Drugi raz z rzędu najlepszym zespołem Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17 mężczyzn została Gdyńska Akademia Koszykówki. W finale GAK Gdynia pokonał GTK Gliwice 74:59, ani razu nie przegrywając w spotkaniu. Brąz dla WKK Wrocław, które po niezwykle emocjonującym półfinale uległo dzień wcześniej drużynie z Gdyni. MVP turnieju finałowego został wybrany Bartosz Mońko z GAK Gdynia.
3
Szymon Kiejzik
Energa GAK Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 24 | 221 | 586:56 | 51 / 73 | 32 / 87 | 83 / 160 | 23 / 43 | 40 | 51 | 91 | 45 | 56 | 46 | 34 | 33 | 5 | 5 | 264 | 13 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 9 | 53 | 215:27 | 17 / 30 | 6 / 38 | 23 / 68 | 1 / 8 | 6 | 18 | 24 | 17 | 16 | 6 | 8 | 15 | 2 | 4 | 51 | 25 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 23 | 169 | 548:14 | 36 / 66 | 26 / 90 | 62 / 156 | 19 / 28 | 22 | 40 | 62 | 21 | 50 | 26 | 24 | 39 | 6 | 4 | 170 | -194 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 9 | 83 | 225:53 | 23 / 30 | 6 / 40 | 29 / 70 | 19 / 29 | 13 | 14 | 27 | 6 | 22 | 19 | 13 | 18 | 1 | 2 | 71 | -40 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 73 | 195:30 | 20 / 30 | 8 / 31 | 28 / 61 | 9 / 15 | 9 | 32 | 41 | 12 | 18 | 16 | 5 | 22 | 4 | 3 | 108 | 151 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 53 | 150:51 | 21 / 31 | 1 / 12 | 22 / 43 | 8 / 12 | 11 | 14 | 25 | 18 | 16 | 9 | 7 | 11 | 3 | 2 | 78 | 80 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 4 | 26 | 57:04 | 4 / 7 | 6 / 9 | 10 / 16 | 0 / 0 | 2 | 4 | 6 | 3 | 6 | 0 | 1 | 6 | 0 | 2 | 34 | -30 |
2021/2022 | Polska | 2 | 9 | 47:43 | 3 / 3 | 1 / 3 | 4 / 6 | 0 / 0 | 1 | 2 | 3 | 9 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 19 | 17 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 9 | 9 | 69:59 | 2 / 4 | 1 / 4 | 3 / 8 | 2 / 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | -19 |
2020/2021 | UKS 7 Trefl Sopot | 10 | 160 | 300:26 | 42 / 88 | 15 / 55 | 57 / 143 | 31 / 37 | 24 | 46 | 70 | 54 | 25 | 29 | 37 | 34 | 13 | 4 | 202 | 117 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 10 | 70 | 182:59 | 25 / 40 | 4 / 13 | 29 / 53 | 8 / 11 | 5 | 11 | 16 | 13 | 11 | 10 | 18 | 17 | 6 | 4 | 77 | 51 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | 3 | 29 | 68:34 | 8 / 28 | 4 / 23 | 12 / 51 | 1 / 2 | 4 | 6 | 10 | 9 | 11 | 6 | 6 | 10 | 1 | 4 | 13 | 3 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 24 | 9.2 | 24:27 | 69.9 | 36.8 | 51.9 | 53.5 | 1.70 | 2.10 | 3.80 | 1.9 | 2.30 | 1.90 | 1.4 | 1.40 | 0.20 | 0.20 | 11.0 | 0.5 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 9 | 5.9 | 23:56 | 56.7 | 15.8 | 33.8 | 12.5 | 0.70 | 2.00 | 2.70 | 1.9 | 1.80 | 0.70 | 0.9 | 1.70 | 0.20 | 0.40 | 5.7 | 2.8 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 9 | 9.2 | 25:05 | 76.7 | 15.0 | 41.4 | 65.5 | 1.40 | 1.60 | 3.00 | 0.7 | 2.40 | 2.10 | 1.4 | 2.00 | 0.10 | 0.20 | 7.9 | -4.4 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 9.1 | 24:26 | 66.7 | 25.8 | 45.9 | 60.0 | 1.10 | 4.00 | 5.10 | 1.5 | 2.30 | 2.00 | 0.6 | 2.80 | 0.50 | 0.40 | 13.5 | 18.9 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 23 | 7.3 | 23:50 | 54.5 | 28.9 | 39.7 | 67.9 | 1.00 | 1.70 | 2.70 | 0.9 | 2.20 | 1.10 | 1.0 | 1.70 | 0.30 | 0.20 | 7.4 | -8.4 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 6.6 | 18:51 | 67.7 | 8.3 | 51.2 | 66.7 | 1.40 | 1.80 | 3.10 | 2.3 | 2.00 | 1.10 | 0.9 | 1.40 | 0.40 | 0.30 | 9.8 | 10.0 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 4 | 6.5 | 14:16 | 57.1 | 66.7 | 62.5 | 0.0 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | 0.8 | 1.50 | 0.00 | 0.3 | 1.50 | 0.00 | 0.50 | 8.5 | -7.5 |
2021/2022 | Polska | 2 | 4.5 | 23:51 | 100.0 | 33.3 | 66.7 | 0.0 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | 4.5 | 1.50 | 0.00 | 1.5 | 1.50 | 0.00 | 0.00 | 9.5 | 8.5 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 9 | 1.0 | 07:46 | 50.0 | 25.0 | 37.5 | 100.0 | 0.20 | 0.70 | 0.90 | 0.2 | 0.80 | 0.20 | 0.2 | 0.00 | 0.00 | 0.10 | 1.3 | -2.1 |
