terminarz
Grupa I | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | PTK Fundacja My Kochamy Pabianice |
26.04.2024 16:00 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
MUKS Poznań | -- : -- | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
26.04.2024 18:30 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
MUKS Poznań | -- : -- | Zagłębie Sosnowiec |
27.04.2024 13:00 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
PTK Fundacja My Kochamy Pabianice | -- : -- | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
27.04.2024 15:30 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
PTK Fundacja My Kochamy Pabianice | -- : -- | MUKS Poznań |
28.04.2024 11:00 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
28.04.2024 13:30 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka |
Grupa II | Gospodarz: MMKS Katarzynki Toruń | |
MMKS Katarzynki Toruń | -- : -- | UKS Huragan Wołomin |
26.04.2024 16:30 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy | -- : -- | Lider Biofarm Swarzędz |
26.04.2024 18:45 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
UKS Huragan Wołomin | -- : -- | Lider Biofarm Swarzędz |
27.04.2024 12:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
MMKS Katarzynki Toruń | -- : -- | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy |
27.04.2024 14:15 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy | -- : -- | UKS Huragan Wołomin |
28.04.2024 11:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Lider Biofarm Swarzędz | -- : -- | MMKS Katarzynki Toruń |
28.04.2024 13:15 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń |
Grupa III | Gospodarz: Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | |
Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | -- : -- | Sailmed KSW Spartakus Jelenia Góra |
26.04.2024 15:30 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | -- : -- | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
26.04.2024 18:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Sailmed KSW Spartakus Jelenia Góra | -- : -- | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
27.04.2024 12:30 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | -- : -- | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań |
27.04.2024 15:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | -- : -- | Sailmed KSW Spartakus Jelenia Góra |
28.04.2024 10:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | -- : -- | Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
28.04.2024 12:30 | POSiR (Hala A), Poznań |
Grupa IV | Gospodarz: Klub Sportowy KSKK Koszalin | |
GTK VBW Gdynia | -- : -- | UKS La Basket/4 Ursus |
26.04.2024 16:30 | ZOS, Koszalin | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | -- : -- | Klub Sportowy KSKK Koszalin |
26.04.2024 18:45 | ZOS, Koszalin | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | -- : -- | GTK VBW Gdynia |
27.04.2024 11:00 | ZOS, Koszalin | ||
Klub Sportowy KSKK Koszalin | -- : -- | UKS La Basket/4 Ursus |
27.04.2024 13:15 | ZOS, Koszalin | ||
UKS La Basket/4 Ursus | -- : -- | 1KS Ślęza BFD Wrocław |
28.04.2024 10:00 | ZOS, Koszalin | ||
GTK VBW Gdynia | -- : -- | Klub Sportowy KSKK Koszalin |
28.04.2024 12:15 | ZOS, Koszalin |