Trzy kluby do ostatniej kolejki rywalizowały o pierwsze miejsce na koniec rundy zasadniczej w grupie B. Większość nagród indywidualnych trafiła jednak do zawodników spoza tych zespołów. MVP rundy zasadniczej został wybrany Patryk Gospodarek z Energa Basket Warszawa. Piąty raz w historii najlepszym trenerem został wybrany Przemysław Łuszczewski.
6
Stefan Kuczyński
KS Kosz Kompaktowy Pleszew
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 22 | 27 | 134:08 | 2 / 14 | 6 / 26 | 8 / 40 | 5 / 8 | 4 | 5 | 9 | 5 | 22 | 4 | 6 | 3 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 22 | 1.2 | 06:05 | 14.3 | 23.1 | 20.0 | 62.5 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 0.2 | 1.00 | 0.20 | 0.3 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | 0.1 | 0.1 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Kosz Kompaktowy Pleszew (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 66 : 94 P | 0 | 01:10 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -4 | |||||
27.03.2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 60 : 79 W | 0 | 00:02 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
23.03.2024 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 87 : 44 W | 4 | 18:04 | 0/3 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/8 | 12.5 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | |||||
21.03.2024 | Basket Club Obra Kościan (w) | 59 : 70 W | 0 | 06:12 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
16.03.2024 | WrapMania.eu KK Oleśnica (w) | 81 : 85 W | 0 | 00:16 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||||
13.03.2024 | TKM Włocławek (w) | 84 : 95 W | 0 | 05:54 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | -4 | -7 | |||||
28.01.2024 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 44 : 67 W | 0 | 09:10 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | -5 | |||||
20.01.2024 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 103 : 80 W | 5 | 09:15 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | |||||
17.01.2024 | ORLEN Akademia BM Stal (w) | 71 : 96 W | 5 | 03:12 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 8 | |||||
16.12.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 50 : 78 W | 2 | 08:22 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |||||
09.12.2023 | WrapMania.eu KK Oleśnica (d) | 80 : 61 W | 0 | 01:28 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
02.12.2023 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (w) | 75 : 54 P | 0 | 03:40 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | 3 | |||||
25.11.2023 | WKK II Active Hotel Wrocław (d) | 110 : 65 W | 0 | 11:51 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | |||||
18.11.2023 | TKM Włocławek (d) | 85 : 68 W | 0 | 09:16 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -6 | |||||
11.11.2023 | Basket Club Obra Kościan (d) | 91 : 80 W | 0 | 00:51 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -3 | |||||
28.10.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 73 : 83 W | 0 | 04:25 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | |||||
18.10.2023 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (w) | 57 : 69 W | 0 | 01:33 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||
14.10.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 101 : 64 W | 0 | 08:55 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | -12 | |||||
08.10.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 62 : 93 W | 0 | 08:11 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | 4 | |||||
04.10.2023 | ORLEN Akademia BM Stal (d) | 98 : 56 W | 3 | 10:41 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 9 | |||||
30.09.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 61 : 73 W | 3 | 05:52 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | |||||
23.09.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 76 : 59 W | 5 | 05:48 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -2 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 18:04 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | celny rzut za 2 | 1 | 20.01.2024 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 80 | wykonywany rzut za 2 | 3 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | skuteczność za 2 | 50.0000 | 20.01.2024 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 80 | celny rzut za 3 | 1 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | wykonywany rzut za 3 | 5 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 04.10.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 98 : 56 | celny rzut z gry | 2 | 20.01.2024 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 80 | wykonywany rzut za gry | 8 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | skuteczność z gry | 100.0000 | 30.09.2023 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 61 : 73 | celny rzut wolny | 2 | 17.01.2024 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 71 : 96 | wykonywany rzut wolny | 2 | 13.04.2024 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 66 : 94 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 17.01.2024 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 71 : 96 | punkty | 5 | 20.01.2024 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 103 : 80 | zbiórki w ataku | 1 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | zbiórki w obronie | 2 | 16.12.2023 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 50 : 78 | zbiórki | 2 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | asysty | 3 | 25.11.2023 | 2LM | WKK II Active Hotel Wrocław | 110 : 65 | faule | 3 | 09.12.2023 | 2LM | WrapMania.eu KK Oleśnica | 80 : 61 | faule wymuszone | 1 | 13.04.2024 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 66 : 94 | straty | 3 | 13.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 84 : 95 | przechwyty | 1 | 13.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 84 : 95 | bloki | 0 | 13.04.2024 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 66 : 94 | bloki otrzymane | 1 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | asysty/straty | 0.0000 | 13.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 84 : 95 | przechwyty/straty | 0.3000 | 13.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 84 : 95 | eval | 5 | 17.01.2024 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 71 : 96 | +/- | 16 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | Liga Juniorów Starszych U19M |
2022/2023 | MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań | 3 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski | Liga Juniorów Młodszych U16M |
2019/2020 | BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. | Liga Juniorów Młodszych U16M |
2018/2019 | BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. | Liga Kadetów U15M |
2017/2018 | BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. | Liga Kadetów Młodszych U14M |