2020/2021 | UKS 7 Trefl Sopot | 10 | 16.0 | 30:02 | 47.7 | 27.3 | 39.9 | 83.8 | 2.40 | 4.60 | 7.00 | 5.4 | 2.50 | 2.90 | 3.7 | 3.40 | 1.30 | 0.40 | 20.2 | 11.7 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 10 | 7.0 | 18:17 | 62.5 | 30.8 | 54.7 | 72.7 | 0.50 | 1.10 | 1.60 | 1.3 | 1.10 | 1.00 | 1.8 | 1.70 | 0.60 | 0.40 | 7.7 | 5.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | 3 | 9.7 | 22:51 | 28.6 | 17.4 | 23.5 | 50.0 | 1.30 | 2.00 | 3.30 | 3.0 | 3.70 | 2.00 | 2.0 | 3.30 | 0.30 | 1.30 | 4.3 | 1.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Energa GAK Gdynia (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 | Wiara Lecha Poznań (w) | 72 : 65 P | 6 | 33:51 | 0/0 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 4 | 2 | 6 | 4 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 4 | |||||
21.02.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 89 : 59 W | 12 | 18:42 | 3/3 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 5/7 | 71.4 | 0/1 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 17 | 27 | |||||
14.02.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 68 : 82 P | 7 | 21:19 | 2/3 | 66.7 | 1/3 | 33.3 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | -6 | |||||
10.02.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 92 : 80 P | 14 | 21:18 | 4/4 | 100.0 | 2/8 | 25.0 | 6/12 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 7 | 2 | |||||
07.02.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 73 : 77 P | 6 | 30:28 | 1/1 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 2/5 | 40.0 | 1/4 | 25.0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | |||||
31.01.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 53 : 64 W | 12 | 29:37 | 3/3 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 5/7 | 71.4 | 0/0 | 0.0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 13 | 13 | |||||
28.01.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 90 : 81 W | 11 | 31:19 | 4/5 | 80.0 | 1/2 | 50.0 | 5/7 | 71.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 16 | 5 | |||||
13.01.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 87 : 46 P | 6 | 21:08 | 3/3 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 3/6 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | -28 | |||||
06.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 80 : 57 W | 10 | 25:59 | 4/7 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | |||||
10.12.2023 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 49 : 76 W | 7 | 16:15 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 19 | |||||
02.12.2023 | PKK 99 Pabianice (d) | 91 : 59 W | 15 | 26:23 | 4/5 | 80.0 | 2/4 | 50.0 | 6/9 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 0 | 7 | 7 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 21 | 25 | |||||
25.11.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 66 : 56 P | 6 | 19:10 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | -7 | |||||
20.11.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 54 : 93 P | 9 | 19:14 | 1/4 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 3/6 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | -17 | |||||
18.11.2023 | Wiara Lecha Poznań (d) | 69 : 72 P | 7 | 25:01 | 1/3 | 33.3 | 1/5 | 20.0 | 2/8 | 25.0 | 2/5 | 40.0 | 7 | 2 | 9 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | -6 | |||||
15.11.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 89 : 62 P | 8 | 24:20 | 1/4 | 25.0 | 1/3 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 3/3 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 3 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | -6 | |||||
12.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 78 : 67 P | 6 | 29:53 | 0/0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/3 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | -7 | |||||
04.11.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 75 : 50 P | 18 | 25:11 | 3/5 | 60.0 | 2/3 | 66.7 | 5/8 | 62.5 | 6/8 | 75.0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 5 | 2 | 4 | 0 | 1 | 20 | -13 | |||||
28.10.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 76 : 81 P | 9 | 26:00 | 3/4 | 75.0 | 1/5 | 20.0 | 4/9 | 44.4 | 0/1 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | -7 | |||||
21.10.2023 | AMW Flota Gdynia (w) | 81 : 71 P | 0 | 14:01 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | -7 | |||||
18.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 82 : 75 W | 8 | 28:58 | 1/1 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 0/2 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 14 | 6 | |||||
