 | 3 | 171 | -227 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 10 | 38 | 167:15 | 14 / 27 | 3 / 18 | 17 / 45 | 1 / 5 | 13 | 18 | 31 | 5 | 17 | 6 | 12 | 9 | 2 | 2 | 41 | -90 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 14 | 79:08 | 4 / 12 | 0 / 1 | 4 / 13 | 6 / 12 | 13 | 14 | 27 | 4 | 10 | 8 | 3 | 5 | 1 | 0 | 33 | 31 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 1 | 0 | 14:56 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 / 1 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -12 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 12 | 95:40 | 2 / 12 | 1 / 5 | 3 / 17 | 5 / 6 | 11 | 21 | 32 | 5 | 9 | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 | 34 | -29 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 69 | 218:39 | 26 / 76 | 4 / 31 | 30 / 107 | 5 / 24 | 30 | 51 | 81 | 12 | 16 | 21 | 12 | 7 | 0 | 2 | 61 | -33 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 4 | 17 | 58:40 | 7 / 15 | 1 / 10 | 8 / 25 | 0 / 1 | 7 | 9 | 16 | 5 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | 23 | 139 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 10 | 6.0 | 18:15 | 36.8 | 35.7 | 36.1 | 33.3 | 1.50 | 2.70 | 4.20 | 0.9 | 1.80 | 0.60 | 0.3 | 0.30 | 0.20 | 0.10 | 7.2 | 5.4 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 27 | 4.2 | 18:27 | 45.6 | 18.2 | 34.3 | 66.7 | 0.90 | 2.30 | 3.20 | 0.6 | 1.40 | 0.60 | 1.1 | 0.90 | 0.00 | 0.30 | 4.4 | -6.4 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 10 | 3.8 | 16:43 | 51.9 | 16.7 | 37.8 | 20.0 | 1.30 | 1.80 | 3.10 | 0.5 | 1.70 | 0.60 | 1.2 | 0.90 | 0.20 | 0.20 | 4.1 | -9.0 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 26 | 3.7 | 19:43 | 43.5 | 34.6 | 41.1 | 61.5 | 1.40 | 3.00 | 4.40 | 1.2 | 2.10 | 0.70 | 0.9 | 0.60 | 0.00 | 0.10 | 6.6 | -8.7 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 1.8 | 09:53 | 33.3 | 0.0 | 30.8 | 50.0 | 1.60 | 1.80 | 3.40 | 0.5 | 1.30 | 1.00 | 0.4 | 0.60 | 0.10 | 0.00 | 4.1 | 3.9 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 1 | 0.0 | 14:56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 2.00 | 2.00 | 0.0 | 0.00 | 2.00 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | -12.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 2.4 | 19:08 | 16.7 | 20.0 | 17.6 | 83.3 | 2.20 | 4.20 | 6.40 | 1.0 | 1.80 | 1.00 | 0.6 | 0.60 | 0.00 | 0.20 | 6.8 | -5.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 6.9 | 21:51 | 34.2 | 12.9 | 28.0 | 20.8 | 3.00 | 5.10 | 8.10 | 1.2 | 1.60 | 2.10 | 1.2 | 0.70 | 0.00 | 0.20 | 6.1 | -3.3 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 4 | 4.3 | 14:40 | 46.7 | 10.0 | 32.0 | 0.0 | 1.80 | 2.30 | 4.00 | 1.3 | 0.50 | 0.30 | 0.8 | 1.50 | 0.00 | 0.00 | 5.8 | 34.8 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Energa GAK Gdynia (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 | PKK 99 Pabianice (w) | 86 : 69 P | 9 | 33:59 | 3/6 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 4/11 | 36.4 | 0/0 | 0.0 | 1 | 9 | 10 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 16 | -10 | |||||
02.03.2024 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 57 : 63 P | 4 | 26:27 | 2/3 | 66.7 | 0/3 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | |||||
24.02.2024 | Wiara Lecha Poznań (w) | 72 : 65 P | 0 | 02:48 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -3 | |||||
21.02.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 89 : 59 W | 2 | 13:12 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 9 | |||||
14.02.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 68 : 82 P | 0 | 13:18 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | -1 | -12 | |||||
10.02.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 92 : 80 P | 0 | 06:41 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||||
07.02.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 73 : 77 P | 2 | 10:29 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -11 | |||||
31.01.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 53 : 64 W | 2 | 07:26 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | |||||
28.01.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 90 : 81 W | 3 | 18:25 | 0/4 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/8 | 12.5 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | |||||
24.01.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 107 : 43 P | 6 | 28:44 | 0/2 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | -59 | |||||
17.01.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 57 : 59 P | 13 | 27:30 | 2/5 | 40.0 | 3/5 | 60.0 | 5/10 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 11 | -4 | |||||
06.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 80 : 57 W | 4 | 10:52 | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -1 | |||||
10.12.2023 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 49 : 76 W | 3 | 25:07 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/3 | 33.3 | 0 | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | |||||
02.12.2023 | PKK 99 Pabianice (d) | 91 : 59 W | 0 | 27:22 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | -4 | 24 | |||||
25.11.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 66 : 56 P | 4 | 28:44 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | -2 | |||||
