terminarz
Grupa I | Gospodarz: Bogdanka AZS UMCS Lublin | |
1KS Ślęza Inplag Wrocław | -- : -- | Bogdanka AZS UMCS Lublin |
12.04.2024 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | PTK ABM Jędraszek Pabianice |
12.04.2024 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | 1KS Ślęza Inplag Wrocław |
13.04.2024 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
PTK ABM Jędraszek Pabianice | -- : -- | Bogdanka AZS UMCS Lublin |
13.04.2024 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
1KS Ślęza Inplag Wrocław | -- : -- | PTK ABM Jędraszek Pabianice |
14.04.2024 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | Bogdanka AZS UMCS Lublin |
14.04.2024 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
Grupa II | Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki | |
Wisła CanPack Kraków | -- : -- | UKS Basket Aleksandrów Łódzki |
12.04.2024 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki | ||
Quay MUKS Poznań | -- : -- | KS Basket Siechnice |
12.04.2024 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki | ||
KS Basket Siechnice | -- : -- | UKS Basket Aleksandrów Łódzki |
13.04.2024 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki | ||
Quay MUKS Poznań | -- : -- | Wisła CanPack Kraków |
13.04.2024 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki | ||
UKS Basket Aleksandrów Łódzki | -- : -- | Quay MUKS Poznań |
14.04.2024 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki | ||
Wisła CanPack Kraków | -- : -- | KS Basket Siechnice |
14.04.2024 | Hala Sportowa SMS-LO Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki |
Grupa III | Gospodarz: GTK VBW Gdynia | |
Lider Biofarm Swarzędz | -- : -- | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
12.04.2024 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
GTK VBW Gdynia | -- : -- | MUKS Supravis Bydgoszcz |
12.04.2024 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
MUKS Supravis Bydgoszcz | -- : -- | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
13.04.2024 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
GTK VBW Gdynia | -- : -- | Lider Biofarm Swarzędz |
13.04.2024 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | -- : -- | GTK VBW Gdynia |
14.04.2024 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Lider Biofarm Swarzędz | -- : -- | MUKS Supravis Bydgoszcz |
14.04.2024 | Hala gier GCS , Gdynia |
Grupa IV | Gospodarz: Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | |
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | -- : -- | UKS Trójka Żyrardów |
12.04.2024 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | -- : -- | Basket 4Ever Ksawerów |
12.04.2024 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | -- : -- | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
13.04.2024 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Basket 4Ever Ksawerów | -- : -- | UKS Trójka Żyrardów |
13.04.2024 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
UKS Trójka Żyrardów | -- : -- | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań |
14.04.2024 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk | ||
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | -- : -- | Basket 4Ever Ksawerów |
14.04.2024 | Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, Gdańsk |