15.10.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 73 : 78 W | 7 | 23:38 | 1/2 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 2/6 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 5 | 1 | 6 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9 | 9 | |||||
11.10.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 50 : 62 W | 12 | 26:26 | 0/0 | 0.0 | 4/6 | 66.7 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 14 | 18 | |||||
07.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 60 : 84 P | 3 | 21:19 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -4 | |||||
30.09.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 70 : 102 P | 22 | 27:26 | 9/9 | 100.0 | 1/6 | 16.7 | 10/15 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 23 | -17 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 33:51 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | celny rzut za 2 | 9 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | wykonywany rzut za 2 | 9 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | celny rzut za 3 | 4 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | wykonywany rzut za 3 | 8 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 20.11.2023 | 2LM | ŁKS Coolpack Łódź | 54 : 93 | celny rzut z gry | 10 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | wykonywany rzut za gry | 15 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | skuteczność z gry | 71.4000 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | celny rzut wolny | 6 | 04.11.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 75 : 50 | wykonywany rzut wolny | 8 | 04.11.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 75 : 50 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 06.01.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 80 : 57 | punkty | 22 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | zbiórki w ataku | 7 | 18.11.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 72 | zbiórki w obronie | 7 | 02.12.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 91 : 59 | zbiórki | 9 | 18.11.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 72 | asysty | 5 | 02.12.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 91 : 59 | faule | 5 | 07.10.2023 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 60 : 84 | faule wymuszone | 5 | 18.11.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 69 : 72 | straty | 5 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | przechwyty | 5 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | bloki | 1 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | bloki otrzymane | 2 | 07.10.2023 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 60 : 84 | asysty/straty | 3.0000 | 07.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 77 | przechwyty/straty | 3.0000 | 18.10.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 75 | eval | 23 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | +/- | 27 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2022/2023 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2022/2023 | GAK Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2022/2023 | GAK Gdynia | Liga Juniorów |
2022/2023 | GAK Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Polska | Kadra żeńska |
2021/2022 | Polska | Kadra męska |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | Polska | Kadra mężczyzn U15 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U15 |
2020/2021 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów |
2020/2021 | Trefl 1LO II Sopot | Liga Juniorów |
2020/2021 | Trefl 1LO Sopot | Liga Juniorów |
2019/2020 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2019/2020 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów Młodszych |
2019/2020 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Młodzików |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów Młodszych |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Liga Młodzików |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Liga U12M |
2016/2017 | UKS Siódemka Sopot | Liga U11M |
2016/2017 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U12M |
2015/2016 | UKS Siódemka Sopot | Liga U11M |
2015/2016 | UKS Siódemka Sopot | Liga U10M |
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U12M |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U10M |