20.11.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 54 : 93 P | 7 | 16:42 | 3/3 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | -15 | |||||
18.11.2023 | Wiara Lecha Poznań (d) | 69 : 72 P | 5 | 22:10 | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | -9 | |||||
15.11.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 89 : 62 P | 9 | 26:40 | 3/7 | 42.9 | 0/2 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 4 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 10 | -26 | |||||
12.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 78 : 67 P | 0 | 08:03 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | -8 | |||||
04.11.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 75 : 50 P | 6 | 23:52 | 0/3 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -18 | |||||
28.10.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 76 : 81 P | 0 | 09:43 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -4 | |||||
21.10.2023 | AMW Flota Gdynia (w) | 81 : 71 P | 9 | 24:12 | 3/7 | 42.9 | 0/2 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 3/3 | 100.0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 13 | 6 | |||||
18.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 82 : 75 W | 4 | 23:14 | 2/3 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 8 | 0 | |||||
15.10.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 73 : 78 W | 14 | 24:16 | 6/8 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 6/8 | 75.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | -4 | |||||
11.10.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 50 : 62 W | 0 | 05:00 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -9 | |||||
07.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 60 : 84 P | 8 | 25:18 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 9 | -20 | |||||
30.09.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 70 : 102 P | 0 | 08:08 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -14 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 33:59 | 13.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 86 : 69 | celny rzut za 2 | 6 | 15.10.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 73 : 78 | wykonywany rzut za 2 | 8 | 15.10.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 73 : 78 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | celny rzut za 3 | 3 | 17.01.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 57 : 59 | wykonywany rzut za 3 | 6 | 04.11.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 75 : 50 | skuteczność za 3 | 60.0000 | 17.01.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 57 : 59 | celny rzut z gry | 6 | 15.10.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 73 : 78 | wykonywany rzut za gry | 11 | 13.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 86 : 69 | skuteczność z gry | 80.0000 | 07.10.2023 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 60 : 84 | celny rzut wolny | 3 | 15.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 62 | wykonywany rzut wolny | 4 | 15.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 62 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 06.01.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 80 : 57 | punkty | 14 | 15.10.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 73 : 78 | zbiórki w ataku | 4 | 15.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 62 | zbiórki w obronie | 9 | 13.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 86 : 69 | zbiórki | 10 | 13.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 86 : 69 | asysty | 3 | 10.12.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 49 : 76 | faule | 3 | 18.11.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 72 | faule wymuszone | 2 | 20.11.2023 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 54 : 93 | straty | 4 | 02.03.2024 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 57 : 63 | przechwyty | 4 | 13.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 86 : 69 | bloki | 1 | 17.01.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 57 : 59 | bloki otrzymane | 3 | 17.01.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 57 : 59 | asysty/straty | 2.0000 | 21.10.2023 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 81 : 71 | przechwyty/straty | 4.0000 | 13.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 86 : 69 | eval | 16 | 13.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 86 : 69 | +/- | 24 | 02.12.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 91 : 59 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2022/2023 | GAK Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2022/2023 | GAK Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga Juniorów |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga Juniorów |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Kadetów |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów Młodszych |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2015/2016 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |
2015/2016 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2014/2015 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |